Piotr Urban
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: KS „Jordan” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-21 16:00
13. KS „Jordan” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13
2   B URBAN Piotr X FERDEK Marek 0:3 (9:11, 6:11, 12:14) ⇓
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇓
8   B URBAN Piotr W ZĘBALA Mateusz 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇓
13   B URBAN Piotr Z PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (5:11, 14:16, 7:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 16:00
24. KS „Jordan” Kraków - MKS KSOS Kraków IV 9:5
1   A URBAN Piotr W SZEWCZYK Hubert 3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:5) ⇑
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W GARDOŃ Jakub
CHRUSTEK Arsen
3:0 (11:5, 11:9, 11:6) ⇑
7   A URBAN Piotr X STOCHEL Adam 0:3 (7:11, 8:11, 14:16) ⇓
11   A URBAN Piotr Y MARCHEWKA Kamil 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 13:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 15:30 ⇨ 2018-11-14 19:00
26. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 3:11
4   D OSTROMĘCKI Rafał Z URBAN Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) ⇑
5   A NOWAK Artur
NIEDBAŁA Tomasz
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
2:3 (10:12, 12:10, 7:11, 11:9, 5:11) ⇑
10   C MRYC Henryk Z URBAN Piotr 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 2:11) ⇑
13   B NOWAK Artur Z URBAN Piotr 2:3 (11:8, 6:11, 12:10, 9:11, 14:16) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-25 16:00
35. KS „Jordan” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków VI 9:5
2   B URBAN Piotr X POROSZEWSKI Jacek 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:5) ⇑
6   B URBAN Piotr
LODOWSKI Janusz
X KRAWCZYK Kacper
SIEDLECKI Antoni
3:0 (11:2, 11:7, 11:3) ⇑
8   B URBAN Piotr W SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) ⇑
13   B URBAN Piotr Z KUREK Kinga 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-13 16:00
58. KS „Jordan” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki I 8:6
1   A URBAN Piotr W KLIMCZAK Marek 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇓
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X PASZEK Hubert
PRZEPOLSKI Dominik
3:0 (11:8, 14:12, 11:9) ⇑
7   A URBAN Piotr X PRZEPOLSKI Dominik 2:3 (11:9, 9:11, 11:6, 9:11, 7:11) ⇓
11   A URBAN Piotr Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 09:00 ⇨ 2019-01-21 18:00
64. TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Jordan” Kraków 3:11
1   A WIELGOSZ Mirosław W URBAN Piotr 3:1 (9:11, 12:10, 11:6, 11:9) ⇓
6   B WÓJCIK Jan
KOŁODZIEJ Michał
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇑
8   B KOŁODZIEJ Justyna W URBAN Piotr 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) ⇑
12   C WÓJCIK Jan W URBAN Piotr 2:3 (3:11, 11:8, 11:8, 7:11, 8:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2019-02-10 09:00
77. „Q Team” Kraków - KS „Jordan” Kraków 8:6
4   D STOLARCZYK Marcin Z URBAN Piotr 1:3 (11:4, 6:11, 10:12, 8:11) ⇑
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
3:1 (8:11, 11:9, 14:12, 11:8) ⇓
10   C PALCZYŃSKI Bogdan Z URBAN Piotr 3:1 (11:7, 11:9, 6:11, 11:8) ⇓
13   B WALA Tomasz Z URBAN Piotr 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-23 12:30
96. KS „Podwawelski” Kraków VI - KS „Jordan” Kraków 5:9
4   D POROSZEWSKI Jacek Z URBAN Piotr 2:3 (9:11, 11:4, 9:11, 16:14, 9:11) ⇑
6   B KRAWCZYK Kacper
PIETROW Aleksander
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
1:3 (5:11, 2:11, 11:9, 4:11) ⇑
10   C KUREK Kinga Z URBAN Piotr 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) ⇑
13   B PIETROW Aleksander Z URBAN Piotr 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-15 18:00 ⇨ 2019-03-22 18:00
99. MKS KSOS Kraków IV - KS „Jordan” Kraków 6:8
3   C SZEWCZYK Hubert Y URBAN Piotr 1:3 (6:11, 12:10, 5:11, 3:11) ⇑
5   A SZEWCZYK Hubert
UTYLSKI Kornel
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
1:3 (5:11, 11:9, 3:11, 4:11) ⇑
9   D MAJDAK Rafał Y URBAN Piotr 1:3 (10:12, 8:11, 14:12, 5:11) ⇑
11   A ŁAKOMY Mariusz Y URBAN Piotr 0:3 (10:12, 7:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2019-04-07 16:00
105. KS „Jordan” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 9:5
4   D URBAN Piotr Z MLAK Michał 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) ⇑
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X NOWAK Artur
OSTROMĘCKI Rafał
3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇑
9   D URBAN Piotr Y OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:3, 11:6, 12:10) ⇑
14   D URBAN Piotr X ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:1, 11:2, 11:3) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-27 16:00
108. UKS „Rokicie” Szczytniki I - KS „Jordan” Kraków 4:10
4   D PRZEPOLSKI Dominik Z URBAN Piotr 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇑
5   A KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (4:11, 0:11, 0:11 krecz) ⇑
10   C SZOSTAK Michał Z URBAN Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇑
13   B PRZEPOLSKI Andrzej Z URBAN Piotr 3:2 (6:11, 13:11, 11:5, 7:11, 11:7) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2019-05-04 11:00 ⇨ 2019-05-07 18:00
111. KS „Bronowianka” Kraków V - KS „Jordan” Kraków 9:5
4   D KURCAB Szymon Z URBAN Piotr 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 4:11) ⇑
5   A ANDRZEJAK Kacper
KURCAB Szymon
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇑
10   C BRUZDA Julia Z URBAN Piotr 3:0 (13:11, 11:6, 11:8) ⇓
13   B KOPACKA Anna Z URBAN Piotr 3:0 (11:5, 12:10, 12:10) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2019-05-12 16:00
114. KS „Jordan” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 3:11
4   D URBAN Piotr Z WIELGOSZ Mirosław 1:3 (6:11, 3:11, 11:9, 10:12) ⇓
5   A URBAN Piotr
LODOWSKI Janusz
W WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Paweł
0:3 (6:11, 4:11, 10:12) ⇓
9   D URBAN Piotr Y KURDZIEL Mikołaj 3:1 (6:11, 11:8, 13:11, 11:7) ⇑
14   D URBAN Piotr X WÓJCIK Jan 3:1 (11:13, 11:5, 11:6, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1481 BAJER Kamil 1996
1332 BARANEK Wiktor 1998
1153 BODECKI Stanisław 1953
1695 BRUZDA Julia 2005
1218 CHRZAN Hubert 1999
174 DANAJ Natalia 2000
1787 DATA Adrian 1998
2249 DYMEK Michał 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1155 FIREK Ryszard 1969
1625 GAJ Milena 2008
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
1199 GĄDEK Mateusz 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
1607 GLANOWSKI Jakub 1987
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1202 HERJAN Marcin 1998
883 JAGIELSKI Tymoteusz 2001
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
1544 KOPACKA Anna 2006
1175 KOPEĆ Jan 1951
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2504 KURCAB Szymon 1977
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
939 LEWICKI Piotr 1969
2638 ŁABĘDŹ Janusz 1966
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1666 MAJDAK Rafał 2006
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2124 MARZEC Stefan 1953
2250 MIKRUT Jakub 2003
2262 MLAK Michał 1983
540 MRÓZEK Mateusz 1999
157 MRYC Henryk 1937
890 MYSTEK Rafał 2001
1761 NEUMANN Jacek 1965
580 NOWAK Alojzy 1964
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
929 NYCZ Bartosz 1999
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1759 PAŁKA Patryk 2002
1899 PASZEK Hubert 2004
1833 PEREK Robert 1973
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
2134 POJASEK Wojciech 2005
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
1277 RACHWAŁ Paulina 1999
1706 RADKO Mateusz 2000
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1158 REJDYCH Marek 1959
1777 ROJEK Mateusz 1993
1490 ROSÓŁ Anna 1997
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
561 SITARZ Krzysztof 1985
931 SMOLIK Czesław 1945
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
524 SZLACHETKA Jakub 1993
2576 SZOSTAK Michał 2005
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
981 TOMCZYK Mateusz 1996
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1005 WALA Tomasz 1976
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1491 WITKOWSKI Adam 1978
1886 WOLANIN Piotr 2001
1283 WÓJCIK Jan 1959
940 WRZESZCZ Leon 1941
2027 ZAJĄC Kacper 2004
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
1996 ZAKRZEWSKI Ryszard 1954
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998