Maciej Kowalkowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-21 18:00 ⇨ 2018-09-19 18:00
1. KS „Gorce” Nowy Targ III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 10:4
2   B KOWALKOWSKI Maciej X PSHENOV Viktor 3:0 (11:5, 11:6, 13:11) ⇑
6   B KOWALKOWSKI Maciej
MRUGAŁA Bartłomiej
X LITWIAK Tadeusz
PALENIK Jerzy
3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇑
8   B KOWALKOWSKI Maciej W BANDYK Katarzyna 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) ⇑
13   B KOWALKOWSKI Maciej Z PALENIK Jerzy 3:0 (11:4, 11:8, 11:4) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-26 18:00 ⇨ 2018-11-06 18:00
19. KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 14:0
2   B KOWALKOWSKI Maciej X LEŚNY Paweł 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) ⇑
5   A KOWALKOWSKI Maciej
MRUGAŁA Bartłomiej
W ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
8   B KOWALKOWSKI Maciej W ŚCIESZKA Karolina 3:0 (11:9, 13:11, 11:7) ⇑
13   B KOWALKOWSKI Maciej Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-05 18:00 ⇨ 2018-11-07 20:00
10. KS „Gorce” Nowy Targ III - ULKS „Lachowice” II 9:5
1   A KOWALKOWSKI Maciej W GRAJNY Piotr 3:2 (10:12, 12:10, 10:12, 11:7, 11:5) ⇑
5   A KOWALKOWSKI Maciej
MRUGAŁA Bartłomiej
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇑
7   A KOWALKOWSKI Maciej X KACHEL Jan 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) ⇑
11   A KOWALKOWSKI Maciej Y BANAŚ Jan 3:1 (11:2, 14:12, 7:11, 11:2) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
630 BIAŁY Sebastian 1980
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
1479 BOBAK Igor 2004
329 BOBAK Piotr 1978
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
1459 CYRWUS Justyna 2003
591 DUDA Marcin 1995
2 FLOREK Arkadiusz 1993
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2258 GĄSIOR Natalia 2004
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1231 HANDZEL Weronika 2004
1580 IWANIEC Kinga 1999
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
543 JARZĄBEK Szymon 1998
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
613 KAJNIAK Kamila 1986
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1131 KEMPA Robert 1976
176 KLIMCZAK Marek 1965
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
1275 KOPACKI Paweł 2004
889 KORCZAK Damian 2003
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
600 KOZIOŁ Sandra 2000
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
986 KRUPA Natalia 2002
588 KUBIC Marcin 1996
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
529 KUĆMIERCZYK Władysław 1938
653 KULIŚ Mateusz 1995
960 KURUC Grzegorz 1999
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
127 LENART Kazimierz 1952
2379 LEŚNY Paweł 1967
1445 LUBERDA Mateusz 2002
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
1670 ŁEBEK Alicja 1999
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
891 MISZCZYK Łukasz 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
1468 MROŻEK Damian 2005
1096 NALEPA Maciej 1973
322 NOWACKA Dorota 1966
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
2634 PALENIK Jerzy 1963
592 PANCZAK Szymon 1995
1437 PANEK Kamil 1992
601 PASIECZNY Jan 1967
81 PIĄSTKA Michał 1994
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
2304 POLAKOW Aleksander 1958
2610 PSHENOV Viktor 1986
1444 PUDZISZ Kamil 2003
1238 PUDZISZ Marcin 1996
4 RAJTAR Marek 1997
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
1469 RYPEL Mariusz 2004
589 RYPEL Mikołaj 1999
1237 RYPEL Sebastian 1999
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
129 SKOWRON Daniel 1995
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1584 SOŁTYS Piotr 1998
611 SOPATA Jakub 2000
590 STEFANIAK Paweł 1999
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
1641 STOCHEL Adam 2006
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
311 ŚLIWA Alicja 1998
966 ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001
480 TOKARZ Adam 1964
330 WARMUZ Kamil 1989
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1583 WINCEK Marek 1981
1283 WÓJCIK Jan 1959
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
158 ZAWADZKA Emilia 1997
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995