Mirosław Maślong
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: PKS „Porta” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 16:00
2. KS „Jordan” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 0:14
4   D LODOWSKI Janusz Z MAŚLONG Mirosław 0:3 (12:14, 3:11, 4:11) ⇑
5   A BOROŃ Sławomir
APOSTOŁ Paweł
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
2:3 (11:4, 4:11, 11:9, 6:11, 16:18) ⇑
10   C APOSTOŁ Paweł Z MAŚLONG Mirosław 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 5:11) ⇑
13   B BOROŃ Sławomir Z MAŚLONG Mirosław 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 7:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 11:00
11. PKS „Porta” Kraków I - MKS KSOS Kraków IV 14:0
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W STOCHEL Adam
MAJDAK Rafał
3:0 (11:3, 11:9, 11:7) ⇑
11   A MAŚLONG Mirosław Y CHRUSTEK Arsen 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-21 15:30
15. LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków I 0:14
2   B OSTROMĘCKI Rafał X MAŚLONG Mirosław 0:3 (2:11, 3:11, 5:11) ⇑
5   A KOWAL Mieczysław
MLAK Michał
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
0:3 (3:11, 5:11, 9:11) ⇑
7   A MRYC Henryk X MAŚLONG Mirosław 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇑
14   D MLAK Michał X MAŚLONG Mirosław 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 11:00
22. PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków VI 13:1
4   D MAŚLONG Mirosław Z MAJKOWSKI Andrzej 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) ⇑
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W KORDAS Konrad
OCZKOŚ Agata
3:0 (11:2, 11:5, 11:5) ⇑
9   D MAŚLONG Mirosław Y SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:6, 11:2, 11:3) ⇑
14   D MAŚLONG Mirosław X KORDAS Konrad 3:0 (11:9, 11:3, 11:4) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 11:00
28. LKS „Kłos” Olkusz - PKS „Porta” Kraków I 7:7
4   D BALIK Robert Z MAŚLONG Mirosław 1:3 (6:11, 11:1, 9:11, 8:11) ⇑
5   A TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
3:2 (11:6, 11:9, 5:11, 6:11, 11:8) ⇓
10   C TOMSIA Sławomir Z MAŚLONG Mirosław 3:1 (11:9, 12:10, 7:11, 11:4) ⇓
13   B SKOTNICZNY Rafał Z MAŚLONG Mirosław 2:3 (11:7, 7:11, 11:7, 7:11, 7:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 14:00
40. UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Porta” Kraków I 6:8
2   B GUZIK Aleksandra X MAŚLONG Mirosław 3:2 (11:5, 5:11, 10:12, 11:5, 11:6) ⇓
5   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
2:3 (4:11, 11:9, 4:11, 11:8, 7:11) ⇑
7   A KUCHARSKI Mateusz X MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇓
14   D WCISŁO Konrad X MAŚLONG Mirosław 3:2 (11:3, 8:11, 9:11, 11:4, 11:5) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-08 11:00
45. PKS „Porta” Kraków I - UKS „Rokicie” Szczytniki I 14:0
4   D MAŚLONG Mirosław Z PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:5) ⇑
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
3:0 (11:4, 11:8, 11:2) ⇑
9   D MAŚLONG Mirosław Y LEWICKI Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
14   D MAŚLONG Mirosław X PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:4, 11:2, 11:7) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 10:00
53. TKS „Opoka” Trzebinia II - PKS „Porta” Kraków I 3:11
3   C ZAJĘCKI Paweł Y MAŚLONG Mirosław 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) ⇑
5   A ZAJĘCKI Paweł
KOŁODZIEJ Justyna
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
2:3 (8:11, 12:10, 6:11, 11:9, 7:11) ⇑
9   D KURDZIEL Mikołaj Y MAŚLONG Mirosław 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) ⇑
11   A WIELGOSZ Mirosław Y MAŚLONG Mirosław 3:2 (9:11, 11:9, 12:10, 8:11, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 11:00
56. PKS „Porta” Kraków I - KS „Bronowianka” Kraków V 12:2
3   C MAŚLONG Mirosław Y KILISZEK Kamila 3:1 (19:17, 11:6, 8:11, 11:7) ⇑
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W BRUZDA Julia
ANDRZEJAK Kacper
3:0 (11:2, 11:9, 11:8) ⇑
10   C MAŚLONG Mirosław Z SKUBA Emilia 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) ⇑
12   C MAŚLONG Mirosław W ANDRZEJAK Kacper 0:3 (6:11, 7:11, 11:13) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 09:00
66. „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 1:13
1   A BIESAGA Marek W MAŚLONG Mirosław 1:3 (4:11, 14:12, 11:13, 3:11) ⇑
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
1:3 (9:11, 11:8, 5:11, 6:11) ⇑
8   B WALA Tomasz W MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:2, 11:8, 11:7) ⇓
12   C PALCZYŃSKI Bogdan W MAŚLONG Mirosław 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-02-03 14:00
67. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - PKS „Porta” Kraków I 7:7
4   D ZĘBALA Paweł Z MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:9, 11:9, 14:12) ⇓
5   A ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
0:3 (8:11, 6:11, 9:11) ⇑
10   C SĘK Rafał Z MAŚLONG Mirosław 3:2 (11:8, 6:11, 11:6, 9:11, 11:6) ⇓
13   B ZĘBALA Mateusz Z MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:4, 11:6, 11:1) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2019-02-09 11:00
78. PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11
6   B MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
X LENART Marek
SKRZYPEK Grzegorz
1:3 (7:11, 4:11, 11:7, 8:11) ⇓
13   B MAŚLONG Mirosław Z URBAN Witold 1:3 (9:11, 5:11, 12:10, 8:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-23 11:00 ⇨ 2019-02-27 18:00
81. PKS „Porta” Kraków I - „Q Team” Kraków 11:3
3   C MAŚLONG Mirosław Y STOLARCZYK Marcin 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇑
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:0 (12:10, 11:7, 13:11) ⇑
10   C MAŚLONG Mirosław Z BIESAGA Marek 3:1 (11:8, 16:18, 11:4, 11:9) ⇑
12   C MAŚLONG Mirosław W WALA Tomasz 0:3 (3:11, 4:11, 9:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-16 11:00 ⇨ 2019-03-22 18:00
82. PKS „Porta” Kraków I - UKS „Gryf” Gdów II 5:9
3   C MAŚLONG Mirosław Y GUZIK Aleksandra 3:1 (6:11, 12:10, 11:9, 11:8) ⇑
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W ZAWADZKA Emilia
GUZIK Aleksandra
2:3 (7:11, 12:10, 11:9, 6:11, 7:11) ⇓
10   C MAŚLONG Mirosław Z ZAWADZKA Emilia 0:3 (9:11, 3:11, 9:11) ⇓
12   C MAŚLONG Mirosław W WCISŁO Konrad 3:2 (5:11, 11:2, 5:11, 17:15, 11:7) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-03-30 11:00
87. PKS „Porta” Kraków I - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
1   A MAŚLONG Mirosław W SKOTNICZNY Rafał 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) ⇓
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
1:3 (11:7, 7:11, 4:11, 4:11) ⇓
7   A MAŚLONG Mirosław X ŁASKAWIEC Jakub 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) ⇓
11   A MAŚLONG Mirosław Y TOMSIA Sławomir 3:1 (11:7, 11:9, 2:11, 13:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2019-04-04 18:00
89. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - PKS „Porta” Kraków I 7:7
3   C LENART Marek Y MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇓
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Grzegorz
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
1:3 (11:9, 7:11, 4:11, 4:11) ⇑
9   D URBAN Witold Y MAŚLONG Mirosław 3:1 (11:7, 11:4, 4:11, 11:8) ⇓
11   A DROZD Paweł Y MAŚLONG Mirosław 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 7:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-28 11:00
92. PKS „Porta” Kraków I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 10:4
3   C MAŚLONG Mirosław Y FERDEK Marek 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇑
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
2:3 (12:10, 16:18, 11:6, 6:11, 7:11) ⇓
10   C MAŚLONG Mirosław Z PIESZCZEK Włodzimierz 3:1 (13:11, 9:11, 11:9, 11:7) ⇑
12   C MAŚLONG Mirosław W ZĘBALA Mateusz 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1482 BALIK Robert 1976
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1153 BODECKI Stanisław 1953
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
2065 CADER Sebastian 2001
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2272 CHRUSTEK Arsen 2006
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
888 DĄBROWSKI Damian 1979
625 DROZD Paweł 1979
704 DZIADEK Dominik 1998
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
2 FLOREK Arkadiusz 1993
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
633 GŁĄB Damian 1989
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
651 GONET Maciej 1975
768 GONET Szymon 1999
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
1902 GÓRECKA Dominika 2000
63 GROMADA Arkadiusz 1998
1636 GUZIK Aleksandra 2006
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
545 KĘSEK Damian 1995
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
2579 KILISZEK Kamila 2005
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
2283 KMIEĆ Paweł 1972
959 KNAPCZYK Józef 1962
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2595 KORDAS Konrad 1987
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
588 KUBIC Marcin 1996
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
2598 MAJKOWSKI Andrzej 1963
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
2262 MLAK Michał 1983
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
157 MRYC Henryk 1937
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
929 NYCZ Bartosz 1999
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1180 PANUŚ Jacek 2002
495 PETKA Michał 1995
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
561 SITARZ Krzysztof 1985
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1891 SKUBA Emilia 2005
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
934 SUDY Artur 1975
1760 SUŁKOWSKI Karol 1985
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
524 SZLACHETKA Jakub 1993
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
2594 URBAN Witold 1994
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998