Wojciech Bogacz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 16:00
11. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 11:3
2   B ZAJĄC Anna X BOGACZ Wojciech 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) ⇑
6   B ZAJĄC Anna
GAJEWSKA Natalia
X BOGACZ Wojciech
CHUDZICKI Maksym
3:0 (11:3, 11:9, 11:6) ⇓
7   A ZHAO Ziyi X BOGACZ Wojciech 3:0 (11:1, 11:7, 11:6) ⇓
14   D GAJEWSKA Natalia X BOGACZ Wojciech 2:3 (11:13, 11:7, 11:9, 10:12, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 12:00
14. KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 8:6
1   A BOGACZ Wojciech W KUŹNIK Grzegorz 3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:6) ⇑
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
3:1 (7:11, 11:6, 14:12, 12:10) ⇑
7   A BOGACZ Wojciech X RACZEK Marcin 3:1 (11:6, 11:6, 7:11, 11:8) ⇑
11   A BOGACZ Wojciech Y SURMA Krzysztof 1:3 (11:9, 9:11, 5:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 16:00 ⇨ 2018-10-25 20:00
19. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków III 10:4
3   C ŚWIATŁOŃ Piotr Y BOGACZ Wojciech 2:3 (9:11, 13:11, 11:9, 8:11, 6:11) ⇑
6   B ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
X BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
3:0 (11:9, 11:6, 11:8) ⇓
9   D DUDZIAK Damian Y BOGACZ Wojciech 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 8:11) ⇑
11   A GDULA Adam Y BOGACZ Wojciech 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1399 ADAMUS Paulina 2003
602 ADAMUS Sebastian 1999
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
2397 BŁACHUT Kacper 2005
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1838 BRUZDA Rafał 1974
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
174 DANAJ Natalia 2000
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1436 DRABEK Kazimierz 1945
210 DUDZIAK Damian 1995
1393 FILEK Maciej 2000
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
2140 GDULA Adam 1977
1322 GNIADEK Michał 2003
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
541 JANIK Angelika 2000
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
1212 KRAUS Jakub 2000
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
178 KUTAJ Maksymilian 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
614 MLICKA Beata 1989
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
322 NOWACKA Dorota 1966
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
1441 PĘK Karolina 1998
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
608 PIÓRECKI Piotr 1999
139 PNIACZEK Dominik 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
241 ROSIEK Michał 1996
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
17 STRZAŁKA Marek 1969
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1269 TURECKI Kacper 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
158 ZAWADZKA Emilia 1997
2361 ZHAO Ziyi 2003
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986