Piotr Grajny
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-19 18:00
11. ULKS „Lachowice” II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6
2   B GRAJNY Piotr X WINIARSKI Adam 3:0 (11:1, 11:2, 11:1) ⇑
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Jan
X WŁODEK Sławomir
PALENIK Jerzy
3:0 (11:9, 11:8, 11:3) ⇑
8   B GRAJNY Piotr W PALENIK Jerzy 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
13   B GRAJNY Piotr Z WŁODEK Sławomir 3:0 (11:6, 11:2, 11:9) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-09 18:00 ⇨ 2018-11-07 18:00
22. KS „Gorce” Nowy Targ IV - ULKS „Lachowice” II 4:10
1   A ŚCIESZKA Karolina W GRAJNY Piotr 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 6:11) ⇑
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
1:3 (8:11, 11:8, 4:11, 6:11) ⇑
8   B KORCZAK Natasza W GRAJNY Piotr 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇑
12   C GNIADEK Piotr W GRAJNY Piotr 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-05 18:00 ⇨ 2018-11-07 20:00
10. KS „Gorce” Nowy Targ III - ULKS „Lachowice” II 9:5
1   A KOWALKOWSKI Maciej W GRAJNY Piotr 3:2 (10:12, 12:10, 10:12, 11:7, 11:5) ⇓
5   A KOWALKOWSKI Maciej
MRUGAŁA Bartłomiej
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇓
8   B KOWALCZYK Michał W GRAJNY Piotr 1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 7:11) ⇑
12   C MRUGAŁA Bartłomiej W GRAJNY Piotr 2:3 (11:5, 6:11, 11:9, 11:13, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
123 BARTUZI Wojciech 1990
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
938 BIZOŃ Stefan 1968
813 BLAT Piotr 1967
1246 BOBAK Michał 1994
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
211 BUJAK Michał 1997
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1790 DŹWIG Andrzej 1986
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
969 GÓRKA Michał 1989
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
541 JANIK Angelika 2000
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
1131 KEMPA Robert 1976
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
889 KORCZAK Damian 2003
1509 KORCZAK Natasza 2006
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1510 KOWALCZYK Michał 2007
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
1212 KRAUS Jakub 2000
1211 KRAUS Sylwester 1997
588 KUBIC Marcin 1996
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
1285 KWATER Dominik 1977
1197 LELEK Paweł 1973
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
151 MAGULSKI Damian 1997
1986 MAJDAK Jacek 1969
1666 MAJDAK Rafał 2006
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
769 MOREK Radosław 2000
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
1096 NALEPA Maciej 1973
1832 NOWICKI Marek 1975
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
2634 PALENIK Jerzy 1963
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
695 PETKA Krzysztof 1999
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
78 PORĄBKA Dariusz 1968
4 RAJTAR Marek 1997
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
880 SZEROCKI Jan 1999
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
2502 SZYDŁOWSKI Wojtek 1994
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
1257 TROCHIM Paweł 1995
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
2618 WINIARSKI Adam 1966
2609 WŁODEK Sławomir 1975
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995