Łukasz Bolek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1997
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 17:00 ⇨ 2018-09-26 20:00
5. KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9
4   D BOLEK Łukasz Z ZAJĄC Anna 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇑
6   B PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
X KORCZAK Damian
SZTWIERTNIA Ilona
1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 8:11) ⇓
9   D BOLEK Łukasz Y KORCZAK Damian 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) ⇓
14   D BOLEK Łukasz X SZTWIERTNIA Ilona 3:1 (12:10, 11:9, 11:13, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 19:00
12. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8
3   C KELEBAJ Oleksij Y BOLEK Łukasz 0:3 (7:11, 4:11, 3:11) ⇑
5   A RAPUTA Tomasz
KELEBAJ Oleksij
W MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:3, 11:8) ⇓
9   D RAPUTA Tomasz Y BOLEK Łukasz 3:1 (9:11, 11:8, 13:11, 12:10) ⇓
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y BOLEK Łukasz 3:0 (15:13, 13:11, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-19 20:30
13. KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8
3   C BOLEK Łukasz Y NALEPA Maciej 3:2 (3:11, 11:7, 12:10, 8:11, 11:4) ⇑
6   B MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
X ZAKRZYŃSKI Dominik
NALEPA Maciej
3:1 (6:11, 12:10, 11:8, 11:9) ⇑
10   C BOLEK Łukasz Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:2 (11:8, 4:11, 11:6, 7:11, 11:8) ⇑
12   C BOLEK Łukasz W GDULA Adam 1:3 (11:5, 7:11, 7:11, 3:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 16:00
20. ULKS „Lachowice” - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
2   B RACZEK Marcin X BOLEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:4, 12:10) ⇓
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
3:2 (9:11, 11:13, 11:7, 11:9, 11:8) ⇓
7   A KUŹNIK Grzegorz X BOLEK Łukasz 2:3 (6:11, 6:11, 11:9, 11:5, 8:11) ⇑
14   D SURMA Krzysztof X BOLEK Łukasz 3:2 (6:11, 11:7, 10:12, 11:6, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 13:00
42. MKS KSOS Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
4   D KONSTANTYN Paweł Z BOLEK Łukasz 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:4) ⇓
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
X MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
0:3 (11:13, 10:12, 7:11) ⇑
10   C UTYLSKI Filip Z BOLEK Łukasz 3:1 (15:13, 10:12, 11:6, 11:6) ⇓
13   B RADEK Arkadiusz Z BOLEK Łukasz 1:3 (4:11, 8:11, 11:8, 10:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 16:00
54. GSWAL „Mikulec” Grybów - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8
4   D MÓL Marcin Z BOLEK Łukasz 2:3 (11:8, 13:11, 6:11, 11:13, 8:11) ⇑
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X PIETRZAK Agnieszka
BOLEK Łukasz
3:1 (11:8, 12:14, 11:8, 11:7) ⇓
10   C URBAN Mariusz Z BOLEK Łukasz 1:3 (9:11, 8:11, 11:4, 5:11) ⇑
13   B NOWAK Marcin Z BOLEK Łukasz 3:2 (11:9, 11:5, 6:11, 8:11, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 14:00 ⇨ 2018-12-21 19:00
34. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X BOLEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:5, 12:10) ⇓
6   B PIETRAŃCZYK Jakub
GALA Bartłomiej
X PIETRZAK Agnieszka
BOLEK Łukasz
2:3 (9:11, 11:6, 10:12, 11:7, 5:11) ⇑
7   A GOŁDA Gabriel X BOLEK Łukasz 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:8) ⇓
14   D GALA Bartłomiej X BOLEK Łukasz 1:3 (11:9, 14:16, 1:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 17:00 ⇨ 2019-01-12 16:00
48. KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
3   C BOLEK Łukasz Y BĄCIO Konrad 3:0 (11:4, 11:2, 11:2) ⇑
6   B PIETRZAK Agnieszka
BOLEK Łukasz
X SUŁKOWSKI Karol
BĄCIO Konrad
3:2 (11:8, 8:11, 11:5, 9:11, 11:4) ⇑
10   C BOLEK Łukasz Z SUŁKOWSKI Karol 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:3) ⇑
12   C BOLEK Łukasz W DOMITER Julia 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-13 18:00
60. KS „Podwawelski” Kraków II - „Siemacha” Kraków 10:4
1   A BOLEK Łukasz W RESZKA Jakub 3:1 (11:5, 11:8, 9:11, 11:5) ⇑
5   A PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
W RESZKA Jakub
GRATKOWSKI Jacek
3:2 (11:8, 11:8, 10:12, 7:11, 11:9) ⇑
7   A BOLEK Łukasz X GRATKOWSKI Jacek 0:3 (8:11, 7:11, 16:18) ⇓
11   A BOLEK Łukasz Y KUĆ Grzegorz 3:1 (11:7, 11:6, 5:11, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 17:00 ⇨ 2019-01-19 16:00
27. KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10
4   D BOLEK Łukasz Z MAGULSKI Damian 1:3 (6:11, 5:11, 14:12, 5:11) ⇓
5   A PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
W MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
0:3 (12:14, 5:11, 8:11) ⇓
9   D BOLEK Łukasz Y OBROCHTA Piotr 1:3 (7:11, 16:14, 3:11, 4:11) ⇓
14   D BOLEK Łukasz X MATUSIAK Łukasz 2:3 (9:11, 11:9, 11:7, 7:11, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 18:30
65. KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7
4   D BOLEK Łukasz Z CHUDZICKI Maksym 3:2 (8:11, 13:11, 11:3, 9:11, 11:8) ⇑
6   B PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
X BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 15:17) ⇓
9   D BOLEK Łukasz Y OLCZAK Mariusz 2:3 (9:11, 9:11, 11:7, 11:2, 5:11) ⇓
14   D BOLEK Łukasz X JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:5, 8:11, 11:5, 10:12, 11:8) ⇑
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 12. | 2019-02-23 16:00
82. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8
3   C GĄSIOR Natalia Y BOLEK Łukasz 2:3 (5:11, 13:11, 5:11, 13:11, 7:11) ⇑
6   B ZAJĄC Anna
GĄSIOR Natalia
X MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
0:3 (6:11, 6:11, 9:11) ⇑
9   D ZAJĄC Anna Y BOLEK Łukasz 2:3 (7:11, 11:7, 12:14, 11:9, 6:11) ⇑
11   A SZTWIERTNIA Ilona Y BOLEK Łukasz 3:2 (6:11, 11:6, 8:11, 11:9, 13:11) ⇓
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-16 16:00 ⇨ 2019-03-23 11:30
85. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
2   B CHUDZICKI Maksym X BOLEK Łukasz 3:2 (11:3, 11:9, 9:11, 10:12, 11:8) ⇓
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
3:0 (11:2, 11:2, 11:7) ⇓
7   A BOGACZ Wojciech X BOLEK Łukasz 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) ⇓
14   D JABŁOŃSKI Paweł X BOLEK Łukasz 2:3 (7:11, 11:9, 11:6, 8:11, 6:11) ⇑
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-31 17:00
88. KS „Podwawelski” Kraków II - GSWAL „Mikulec” Grybów 12:2
4   D BOLEK Łukasz Z WILK Paweł 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) ⇑
6   B MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
X WILK Paweł
GAŁUSZKA Mateusz
3:0 (11:5, 11:8, 11:4) ⇑
9   D BOLEK Łukasz Y GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:1, 11:6, 11:8) ⇑
14   D BOLEK Łukasz X URBAN Mariusz 3:0 (13:11, 11:4, 11:7) ⇑
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-04-07 17:00 ⇨ 2019-04-12 19:30
91. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 4:10
3   C BOLEK Łukasz Y JURZAK Łukasz 0:3 (7:11, 11:13, 2:11) ⇓
5   A PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
W JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
2:3 (12:10, 11:8, 12:14, 7:11, 6:11) ⇓
10   C BOLEK Łukasz Z PALACZ Mirosław 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:7) ⇑
12   C BOLEK Łukasz W GOŁDA Gabriel 3:2 (8:11, 11:4, 11:7, 11:13, 12:10) ⇑
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-04-28 11:00 ⇨ 2019-04-14 11:00
94. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Podwawelski” Kraków II 3:11
4   D SUŁKOWSKI Karol Z BOLEK Łukasz 3:0 (11:6, 12:10, 11:5) ⇓
6   B SUŁKOWSKI Karol
MENSFELD Natalia
X MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 7:11) ⇑
10   C MENSFELD Natalia Z BOLEK Łukasz 0:3 (0:11, 6:11, 4:11) ⇑
13   B KULPA Arkadiusz Z BOLEK Łukasz 0:3 (1:11, 1:11, 2:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1399 ADAMUS Paulina 2003
602 ADAMUS Sebastian 1999
516 ANTOSIAK Jacek 1971
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1449 BARTNICKI Jakub 2004
2133 BĄCIO Konrad 2006
444 BIEŃCZYCKI Jakub 2003
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1838 BRUZDA Rafał 1974
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1218 CHRZAN Hubert 1999
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1787 DATA Adrian 1998
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1381 DOMITER Julia 2004
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
923 FRĄCZEK Artur 1971
1672 GALA Bartłomiej 2003
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
658 GARYCKI Adrian 1996
1199 GĄDEK Mateusz 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
513 GOŁDA Gabriel 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1202 HERJAN Marcin 1998
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
1131 KEMPA Robert 1976
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
889 KORCZAK Damian 2003
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
588 KUBIC Marcin 1996
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
653 KULIŚ Mateusz 1995
2776 KULPA Arkadiusz 2006
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1405 LEBIEST Damian 2002
1197 LELEK Paweł 1973
2002 LUHA Peter 1989
151 MAGULSKI Damian 1997
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
322 NOWACKA Dorota 1966
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
601 PASIECZNY Jan 1967
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
951 PIETRZYK Marcin 1990
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
129 SKOWRON Daniel 1995
931 SMOLIK Czesław 1945
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
1414 WODNIAK Kamil 2003
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
940 WRZESZCZ Leon 1941
1408 ZAJĄC Anna 2002
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
615 ŻEBRO Krzysztof 1986