Jan Kachel
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1970-08-28
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-30 15:00
14. UKS „Polfin” Oświęcim - ULKS „Lachowice” II 8:6
3   C WÓJCIK Krzysztof Y KACHEL Jan 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇓
6   B WÓJCIK Krzysztof
MICZOŁEK Krzysztof
X KACHEL Jan
BANAŚ Jan
3:0 (11:7, 11:5, 11:3) ⇓
9   D GASIDŁO Grzegorz Y KACHEL Jan 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇓
11   A POLAKOW Aleksander Y KACHEL Jan 3:2 (14:12, 11:6, 8:11, 9:11, 11:5) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 13:00 ⇨ 2017-10-06 18:00
2. ULKS „Lachowice” II - LKS „Olmex” Piotrowice I 4:10
4   D KACHEL Jan Z PIEKARCZYK Michał 0:3 (3:11, 8:11, 5:11) ⇓
5   A SKOWRON Daniel
KACHEL Jan
W BODNAR Marcin
PIEKARCZYK Tomasz
2:3 (6:11, 11:5, 8:11, 12:10, 7:11) ⇓
9   D KACHEL Jan Y BARTNICKI Jakub 0:3 (5:11, 9:11, 10:12) ⇓
14   D KACHEL Jan X WODNIAK Kamil 2:3 (11:9, 9:11, 4:11, 11:3, 7:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 13:00
15. ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ III 6:8
3   C KACHEL Jan Y KLAG Wiktor 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 2:11) ⇓
5   A SKOWRON Daniel
KACHEL Jan
W KOWALKOWSKI Maciej
RÓŻAŃSKI Damian
1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 5:11) ⇓
10   C KACHEL Jan Z RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) ⇓
12   C KACHEL Jan W KOWALKOWSKI Maciej 0:3 (6:11, 11:13, 5:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 13:00
28. ULKS „Lachowice” II - MKS KSOS Kraków II 0:14
3   C KACHEL Jan Y ROBAK Wiktor 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇓
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Jan
X KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
0:3 (11:13, 9:11, 7:11) ⇓
10   C KACHEL Jan Z RAJTAR Marek 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 6:11) ⇓
12   C KACHEL Jan W KUBIC Marcin 2:3 (12:14, 9:11, 11:4, 11:7, 9:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 13:00 ⇨ 2017-11-08 18:00
30. TKS „Opoka” Trzebinia - ULKS „Lachowice” II 14:0
2   B ZAJĘCKI Rafał X KACHEL Jan 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) ⇓
6   B BAŁUSZEK Kamil
ZAJĘCKI Rafał
X KACHEL Jan
BANAŚ Jan
3:0 (11:8, 11:7, 11:4) ⇓
7   A FRĄCZEK Łukasz X KACHEL Jan 3:0 (12:10, 11:3, 11:9) ⇓
14   D BAŁUSZEK Kamil X KACHEL Jan 3:0 (11:8, 11:2, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 13:00
41. ULKS „Lachowice” II - „Siemacha” Kraków 3:11
2   B KACHEL Jan X WIERZBIŃSKI Marcin 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇓
5   A KACHEL Jan
KACHEL Piotr
W GŁĄB Damian
PIEGZA Adrian
1:3 (4:11, 4:11, 12:10, 4:11) ⇓
8   B KACHEL Jan W GRATKOWSKI Jacek 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) ⇓
13   B KACHEL Jan Z RESZKA Jakub 2:3 (12:10, 6:11, 7:11, 11:5, 6:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-25 17:00
45. LKS „Olmex” Piotrowice II - ULKS „Lachowice” II 8:6
2   B MITORAJ Paweł X KACHEL Jan 1:3 (16:14, 8:11, 6:11, 9:11) ⇑
5   A ANTECKI Patryk
BROSZKIEWICZ Łukasz
W KUŹNIK Grzegorz
KACHEL Jan
3:0 (11:7, 11:5, 11:4) ⇓
7   A BROSZKIEWICZ Łukasz X KACHEL Jan 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:6) ⇓
14   D BROSZKIEWICZ Karol X KACHEL Jan 3:0 (13:11, 11:4, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 13:00
67. ULKS „Lachowice” II - UKS „Jola” Kraków 9:5
3   C KACHEL Jan Y KONSTANTY Adam 2:3 (9:11, 11:8, 11:6, 7:11, 9:11) ⇓
6   B KACHEL Jan
KACHEL Piotr
X KONSTANTY Adam
KOSTECKI Andrzej
1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 9:11) ⇓
10   C KACHEL Jan Z ZYSEK Piotr 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:7) ⇑
12   C KACHEL Jan W PIOTROWSKA Ewelina 2:3 (11:7, 11:6, 12:14, 7:11, 9:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 12:30
75. KS „Podwawelski” Kraków IV - ULKS „Lachowice” II 8:6
3   C PIETRZYK Marcin Y KACHEL Jan 3:0 (11:6, 11:8, 11:2) ⇓
6   B PIETRZYK Marcin
BOLEK Łukasz
X KACHEL Jan
KACHEL Piotr
3:0 (11:3, 11:7, 11:7) ⇓
9   D BOLEK Łukasz Y KACHEL Jan 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) ⇓
11   A WOLANIN Piotr Y KACHEL Jan 3:0 (11:5, 11:5, 11:2) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-09 13:00 ⇨ 2018-01-23 18:00
60. KS „Bronowianka” Kraków IV - ULKS „Lachowice” II 14:0
4   D SZCZEBAK Jerzy Z KACHEL Jan 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇓
6   B SZCZEBAK Jerzy
CYGANKIEWICZ Filip
X KACHEL Jan
BANAŚ Jan
3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 13:11) ⇓
10   C CYGANKIEWICZ Filip Z KACHEL Jan 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) ⇓
13   B GĄSIOR Natalia Z KACHEL Jan 3:1 (11:9, 11:4, 5:11, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-25 19:00
90. KS „Górnik” Wieliczka - ULKS „Lachowice” II 12:2
1   A KURCZYNA Łukasz W KACHEL Jan 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) ⇓
6   B LELEK Paweł
KOLIŃSKI Witold
X KUŹNIK Grzegorz
KACHEL Jan
1:3 (11:5, 7:11, 8:11, 9:11) ⇑
8   B KOLIŃSKI Witold W KACHEL Jan 3:0 (11:6, 11:2, 12:10) ⇓
12   C MARCHEWKA Artur W KACHEL Jan 2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 9:11, 13:15) ⇑
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 15:00
110. KTS GOSiR Krościenko Wyżne - ULKS „Lachowice” 6:4
2 2 C TOMOŃ Grzegorz W KACHEL Jan 3:0 (11:8, 11:1, 11:2) ⇓
6 2 C SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
W SURMA Krzysztof
KACHEL Jan
3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 11:4) ⇓
10 2 D SEROKA Szymon W KACHEL Jan 3:1 (11:8, 12:14, 11:4, 11:5) ⇓
4Z | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-10 13:00
118. ULKS „Lachowice” II - UKS „Polfin” Oświęcim 5:9
3   C KACHEL Jan Y WÓJCIK Krzysztof 0:3 (2:11, 3:11, 8:11) ⇓
5   A KUŹNIK Grzegorz
KACHEL Jan
W SARNA Ryszard
WÓJCIK Krzysztof
3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:9, 12:10) ⇑
10   C KACHEL Jan Z MICZOŁEK Krzysztof 0:3 (14:16, 4:11, 5:11) ⇓
4Z | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-16 18:00 ⇨ 2018-03-22 18:00
119. KS „Gorce” Nowy Targ III - ULKS „Lachowice” II 12:2
2   B KLAG Wiktor X KACHEL Jan 3:0 (11:8, 11:4, 11:2) ⇓
5   A KLAG Wiktor
RÓŻAŃSKI Damian
W KUŹNIK Grzegorz
KACHEL Jan
3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
7   A RÓŻAŃSKI Damian X KACHEL Jan 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) ⇓
14   D MAŁYSIAK Kamila X KACHEL Jan 3:0 (11:9, 11:4, 14:12) ⇓
4Z | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-04-08 11:00
124. UKS „Jola” Kraków - ULKS „Lachowice” II 5:9
3   C TOCZONY Szymon Y KACHEL Jan 3:2 (11:5, 13:11, 9:11, 10:12, 11:9) ⇓
6   B PIOTROWSKA Ewelina
SZYDŁOWSKI Wojtek
X KACHEL Jan
KACHEL Piotr
0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
9   D SZYDŁOWSKI Wojtek Y KACHEL Jan 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 10:12) ⇑
11   A KOSTECKI Andrzej Y KACHEL Jan 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:5) ⇓
4Z | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-20 18:00 ⇨ 2018-04-24 18:00
126. KTS „Victoria” Spytkowice - ULKS „Lachowice” II 10:4
3   C GRONDALCZYK Adrian Y KACHEL Jan 2:3 (11:5, 9:11, 11:9, 9:11, 5:11) ⇑
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W LENART Kazimierz
KACHEL Jan
3:0 (11:6, 12:10, 11:4) ⇓
9   D CHOJNA Dawid Y KACHEL Jan 3:2 (9:11, 11:7, 12:10, 4:11, 11:3) ⇓
11   A WARMUZ Kamil Y KACHEL Jan 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1399 ADAMUS Paulina 2003
619 ANTECKI Krzysztof 1995
1224 ANTECKI Patryk 2003
1002 ARENDARCZYK Mateusz 2002
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1449 BARTNICKI Jakub 2004
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
938 BIZOŃ Stefan 1968
1479 BOBAK Igor 2004
329 BOBAK Piotr 1978
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
508 BOGUNIA Artur 1996
1272 BOLEK Łukasz 1997
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
300 CAPUTA Henryk 1959
297 CESACZ Piotr 1974
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
134 DUNAT Grzegorz 1992
887 DZIEDZIC Piotr 2001
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
124 FROLIK Natalia 2000
712 GACH Klaudia 2001
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
2258 GĄSIOR Natalia 2004
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
613 KAJNIAK Kamila 1986
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
509 KCIUK Kamil 1994
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
1474 KOLASA Iwona 2007
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
949 KONSTANTY Adam 1954
889 KORCZAK Damian 2003
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
1212 KRAUS Jakub 2000
1211 KRAUS Sylwester 1997
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
986 KRUPA Natalia 2002
588 KUBIC Marcin 1996
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
128 LENART Marek 1992
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1986 MAJDAK Jacek 1969
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
618 MAROSZEK Patryk 1992
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1447 MITORAJ Paweł 2000
614 MLICKA Beata 1989
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
1468 MROŻEK Damian 2005
1096 NALEPA Maciej 1973
322 NOWACKA Dorota 1966
118 PACYNA Dariusz 1965
291 PAJĄK Hubert 1996
592 PANCZAK Szymon 1995
601 PASIECZNY Jan 1967
296 PĘDZIMĄŻ Jan 1958
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
608 PIÓRECKI Piotr 1999
139 PNIACZEK Dominik 1999
2304 POLAKOW Aleksander 1958
1444 PUDZISZ Kamil 2003
452 PUU Aarne 1948
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
1003 RAPACKA Olga 2003
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
589 RYPEL Mikołaj 1999
1237 RYPEL Sebastian 1999
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
1944 SEROKA Szymon 2001
129 SKOWRON Daniel 1995
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
500 STOPKA Wojciech 1999
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
120 SZLAMKA Paweł 1989
2502 SZYDŁOWSKI Wojtek 1994
156 ŚLAZYK Paweł 1971
140 ŚWIERKOSZ Kamil 1997
599 ŚWIRSKI Paweł 1999
2501 TOCZONY Szymon 1993
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
1269 TURECKI Kacper 2006
2064 WALICZEK Łukasz 1998
330 WARMUZ Kamil 1989
1015 WATYCHOWICZ Kinga 2003
1329 WCISŁO Konrad 2005
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1583 WINCEK Marek 1981
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
2383 ZYSEK Piotr 1967
615 ŻEBRO Krzysztof 1986