Kacper Turecki
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2006-07-05
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 11:00
7. „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia II 14:0
3   C TURECKI Kacper Y GRABANIA Zdzisław 3:1 (10:12, 11:1, 11:6, 11:5) ⇑
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W BAŁUSZEK Marcin
KURDZIEL Mikołaj
3:0 (11:2, 11:5, 11:5) ⇑
10   C TURECKI Kacper Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇑
12   C TURECKI Kacper W BAŁUSZEK Marcin 3:0 (11:5, 13:11, 11:5) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 09:00 ⇨ 2017-10-05 17:00
9. „Q Team” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14
4   D BIESAGA Marek Z TURECKI Kacper 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇑
5   A BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇑
10   C WOJTOŃ Przemysław Z TURECKI Kacper 1:3 (10:12, 5:11, 11:8, 4:11) ⇑
13   B WALA Tomasz Z TURECKI Kacper 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 11:13) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 11:00
20. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice III 14:0
2   B TURECKI Kacper X BEŁZA Janusz 3:1 (11:4, 11:6, 9:11, 11:5) ⇑
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W ŚWIĘCH Jarosław
BEŁZA Janusz
3:0 (11:5, 13:11, 11:3) ⇑
8   B TURECKI Kacper W ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) ⇑
13   B TURECKI Kacper Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 13:00
24. KS „Bronowianka” Kraków V - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10
3   C ŁUKASIK Sławomir Y TURECKI Kacper 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
6   B ŁUKASIK Sławomir
WOLAŃCZYK Paweł
X KOŁOS Arkadiusz
TURECKI Kacper
1:3 (11:7, 6:11, 4:11, 7:11) ⇑
9   D WOLAŃCZYK Paweł Y TURECKI Kacper 2:3 (11:6, 8:11, 7:11, 11:3, 9:11) ⇑
11   A KOPACKI Paweł Y TURECKI Kacper 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:4) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 11:00 ⇨ 2017-11-06 18:00
33. PKS „Porta” Kraków I - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10
2   B MAŚLONG Mirosław X TURECKI Kacper 3:2 (14:12, 8:11, 13:11, 7:11, 11:8) ⇓
6   B MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
X CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
2:3 (7:11, 11:2, 14:12, 6:11, 7:11) ⇑
7   A KUTYŁA Dawid X TURECKI Kacper 3:1 (11:5, 4:11, 11:9, 11:7) ⇓
14   D NOWICKI Marek X TURECKI Kacper 3:0 (12:10, 11:3, 11:5) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 16:00
39. UKS „Rokicie” Szczytniki - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13
2   B KLIMCZAK Marek X TURECKI Kacper 1:3 (7:11, 8:11, 11:4, 8:11) ⇑
6   B MALARCZYK Martyna
WAŚNIOWSKI Oliwier
X TURECKI Kacper
GUZIK Aleksandra
0:3 (5:11, 9:11, 4:11) ⇑
7   A MALARCZYK Martyna X TURECKI Kacper 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) ⇑
14   D WAŚNIOWSKI Oliwier X TURECKI Kacper 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-25 11:00 ⇨ 2017-11-22 19:00
46. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 13:1
4   D TURECKI Kacper Z ŚLAZYK Paweł 3:2 (11:5, 10:12, 11:8, 6:11, 11:8) ⇑
6   B CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
X ŚLAZYK Paweł
JEDYNAK Damian
3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇑
9   D TURECKI Kacper Y DROZD Paweł 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 6:11) ⇓
14   D TURECKI Kacper X ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:1, 11:1, 11:4) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-01 18:30 ⇨ 2017-11-29 19:15
54. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13
4   D MAZUR Alfred Z TURECKI Kacper 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) ⇑
5   A GŁOWACKI Arkadiusz
MAZUR Alfred
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇑
10   C GŁOWACKI Arkadiusz Z TURECKI Kacper 3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 13:11, 11:7) ⇓
13   B KUC Leszek Z TURECKI Kacper 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-09 13:30
59. „Kruszbud-Gryf” Gdów - PKS „Porta” Kraków II 10:4
3   C TURECKI Kacper Y KMIEĆ Paweł 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇑
6   B TURECKI Kacper
KWIECIŃSKI Jakub
X KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
0:3 (5:11, 3:11, 7:11) ⇓
10   C TURECKI Kacper Z KOHUTEK Konrad 3:1 (11:6, 11:8, 5:11, 11:8) ⇑
12   C TURECKI Kacper W KALICIAK Dariusz 3:1 (11:13, 11:7, 11:5, 18:16) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1482 BALIK Robert 1976
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
1203 BARANEK Dominik 1998
1332 BARANEK Wiktor 1998
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
970 CIOŁCZYK Bronisław 1948
1401 CYRWUS Anna 2005
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
625 DROZD Paweł 1979
1774 FERDEK Marek 1968
712 GACH Klaudia 2001
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
713 GARB Aleksandra 2001
1334 GAWLIK Wojciech 1972
431 GĄDEK Natalia 2001
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1202 HERJAN Marcin 1998
883 JAGIELSKI Tymoteusz 2001
130 KACHEL Jan 1970
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
979 KOLASA Szymon 2003
1275 KOPACKI Paweł 2004
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
568 KRZYK Bartosz 1991
2000 KUC Leszek 1970
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1287 KUSIAK Franciszek 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1634 LODOWSKI Janusz 1962
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
2127 MALARCZYK Martyna 2004
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2254 MAZUR Alfred 1991
769 MOREK Radosław 2000
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
118 PACYNA Dariusz 1965
601 PASIECZNY Jan 1967
1833 PEREK Robert 1973
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
452 PUU Aarne 1948
1706 RADKO Mateusz 2000
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
129 SKOWRON Daniel 1995
931 SMOLIK Czesław 1945
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
156 ŚLAZYK Paweł 1971
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
981 TOMCZYK Mateusz 1996
1005 WALA Tomasz 1976
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1939 WILK Roman 1961
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1491 WITKOWSKI Adam 1978
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
940 WRZESZCZ Leon 1941
1408 ZAJĄC Anna 2002
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
615 ŻEBRO Krzysztof 1986