Przemysław Błocho
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2001-09-07
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 11:00 ⇨ 2017-09-28 18:30
1. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6
2   B BŁOCHO Przemysław X GÓRECKI Wojciech 0:3 (5:11, 11:13, 10:12) ⇓
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
3:0 (11:8, 13:11, 11:8) ⇑
8   B BŁOCHO Przemysław W BOGACZ Wojciech 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:9) ⇑
13   B BŁOCHO Przemysław Z KNAGA Łukasz 0:3 (0:11, 5:11, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 11:00
14. UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS „Skawa” Wadowice 9:5
3   C BŁOCHO Przemysław Y PALACZ Mirosław 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 13:11, 9:11) ⇓
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
1:3 (5:11, 11:5, 10:12, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 16:00
16. UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS KSOS Kraków 11:3
4   D BŁOCHO Przemysław Z RADEK Arkadiusz 3:0 (11:1, 11:6, 12:10) ⇑
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
3:0 (11:8, 13:11, 11:9) ⇑
9   D BŁOCHO Przemysław Y UTYLSKI Filip 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 12:10) ⇑
14   D BŁOCHO Przemysław X KONSTANTYN Paweł 2:3 (8:11, 7:11, 13:11, 11:8, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 11:00 ⇨ 2017-10-19 19:00
27. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5
2   B BŁOCHO Przemysław X SOBCZAK Krzysztof 3:1 (8:11, 11:5, 11:6, 11:4) ⇑
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X SOBCZAK Krzysztof
URBAŃSKI Adam
3:1 (11:9, 11:8, 12:14, 14:12) ⇑
8   B BŁOCHO Przemysław W MATUSIAK Łukasz 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) ⇓
13   B BŁOCHO Przemysław Z BOLSĘGA Paweł 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 14:00 ⇨ 2017-10-31 18:00
31. KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11
4   D DŁUGOPOLSKI Miłosz Z BŁOCHO Przemysław 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
6   B GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:9, 13:11, 5:11, 9:11, 9:11) ⇑
10   C KRÓLIKOWSKI Bartosz Z BŁOCHO Przemysław 3:1 (11:8, 8:11, 13:11, 11:8) ⇓
13   B KOWALCZYK Zuzanna Z BŁOCHO Przemysław 3:2 (11:5, 11:6, 9:11, 7:11, 11:4) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 16:00
40. UKS „Villa Verde” Olesno II - GSWAL „Bogdański” Grybów 13:1
3   C BŁOCHO Przemysław Y NOWAK Marcin 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:4) ⇑
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:2 (11:6, 5:11, 11:13, 12:10, 11:9) ⇑
10   C BŁOCHO Przemysław Z MÓL Marcin 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇑
12   C BŁOCHO Przemysław W KIEŁBASA Józef 3:0 (13:11, 11:4, 11:3) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00
46. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11
2   B TROJANOWSKI Adrian X BŁOCHO Przemysław 2:3 (11:8, 8:11, 2:11, 11:7, 6:11) ⇑
6   B BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:8, 8:11, 11:13, 11:9, 10:12) ⇑
7   A BORKOWSKI Marek X BŁOCHO Przemysław 1:3 (11:5, 9:11, 6:11, 8:11) ⇑
14   D MACIUSZEK Wiesław X BŁOCHO Przemysław 2:3 (11:9, 9:11, 5:11, 11:9, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-03 11:00
53. UKS „Villa Verde” Olesno II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 13:1
2   B BŁOCHO Przemysław X NALEPA Maciej 3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 11:6) ⇑
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X PORĄBKA Dariusz
ZIMNICKI Tomasz
3:0 (11:9, 11:6, 11:4) ⇑
8   B BŁOCHO Przemysław W ZIMNICKI Tomasz 3:2 (5:11, 12:10, 11:7, 7:11, 11:6) ⇑
13   B BŁOCHO Przemysław Z BRUZDA Rafał 3:1 (11:6, 11:8, 5:11, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-09 19:00 ⇨ 2017-12-03 17:00
61. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11
2   B ZALEWSKI Krzysztof X BŁOCHO Przemysław 1:3 (11:6, 3:11, 9:11, 4:11) ⇑
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:7, 8:11, 11:6, 9:11, 15:17) ⇑
7   A KLUZEK Grzegorz X BŁOCHO Przemysław 1:3 (5:11, 11:3, 8:11, 7:11) ⇑
14   D KLUZEK Sławomir X BŁOCHO Przemysław 3:1 (13:11, 11:3, 8:11, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 11:00 ⇨ 2017-12-22 17:00
66. UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II 12:2
4   D BŁOCHO Przemysław Z SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (11:5, 7:11, 3:11, 8:11) ⇓
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
3:1 (11:13, 11:8, 11:4, 11:8) ⇑
9   D BŁOCHO Przemysław Y GOLONKA Filip 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) ⇑
14   D BŁOCHO Przemysław X DOMITER Julia 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-21 11:00 ⇨ 2017-12-28 19:00
79. UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 12:2
3   C BŁOCHO Przemysław Y OBROCHTA Piotr 3:2 (11:4, 8:11, 11:4, 9:11, 11:9) ⇑
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X OBROCHTA Piotr
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
3:2 (11:8, 8:11, 10:12, 11:8, 11:6) ⇑
10   C BŁOCHO Przemysław Z WALICZEK Wojciech 3:2 (14:12, 8:11, 7:11, 11:6, 11:6) ⇑
12   C BŁOCHO Przemysław W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 16:00 ⇨ 2018-01-11 17:00
76. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
4   D SZTWIERTNIA Ilona Z BŁOCHO Przemysław 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇑
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (6:11, 11:3, 11:4, 6:11, 6:11) ⇑
10   C KOŁODZIEJ Ewa Z BŁOCHO Przemysław 3:0 (11:5, 11:9, 14:12) ⇓
13   B ŁEBEK Alicja Z BŁOCHO Przemysław 3:1 (12:10, 9:11, 15:13, 11:3) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-28 13:30
91. KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10
1   A BOCHENEK Mariusz W BŁOCHO Przemysław 2:3 (7:11, 11:8, 4:11, 11:8, 5:11) ⇑
6   B PIETRZAK Agnieszka
MOREK Radosław
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (6:11, 9:11, 11:8, 12:10, 6:11) ⇑
8   B MOREK Radosław W BŁOCHO Przemysław 1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 6:11) ⇑
12   C BIEL Jakub W BŁOCHO Przemysław 0:3 (9:11, 4:11, 3:11) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 10:00
97. UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Villa Verde” Olesno II 0:14
2   B GOLONKA Filip X BŁOCHO Przemysław 0:3 (4:11, 4:11, 8:11) ⇑
6   B DOMITER Julia
BĄCIO Konrad
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇑
7   A SUŁKOWSKI Karol X BŁOCHO Przemysław 0:3 (11:13, 5:11, 7:11) ⇑
14   D DOMITER Julia X BŁOCHO Przemysław 0:3 (9:11, 1:11, 5:11) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-24 16:00 ⇨ 2018-03-17 09:00
94. KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11
3   C KNAGA Łukasz Y BŁOCHO Przemysław 3:2 (8:11, 6:11, 11:8, 11:9, 11:8) ⇓
6   B BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:5, 10:12, 14:12, 9:11, 7:11) ⇑
9   D GÓRECKI Wojciech Y BŁOCHO Przemysław 2:3 (11:6, 7:11, 11:7, 17:19, 8:11) ⇑
11   A OLCZAK Mariusz Y BŁOCHO Przemysław 0:3 (0:11, 0:11, 0:11) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 14:00
103. MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11
1   A GOŁDA Gabriel W BŁOCHO Przemysław 1:3 (4:11, 4:11, 11:7, 12:14) ⇑
5   A PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
W JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:6, 4:11, 11:9, 6:11, 6:11) ⇑
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W BŁOCHO Przemysław 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) ⇑
12   C PALACZ Mirosław W BŁOCHO Przemysław 3:1 (11:7, 11:2, 6:11, 11:9) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-07 13:00
106. MKS KSOS Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
1   A PEREK Nikodem W BŁOCHO Przemysław 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇑
6   B UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
3:1 (11:9, 15:13, 4:11, 11:9) ⇓
8   B RADEK Arkadiusz W BŁOCHO Przemysław 1:3 (3:11, 12:10, 10:12, 5:11) ⇑
12   C ZAJĄC Jacek W BŁOCHO Przemysław 0:3 (5:11, 10:12, 7:11) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-22 11:00 ⇨ 2018-04-17 18:00
109. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2
3   C BŁOCHO Przemysław Y KOŁODZIEJ Ewa 3:0 (12:10, 11:6, 11:1) ⇑
6   B FLOREK Sławomir
BŁOCHO Przemysław
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
3:2 (11:7, 11:6, 2:11, 4:11, 11:7) ⇑
10   C BŁOCHO Przemysław Z PĘK Karolina 3:1 (8:11, 11:4, 11:4, 11:8) ⇑
12   C BŁOCHO Przemysław W ŁEBEK Alicja 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-05 16:00
112. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
3   C BOLSĘGA Paweł Y BŁOCHO Przemysław 3:0 (11:3, 12:10, 11:6) ⇓
6   B SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:3, 11:3, 4:11, 5:11, 8:11) ⇑
9   D PACH Łukasz Y BŁOCHO Przemysław 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 10:12) ⇑
11   A MATUSIAK Łukasz Y BŁOCHO Przemysław 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
899 BIEL Jakub 1987
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
188 BIL Maksymilian 1998
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
708 BOGUSZ Maciej 1996
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
1838 BRUZDA Rafał 1974
546 BUDZIK Oskar 1998
162 CELARY Mateusz 1995
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
189 CHOLEWA Dariusz 1998
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
991 DAMIAN Wiktor 2001
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1381 DOMITER Julia 2004
1436 DRABEK Kazimierz 1945
746 DUBIEL Józef 1972
402 DUDA Tomasz 1981
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1946 DZIUBA Patryk 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
785 GAJDA Konrad 1990
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
908 GÓRECKI Wojciech 2002
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1168 HUDYKA Wiktor 1997
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
736 JAŚKIEWICZ Filip 2003
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
1135 KANIA Jan 1952
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1029 KOPCZYK Hubert 1998
1117 KORNAUS Emilia 2000
892 KOSMAL Dawid 2004
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
636 KOZIEŁ Michał 1983
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
421 KRUCZEK Janusz 1960
523 KUZIO Waldemar 1977
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
1285 KWATER Dominik 1977
190 LECH Sylwester 1998
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
774 MARTA Patrycja 1999
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
707 MIREK Damian 1994
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
496 NOWAK Marcin 1984
424 NOWAK Patryk 1997
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
547 PAJĄK Dawid 1998
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
946 PARA Eligiusz 1954
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
829 PELCZAR Dawid 1998
909 PEREK Nikodem 2000
1441 PĘK Karolina 1998
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1011 PIERZYCKI Kamil 1999
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
551 PIÓRO Eryk 1999
372 PIS Marcin 1996
139 PNIACZEK Dominik 1999
945 PODGÓRSKI Jan 1959
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
709 SACHA Bartłomiej 1991
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
1944 SEROKA Szymon 2001
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
302 SZMYD Maciej 1976
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
376 TABOR Marcin 1981
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
1414 WODNIAK Kamil 2003
1886 WOLANIN Piotr 2001
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
993 WOŹNIAK Damian 1998
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002