Mateusz Kosiński
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2000-10-10
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 13:30
10. KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice II 12:2
12   C KOSIŃSKI Mateusz W BROSZKIEWICZ Karol 1:3 (6:11, 11:4, 7:11, 10:12) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 12:30 ⇨ 2017-10-29 13:00
23. KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków IV 9:5
6   B PIETRZYK Marcin
KOSIŃSKI Mateusz
X ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
1:3 (7:11, 11:5, 8:11, 2:11) ⇓
13   B KOSIŃSKI Mateusz Z ZAJĄC Anna 1:3 (9:11, 11:7, 1:11, 7:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 12:30
49. KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice 10:4
14   D KOSIŃSKI Mateusz X WARMUZ Kamil 1:3 (3:11, 9:11, 11:3, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1482 BALIK Robert 1976
1203 BARANEK Dominik 1998
1332 BARANEK Wiktor 1998
1335 BEŁZA Janusz 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1272 BOLEK Łukasz 1997
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1838 BRUZDA Rafał 1974
332 CHOJNA Dawid 1992
1705 CIESIELSKI Adrian 1999
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1787 DATA Adrian 1998
1253 FILICZAK Ewa 2001
1254 FILICZAK Maciej 2005
2 FLOREK Arkadiusz 1993
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1607 GLANOWSKI Jakub 1987
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
1322 GNIADEK Michał 2003
1600 GNIADEK Paweł 1975
1052 GOŁDA Kacper 1994
1323 GRZEBINOGA Czesław 1962
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1202 HERJAN Marcin 1998
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
979 KOLASA Szymon 2003
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
889 KORCZAK Damian 2003
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1405 LEBIEST Damian 2002
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
936 MAJCHERCZYK Maciej 1985
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
891 MISZCZYK Łukasz 1993
322 NOWACKA Dorota 1966
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
1759 PAŁKA Patryk 2002
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
78 PORĄBKA Dariusz 1968
1706 RADKO Mateusz 2000
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1891 SKUBA Emilia 2005
931 SMOLIK Czesław 1945
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
1196 URBAN Piotr 1976
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
1491 WITKOWSKI Adam 1978
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
940 WRZESZCZ Leon 1941
1408 ZAJĄC Anna 2002