Jan Wójcik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1959
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 11:00
20. TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II 2:12
3   C WÓJCIK Jan Y MARCHEWKA Artur 1:3 (7:11, 5:11, 13:11, 4:11) ⇓
6   B WÓJCIK Jan
KOŁODZIEJ Justyna
X MARCHEWKA Artur
KOWALSKI Mateusz
0:3 (3:11, 5:11, 7:11) ⇓
10   C WÓJCIK Jan Z KOWALSKI Mateusz 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) ⇓
12   C WÓJCIK Jan W GUZIK Aleksandra 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-02 09:00
42. TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V 7:7
2   B WÓJCIK Jan X SKUBA Emilia 1:3 (11:7, 6:11, 9:11, 5:11) ⇓
8   B WÓJCIK Jan W KILISZEK Kamila 1:3 (11:3, 7:11, 10:12, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 11:00
44. „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 8:6
2   B BIESAGA Marek X WÓJCIK Jan 3:1 (12:10, 11:7, 11:13, 11:3) ⇓
6   B PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
X WIELGOSZ Mirosław
WÓJCIK Jan
3:0 (11:1, 11:9, 11:7) ⇓
7   A WALA Tomasz X WÓJCIK Jan 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:8) ⇓
14   D WOŹNY Dariusz X WÓJCIK Jan 3:0 (14:12, 11:6, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-10 18:00
57. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1
2   B ŚLAZYK Paweł X WÓJCIK Jan 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇓
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Grzegorz
W WÓJCIK Jan
KOŁODZIEJ Justyna
3:0 (11:3, 11:4, 11:3) ⇓
7   A ZIELIŃSKI Andrzej X WÓJCIK Jan 2:3 (8:11, 11:9, 11:13, 11:7, 5:11) ⇑
14   D DROZD Paweł X WÓJCIK Jan 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:4) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 09:00 ⇨ 2019-01-21 18:00
64. TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Jordan” Kraków 3:11
3   C WÓJCIK Jan Y WIROŃSKI Piotr 2:3 (8:11, 11:3, 5:11, 12:10, 7:11) ⇓
6   B WÓJCIK Jan
KOŁODZIEJ Michał
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇓
10   C WÓJCIK Jan Z BOROŃ Sławomir 0:3 (10:12, 10:12, 10:12) ⇓
12   C WÓJCIK Jan W URBAN Piotr 2:3 (3:11, 11:8, 11:8, 7:11, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-02-01 18:00 ⇨ 2019-02-08 18:00
70. MKS KSOS Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7
3   C MARCHEWKA Kamil Y WÓJCIK Jan 3:2 (11:5, 4:11, 11:8, 10:12, 11:7) ⇓
5   A SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
W WÓJCIK Jan
KOŁODZIEJ Michał
3:0 (11:4, 11:7, 11:8) ⇓
9   D GARDOŃ Jakub Y WÓJCIK Jan 2:3 (11:7, 8:11, 4:11, 12:10, 10:12) ⇑
11   A STOCHEL Adam Y WÓJCIK Jan 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-24 15:30 ⇨ 2019-02-27 20:00
95. LKS „Wisła” Rząska II - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9
1   A NOWAK Artur W WÓJCIK Jan 3:1 (3:11, 11:7, 11:7, 11:8) ⇓
5   A NOWAK Artur
NIEDBAŁA Tomasz
W WIELGOSZ Mirosław
WÓJCIK Jan
1:3 (13:11, 7:11, 4:11, 9:11) ⇑
8   B KOWAL Mieczysław W WÓJCIK Jan 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 3:11) ⇑
12   C OSTROMĘCKI Rafał W WÓJCIK Jan 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-17 09:00
98. TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Podwawelski” Kraków VI 10:4
3   C WÓJCIK Jan Y PIETROW Aleksander 3:1 (5:11, 12:10, 11:7, 11:5) ⇑
5   A WIELGOSZ Mirosław
WÓJCIK Jan
W POROSZEWSKI Jacek
SIEDLECKI Antoni
3:2 (7:11, 11:6, 12:10, 8:11, 11:8) ⇑
10   C WÓJCIK Jan Z KUREK Kinga 3:2 (8:11, 9:11, 13:11, 11:4, 11:5) ⇑
12   C WÓJCIK Jan W SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:1, 11:5, 11:7) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-27 11:00
107. KS „Bronowianka” Kraków V - TKS „Opoka” Trzebinia II 8:6
3   C KILISZEK Kamila Y WÓJCIK Jan 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇓
6   B KOPACKA Anna
WILK Roman
X WIELGOSZ Mirosław
WÓJCIK Jan
3:0 (11:9, 11:2, 11:6) ⇓
9   D WILK Roman Y WÓJCIK Jan 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) ⇑
11   A ANDRZEJAK Kacper Y WÓJCIK Jan 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-03-30 09:00 ⇨ 2019-05-04 09:00
102. TKS „Opoka” Trzebinia II - MKS KSOS Kraków IV 10:4
2   B WÓJCIK Jan X CHRUSTEK Arsen 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) ⇑
6   B ZAJĘCKI Paweł
WÓJCIK Jan
X STOCHEL Adam
PIESZCZEK Mikołaj
3:1 (11:6, 11:6, 6:11, 12:10) ⇑
8   B WÓJCIK Jan W STOCHEL Adam 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) ⇓
13   B WÓJCIK Jan Z DIETRICH Aleksander 3:1 (12:10, 11:1, 4:11, 11:5) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2019-05-12 16:00
114. KS „Jordan” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 3:11
6   B WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
X WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
0:3 (5:11, 11:13, 7:11) ⇑
7   A LODOWSKI Janusz X WÓJCIK Jan 1:3 (7:11, 22:20, 13:15, 7:11) ⇑
14   D URBAN Piotr X WÓJCIK Jan 3:1 (11:13, 11:5, 11:6, 12:10) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
1335 BEŁZA Janusz 1964
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
1289 BULEK Aleksandra 1985
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2272 CHRUSTEK Arsen 2006
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
2271 DIETRICH Aleksander 2004
625 DROZD Paweł 1979
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1626 FILIPEK Angelika 2007
1692 GALA Dawid 2005
2111 GARDOŃ Jakub 2006
658 GARYCKI Adrian 1996
1199 GĄDEK Mateusz 1996
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1607 GLANOWSKI Jakub 1987
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
1322 GNIADEK Michał 2003
1600 GNIADEK Paweł 1975
651 GONET Maciej 1975
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1202 HERJAN Marcin 1998
2579 KILISZEK Kamila 2005
959 KNAPCZYK Józef 1962
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
600 KOZIOŁ Sandra 2000
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2599 KUREK Kinga 2001
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
769 MOREK Radosław 2000
2083 NOWAK Artur 1987
1832 NOWICKI Marek 1975
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2730 PIETROW Aleksander 2002
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
139 PNIACZEK Dominik 1999
784 PORADZISZ Michał 1994
574 PUCZEK Robert 1965
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
1891 SKUBA Emilia 2005
931 SMOLIK Czesław 1945
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1939 WILK Roman 1961
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
778 WOŹNY Dariusz 1986
940 WRZESZCZ Leon 1941
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986