Numer zawodnika: | 1272 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1997 |
Przynależność klubowa: | KS „Podwawelski” Kraków |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 40989 |
Numer licencji okres.: | 2914 |
Data wydania: | 28.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 4. MKS Radość Gorlice - KS Podwawelski Kraków II 8:6 |
|||||||
4 | D | GAŁUSZKA Mateusz | Z | BOLEK Łukasz | 3:2 (11:5, 11:9, 1:11, 9:11, 11:3) | ||
6 | B |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
X |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 13:11) | ||
10 | C | NOWAK Marcin | Z | BOLEK Łukasz | 3:2 (8:11, 14:12, 11:7, 7:11, 11:7) | ||
13 | B | PIETRUSZKA Sławomir | Z | BOLEK Łukasz | 3:1 (4:11, 11:2, 12:10, 11:8) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-05 18:30 10. TKS Opoka Trzebinia - KS Podwawelski Kraków II 5:9 |
|||||||
4 | D | KOPCZYK Adrian | Z | BOLEK Łukasz | 1:3 (11:6, 10:12, 9:11, 6:11) | ||
6 | B |
KOPCZYK Adrian KOPACZ Paweł |
X |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
1:3 (11:6, 3:11, 9:11, 6:11) | ||
10 | C | ŚWIRK Robert | Z | BOLEK Łukasz | 3:0 (12:10, 11:7, 11:7) | ||
13 | B | KOPACZ Paweł | Z | BOLEK Łukasz | 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 16:00 23. KS Podwawelski Kraków II - LKS Victoria Nidek 8:6 |
|||||||
3 | C | BOLEK Łukasz | Y | HOLCMAN Tomasz | 1:3 (11:8, 10:12, 7:11, 9:11) | ||
6 | B |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
X |
WODNIAK Kamil HOLCMAN Tomasz |
1:3 (5:11, 8:11, 13:11, 6:11) | ||
10 | C | BOLEK Łukasz | Z | GAJDA Rafał | 1:3 (11:5, 9:11, 8:11, 3:11) | ||
12 | C | BOLEK Łukasz | W | WODNIAK Kamil | 0:3 (9:11, 10:12, 2:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 13:30 30. KS Spektrum Karpol Słopnice II - KS Podwawelski Kraków II 9:5 |
|||||||
2 | B | OBROCHTA Paweł | X | BOLEK Łukasz | 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) | ||
6 | B |
OBROCHTA Piotr OBROCHTA Paweł |
X |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
3:1 (11:3, 11:8, 8:11, 11:3) | ||
7 | A | BOLSĘGA Paweł | X | BOLEK Łukasz | 3:1 (11:9, 12:10, 6:11, 11:7) | ||
14 | D | OBROCHTA Piotr | X | BOLEK Łukasz | 1:3 (10:12, 6:11, 11:8, 8:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 16:00 36. KS Gorce Nowy Targ II - KS Podwawelski Kraków II 6:8 |
|||||||
4 | D | GARB Aleksandra | Z | BOLEK Łukasz | 3:0 (12:10, 11:9, 11:6) | ||
5 | A |
GARB Aleksandra RYŚ Paweł |
W |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
1:3 (9:11, 11:6, 15:17, 8:11) | ||
10 | C | RYŚ Paweł | Z | BOLEK Łukasz | 2:3 (9:11, 11:6, 11:9, 7:11, 9:11) | ||
13 | B | GNIADEK Piotr | Z | BOLEK Łukasz | 3:0 (12:10, 11:8, 11:5) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 ⇨ 2023-11-11 11:00 17. KS Bronowianka Kraków II - KS Podwawelski Kraków II 4:10 |
|||||||
3 | C | SMUGA Mariusz | Y | BOLEK Łukasz | 2:3 (4:11, 12:10, 9:11, 11:9, 5:11) | ||
6 | B |
SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
X |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
1:3 (12:14, 7:11, 11:7, 7:11) | ||
9 | D | TWARÓG Mariusz | Y | BOLEK Łukasz | 3:2 (11:6, 16:14, 7:11, 4:11, 14:12) | ||
11 | A | ANDRZEJAK Kacper | Y | BOLEK Łukasz | 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 14:00 47. MKS Centrum Kraków - KS Podwawelski Kraków II 5:9 |
|||||||
1 | A | MROCZKA Marcel | W | BOLEK Łukasz | 3:1 (4:11, 11:9, 11:5, 11:6) | ||
5 | A |
UTYLSKI Filip MROCZKA Marcel |
W |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:8) | ||
8 | B | UTYLSKI Filip | W | BOLEK Łukasz | 3:0 (11:3, 11:7, 12:10) | ||
12 | C | RADEK Arkadiusz | W | BOLEK Łukasz | 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 8:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 19:00 ⇨ 2023-12-09 11:00 49. KS Podwawelski Kraków II - LZS Solidarni Mędrzechów 8:6 |
|||||||
2 | B | BOLEK Łukasz | X | OGORZELEC Łukasz | 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) | ||
5 | A |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
W |
TABOR Marcin OGORZELEC Łukasz |
1:3 (11:3, 6:11, 8:11, 8:11) | ||
8 | B | BOLEK Łukasz | W | BŁOCHO Przemysław | 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) | ||
13 | B | BOLEK Łukasz | Z | TABOR Marcin | 3:1 (11:9, 11:1, 10:12, 11:6) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-13 16:00 56. UKS Zarabie Myślenice - KS Podwawelski Kraków II 4:10 |
|||||||
4 | D | KUZIO Waldemar | Z | BOLEK Łukasz | 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) | ||
5 | A |
ŚWIATŁOŃ Piotr SKRZYPEK Grzegorz |
W |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
0:3 (5:11, 9:11, 12:14) | ||
10 | C | SKRZYPEK Grzegorz | Z | BOLEK Łukasz | 3:1 (11:9, 11:5, 6:11, 11:9) | ||
13 | B | ŚWIATŁOŃ Piotr | Z | BOLEK Łukasz | 0:3 (9:11, 4:11, 2:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 19:00 ⇨ 2024-01-14 15:00 42. KS Podwawelski Kraków II - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 6:8 |
|||||||
3 | C | BOLEK Łukasz | Y | KOŁOS Arkadiusz | 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) | ||
5 | A |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
W |
ZIMNICKI Tomasz TURECKI Kacper |
0:3 (7:11, 9:11, 13:15) | ||
10 | C | BOLEK Łukasz | Z | TURECKI Kacper | 2:3 (11:9, 11:8, 7:11, 3:11, 6:11) | ||
12 | C | BOLEK Łukasz | W | TURECKI Jakub | 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 11:13) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 11:00 63. KS Podwawelski Kraków II - MKS Skawa Wadowice 5:9 |
|||||||
3 | C | BOLEK Łukasz | Y | ŻOŁYNIAK Hubert | 0:3 (9:11, 7:11, 3:11) | ||
6 | B |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
X |
MLECZKO Bartłomiej ŻOŁYNIAK Hubert |
1:3 (11:13, 6:11, 11:7, 12:14) | ||
10 | C | BOLEK Łukasz | Z | JURZAK Łukasz | 0:3 (7:11, 3:11, 9:11) | ||
12 | C | BOLEK Łukasz | W | MLECZKO Bartłomiej | 0:3 (8:11, 6:11, 12:14) | ||
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 18:00 69. KS Podwawelski Kraków II - KS Spektrum Karpol Słopnice II 6:8 |
|||||||
4 | D | BOLEK Łukasz | Z | BOLSĘGA Paweł | 1:3 (9:11, 9:11, 13:11, 8:11) | ||
6 | B |
BOLEK Łukasz FORNARI LABBE Carlo Vito |
X |
BOLSĘGA Paweł MADZULA Paweł |
3:2 (4:11, 8:11, 11:5, 11:8, 11:5) | ||
9 | D | BOLEK Łukasz | Y | OBROCHTA Paweł | 0:3 (4:11, 7:11, 2:11) | ||
14 | D | BOLEK Łukasz | X | MADZULA Paweł | 1:3 (9:11, 11:6, 10:12, 7:11) |