Dariusz Bochenek
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1967-05-24
Przynależność klubowa: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 10:00
2. UKS „Rokicie” Szczytniki - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 4:10
3   C KLIMCZAK Marek Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 8:11) ⇑
6   B MALARCZYK Martyna
WAŚNIOWSKI Oliwier
X STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
0:3 (4:11, 5:11, 4:11) ⇑
9   D MALARCZYK Martyna Y BOCHENEK Dariusz 0:3 (1:11, 7:11, 3:11) ⇑
11   A GARYCKI Adrian Y BOCHENEK Dariusz 0:3 (8:11, 4:11, 12:14) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 17:00
14. LKS „Polonia” Wilczkowice - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6
4   D JEDYNAK Damian Z BOCHENEK Dariusz 1:3 (5:11, 8:11, 11:5, 5:11) ⇑
6   B ŚLAZYK Paweł
DUDA Patryk
X STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
2:3 (5:11, 12:10, 4:11, 11:6, 4:11) ⇑
10   C ŚLAZYK Paweł Z BOCHENEK Dariusz 1:3 (3:11, 11:8, 6:11, 9:11) ⇑
13   B ZIELIŃSKI Andrzej Z BOCHENEK Dariusz 0:3 (3:11, 1:11, 1:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-13 18:30
15. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Górnik” Wieliczka II 7:7
3   C BOCHENEK Dariusz Y PUCZEK Robert 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇑
6   B STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
X SZOTT Krzysztof
BUCH Marcin
3:0 (11:1, 11:8, 11:8) ⇑
10   C BOCHENEK Dariusz Z BUCH Marcin 3:0 (11:1, 11:6, 12:10) ⇑
12   C BOCHENEK Dariusz W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-20 18:30
28. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków II 8:6
4   D BOCHENEK Dariusz Z KMIEĆ Paweł 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇑
5   A STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
W KRAWCZYK Kacper
KOHUTEK Konrad
3:0 (11:4, 11:5, 11:8) ⇑
9   D BOCHENEK Dariusz Y KRAWCZYK Kacper 3:2 (11:5, 11:4, 7:11, 7:11, 11:8) ⇑
14   D BOCHENEK Dariusz X KOHUTEK Konrad 3:1 (8:11, 14:12, 11:7, 11:7) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 13:00
30. MKS KSOS Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14
1   A PIEPRZYK Szymon W BOCHENEK Dariusz 0:3 (3:11, 5:11, 3:11) ⇑
5   A BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
W STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
0:3 (9:11, 3:11, 6:11) ⇑
8   B MARCHEWKA Kamil W BOCHENEK Dariusz 0:3 (3:11, 5:11, 1:11) ⇑
12   C BUJAK Piotr W BOCHENEK Dariusz 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-17 18:30
41. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska 6:8
1   A BOCHENEK Dariusz W DZIURA Wojciech 2:3 (11:5, 9:11, 10:12, 11:6, 10:12) ⇓
6   B STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
X BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇑
7   A BOCHENEK Dariusz X KORCZEK Łukasz 1:3 (5:11, 11:6, 7:11, 3:11) ⇓
11   A BOCHENEK Dariusz Y MICHAŁOWSKI Włodzimierz 2:3 (9:11, 11:7, 11:8, 10:12, 10:12) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-25 18:00
45. „Siemacha” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3:11
3   C GALA Bartłomiej Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (11:4, 9:11, 5:11, 8:11) ⇑
5   A WOJAS Bartłomiej
GALA Bartłomiej
W STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
2:3 (5:11, 12:10, 11:8, 3:11, 8:11) ⇑
9   D WOJAS Bartłomiej Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 4:11) ⇑
11   A GALA Dawid Y BOCHENEK Dariusz 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-09 11:00
60. TKS „Opoka” Trzebinia II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 5:9
2   B KURDZIEL Mikołaj X BOCHENEK Dariusz 0:3 (8:11, 3:11, 6:11) ⇑
6   B SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
X STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
3:2 (6:11, 7:11, 14:12, 12:10, 11:2) ⇓
7   A ZAJĘCKI Paweł X BOCHENEK Dariusz 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 7:11, 6:11) ⇑
14   D SITARZ Krzysztof X BOCHENEK Dariusz 1:3 (6:11, 6:11, 12:10, 4:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-15 18:30
67. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Q Team” Kraków 8:6
3   C BOCHENEK Dariusz Y WOJTOŃ Przemysław 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) ⇑
5   A STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
W BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
3:1 (9:11, 12:10, 11:5, 11:8) ⇑
10   C BOCHENEK Dariusz Z WALA Tomasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) ⇑
12   C BOCHENEK Dariusz W BIESAGA Marek 3:1 (11:5, 6:11, 11:3, 11:9) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 11:00
75. UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7
3   C STALMACH Zbigniew Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (11:7, 11:13, 10:12, 9:11) ⇑
6   B ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
X BOCHENEK Dariusz
MAZUR Alfred
3:1 (11:4, 11:1, 9:11, 11:6) ⇓
9   D TALAGA Samuel Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (7:11, 10:12, 12:10, 4:11) ⇑
11   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (3:11, 10:12, 11:9, 12:14) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-19 18:30
80. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Bronowianka” Kraków V 8:6
3   C BOCHENEK Dariusz Y GÓRECKA Dominika 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇑
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W KOPACKI Paweł
GÓRECKA Dominika
3:0 (11:4, 14:12, 13:11) ⇑
10   C BOCHENEK Dariusz Z KOPACKI Paweł 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 11:8) ⇑
12   C BOCHENEK Dariusz W WOLAŃCZYK Paweł 3:0 (11:4, 11:1, 11:4) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 11:00
90. PKS „Porta” Kraków I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4
3   C NOWICKI Marek Y BOCHENEK Dariusz 3:0 (11:4, 14:12, 11:2) ⇓
6   B KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
X STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
3:2 (6:11, 4:11, 12:10, 11:9, 11:9) ⇓
9   D MAŚLONG Mirosław Y BOCHENEK Dariusz 3:2 (9:11, 7:11, 11:5, 11:9, 11:3) ⇓
11   A KUTYŁA Dawid Y BOCHENEK Dariusz 3:1 (11:8, 6:11, 11:2, 11:9) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 11:00
97. „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 14:0
2   B TURECKI Kacper X BOCHENEK Dariusz 3:0 (11:6, 13:11, 11:6) ⇓
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇓
7   A KUTAJ Maksymilian X BOCHENEK Dariusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇓
14   D KOŁOS Arkadiusz X BOCHENEK Dariusz 3:0 (12:10, 11:7, 11:4) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-16 18:30 ⇨ 2018-03-23 18:00
102. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków I 2:12
4   D BOCHENEK Dariusz Z PARTYKA Ryszard 3:1 (11:7, 11:8, 5:11, 11:9) ⇑
6   B STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
0:3 (7:11, 3:11, 4:11) ⇓
9   D BOCHENEK Dariusz Y KUTYŁA Dawid 2:3 (11:9, 1:11, 11:9, 3:11, 8:11) ⇓
14   D BOCHENEK Dariusz X NOWICKI Marek 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-05 11:00 ⇨ 2018-04-21 13:00
110. KS „Bronowianka” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 6:8
3   C GÓRECKA Dominika Y BOCHENEK Dariusz 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
5   A KUSIAK Franciszek
WOLAŃCZYK Paweł
W STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
0:3 (5:11, 10:12, 6:11) ⇑
9   D WOLAŃCZYK Paweł Y BOCHENEK Dariusz 2:3 (11:8, 6:11, 11:8, 9:11, 6:11) ⇑
11   A KOPACKI Paweł Y BOCHENEK Dariusz 3:2 (11:8, 11:6, 9:11, 9:11, 11:9) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1481 BAJER Kamil 1996
1482 BALIK Robert 1976
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
1332 BARANEK Wiktor 1998
218 BIESAGA Marek 1964
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
1701 CHOLEWA Wacław 1960
504 CHOROBIK Łukasz 1995
1218 CHRZAN Hubert 1999
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1607 GLANOWSKI Jakub 1987
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
1600 GNIADEK Paweł 1975
651 GONET Maciej 1975
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
1902 GÓRECKA Dominika 2000
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
1202 HERJAN Marcin 1998
883 JAGIELSKI Tymoteusz 2001
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1195 MIODEK Martyna 1988
540 MRÓZEK Mateusz 1999
890 MYSTEK Rafał 2001
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
1180 PANUŚ Jacek 2002
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
574 PUCZEK Robert 1965
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1604 SĘK Rafał 1977
561 SITARZ Krzysztof 1985
931 SMOLIK Czesław 1945
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1760 SUŁKOWSKI Karol 1985
1241 SZELEST Jacek 1981
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
981 TOMCZYK Mateusz 1996
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1491 WITKOWSKI Adam 1978
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971