Piotr Wiroński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: KS „Jordan” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
1481 BAJER Kamil 1996
1482 BALIK Robert 1976
1203 BARANEK Dominik 1998
1332 BARANEK Wiktor 1998
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1970 BOCHENEK Mirosław 1969
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
1218 CHRZAN Hubert 1999
1787 DATA Adrian 1998
1774 FERDEK Marek 1968
1253 FILICZAK Ewa 2001
1254 FILICZAK Maciej 2005
1626 FILIPEK Angelika 2007
1155 FIREK Ryszard 1969
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
62 GAWLIK Paweł 1996
1334 GAWLIK Wojciech 1972
1199 GĄDEK Mateusz 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1607 GLANOWSKI Jakub 1987
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
768 GONET Szymon 1999
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1202 HERJAN Marcin 1998
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
1175 KOPEĆ Jan 1951
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
1486 KYZIOŁ Michał 1997
1666 MAJDAK Rafał 2006
2124 MARZEC Stefan 1953
2262 MLAK Michał 1983
540 MRÓZEK Mateusz 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
580 NOWAK Alojzy 1964
2345 NOWAK Mateusz 2007
929 NYCZ Bartosz 1999
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1833 PEREK Robert 1973
2339 PERZ Szymon 2003
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
2134 POJASEK Wojciech 2005
574 PUCZEK Robert 1965
1277 RACHWAŁ Paulina 1999
1158 REJDYCH Marek 1959
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
931 SMOLIK Czesław 1945
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
981 TOMCZYK Mateusz 1996
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1005 WALA Tomasz 1976
1491 WITKOWSKI Adam 1978
940 WRZESZCZ Leon 1941
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997