Jakub Reszka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: „Siemacha” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 11:00 ⇨ 2019-10-03 18:00
6. „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Siemacha” Kraków 11:3
1   A CELARY Mateusz W RESZKA Jakub 3:0 (11:2, 11:7, 11:4) ⇓
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
3:2 (13:11, 13:11, 5:11, 7:11, 11:8) ⇓
8   B KOŁOS Arkadiusz W RESZKA Jakub 3:0 (11:6, 11:2, 11:6) ⇓
12   C KUTAJ Maksymilian W RESZKA Jakub 3:0 (11:2, 13:11, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1481 BAJER Kamil 1996
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
932 BAŁYS Ryszard 1968
1449 BARTNICKI Jakub 2004
2133 BĄCIO Konrad 2006
630 BIAŁY Sebastian 1980
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
518 BUJAK Piotr 1960
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1787 DATA Adrian 1998
1381 DOMITER Julia 2004
210 DUDZIAK Damian 1995
1156 DZIWAK Przemysław 1998
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
925 GRABANIA Zdzisław 1947
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2001 KALICIAK Dariusz 1974
901 KIEŁBASA Józef 1972
1403 KLAG Wiktor 2007
662 KLUZEK Sławomir 1986
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
588 KUBIC Marcin 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
780 MÓL Marcin 1978
1761 NEUMANN Jacek 1965
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
935 PALOWSKI Ryszard 1960
1709 PARTYKA Ryszard 1976
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
784 PORADZISZ Michał 1994
574 PUCZEK Robert 1965
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1158 REJDYCH Marek 1959
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
1494 RUTANA Adam 1981
862 SARNA Ryszard 1962
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
931 SMOLIK Czesław 1945
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1313 STALMACH Zbigniew 2000
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
981 TOMCZYK Mateusz 1996
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
330 WARMUZ Kamil 1989
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1283 WÓJCIK Jan 1959
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
940 WRZESZCZ Leon 1941
1408 ZAJĄC Anna 2002
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
2361 ZHAO Ziyi 2003