Marcin Stolarczyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 13:00
16. KS „Podwawelski” Kraków VI - „Q Team” Kraków 0:14
2   B KUREK Kinga X STOLARCZYK Marcin 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) ⇑
6   B KRAWCZYK Kacper
KUREK Kinga
X WOŹNY Dariusz
STOLARCZYK Marcin
1:3 (5:11, 12:14, 11:5, 5:11) ⇑
7   A KRAWCZYK Kacper X STOLARCZYK Marcin 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 12:14, 8:11) ⇑
14   D OCZKOŚ Agata X STOLARCZYK Marcin 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 09:00
21. „Q Team” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
4   D STOLARCZYK Marcin Z BALIK Robert 3:0 (12:10, 11:8, 11:4) ⇑
6   B STOLARCZYK Marcin
JANIK Grzegorz
X BALIK Robert
ŁASKAWIEC Jakub
0:3 (8:11, 6:11, 10:12) ⇓
9   D STOLARCZYK Marcin Y ŁASKAWIEC Jakub 3:1 (11:6, 14:12, 8:11, 11:6) ⇑
14   D STOLARCZYK Marcin X NOWAK Kamil 1:3 (11:7, 11:13, 7:11, 7:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 16:00 ⇨ 2018-12-04 18:00
41. UKS „Rokicie” Szczytniki I - „Q Team” Kraków 6:8
3   C KLIMCZAK Marek Y STOLARCZYK Marcin 3:1 (11:6, 14:12, 12:14, 11:2) ⇓
5   A KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:4) ⇓
9   D PRZEPOLSKI Dominik Y STOLARCZYK Marcin 0:3 (4:11, 6:11, 12:14) ⇑
11   A SZOSTAK Michał Y STOLARCZYK Marcin 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-13 14:00 ⇨ 2019-01-09 20:00
55. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Q Team” Kraków 9:5
3   C PIESZCZEK Włodzimierz Y STOLARCZYK Marcin 3:2 (11:9, 4:11, 11:5, 9:11, 11:5) ⇓
6   B PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
X BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:2 (12:10, 11:4, 5:11, 10:12, 11:2) ⇓
9   D FERDEK Marek Y STOLARCZYK Marcin 2:3 (8:11, 11:4, 5:11, 11:8, 7:11) ⇑
11   A ZĘBALA Mateusz Y STOLARCZYK Marcin 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 09:00
66. „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 1:13
4   D STOLARCZYK Marcin Z KALICIAK Dariusz 1:3 (6:11, 12:10, 5:11, 9:11) ⇓
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
1:3 (9:11, 11:8, 5:11, 6:11) ⇓
9   D STOLARCZYK Marcin Y PARTYKA Ryszard 0:3 (10:12, 4:11, 2:11) ⇓
14   D STOLARCZYK Marcin X NOWICKI Marek 1:3 (8:11, 5:11, 11:9, 3:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-01-31 18:00 ⇨ 2019-01-30 19:00
68. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - „Q Team” Kraków 12:2
2   B LENART Marek X STOLARCZYK Marcin 3:1 (8:11, 11:2, 11:9, 11:3) ⇓
5   A ŚLAZYK Paweł
ZIELIŃSKI Andrzej
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
2:3 (6:11, 11:6, 12:10, 7:11, 9:11) ⇑
7   A DROZD Paweł X STOLARCZYK Marcin 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:4) ⇓
14   D ŚLAZYK Paweł X STOLARCZYK Marcin 3:0 (11:9, 11:7, 11:3) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2019-02-10 09:00
77. „Q Team” Kraków - KS „Jordan” Kraków 8:6
4   D STOLARCZYK Marcin Z URBAN Piotr 1:3 (11:4, 6:11, 10:12, 8:11) ⇓
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
3:1 (8:11, 11:9, 14:12, 11:8) ⇑
9   D STOLARCZYK Marcin Y BOROŃ Sławomir 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇓
14   D STOLARCZYK Marcin X WIROŃSKI Piotr 0:3 (7:11, 15:17, 2:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-23 11:00 ⇨ 2019-02-27 18:00
81. PKS „Porta” Kraków I - „Q Team” Kraków 11:3
3   C MAŚLONG Mirosław Y STOLARCZYK Marcin 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇓
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:0 (12:10, 11:7, 13:11) ⇓
9   D KALICIAK Dariusz Y STOLARCZYK Marcin 3:1 (11:6, 9:11, 11:4, 11:7) ⇓
11   A NOWICKI Marek Y STOLARCZYK Marcin 3:1 (11:8, 11:3, 6:11, 11:1) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-16 11:00 ⇨ 2019-03-05 19:30
83. LKS „Kłos” Olkusz - „Q Team” Kraków 9:5
4   D PAŁKA Patryk Z STOLARCZYK Marcin 2:3 (11:6, 11:9, 11:13, 8:11, 4:11) ⇑
5   A ŁASKAWIEC Jakub
PACIA Bartłomiej
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:5) ⇓
10   C ŁASKAWIEC Jakub Z STOLARCZYK Marcin 3:2 (6:11, 11:4, 11:6, 11:13, 11:1) ⇓
13   B PACIA Bartłomiej Z STOLARCZYK Marcin 3:0 (12:10, 11:4, 11:3) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-03-31 09:00
86. „Q Team” Kraków - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11
3   C STOLARCZYK Marcin Y ŚLAZYK Paweł 2:3 (11:7, 6:11, 9:11, 14:12, 5:11) ⇓
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W LENART Marek
LUHA Peter
1:3 (9:11, 11:6, 10:12, 4:11) ⇓
10   C STOLARCZYK Marcin Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:1 (12:10, 11:7, 8:11, 11:8) ⇑
12   C STOLARCZYK Marcin W DROZD Paweł 0:3 (9:11, 8:11, 13:15) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-27 11:00
91. UKS „Gryf” Gdów II - „Q Team” Kraków 10:4
2   B KUCHARSKI Mateusz X STOLARCZYK Marcin 3:0 (11:1, 11:6, 12:10) ⇓
6   B MARCHEWKA Artur
KOWALSKI Mateusz
X BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
2:3 (5:11, 11:3, 11:3, 7:11, 10:12) ⇑
7   A MARCHEWKA Artur X STOLARCZYK Marcin 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:8) ⇓
14   D WCISŁO Konrad X STOLARCZYK Marcin 3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1482 BALIK Robert 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
932 BAŁYS Ryszard 1968
444 BIEŃCZYCKI Jakub 2003
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
1272 BOLEK Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
1291 CHMIELEWSKI Daniel 1996
1701 CHOLEWA Wacław 1960
504 CHOROBIK Łukasz 1995
1218 CHRZAN Hubert 1999
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
970 CIOŁCZYK Bronisław 1948
625 DROZD Paweł 1979
704 DZIADEK Dominik 1998
1156 DZIWAK Przemysław 1998
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1253 FILICZAK Ewa 2001
2 FLOREK Arkadiusz 1993
658 GARYCKI Adrian 1996
1199 GĄDEK Mateusz 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
768 GONET Szymon 1999
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
1902 GÓRECKA Dominika 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
63 GROMADA Arkadiusz 1998
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
1202 HERJAN Marcin 1998
1786 JAŁOCHA Michał 1977
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
889 KORCZAK Damian 2003
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
588 KUBIC Marcin 1996
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
128 LENART Marek 1992
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1195 MIODEK Martyna 1988
769 MOREK Radosław 2000
890 MYSTEK Rafał 2001
1016 NAJMAN Michał 1990
2654 NOWAK Kamil 2001
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
2625 OCZKOŚ Agata 2004
2708 PACIA Bartłomiej 1976
935 PALOWSKI Ryszard 1960
1759 PAŁKA Patryk 2002
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
495 PETKA Michał 1995
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
784 PORADZISZ Michał 1994
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1494 RUTANA Adam 1981
1234 SARGA Bogdan 1967
1604 SĘK Rafał 1977
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
1760 SUŁKOWSKI Karol 1985
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
1241 SZELEST Jacek 1981
524 SZLACHETKA Jakub 1993
2576 SZOSTAK Michał 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
981 TOMCZYK Mateusz 1996
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
956 WÓJCIK Albert 1947
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994