Miłosz(j) Sawczak
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2005-04-14
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 11:00 ⇨ 2017-10-03 17:30
10. UKS „Płomień” Limanowa II - GSWAL „Bogdański” Grybów 8:6
4   D SAWCZAK Miłosz(j) Z TOKARZ Adam 3:0 (11:6, 11:1, 11:4) ⇑
6   B SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
X TOKARZ Adam
GŁÓWCZYK Jan
3:0 (11:8, 11:5, 11:8) ⇑
9   D SAWCZAK Miłosz(j) Y GŁÓWCZYK Jan 3:0 (13:11, 11:4, 12:10) ⇑
14   D SAWCZAK Miłosz(j) X MÓL Marcin 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 11:00
20. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 1:13
4   D MACIUSZEK Wiesław Z SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (10:12, 10:12, 10:12) ⇑
5   A BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
W SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
2:3 (9:11, 11:9, 11:9, 6:11, 5:11) ⇑
10   C TROJANOWSKI Kamil Z SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 7:11) ⇑
13   B TROJANOWSKI Adrian Z SAWCZAK Miłosz(j) 3:2 (7:11, 11:4, 7:11, 16:14, 11:6) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 14:00
24. PKS „Kolping” Jarosław II - UKS „Płomień” Limanowa 9:1
2 2 C CZERNIK Mateusz W SAWCZAK Miłosz(j) 3:0 (11:3, 11:5, 11:2) ⇓
6 2 C ŻOŁYNIAK Hubert
CZERNIK Mateusz
W TWARÓG Mariusz
SAWCZAK Miłosz(j)
3:1 (18:16, 11:7, 11:13, 11:6) ⇓
10 2 D ŻOŁYNIAK Hubert W SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (11:6, 9:11, 5:11, 4:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00 ⇨ 2017-12-10 11:00
49. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6
2   B SAWCZAK Miłosz(j) X ŁEBEK Alicja 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:6) ⇑
5   A MICHALCZYK Jakub
SAWCZAK Miłosz(j)
W ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 12:10) ⇑
8   B SAWCZAK Miłosz(j) W PĘK Karolina 2:3 (11:7, 9:11, 3:11, 12:10, 8:11) ⇓
13   B SAWCZAK Miłosz(j) Z KOŁODZIEJ Ewa 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 11:00 ⇨ 2017-12-22 17:00
66. UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II 12:2
4   D BŁOCHO Przemysław Z SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (11:5, 7:11, 3:11, 8:11) ⇑
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
3:1 (11:13, 11:8, 11:4, 11:8) ⇓
10   C KIEROŃSKI Adam Z SAWCZAK Miłosz(j) 3:2 (11:8, 11:7, 9:11, 10:12, 11:6) ⇓
13   B JANISZEWSKI Kamil Z SAWCZAK Miłosz(j) 2:3 (6:11, 11:7, 11:9, 9:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-02 19:00 ⇨ 2017-12-30 14:00
51. UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7
3   C SUBIK Filip Y SAWCZAK Miłosz(j) 3:2 (7:11, 8:11, 11:6, 11:6, 11:8) ⇓
5   A SUBIK Filip
WALICZEK Wojciech
W SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
3:2 (11:6, 11:9, 12:14, 9:11, 11:6) ⇓
9   D OBROCHTA Piotr Y SAWCZAK Miłosz(j) 3:0 (11:5, 14:12, 11:7) ⇓
11   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Y SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (3:11, 10:12, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 11:00 ⇨ 2018-01-11 17:30
62. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
1   A SAWCZAK Miłosz(j) W PIETRZAK Agnieszka 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 8:11) ⇓
5   A SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
W JANIK Angelika
PIETRZAK Agnieszka
3:0 (11:4, 11:9, 11:8) ⇑
7   A SAWCZAK Miłosz(j) X MOREK Radosław 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇑
11   A SAWCZAK Miłosz(j) Y JANIK Angelika 2:3 (11:13, 11:8, 9:11, 13:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 11:00
75. UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Skawa” Wadowice 8:6
1   A SAWCZAK Miłosz(j) W GOŁDA Gabriel 1:3 (11:7, 8:11, 11:13, 5:11) ⇓
6   B SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
X GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
3:2 (11:9, 7:11, 9:11, 11:9, 11:8) ⇑
7   A SAWCZAK Miłosz(j) X PALACZ Mirosław 2:3 (11:8, 11:6, 8:11, 8:11, 8:11) ⇓
11   A SAWCZAK Miłosz(j) Y JURZAK Łukasz 3:2 (11:7, 11:6, 7:11, 9:11, 13:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 19:00 ⇨ 2018-01-20 15:00
35. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 5:9
3   C KLUZEK Sławomir Y SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 10:12) ⇑
6   B ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
X SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
2:3 (12:10, 8:11, 11:7, 10:12, 7:11) ⇑
9   D RAPUTA Tomasz Y SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (12:14, 9:11, 5:11) ⇑
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (7:11, 14:16, 11:13) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 16:00 ⇨ 2018-01-25 17:00
36. KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
2   B BOGACZ Wojciech X SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (9:11, 10:12, 6:11) ⇑
6   B JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
X SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
3:0 (11:8, 11:6, 11:9) ⇓
7   A JABŁOŃSKI Paweł X SAWCZAK Miłosz(j) 3:2 (4:11, 11:13, 11:5, 12:10, 11:8) ⇓
14   D GÓRECKI Wojciech X SAWCZAK Miłosz(j) 3:2 (11:8, 6:11, 8:11, 11:3, 11:3) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-26 18:00
88. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10
4   D SAWCZAK Miłosz(j) Z BOLSĘGA Paweł 1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 9:11) ⇓
6   B SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
X SOBCZAK Krzysztof
PIĘTOŃ Robert
3:0 (11:4, 11:7, 11:3) ⇑
9   D SAWCZAK Miłosz(j) Y SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇑
14   D SAWCZAK Miłosz(j) X PIĘTOŃ Robert 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-20 13:00 ⇨ 2018-01-27 13:00
81. MKS KSOS Kraków - UKS „Płomień” Limanowa II 10:4
3   C KONSTANTYN Paweł Y SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (9:11, 9:11, 2:11) ⇑
6   B ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
X SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
1:3 (8:11, 14:16, 11:5, 5:11) ⇑
9   D UTYLSKI Filip Y SAWCZAK Miłosz(j) 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) ⇓
11   A PEREK Nikodem Y SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 6:11) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-09 18:00
100. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 9:5
4   D TABOR Krzysztof Z SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) ⇑
6   B BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
X SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
3:0 (11:8, 11:5, 11:8) ⇓
10   C MATUSIAK Łukasz Z SAWCZAK Miłosz(j) 2:3 (6:11, 1:11, 11:3, 11:8, 9:11) ⇑
13   B BOLSĘGA Paweł Z SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (10:12, 6:11, 11:8, 5:11) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-07 14:00
104. MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
4   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Z SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (3:11, 2:11, 1:11) ⇑
6   B GOŁDA Gabriel
JĘDRZEJOWSKI Oskar
X SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
0:3 (3:11, 10:12, 1:11) ⇑
10   C GOŁDA Gabriel Z SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (4:11, 9:11, 11:1, 6:11) ⇑
13   B PALACZ Mirosław Z SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-18 11:00 ⇨ 2018-04-11 18:00
102. UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków 6:8
1   A SAWCZAK Miłosz(j) W KUBIC Marcin 3:0 (11:5, 11:8, 11:2) ⇑
5   A SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
W KUBIC Marcin
ZAJĄC Jacek
3:1 (7:11, 11:5, 11:5, 11:3) ⇑
7   A SAWCZAK Miłosz(j) X ZAJĄC Jacek 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) ⇑
11   A SAWCZAK Miłosz(j) Y KONSTANTYN Paweł 3:1 (9:11, 11:3, 11:3, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1477 BALIGA Cezary 1998
268 BALIGA Maksymilian 1988
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
899 BIEL Jakub 1987
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1361 BOJDO Julia 2000
244 BOLSĘGA Paweł 1994
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
546 BUDZIK Oskar 1998
162 CELARY Mateusz 1995
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2241 CZERNIK Mateusz 1989
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
1436 DRABEK Kazimierz 1945
402 DUDA Tomasz 1981
1294 FIRLIT Patrycja 2000
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
785 GAJDA Konrad 1990
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1140 GNIADEK Adrian 2003
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
19 KIEROŃSKI Adam 1969
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
588 KUBIC Marcin 1996
178 KUTAJ Maksymilian 2002
128 LENART Marek 1992
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
774 MARTA Patrycja 1999
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1365 MAZUR Bartłomiej 1987
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
707 MIREK Damian 1994
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
30 OBROCHTA Piotr 1977
345 OKOŃSKI Ryszard 1964
312 PACH Łukasz 1991
547 PAJĄK Dawid 1998
236 PALACZ Mirosław 1969
909 PEREK Nikodem 2000
1441 PĘK Karolina 1998
81 PIĄSTKA Michał 1994
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
1338 PIS Agnieszka 1995
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
945 PODGÓRSKI Jan 1959
350 PRZEKLASA Marek 1962
1908 RADEK Arkadiusz 1994
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
241 ROSIEK Michał 1996
1376 ROZKUSZKA Zbigniew 1963
1111 RUSEK Andrzej 1967
862 SARNA Ryszard 1962
721 SERAFIN Mateusz 1997
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
146 SUBIK Filip 1996
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
54 WOLSKI Tomasz 1972
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
1268 ZBYLUT Patryk 2005
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
761 ZYCH Michał 1996
94 ZYCH Szymon 1995
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996