Jan Wójcik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1959
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-18 18:00
16. KTS „Victoria” Spytkowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
4   D MUCHA Daniel Z WÓJCIK Jan 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) ⇓
6   B MUCHA Daniel
ŚLUSARCZYK Michał
X WÓJCIK Jan
GLANOWSKI Bartosz
2:3 (11:5, 7:11, 6:11, 11:9, 10:12) ⇑
10   C KAJFASZ Bogdan Z WÓJCIK Jan 3:0 (11:7, 11:5, 11:1) ⇓
13   B BOBAK Jacek Z WÓJCIK Jan 3:1 (12:10, 9:11, 11:4, 11:3) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00 ⇨ 2019-11-07 18:00
26. TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II 10:4
4   D WÓJCIK Jan Z MIERNIK Jan 2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:7, 4:11) ⇓
6   B WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
X GAJ Milena
MIERNIK Jan
3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:9) ⇑
9   D WÓJCIK Jan Y PAJORSKI Mateusz 2:3 (12:10, 11:9, 9:11, 7:11, 8:11) ⇓
14   D WÓJCIK Jan X GAJ Milena 1:3 (11:13, 9:11, 11:7, 7:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 11:00 ⇨ 2019-11-21 18:00
31. PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7
1   A KMIEĆ Paweł W WÓJCIK Jan 3:0 (11:2, 11:9, 11:5) ⇓
5   A KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
W WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
3:0 (11:3, 11:3, 11:5) ⇓
8   B KOHUTEK Konrad W WÓJCIK Jan 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇓
12   C PORĘBSKI Marcin W WÓJCIK Jan 3:0 (14:12, 11:5, 11:8) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:00 ⇨ 2019-11-26 18:00
42. TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Wisła” Rząska II 10:4
2   B WÓJCIK Jan X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:1 (11:13, 11:5, 11:9, 11:5) ⇑
6   B WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
X BUŁA Dominik
KONIECZKOWICZ Dariusz
2:3 (11:13, 11:5, 11:6, 8:11, 6:11) ⇓
8   B WÓJCIK Jan W REPTAK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:2, 11:6) ⇑
13   B WÓJCIK Jan Z BUŁA Dominik 1:3 (6:11, 12:10, 8:11, 10:12) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 13:00
47. KS „Podwawelski” Kraków VI - TKS „Opoka” Trzebinia II 4:10
2   B SIEDLECKI Antoni X WÓJCIK Jan 2:3 (11:9, 5:11, 8:11, 11:8, 8:11) ⇑
6   B SIEDLECKI Antoni
WĄS Bartłomiej
X WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 9:11) ⇑
7   A WĄS Bartłomiej X WÓJCIK Jan 3:1 (11:9, 13:15, 12:10, 12:10) ⇓
14   D KUREK Kinga X WÓJCIK Jan 2:3 (11:8, 17:19, 8:11, 11:5, 13:15) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
1335 BEŁZA Janusz 1964
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
2054 BOBAK Jacek 1968
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
1289 BULEK Aleksandra 1985
2078 BUŁA Dominik 1981
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2272 CHRUSTEK Arsen 2006
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
2271 DIETRICH Aleksander 2004
625 DROZD Paweł 1979
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
1692 GALA Dawid 2005
2111 GARDOŃ Jakub 2006
658 GARYCKI Adrian 1996
1199 GĄDEK Mateusz 1996
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1607 GLANOWSKI Jakub 1987
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
1322 GNIADEK Michał 2003
1600 GNIADEK Paweł 1975
651 GONET Maciej 1975
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1202 HERJAN Marcin 1998
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2579 KILISZEK Kamila 2005
2283 KMIEĆ Paweł 1972
959 KNAPCZYK Józef 1962
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
600 KOZIOŁ Sandra 2000
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2599 KUREK Kinga 2001
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2507 MIERNIK Jan 2007
769 MOREK Radosław 2000
2886 MUCHA Daniel 1990
2083 NOWAK Artur 1987
1832 NOWICKI Marek 1975
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2730 PIETROW Aleksander 2002
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
139 PNIACZEK Dominik 1999
784 PORADZISZ Michał 1994
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
574 PUCZEK Robert 1965
1158 REJDYCH Marek 1959
2867 REPTAK Grzegorz 1974
1311 RESZKA Jakub 2002
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
1891 SKUBA Emilia 2005
931 SMOLIK Czesław 1945
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2878 WĄS Bartłomiej 2004
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1939 WILK Roman 1961
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
778 WOŹNY Dariusz 1986
940 WRZESZCZ Leon 1941
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986