Karol Sułkowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 11:00 ⇨ 2018-11-05 17:00
10. UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Skawa” Wadowice 12:2
3   C SUŁKOWSKI Karol Y BODNAR Marcin 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) ⇑
5   A KOSMAL Dawid
SUŁKOWSKI Karol
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:1 (14:12, 11:7, 11:13, 11:4) ⇑
10   C SUŁKOWSKI Karol Z GALA Dawid 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇑
12   C SUŁKOWSKI Karol W GALA Bartłomiej 3:1 (11:5, 11:13, 17:15, 14:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00
25. UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 4:10
3   C SUŁKOWSKI Karol Y ŚWIATŁOŃ Piotr 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) ⇓
5   A ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
W ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:9) ⇑
10   C SUŁKOWSKI Karol Z DUDZIAK Damian 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 13:11) ⇑
12   C SUŁKOWSKI Karol W GDULA Adam 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 19:17) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
287 GAIK Krystian 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
2140 GDULA Adam 1977
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
19 KIEROŃSKI Adam 1969
623 KLUZEK Grzegorz 1982
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1670 ŁEBEK Alicja 1999
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
344 ROZUM Dawid 1998
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
249 TABOR Krzysztof 1974
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995