Franciszek Kusiak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
11. KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Bronowianka” Kraków IV 1:13
2   B PIETRAŃCZYK Jacek X KUSIAK Franciszek 0:3 (11:13, 6:11, 6:11) ⇑
6   B BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
X OPYD Artur
KUSIAK Franciszek
1:3 (11:8, 7:11, 11:13, 12:14) ⇑
7   A BOBAK Piotr X KUSIAK Franciszek 2:3 (9:11, 11:9, 6:11, 11:6, 9:11) ⇑
14   D KAJFASZ Bogdan X KUSIAK Franciszek 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 10:12) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 15:00 ⇨ 2019-10-06 11:00
6. KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 5:9
11   A KUSIAK Franciszek Y GRONDALCZYK Adrian 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1272 BOLEK Łukasz 1997
1838 BRUZDA Rafał 1974
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
1401 CYRWUS Anna 2005
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
625 DROZD Paweł 1979
1790 DŹWIG Andrzej 1986
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1636 GUZIK Aleksandra 2006
975 JEDYNAK Damian 1989
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1008 KANTOR Jan 1987
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
588 KUBIC Marcin 1996
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
939 LEWICKI Piotr 1969
2002 LUHA Peter 1989
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2345 NOWAK Mateusz 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
2491 OCHMAN Michał 1987
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
2340 PERZ Izabela 2008
2339 PERZ Szymon 2003
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
951 PIETRZYK Marcin 1990
574 PUCZEK Robert 1965
4 RAJTAR Marek 1997
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
143 RYŚ Bartosz 1994
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2496 TKACZYK Marcin 1988
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1219 URBAN Mariusz 1997
1005 WALA Tomasz 1976
330 WARMUZ Kamil 1989
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971