Bartłomiej Łach
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1992
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 11:00
12. UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II 10:4
1   A DŹWIG Andrzej W ŁACH Bartłomiej 3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:8, 14:12) ⇓
6   B NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
X PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:8, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 14:00
20. KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS KSOS Kraków II 12:2
4   D KRÓLIKOWSKI Bartosz Z ŁACH Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:2, 11:4) ⇓
5   A SUBIK Filip
KRÓLIKOWSKI Bartosz
W RAJTAR Marek
ŁACH Bartłomiej
3:2 (9:11, 11:3, 9:11, 11:6, 11:6) ⇓
10   C KLAG Wiktor Z ŁACH Bartłomiej 3:1 (7:11, 11:9, 11:2, 11:8) ⇓
13   B RÓŻAŃSKI Damian Z ŁACH Bartłomiej 3:2 (2:11, 9:11, 11:9, 11:5, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1399 ADAMUS Paulina 2003
602 ADAMUS Sebastian 1999
1224 ANTECKI Patryk 2003
516 ANTOSIAK Jacek 1971
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1449 BARTNICKI Jakub 2004
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1838 BRUZDA Rafał 1974
192 CHODACKI Marcin 1976
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
704 DZIADEK Dominik 1998
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
2258 GĄSIOR Natalia 2004
573 GĘDŁEK Władysław 1946
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
1452 GUTKOWSKI Adam 2001
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
1403 KLAG Wiktor 2007
959 KNAPCZYK Józef 1962
949 KONSTANTY Adam 1954
889 KORCZAK Damian 2003
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
600 KOZIOŁ Sandra 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
653 KULIŚ Mateusz 1995
536 KURDZIEL Stanisław 1956
178 KUTAJ Maksymilian 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1447 MITORAJ Paweł 2000
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
1016 NAJMAN Michał 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
608 PIÓRECKI Piotr 1999
784 PORADZISZ Michał 1994
452 PUU Aarne 1948
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1494 RUTANA Adam 1981
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
129 SKOWRON Daniel 1995
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1408 ZAJĄC Anna 2002
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
2383 ZYSEK Piotr 1967