Piotr Urban
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1976-03-06
Przynależność klubowa: KS „Jordan” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 16:00
11. KS „Jordan” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 10:0
3   C URBAN Piotr Z KOWAL Mieczysław 3:0 (12:10, 11:4, 11:8) ⇑
4   A URBAN Piotr
WIROŃSKI Piotr
X OSTROMĘCKI Rafał
MLAK Michał
3:0 (11:9, 11:4, 11:4) ⇑
7   C URBAN Piotr Y MLAK Michał 3:0 (11:1, 11:4, 11:0) ⇑
9   C URBAN Piotr X OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 12:30 ⇨ 2017-10-08 16:00
15. KS „Podwawelski” Kraków V - KS „Jordan” Kraków 6:4
1   A DYMEK Michał X URBAN Piotr 3:1 (11:4, 12:10, 5:11, 11:8) ⇓
4   A WOLANIN Piotr
DYMEK Michał
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
1:3 (11:2, 7:11, 10:12, 8:11) ⇑
5   B WOLANIN Piotr X URBAN Piotr 3:1 (9:11, 12:10, 12:10, 11:9) ⇓
9   C MIKRUT Jakub X URBAN Piotr 3:2 (8:11, 9:11, 11:6, 11:6, 15:13) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 18:30
22. KS „Jordan” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki II 8:2
1   A URBAN Piotr X GAJ Milena 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇑
6   A URBAN Piotr Z LEWICKI Piotr 3:2 (9:11, 11:8, 11:9, 7:11, 11:7) ⇑
10   A URBAN Piotr Y PASZEK Hubert 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 12:00
40. TKKF Dobczyce - KS „Jordan” Kraków 5:5
2   B ZAJĄC Kacper Y URBAN Piotr 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 5:11) ⇑
4   A ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Grzegorz
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
3:2 (9:11, 11:3, 11:6, 6:11, 12:10) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 16:00
56. KS „Jordan” Kraków - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 5:5
2   B URBAN Piotr Y RADZISZEWSKI Radosław 1:3 (3:11, 11:8, 10:12, 10:12) ⇓
4   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X ROJEK Mateusz
RADZISZEWSKI Radosław
3:1 (11:6, 3:11, 11:9, 11:8) ⇑
5   B URBAN Piotr X SASIŃSKI Tomasz 3:1 (11:2, 3:11, 11:4, 11:7) ⇑
8   B URBAN Piotr Z MARZEC Stefan 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 10:00
66. GOK Charsznica - KS „Jordan” Kraków 8:2
2   B SĘK Rafał Y URBAN Piotr 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) ⇓
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X URBAN Piotr
WIROŃSKI Piotr
3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 11:6) ⇓
7   C NEUMANN Jacek Y URBAN Piotr 1:3 (11:8, 5:11, 3:11, 8:11) ⇑
10   A ZAKRZEWSKI Ryszard Y URBAN Piotr 0:3 (2:11, 4:11, 11:13) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-19 18:00
67. MKS KSOS Kraków IV - KS „Jordan” Kraków 3:7
2   B JAWORSKI Jeremi Y URBAN Piotr 3:1 (11:7, 12:10, 4:11, 11:5) ⇓
4   A JAWORSKI Jeremi
SZEWCZYK Hubert
X URBAN Piotr
WIROŃSKI Piotr
1:3 (5:11, 10:12, 11:8, 11:13) ⇑
7   C MAJDAK Rafał Y URBAN Piotr 3:2 (11:9, 12:10, 6:11, 2:11, 11:8) ⇓
10   A UTYLSKI Kornel Y URBAN Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-28 16:00
78. KS „Jordan” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2:8
1   A URBAN Piotr X ZĘBALA Paweł 1:3 (11:7, 6:11, 7:11, 6:11) ⇓
4   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 10:12) ⇓
6   A URBAN Piotr Z PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
10   A URBAN Piotr Y FERDEK Marek 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) ⇓
6K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2018-02-25 16:00 ⇨ 2018-03-25 16:00
83. KS „Jordan” Kraków - MKS KSOS Kraków IV 10:0
2   B URBAN Piotr Y UTYLSKI Kornel 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) ⇑
5   B URBAN Piotr X POJASEK Wojciech 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) ⇑
8   B URBAN Piotr Z JAWORSKI Jeremi 3:0 (11:3, 15:13, 11:5) ⇑
6K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-04-22 16:00
96. KS „Jordan” Kraków - TKKF Dobczyce 6:4
3   C URBAN Piotr Z BAJER Emilia 3:1 (11:8, 11:13, 13:11, 11:6) ⇑
4   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:1 (11:9, 11:9, 1:11, 11:4) ⇑
7   C URBAN Piotr Y BAJER Grzegorz 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) ⇓
9   C URBAN Piotr X NOWAK Jakub 2:3 (10:12, 6:11, 11:5, 11:5, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1481 BAJER Kamil 1996
1332 BARANEK Wiktor 1998
1153 BODECKI Stanisław 1953
1218 CHRZAN Hubert 1999
174 DANAJ Natalia 2000
1787 DATA Adrian 1998
2249 DYMEK Michał 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1155 FIREK Ryszard 1969
1625 GAJ Milena 2008
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
1199 GĄDEK Mateusz 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
1607 GLANOWSKI Jakub 1987
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1202 HERJAN Marcin 1998
883 JAGIELSKI Tymoteusz 2001
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1175 KOPEĆ Jan 1951
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
939 LEWICKI Piotr 1969
1666 MAJDAK Rafał 2006
2124 MARZEC Stefan 1953
2250 MIKRUT Jakub 2003
2262 MLAK Michał 1983
540 MRÓZEK Mateusz 1999
890 MYSTEK Rafał 2001
1761 NEUMANN Jacek 1965
580 NOWAK Alojzy 1964
1824 NOWAK Jakub 2007
929 NYCZ Bartosz 1999
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1759 PAŁKA Patryk 2002
1899 PASZEK Hubert 2004
1833 PEREK Robert 1973
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
2134 POJASEK Wojciech 2005
1277 RACHWAŁ Paulina 1999
1706 RADKO Mateusz 2000
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1158 REJDYCH Marek 1959
1777 ROJEK Mateusz 1993
1490 ROSÓŁ Anna 1997
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
561 SITARZ Krzysztof 1985
931 SMOLIK Czesław 1945
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
524 SZLACHETKA Jakub 1993
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
981 TOMCZYK Mateusz 1996
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1491 WITKOWSKI Adam 1978
1886 WOLANIN Piotr 2001
940 WRZESZCZ Leon 1941
2027 ZAJĄC Kacper 2004
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
1996 ZAKRZEWSKI Ryszard 1954
875 ZĘBALA Paweł 1998