Zbigniew Stalmach
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 12:30
6. KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 2:12
3   C KUSIAK Franciszek Y STALMACH Zbigniew 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 5:11) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
W NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
0:3 (2:11, 7:11, 10:12) ⇑
9   D CHODACKI Marcin Y STALMACH Zbigniew 3:0 (11:7, 11:4, 13:11) ⇓
11   A SZCZEBAK Jerzy Y STALMACH Zbigniew 3:2 (9:11, 11:6, 11:7, 6:11, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 11:00
12. UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II 10:4
2   B STALMACH Zbigniew X PASIECZNY Jan 1:3 (3:11, 11:9, 9:11, 10:12) ⇓
6   B NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
X PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:8, 11:9) ⇑
8   B STALMACH Zbigniew W PĘCZEK Mateusz 0:3 (11:13, 9:11, 6:11) ⇓
13   B STALMACH Zbigniew Z RAJTAR Marek 2:3 (11:7, 7:11, 11:9, 8:11, 7:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 11:00
15. UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 8:6
3   C STALMACH Zbigniew Y BRUZDA Rafał 3:2 (11:8, 7:11, 11:8, 8:11, 11:8) ⇑
5   A DUDZIAK Damian
STALMACH Zbigniew
W WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 8:11) ⇓
10   C STALMACH Zbigniew Z WOJDYŁA Dominik 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 7:11) ⇓
12   C STALMACH Zbigniew W PIĄSTKA Michał 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 13:00 ⇨ 2018-11-04 11:00
22. TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II 8:6
3   C FRĄCZEK Łukasz Y STALMACH Zbigniew 3:0 (12:10, 11:7, 11:5) ⇓
6   B BAŁUSZEK Kamil
ZAJĘCKI Rafał
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
STALMACH Zbigniew
3:2 (11:9, 8:11, 4:11, 11:8, 11:9) ⇓
9   D ZAJĘCKI Rafał Y STALMACH Zbigniew 2:3 (12:10, 6:11, 11:9, 9:11, 5:11) ⇑
11   A BAŁUSZEK Kamil Y STALMACH Zbigniew 3:0 (11:6, 13:11, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 11:00
36. UKS „Zarabie” Myślenice II - KTS „Victoria” Spytkowice I 11:3
12   C STALMACH Zbigniew W GRONDALCZYK Adrian 2:3 (11:9, 8:11, 11:9, 7:11, 9:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-14 18:00 ⇨ 2018-12-21 18:00
52. KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 0:14
4   D BOBAK Jacek Z STALMACH Zbigniew 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) ⇑
6   B BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
X NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
0:3 (9:11, 7:11, 4:11) ⇑
10   C OCHMAN Michał Z STALMACH Zbigniew 1:3 (9:11, 7:11, 12:10, 6:11) ⇑
13   B KAJFASZ Bogdan Z STALMACH Zbigniew 2:3 (4:11, 4:11, 11:6, 11:7, 9:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 11:00
58. UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3
3   C STALMACH Zbigniew Y BIEŃCZYCKI Łukasz 1:3 (11:4, 5:11, 10:12, 9:11) ⇓
6   B NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
X PIETRZYK Marcin
MIKRUT Jakub
3:2 (3:11, 7:11, 11:9, 11:4, 11:9) ⇑
10   C STALMACH Zbigniew Z MIKRUT Jakub 3:1 (11:5, 4:11, 12:10, 11:9) ⇑
12   C STALMACH Zbigniew W PIETRZYK Marcin 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-19 11:00
63. UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 12:2
3   C STALMACH Zbigniew Y ŻEBRO Krzysztof 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) ⇑
6   B NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
X ŻEBRO Krzysztof
KRUPA Cezary
3:1 (11:9, 8:11, 11:1, 11:3) ⇑
10   C STALMACH Zbigniew Z KRUPA Cezary 3:1 (14:16, 11:4, 11:2, 11:6) ⇑
12   C STALMACH Zbigniew W PIEKARCZYK Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 14:00 ⇨ 2019-01-26 11:00
44. KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4
2   B SUBIK Filip X STALMACH Zbigniew 3:0 (11:2, 11:7, 17:15) ⇓
6   B WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:8) ⇓
7   A KRÓLIKOWSKI Bartosz X STALMACH Zbigniew 3:0 (11:7, 11:7, 14:12) ⇓
14   D KLAG Wiktor X STALMACH Zbigniew 3:2 (13:11, 11:13, 8:11, 11:8, 11:4) ⇓
4Z | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-17 10:30
69. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Zarabie” Myślenice II 7:7
1   A KURCZYNA Łukasz W STALMACH Zbigniew 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇓
6   B ZIMNICKI Tomasz
WOJDYŁA Dominik
X STALMACH Zbigniew
DŹWIG Andrzej
3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇓
8   B WOJDYŁA Dominik W STALMACH Zbigniew 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 9:11) ⇑
12   C ZIMNICKI Tomasz W STALMACH Zbigniew 2:3 (11:13, 11:6, 7:11, 11:9, 7:11) ⇑
4Z | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-30 11:00
71. UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6
4   D STALMACH Zbigniew Z FRĄCZEK Łukasz 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:9) ⇑
6   B STALMACH Zbigniew
DŹWIG Andrzej
X BAŁUSZEK Kamil
ZAJĘCKI Rafał
1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 10:12) ⇓
9   D STALMACH Zbigniew Y BAŁUSZEK Kamil 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇓
14   D STALMACH Zbigniew X GLANOWSKI Bartosz 3:1 (11:7, 8:11, 12:10, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
2054 BOBAK Jacek 1968
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1272 BOLEK Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1838 BRUZDA Rafał 1974
518 BUJAK Piotr 1960
447 BZOWY Sławomir 1951
192 CHODACKI Marcin 1976
1701 CHOLEWA Wacław 1960
888 DĄBROWSKI Damian 1979
625 DROZD Paweł 1979
2080 DZIURA Wojciech 1987
1774 FERDEK Marek 1968
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
651 GONET Maciej 1975
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1786 JAŁOCHA Michał 1977
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
975 JEDYNAK Damian 1989
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2001 KALICIAK Dariusz 1974
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2254 MAZUR Alfred 1991
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2250 MIKRUT Jakub 2003
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
2491 OCHMAN Michał 1987
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
561 SITARZ Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
1283 WÓJCIK Jan 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986