Konrad Wcisło
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2005-02-06
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 11:00
2. UKS „Gryf” Gdów II - KS „Jordan” Kraków 9:1
2   B WCISŁO Konrad Y LODOWSKI Janusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇑
4   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
X LODOWSKI Janusz
APOSTOŁ Paweł
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇑
5   B WCISŁO Konrad X WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:4, 11:9) ⇑
8   B WCISŁO Konrad Z APOSTOŁ Paweł 3:2 (13:11, 9:11, 11:7, 8:11, 11:9) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 14:30
12. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 5:5
1   A ZĘBALA Paweł X WCISŁO Konrad 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇓
4   A ZĘBALA Paweł
GUMULA Marcin
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
3:2 (14:12, 11:9, 8:11, 9:11, 11:9) ⇓
5   B PIESZCZEK Włodzimierz X WCISŁO Konrad 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) ⇑
9   C GUMULA Marcin X WCISŁO Konrad 2:3 (11:4, 11:9, 6:11, 7:11, 8:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 11:00
13. UKS „Gryf” Gdów II - MKS KSOS Kraków IV 9:1
2   B WCISŁO Konrad Y JAWORSKI Jeremi 3:0 (11:3, 11:7, 11:2) ⇑
5   B WCISŁO Konrad X SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:6, 11:1, 11:3) ⇑
8   B WCISŁO Konrad Z STOCHEL Adam 3:0 (13:11, 11:8, 11:6) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 11:00
24. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 9:1
2   B WCISŁO Konrad Y MLAK Michał 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
4   A KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
X OSTROMĘCKI Rafał
MLAK Michał
3:0 (11:2, 11:6, 11:6) ⇑
5   B WCISŁO Konrad X OSTROMĘCKI Rafał 3:1 (10:12, 11:4, 11:5, 11:1) ⇑
8   B WCISŁO Konrad Z KOWAL Mieczysław 3:0 (11:6, 13:11, 13:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 12:30
26. KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów II 3:7
2   B DYMEK Michał Y WCISŁO Konrad 2:3 (12:10, 8:11, 14:16, 14:12, 9:11) ⇑
4   A DYMEK Michał
SOBUCKI Mateusz
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
0:3 (11:13, 8:11, 7:11) ⇑
7   C MIKRUT Jakub Y WCISŁO Konrad 1:3 (10:12, 11:7, 10:12, 1:11) ⇑
10   A PALACZ Daniel Y WCISŁO Konrad 2:3 (11:4, 3:11, 11:8, 5:11, 9:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 11:00
35. UKS „Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 9:1
1   A WCISŁO Konrad X GAJ Milena 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) ⇑
4   A KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
X GAJ Milena
FILIPEK Angelika
3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇑
6   A WCISŁO Konrad Z KLIMA Karolina 3:0 (11:3, 13:11, 11:3) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-24 18:00
39. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Gryf” Gdów II 0:10
3   C GADZINA Krystian Z WCISŁO Konrad 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) ⇑
6   A PERZ Izabela Z WCISŁO Konrad 0:3 (2:11, 5:11, 2:11) ⇑
8   B GADZINA Karol Z WCISŁO Konrad 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-09 11:00
51. TKKF Dobczyce - UKS „Gryf” Gdów II 2:8
2   B BAJER Grzegorz Y WCISŁO Konrad 0:3 (10:12, 7:11, 7:11) ⇑
7   C BAJER Emilia Y WCISŁO Konrad 1:3 (12:10, 3:11, 8:11, 8:11) ⇑
10   A NOWAK Jakub Y WCISŁO Konrad 3:1 (11:13, 13:11, 11:7, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 13:00
69. MKS KSOS Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14
4   D WALCZAK Wojciech Z WCISŁO Konrad 2:3 (12:10, 11:7, 3:11, 7:11, 6:11) ⇑
6   B MARCHEWKA Kamil
PIEPRZYK Szymon
X TURECKI Kacper
WCISŁO Konrad
1:3 (8:11, 11:8, 10:12, 11:13) ⇑
10   C BUJAK Piotr Z WCISŁO Konrad 0:3 (16:18, 9:11, 9:11) ⇑
13   B CHOLEWA Wacław Z WCISŁO Konrad 1:3 (8:11, 13:11, 8:11, 5:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 14:00
64. KS „Bronowianka” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 0:10
3   C ANDRZEJAK Kacper Z WCISŁO Konrad 0:3 (4:11, 10:12, 6:11) ⇑
4   A KOPACKA Anna
SYRDA Zuzanna
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
0:3 (10:12, 3:11, 8:11) ⇑
6   A KOPACKA Anna Z WCISŁO Konrad 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) ⇑
8   B SYRDA Zuzanna Z WCISŁO Konrad 0:3 (2:11, 11:13, 10:12) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-20 11:00
69. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 7:3
2   B WCISŁO Konrad Y MARZEC Stefan 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇑
4   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
X MARZEC Stefan
RADZISZEWSKI Radosław
3:2 (11:6, 9:11, 11:8, 3:11, 11:7) ⇑
5   B WCISŁO Konrad X RADZISZEWSKI Radosław 1:3 (7:11, 9:11, 11:6, 5:11) ⇓
8   B WCISŁO Konrad Z ROJEK Mateusz 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 14:12) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 10:00
77. GOK Charsznica - UKS „Gryf” Gdów II 0:10
1   A SĘK Rafał X WCISŁO Konrad 2:3 (13:11, 8:11, 11:8, 7:11, 9:11) ⇑
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
1:3 (13:11, 10:12, 2:11, 5:11) ⇑
5   B NEUMANN Jacek X WCISŁO Konrad 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇑
9   C PIĄTEK Jarosław X WCISŁO Konrad 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) ⇑
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2018-03-10 17:00
72. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Gryf” Gdów II 6:4
1   A RADZISZEWSKI Radosław X WCISŁO Konrad 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:8) ⇓
4   A MARZEC Stefan
RADZISZEWSKI Radosław
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:8) ⇓
5   B SASIŃSKI Tomasz X WCISŁO Konrad 1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 5:11) ⇑
9   C ROJEK Mateusz X WCISŁO Konrad 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 6:11) ⇑
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-03-17 11:00
74. UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków VI 8:2
3   C WCISŁO Konrad Z KOPACKA Anna 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇑
4   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
X KOPACKA Anna
BRUZDA Julia
3:0 (13:11, 11:7, 11:2) ⇑
7   C WCISŁO Konrad Y BRUZDA Julia 3:0 (11:9, 11:3, 11:7) ⇑
9   C WCISŁO Konrad X SKUBA Emilia 1:3 (8:11, 11:7, 2:11, 6:11) ⇓
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-04-07 11:00
77. UKS „Gryf” Gdów II - GOK Charsznica 8:2
8   B WCISŁO Konrad Z NEUMANN Jacek 3:1 (11:5, 16:18, 11:9, 11:5) ⇑
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-04-21 11:00 ⇨ 2018-04-11 18:30
81. UKS „Gryf” Gdów II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 7:3
3   C WCISŁO Konrad Z FERDEK Marek 3:2 (11:9, 13:11, 6:11, 6:11, 11:6) ⇑
7   C WCISŁO Konrad Y PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:5, 12:10, 11:7) ⇑
9   C WCISŁO Konrad X ZĘBALA Paweł 1:3 (8:11, 11:8, 12:14, 4:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-06 17:00 ⇨ 2018-04-27 18:00
112. LKS „Polonia” Wilczkowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12
4   D NOSEK Robert Z WCISŁO Konrad 0:3 (10:12, 7:11, 5:11) ⇑
6   B DROZD Paweł
SZELEST Jacek
X KOŁOS Arkadiusz
WCISŁO Konrad
3:2 (11:6, 6:11, 11:6, 8:11, 11:8) ⇓
10   C SZELEST Jacek Z WCISŁO Konrad 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇑
13   B DROZD Paweł Z WCISŁO Konrad 3:0 (11:4, 12:10, 11:1) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
1203 BARANEK Dominik 1998
1332 BARANEK Wiktor 1998
1335 BEŁZA Janusz 1964
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
518 BUJAK Piotr 1960
192 CHODACKI Marcin 1976
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1218 CHRZAN Hubert 1999
1401 CYRWUS Anna 2005
1787 DATA Adrian 1998
625 DROZD Paweł 1979
2249 DYMEK Michał 1987
1774 FERDEK Marek 1968
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
1625 GAJ Milena 2008
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
431 GĄDEK Natalia 2001
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
1202 HERJAN Marcin 1998
883 JAGIELSKI Tymoteusz 2001
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
1131 KEMPA Robert 1976
2130 KLIMA Karolina 2005
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1544 KOPACKA Anna 2006
1175 KOPEĆ Jan 1951
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
2084 KOWAL Mieczysław 1963
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2119 KROCHMAL Paweł 1987
1887 KRUPA Cezary 1992
568 KRZYK Bartosz 1991
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2124 MARZEC Stefan 1953
2250 MIKRUT Jakub 2003
2262 MLAK Michał 1983
769 MOREK Radosław 2000
540 MRÓZEK Mateusz 1999
1761 NEUMANN Jacek 1965
978 NOSEK Robert 1970
1824 NOWAK Jakub 2007
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
2248 PALACZ Daniel 1987
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
2340 PERZ Izabela 2008
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
1706 RADKO Mateusz 2000
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1158 REJDYCH Marek 1959
1777 ROJEK Mateusz 1993
144 RYŚ Piotr 1996
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
129 SKOWRON Daniel 1995
1891 SKUBA Emilia 2005
931 SMOLIK Czesław 1945
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1641 STOCHEL Adam 2006
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1241 SZELEST Jacek 1981
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
981 TOMCZYK Mateusz 1996
1702 WALCZAK Wojciech 1960
330 WARMUZ Kamil 1989
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1939 WILK Roman 1961
1491 WITKOWSKI Adam 1978
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
940 WRZESZCZ Leon 1941
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
875 ZĘBALA Paweł 1998