Jan Banaś
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1967
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-21 18:00
2. ULKS „Lachowice” II - MKS „Skawa” Wadowice III 10:4
2   B BANAŚ Jan X WCISŁO Patryk 3:1 (11:8, 5:11, 11:9, 14:12) ⇑
5   A BANAŚ Jan
KACHEL Piotr
W STUDNICKA Anna
KUBERA Dawid
1:3 (6:11, 11:8, 3:11, 10:12) ⇓
8   B BANAŚ Jan W STUDNICKA Anna 2:3 (11:6, 9:11, 11:6, 6:11, 8:11) ⇓
13   B BANAŚ Jan Z ZAJDA Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-19 18:00
11. ULKS „Lachowice” II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6
3   C BANAŚ Jan Y LITWIAK Tadeusz 2:3 (5:11, 11:5, 8:11, 11:5, 8:11) ⇓
5   A BANAŚ Jan
KACHEL Piotr
W BODZIONY Grzegorz
LITWIAK Tadeusz
2:3 (11:6, 11:8, 6:11, 10:12, 5:11) ⇓
10   C BANAŚ Jan Z WŁODEK Sławomir 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
12   C BANAŚ Jan W PALENIK Jerzy 3:2 (11:9, 9:11, 10:12, 11:4, 12:10) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-09 18:00 ⇨ 2018-11-07 18:00
22. KS „Gorce” Nowy Targ IV - ULKS „Lachowice” II 4:10
3   C GNIADEK Piotr Y BANAŚ Jan 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 17:15) ⇓
6   B JACHYMIAK Krzysztof
GNIADEK Piotr
X KACHEL Jan
BANAŚ Jan
3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 11:8) ⇓
9   D JACHYMIAK Krzysztof Y BANAŚ Jan 2:3 (7:11, 13:11, 11:3, 8:11, 9:11) ⇑
11   A ŚCIESZKA Karolina Y BANAŚ Jan 1:3 (6:11, 11:4, 9:11, 9:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-05 18:00 ⇨ 2018-11-07 20:00
10. KS „Gorce” Nowy Targ III - ULKS „Lachowice” II 9:5
3   C MRUGAŁA Bartłomiej Y BANAŚ Jan 3:1 (13:11, 9:11, 11:6, 11:7) ⇓
6   B KWIATKOWSKI Kacper
KOWALCZYK Michał
X KACHEL Jan
BANAŚ Jan
1:3 (10:12, 6:11, 11:7, 6:11) ⇑
9   D KWIATKOWSKI Kacper Y BANAŚ Jan 2:3 (13:15, 19:17, 11:8, 8:11, 4:11) ⇑
11   A KOWALKOWSKI Maciej Y BANAŚ Jan 3:1 (11:2, 14:12, 7:11, 11:2) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
2054 BOBAK Jacek 1968
333 BODNAR Marcin 1973
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
332 CHOJNA Dawid 1992
2056 CHOJNA Zbigniew 1967
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1436 DRABEK Kazimierz 1945
1790 DŹWIG Andrzej 1986
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
713 GARB Aleksandra 2001
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
1231 HANDZEL Weronika 2004
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
1474 KOLASA Iwona 2007
1509 KORCZAK Natasza 2006
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
588 KUBIC Marcin 1996
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
1197 LELEK Paweł 1973
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1502 MENSFELD Natalia 2004
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2074 NOSAL Piotr 1989
118 PACYNA Dariusz 1965
2634 PALENIK Jerzy 1963
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
2070 STUDNICKA Anna 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
524 SZLACHETKA Jakub 1993
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
2064 WALICZEK Łukasz 1998
330 WARMUZ Kamil 1989
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
2383 ZYSEK Piotr 1967
1678 ŻYDEK Robert 2007