Mateusz Kucharski
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2005-06-21
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 11:00
2. UKS „Gryf” Gdów II - KS „Jordan” Kraków 9:1
3   C KUCHARSKI Mateusz Z APOSTOŁ Paweł 3:2 (4:11, 11:7, 5:11, 11:5, 11:1) ⇑
7   C KUCHARSKI Mateusz Y LODOWSKI Janusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 14:30
12. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 5:5
2   B PIESZCZEK Włodzimierz Y KUCHARSKI Mateusz 1:3 (4:11, 2:11, 11:8, 3:11) ⇑
4   A ZĘBALA Paweł
GUMULA Marcin
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
3:2 (14:12, 11:9, 8:11, 9:11, 11:9) ⇓
7   C GUMULA Marcin Y KUCHARSKI Mateusz 1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 7:11) ⇑
10   A ZĘBALA Paweł Y KUCHARSKI Mateusz 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 11:00
13. UKS „Gryf” Gdów II - MKS KSOS Kraków IV 9:1
3   C KUCHARSKI Mateusz Z UTYLSKI Kornel 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) ⇑
4   A KUCHARSKI Mateusz
MIĘKINA Hubert
X SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
3:0 (11:2, 11:9, 11:8) ⇑
7   C KUCHARSKI Mateusz Y JAWORSKI Jeremi 3:0 (11:1, 11:1, 11:6) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 11:00
24. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 9:1
1   A KUCHARSKI Mateusz X OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:2, 11:1, 11:2) ⇑
4   A KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
X OSTROMĘCKI Rafał
MLAK Michał
3:0 (11:2, 11:6, 11:6) ⇑
6   A KUCHARSKI Mateusz Z KOWAL Mieczysław 3:0 (11:1, 11:2, 11:4) ⇑
10   A KUCHARSKI Mateusz Y MLAK Michał 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 12:30
26. KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów II 3:7
1   A PALACZ Daniel X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) ⇑
4   A DYMEK Michał
SOBUCKI Mateusz
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
0:3 (11:13, 8:11, 7:11) ⇑
5   B DYMEK Michał X KUCHARSKI Mateusz 1:3 (4:11, 8:11, 11:5, 8:11) ⇑
9   C MIKRUT Jakub X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 11:00
35. UKS „Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 9:1
2   B KUCHARSKI Mateusz Y FILIPEK Angelika 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) ⇑
4   A KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
X GAJ Milena
FILIPEK Angelika
3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇑
5   B KUCHARSKI Mateusz X GAJ Milena 3:0 (11:1, 11:3, 11:6) ⇑
8   B KUCHARSKI Mateusz Z KLIMA Karolina 3:0 (11:1, 11:6, 11:4) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-24 18:00
39. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Gryf” Gdów II 0:10
1   A PERZ Izabela X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) ⇑
4   A GADZINA Krystian
NOWAK Mateusz
X KUCHARSKI Mateusz
MIĘKINA Hubert
0:3 (4:11, 8:11, 4:11) ⇑
5   B STACHURA Magdalena X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (2:11, 2:11, 3:11) ⇑
9   C NOWAK Mateusz X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-09 11:00
51. TKKF Dobczyce - UKS „Gryf” Gdów II 2:8
1   A NOWAK Jakub X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (11:13, 4:11, 3:11) ⇑
4   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X KUCHARSKI Mateusz
KOWALSKI Mateusz
2:3 (7:11, 11:3, 4:11, 11:6, 8:11) ⇑
5   B BAJER Grzegorz X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (2:11, 7:11, 5:11) ⇑
9   C BAJER Emilia X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 14:00
64. KS „Bronowianka” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 0:10
2   B SYRDA Zuzanna Y KUCHARSKI Mateusz 2:3 (11:5, 5:11, 5:11, 11:7, 1:11) ⇑
4   A KOPACKA Anna
SYRDA Zuzanna
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
0:3 (10:12, 3:11, 8:11) ⇑
7   C ANDRZEJAK Kacper Y KUCHARSKI Mateusz 0:3 (9:11, 3:11, 4:11) ⇑
10   A KOPACKA Anna Y KUCHARSKI Mateusz 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 10:00
77. GOK Charsznica - UKS „Gryf” Gdów II 0:10
3   C PIĄTEK Jarosław Z KUCHARSKI Mateusz 0:3 (8:11, 3:11, 1:11) ⇑
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
1:3 (13:11, 10:12, 2:11, 5:11) ⇑
6   A SĘK Rafał Z KUCHARSKI Mateusz 0:3 (8:11, 3:11, 11:13) ⇑
8   B NEUMANN Jacek Z KUCHARSKI Mateusz 0:3 (7:11, 1:11, 1:11) ⇑
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2018-03-10 17:00
72. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Gryf” Gdów II 6:4
2   B SASIŃSKI Tomasz Y KUCHARSKI Mateusz 0:3 (12:14, 6:11, 6:11) ⇑
4   A MARZEC Stefan
RADZISZEWSKI Radosław
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:8) ⇓
7   C ROJEK Mateusz Y KUCHARSKI Mateusz 2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 11:5, 8:11) ⇑
10   A RADZISZEWSKI Radosław Y KUCHARSKI Mateusz 3:1 (12:10, 12:10, 9:11, 11:9) ⇓
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-03-17 11:00
74. UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków VI 8:2
2   B KUCHARSKI Mateusz Y BRUZDA Julia 3:0 (11:1, 11:8, 11:5) ⇑
5   B KUCHARSKI Mateusz X SKUBA Emilia 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:4) ⇑
8   B KUCHARSKI Mateusz Z KOPACKA Anna 3:0 (11:6, 11:3, 14:12) ⇑
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-04-07 11:00
77. UKS „Gryf” Gdów II - GOK Charsznica 8:2
1   A KUCHARSKI Mateusz X SĘK Rafał 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) ⇑
4   A KUCHARSKI Mateusz
GUZIK Aleksandra
X SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
3:1 (11:13, 11:6, 11:5, 11:3) ⇑
6   A KUCHARSKI Mateusz Z NEUMANN Jacek 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇑
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-04-21 11:00 ⇨ 2018-04-11 18:30
81. UKS „Gryf” Gdów II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 7:3
1   A KUCHARSKI Mateusz X ZĘBALA Paweł 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) ⇑
4   A KUCHARSKI Mateusz
GUZIK Aleksandra
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
0:3 (8:11, 8:11, 11:13) ⇓
6   A KUCHARSKI Mateusz Z FERDEK Marek 3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:6) ⇑
10   A KUCHARSKI Mateusz Y PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-22 11:00 ⇨ 2018-04-26 18:00
109. LKS „Wisła” Rząska - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12
4   D BUŁA Dominik Z KUCHARSKI Mateusz 0:3 (6:11, 5:11, 13:15) ⇑
6   B BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
X TURECKI Kacper
KUCHARSKI Mateusz
0:3 (12:14, 7:11, 10:12) ⇑
10   C KORCZEK Łukasz Z KUCHARSKI Mateusz 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:8) ⇓
13   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z KUCHARSKI Mateusz 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
1332 BARANEK Wiktor 1998
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
2078 BUŁA Dominik 1981
332 CHOJNA Dawid 1992
970 CIOŁCZYK Bronisław 1948
1401 CYRWUS Anna 2005
1787 DATA Adrian 1998
2249 DYMEK Michał 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1625 GAJ Milena 2008
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
713 GARB Aleksandra 2001
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
1202 HERJAN Marcin 1998
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2130 KLIMA Karolina 2005
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
1544 KOPACKA Anna 2006
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2084 KOWAL Mieczysław 1963
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1887 KRUPA Cezary 1992
568 KRZYK Bartosz 1991
653 KULIŚ Mateusz 1995
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1287 KUSIAK Franciszek 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1634 LODOWSKI Janusz 1962
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
328 MAMOŃ Wojciech 1981
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2250 MIKRUT Jakub 2003
2262 MLAK Michał 1983
157 MRYC Henryk 1937
890 MYSTEK Rafał 2001
1761 NEUMANN Jacek 1965
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
2248 PALACZ Daniel 1987
1759 PAŁKA Patryk 2002
2340 PERZ Izabela 2008
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
452 PUU Aarne 1948
1706 RADKO Mateusz 2000
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
143 RYŚ Bartosz 1994
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
129 SKOWRON Daniel 1995
1891 SKUBA Emilia 2005
2341 STACHURA Magdalena 2005
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
1873 UTYLSKI Kornel 2008
330 WARMUZ Kamil 1989
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1491 WITKOWSKI Adam 1978
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1283 WÓJCIK Jan 1959
875 ZĘBALA Paweł 1998