Numer zawodnika: | 1269 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2006 |
Przynależność klubowa: | UKS „Gryf” Gdów |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 39784 |
Numer licencji okres.: | 5460 |
Data wydania: | 31.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00 ⇨ 2023-09-21 18:00 3. MKS Skawa Wadowice - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 10:4 |
|||||||
3 | C | PIEKARCZYK Zuzanna | Y | TURECKI Kacper | 1:3 (3:11, 7:11, 11:8, 5:11) | ||
5 | A |
MLECZKO Bartłomiej BARAN Sebastian |
W |
TURECKI Kacper TURECKI Jakub |
3:0 (11:9, 11:8, 11:8) | ||
9 | D | MLECZKO Bartłomiej | Y | TURECKI Kacper | 3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 7:11, 11:9) | ||
11 | A | BARAN Sebastian | Y | TURECKI Kacper | 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 10:00 9. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - MKS Radość Gorlice 7:7 |
|||||||
2 | B | TURECKI Kacper | X | PIETRUSZKA Sławomir | 3:0 (11:9, 14:12, 11:5) | ||
6 | B |
TURECKI Kacper TURECKI Jakub |
X |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) | ||
8 | B | TURECKI Kacper | W | PUSZKARIOW Konstantyn | 3:1 (11:5, 12:10, 6:11, 11:7) | ||
13 | B | TURECKI Kacper | Z | NOWAK Marcin | 3:1 (11:9, 11:5, 10:12, 11:4) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 ⇨ 2023-10-11 19:00 16. TKS Opoka Trzebinia - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 5:9 |
|||||||
1 | A | ŚWIRK Robert | W | TURECKI Kacper | 3:1 (11:5, 11:4, 4:11, 15:13) | ||
6 | B |
KOPCZYK Adrian KOPACZ Paweł |
X |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Kacper |
0:3 (8:11, 8:11, 10:12) | ||
8 | B | KOPACZ Paweł | W | TURECKI Kacper | 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) | ||
12 | C | FRĄCZEK Łukasz | W | TURECKI Kacper | 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 10:12) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 10:00 22. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - KS Bronowianka Kraków II 5:9 |
|||||||
2 | B | TURECKI Kacper | X | TWARÓG Mariusz | 3:1 (12:10, 11:13, 11:9, 11:8) | ||
5 | A |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Kacper |
W |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) | ||
8 | B | TURECKI Kacper | W | ANDRZEJAK Kacper | 3:1 (11:4, 11:7, 6:11, 11:6) | ||
13 | B | TURECKI Kacper | Z | SMUGA Mariusz | 1:3 (5:11, 11:7, 6:11, 6:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 15:00 29. LKS Victoria Nidek - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 11:3 |
|||||||
3 | C | WODNIAK Kamil | Y | TURECKI Kacper | 3:0 (11:6, 11:8, 11:2) | ||
5 | A |
WODNIAK Kamil HOLCMAN Tomasz |
W |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Kacper |
3:1 (5:11, 12:10, 11:8, 11:7) | ||
9 | D | HOLCMAN Tomasz | Y | TURECKI Kacper | 1:3 (11:4, 9:11, 5:11, 4:11) | ||
11 | A | GAJDA Rafał | Y | TURECKI Kacper | 1:3 (9:11, 11:6, 2:11, 7:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 10:00 35. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - KS Spektrum Karpol Słopnice II 4:10 |
|||||||
1 | A | TURECKI Kacper | W | OBROCHTA Paweł | 3:2 (11:3, 11:7, 7:11, 9:11, 14:12) | ||
6 | B |
ZIMNICKI Tomasz TURECKI Kacper |
X |
OBROCHTA Piotr OBROCHTA Paweł |
1:3 (8:11, 11:6, 0:11, 6:11) | ||
7 | A | TURECKI Kacper | X | OBROCHTA Piotr | 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:5) | ||
11 | A | TURECKI Kacper | Y | MADZULA Paweł | 0:3 (6:11, 6:11, 2:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 16:00 ⇨ 2024-01-05 18:30 48. KS Gorce Nowy Targ II - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 9:5 |
|||||||
1 | A | NAGEL Kacper | W | TURECKI Kacper | 3:1 (9:11, 14:12, 11:7, 11:6) | ||
6 | B |
GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
X |
ZIMNICKI Tomasz TURECKI Kacper |
1:3 (2:11, 6:11, 14:12, 9:11) | ||
8 | B | GARB Aleksandra | W | TURECKI Kacper | 3:1 (8:11, 13:11, 11:3, 11:4) | ||
12 | C | GNIADEK Piotr | W | TURECKI Kacper | 3:0 (11:9, 11:6, 12:10) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-13 17:00 ⇨ 2024-01-11 19:00 55. LZS Solidarni Mędrzechów - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 6:8 |
|||||||
3 | C | TABOR Marcin | Y | TURECKI Kacper | 2:3 (13:11, 8:11, 11:9, 9:11, 10:12) | ||
5 | A |
JASTRZĘBSKI Dawid BŁOCHO Przemysław |
W |
ZIMNICKI Tomasz TURECKI Kacper |
1:3 (6:11, 11:7, 9:11, 9:11) | ||
9 | D | JASTRZĘBSKI Dawid | Y | TURECKI Kacper | 1:3 (11:7, 4:11, 7:11, 4:11) | ||
11 | A | BŁOCHO Przemysław | Y | TURECKI Kacper | 3:2 (11:9, 9:11, 11:7, 11:13, 11:9) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 ⇨ 2024-01-13 15:00 54. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - MKS Centrum Kraków 8:6 |
|||||||
1 | A | TURECKI Kacper | W | MROCZKA Marcel | 3:2 (11:6, 9:11, 11:1, 5:11, 11:8) | ||
5 | A |
ZIMNICKI Tomasz TURECKI Kacper |
W |
KUBIC Marcin MROCZKA Marcel |
3:2 (11:13, 11:6, 10:12, 12:10, 11:7) | ||
7 | A | TURECKI Kacper | X | KUBIC Marcin | 1:3 (8:11, 4:11, 11:5, 6:11) | ||
11 | A | TURECKI Kacper | Y | RADEK Arkadiusz | 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 19:00 ⇨ 2024-01-14 15:00 42. KS Podwawelski Kraków II - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 6:8 |
|||||||
4 | D | FORNARI LABBE Carlo Vito | Z | TURECKI Kacper | 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) | ||
5 | A |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
W |
ZIMNICKI Tomasz TURECKI Kacper |
0:3 (7:11, 9:11, 13:15) | ||
10 | C | BOLEK Łukasz | Z | TURECKI Kacper | 2:3 (11:9, 11:8, 7:11, 3:11, 6:11) | ||
13 | B | WOŁOWIECKI Robert | Z | TURECKI Kacper | 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 10:00 62. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - UKS Zarabie Myślenice 9:5 |
|||||||
3 | C | TURECKI Kacper | Y | SKRZYPEK Grzegorz | 2:3 (11:9, 6:11, 11:5, 9:11, 7:11) | ||
6 | B |
ZIMNICKI Tomasz TURECKI Kacper |
X |
DUDZIAK Damian KUZIO Waldemar |
3:1 (3:11, 12:10, 11:6, 11:5) | ||
10 | C | TURECKI Kacper | Z | DUDZIAK Damian | 1:3 (5:11, 11:9, 3:11, 10:12) | ||
12 | C | TURECKI Kacper | W | KUZIO Waldemar | 3:2 (11:7, 10:12, 11:8, 7:11, 12:10) | ||
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-03-13 18:00 67. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - MKS Skawa Wadowice 3:11 |
|||||||
2 | B | TURECKI Kacper | X | ŻOŁYNIAK Hubert | 2:3 (12:10, 7:11, 11:6, 5:11, 2:11) | ||
6 | B |
ZIMNICKI Tomasz TURECKI Kacper |
X |
JURZAK Łukasz RACZEK Marcin |
2:3 (8:11, 11:8, 8:11, 11:8, 7:11) | ||
8 | B | TURECKI Kacper | W | RACZEK Marcin | 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) | ||
13 | B | TURECKI Kacper | Z | JURZAK Łukasz | 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) |