Karol Sułkowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00
25. UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 4:10
3   C SUŁKOWSKI Karol Y ŚWIATŁOŃ Piotr 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) ⇓
5   A ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
W ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:9) ⇑
10   C SUŁKOWSKI Karol Z DUDZIAK Damian 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 13:11) ⇑
12   C SUŁKOWSKI Karol W GDULA Adam 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 19:17) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-16 11:00 ⇨ 2018-12-17 17:30
51. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9
4   D SUŁKOWSKI Karol Z KILISZEK Kamila 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) ⇑
6   B SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
X GĄSIOR Natalia
KILISZEK Kamila
3:2 (10:12, 7:11, 11:8, 11:9, 11:7) ⇑
9   D SUŁKOWSKI Karol Y GĄSIOR Natalia 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-02 11:00 ⇨ 2019-01-09 17:30
41. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków III 1:13
2   B SUŁKOWSKI Karol X JABŁOŃSKI Paweł 1:3 (11:9, 6:11, 9:11, 9:11) ⇓
5   A SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
W BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
0:3 (9:11, 9:11, 5:11) ⇓
8   B SUŁKOWSKI Karol W BOGACZ Wojciech 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 7:11) ⇓
13   B SUŁKOWSKI Karol Z OLCZAK Mariusz 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:3) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 17:00 ⇨ 2019-01-12 16:00
48. KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
4   D MOREK Radosław Z SUŁKOWSKI Karol 3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:1) ⇓
6   B PIETRZAK Agnieszka
BOLEK Łukasz
X SUŁKOWSKI Karol
BĄCIO Konrad
3:2 (11:8, 8:11, 11:5, 9:11, 11:4) ⇓
10   C BOLEK Łukasz Z SUŁKOWSKI Karol 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:3) ⇓
13   B PIETRZAK Agnieszka Z SUŁKOWSKI Karol 3:0 (11:8, 16:14, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 19:00
58. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
4   D RAPUTA Tomasz Z SUŁKOWSKI Karol 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇓
6   B RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
X SUŁKOWSKI Karol
BĄCIO Konrad
3:0 (12:10, 13:11, 11:8) ⇓
10   C KLUZEK Sławomir Z SUŁKOWSKI Karol 3:2 (13:11, 6:11, 11:7, 4:11, 11:8) ⇓
13   B ZALEWSKI Krzysztof Z SUŁKOWSKI Karol 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 16:00 ⇨ 2019-01-18 17:00
18. GSWAL „Mikulec” Grybów - UKS „Płomień” Limanowa II 11:3
2   B MÓL Marcin X SUŁKOWSKI Karol 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) ⇑
6   B TOKARZ Adam
URBAN Mariusz
X SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
2:3 (14:12, 15:17, 11:13, 11:6, 6:11) ⇑
7   A NOWAK Marcin X SUŁKOWSKI Karol 3:0 (13:11, 11:8, 11:7) ⇓
14   D TOKARZ Adam X SUŁKOWSKI Karol 1:3 (9:11, 11:7, 3:11, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 11:00
64. UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków 2:12
3   C SUŁKOWSKI Karol Y UTYLSKI Filip 2:3 (13:11, 8:11, 11:8, 11:13, 2:11) ⇓
5   A SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
W UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
1:3 (4:11, 11:9, 1:11, 6:11) ⇓
10   C SUŁKOWSKI Karol Z RADEK Arkadiusz 1:3 (9:11, 11:9, 11:13, 5:11) ⇓
12   C SUŁKOWSKI Karol W KONSTANTYN Paweł 0:3 (8:11, 3:11, 4:11) ⇓
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-30 16:00 ⇨ 2019-04-01 18:00
89. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa II 10:4
4   D SKUBA Emilia Z SUŁKOWSKI Karol 2:3 (3:11, 9:11, 14:12, 11:9, 8:11) ⇑
6   B SKUBA Emilia
GĄSIOR Natalia
X SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
2:3 (8:11, 11:8, 5:11, 11:6, 4:11) ⇑
10   C GĄSIOR Natalia Z SUŁKOWSKI Karol 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) ⇑
13   B ZAJĄC Anna Z SUŁKOWSKI Karol 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) ⇑
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-04-07 11:00
93. UKS „Płomień” Limanowa II - GSWAL „Mikulec” Grybów 3:11
3   C SUŁKOWSKI Karol Y MÓL Marcin 2:3 (11:7, 10:12, 11:9, 12:14, 10:12) ⇓
5   A SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
0:3 (9:11, 10:12, 5:11) ⇓
10   C SUŁKOWSKI Karol Z KANTOR Jan 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) ⇑
12   C SUŁKOWSKI Karol W WILK Paweł 3:1 (12:10, 11:9, 9:11, 11:5) ⇑
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-16 14:00 ⇨ 2019-04-11 18:00
86. MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Płomień” Limanowa II 13:1
4   D PALACZ Mirosław Z SUŁKOWSKI Karol 3:0 (13:11, 11:6, 11:4) ⇓
5   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇓
10   C JURZAK Łukasz Z SUŁKOWSKI Karol 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:6) ⇓
13   B RUPA Robert Z SUŁKOWSKI Karol 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) ⇑
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-04-28 11:00 ⇨ 2019-04-14 11:00
94. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Podwawelski” Kraków II 3:11
4   D SUŁKOWSKI Karol Z BOLEK Łukasz 3:0 (11:6, 12:10, 11:5) ⇑
6   B SUŁKOWSKI Karol
MENSFELD Natalia
X MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 7:11) ⇓
9   D SUŁKOWSKI Karol Y MOREK Radosław 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:2) ⇑
14   D SUŁKOWSKI Karol X PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:4, 11:2, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
287 GAIK Krystian 1997
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
1008 KANTOR Jan 1987
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2579 KILISZEK Kamila 2005
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1670 ŁEBEK Alicja 1999
246 MATUSIAK Łukasz 1997
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
1891 SKUBA Emilia 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
249 TABOR Krzysztof 1974
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
470 WILK Paweł 1988
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995