Franciszek Kusiak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 12:30
6. KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 2:12
3   C KUSIAK Franciszek Y STALMACH Zbigniew 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 5:11) ⇓
5   A KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
W NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
0:3 (2:11, 7:11, 10:12) ⇓
10   C KUSIAK Franciszek Z DŹWIG Andrzej 1:3 (7:11, 7:11, 14:12, 5:11) ⇓
12   C KUSIAK Franciszek W NALEPA Maciej 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 17:00
11. LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - KS „Bronowianka” Kraków IV 6:8
5   A PIEKARCZYK Michał
WODNIAK Kamil
W KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
3:2 (11:6, 14:12, 9:11, 9:11, 11:7) ⇓
13   B WODNIAK Kamil Z KUSIAK Franciszek 2:3 (8:11, 11:13, 11:4, 11:8, 7:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 10:30 ⇨ 2018-11-12 10:30
28. KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12
2   B KUSIAK Franciszek X ZAJĘCKI Rafał 3:1 (11:9, 11:8, 6:11, 16:14) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
W FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
1:3 (11:7, 3:11, 10:12, 5:11) ⇓
8   B KUSIAK Franciszek W BAŁUSZEK Kamil 0:3 (3:11, 8:11, 9:11) ⇓
13   B KUSIAK Franciszek Z FRĄCZEK Łukasz 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-25 10:30
33. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Bronowianka” Kraków IV 12:2
3   C BRUZDA Rafał Y KUSIAK Franciszek 3:1 (11:3, 7:11, 11:2, 11:2) ⇓
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X LELEK Paweł
KUSIAK Franciszek
3:0 (11:4, 11:8, 11:8) ⇓
9   D WOJDYŁA Dominik Y KUSIAK Franciszek 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇓
11   A KURCZYNA Łukasz Y KUSIAK Franciszek 3:1 (11:6, 12:14, 11:6, 11:3) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-02 12:30
41. KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6
5   A WOJCIACZYK Antoni
MIKRUT Jakub
W SZCZEBAK Jerzy
KUSIAK Franciszek
0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇑
9   D WOJCIACZYK Antoni Y KUSIAK Franciszek 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
11   A PIETRZYK Marcin Y KUSIAK Franciszek 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-14 18:00
53. KTS „Victoria” Spytkowice I - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6
4   D WARMUZ Kamil Z KUSIAK Franciszek 3:2 (13:11, 11:6, 9:11, 9:11, 11:6) ⇓
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
1:3 (10:12, 4:11, 11:9, 8:11) ⇑
10   C CHOJNA Dawid Z KUSIAK Franciszek 3:1 (11:6, 4:11, 12:10, 13:11) ⇓
13   B MAMOŃ Wojciech Z KUSIAK Franciszek 3:1 (13:11, 8:11, 11:7, 11:5) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-19 13:00 ⇨ 2019-01-05 13:00
65. MKS KSOS Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6
2   B RAJTAR Marek X KUSIAK Franciszek 3:1 (11:5, 11:6, 10:12, 11:7) ⇓
6   B KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
X SZCZEBAK Jerzy
KUSIAK Franciszek
2:3 (11:8, 11:7, 6:11, 6:11, 9:11) ⇑
7   A PACYNA Dariusz X KUSIAK Franciszek 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:7) ⇓
14   D KUBIC Marcin X KUSIAK Franciszek 3:0 (12:10, 12:10, 11:6) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 11:00
59. KS „Bronowianka” Kraków IV - „Kruszbud-Gryf” Gdów 6:8
2   B KUSIAK Franciszek X KOŁOS Arkadiusz 1:3 (11:9, 4:11, 5:11, 9:11) ⇓
5   A LELEK Paweł
KUSIAK Franciszek
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇓
8   B KUSIAK Franciszek W TURECKI Kacper 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) ⇓
13   B KUSIAK Franciszek Z KUTAJ Maksymilian 0:3 (10:12, 3:11, 13:15) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 11:30 ⇨ 2019-01-27 11:00
14. KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Gorce” Nowy Targ II 1:13
5   A LELEK Paweł
KUSIAK Franciszek
W KLAG Wiktor
RÓŻAŃSKI Damian
1:3 (7:11, 11:4, 5:11, 7:11) ⇓
14   D KUSIAK Franciszek X RÓŻAŃSKI Damian 1:3 (7:11, 8:11, 12:10, 8:11) ⇓
4Z | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 12. | 2019-02-23 13:00 ⇨ 2019-03-03 17:00
78. KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9
5   A SZCZEBAK Jerzy
KUSIAK Franciszek
W BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
0:3 (8:11, 10:12, 6:11) ⇓
4Z | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-04-05 18:00
88. KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Bronowianka” Kraków IV 2:12
1   A KAJFASZ Bogdan W KUSIAK Franciszek 2:3 (8:11, 10:12, 12:10, 11:8, 8:11) ⇑
6   B KAJFASZ Bogdan
OCHMAN Michał
X MISZCZYK Łukasz
KUSIAK Franciszek
1:3 (7:11, 2:11, 11:6, 9:11) ⇑
8   B BOBAK Jacek W KUSIAK Franciszek 2:3 (11:8, 9:11, 11:4, 10:12, 6:11) ⇑
12   C OCHMAN Michał W KUSIAK Franciszek 0:3 (2:11, 7:11, 5:11) ⇑
4Z | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-30 13:00 ⇨ 2019-04-17 19:30
83. KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 8:6
14   D KUSIAK Franciszek X CHOJNA Dawid 2:3 (10:12, 8:11, 11:8, 11:8, 9:11) ⇓
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-04-27 16:00
95. KS „Bronowianka” Kraków III - GSWAL „Mikulec” Grybów 9:5
2   B KUSIAK Franciszek X MÓL Marcin 0:3 (8:11, 5:11, 3:11) ⇓
6   B KUSIAK Franciszek
CHUDZICKI Maksym
X WILK Paweł
MÓL Marcin
0:3 (4:11, 8:11, 6:11) ⇓
8   B KUSIAK Franciszek W KANTOR Jan 2:3 (5:11, 11:7, 11:5, 11:13, 10:12) ⇓
13   B KUSIAK Franciszek Z URBAN Mariusz 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
2054 BOBAK Jacek 1968
1272 BOLEK Łukasz 1997
1838 BRUZDA Rafał 1974
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
1401 CYRWUS Anna 2005
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
625 DROZD Paweł 1979
1790 DŹWIG Andrzej 1986
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1636 GUZIK Aleksandra 2006
975 JEDYNAK Damian 1989
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1008 KANTOR Jan 1987
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
588 KUBIC Marcin 1996
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
939 LEWICKI Piotr 1969
2002 LUHA Peter 1989
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2345 NOWAK Mateusz 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
2491 OCHMAN Michał 1987
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
2340 PERZ Izabela 2008
2339 PERZ Szymon 2003
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
951 PIETRZYK Marcin 1990
574 PUCZEK Robert 1965
4 RAJTAR Marek 1997
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
143 RYŚ Bartosz 1994
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2496 TKACZYK Marcin 1988
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1219 URBAN Mariusz 1997
1005 WALA Tomasz 1976
330 WARMUZ Kamil 1989
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971