Numer zawodnika: | 118 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1965 |
Przynależność klubowa: | MKS „Centrum” Kraków |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 10947 |
Numer licencji okres.: | 6576 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-28 18:00 3. LKS Polonia Wilczkowice - MKS Centrum Kraków II 6:8 |
|||||||
1 | A | KSIĄŻKIEWICZ Łukasz | W | PACYNA Dariusz | 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) | ||
6 | B |
SZELEST Jacek KSIĄŻKIEWICZ Łukasz |
X |
PACYNA Dariusz PASIECZNY Jan |
0:3 (9:11, 7:11, 5:11) | ||
8 | B | BODZIONY Mateusz | W | PACYNA Dariusz | 1:3 (9:11, 11:7, 10:12, 10:12) | ||
12 | C | SZELEST Jacek | W | PACYNA Dariusz | 1:3 (8:11, 8:11, 13:11, 4:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-04 17:30 9. MKS Centrum Kraków II - SSL Wielmożanka Wielmoża 8:6 |
|||||||
2 | B | PACYNA Dariusz | X | ZĘBALA Mateusz | 0:3 (8:11, 10:12, 4:11) | ||
6 | B |
PACYNA Dariusz PASIECZNY Jan |
X |
ZĘBALA Paweł PIESZCZEK Włodzimierz |
2:3 (10:12, 4:11, 11:3, 11:6, 4:11) | ||
8 | B | PACYNA Dariusz | W | PĘCZEK Mateusz | 3:1 (7:11, 12:10, 11:8, 11:9) | ||
13 | B | PACYNA Dariusz | Z | ZĘBALA Paweł | 3:2 (11:5, 7:11, 10:12, 11:8, 11:6) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-19 19:00 16. UKS Rokicie Szczytniki - MKS Centrum Kraków II 6:8 |
|||||||
2 | B | ZALEWSKI Krzysztof | X | PACYNA Dariusz | 3:0 (11:9, 11:2, 11:9) | ||
6 | B |
PARTYKA Ryszard SYKTUS Jan |
X |
PACYNA Dariusz PASIECZNY Jan |
0:3 (7:11, 11:13, 3:11) | ||
7 | A | PARTYKA Ryszard | X | PACYNA Dariusz | 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) | ||
14 | D | SYKTUS Jan | X | PACYNA Dariusz | 3:2 (11:4, 11:6, 8:11, 10:12, 11:8) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-25 17:30 22. MKS Centrum Kraków II - LKS Victoria Nidek II 9:5 |
|||||||
3 | C | PACYNA Dariusz | Y | KRUPA Cezary | 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) | ||
6 | B |
PACYNA Dariusz PASIECZNY Jan |
X |
KRUPA Cezary MUCHA Daniel |
3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:9) | ||
10 | C | PACYNA Dariusz | Z | WĄS Bartłomiej | 2:3 (5:11, 9:11, 11:6, 11:8, 9:11) | ||
12 | C | PACYNA Dariusz | W | MUCHA Daniel | 3:2 (1:11, 11:6, 11:9, 5:11, 11:4) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-08 17:30 35. MKS Centrum Kraków II - Podwawelski Kraków III 7:7 |
|||||||
4 | D | PACYNA Dariusz | Z | OSTANEK Michał | 0:3 (3:11, 12:14, 8:11) | ||
6 | B |
PACYNA Dariusz PASIECZNY Jan |
X |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
0:3 (10:12, 9:11, 8:11) | ||
9 | D | PACYNA Dariusz | Y | KACZMARCZYK Karol | 1:3 (10:12, 9:11, 12:10, 5:11) | ||
14 | D | PACYNA Dariusz | X | PIETRZYK Marcin | 3:0 (12:10, 11:3, 11:3) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00 42. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - MKS Centrum Kraków II 9:5 |
|||||||
1 | A | WOJDYŁA Dominik | W | PACYNA Dariusz | 3:2 (9:11, 11:9, 6:11, 11:4, 11:6) | ||
6 | B |
PIĄSTKA Michał WOJDYŁA Dominik |
X |
PACYNA Dariusz MAJDAK Rafał |
3:1 (7:11, 11:6, 11:9, 12:10) | ||
8 | B | KUREK Jacek | W | PACYNA Dariusz | 0:3 (4:11, 11:13, 3:11) | ||
12 | C | BRUZDA Rafał | W | PACYNA Dariusz | 3:1 (11:6, 13:11, 9:11, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-01 18:00 ⇨ 2023-12-13 18:00 48. KTS Victoria Spytkowice - MKS Centrum Kraków II 9:5 |
|||||||
4 | D | GRONDALCZYK Adrian | Z | PACYNA Dariusz | 1:3 (11:7, 11:13, 4:11, 7:11) | ||
6 | B |
CHOJNA Dawid GRONDALCZYK Adrian |
X |
PACYNA Dariusz PASIECZNY Jan |
2:3 (11:5, 11:9, 11:13, 11:13, 1:11) | ||
10 | C | MAMOŃ Wojciech | Z | PACYNA Dariusz | 3:1 (11:9, 7:11, 11:3, 11:7) | ||
13 | B | CHOJNA Dawid | Z | PACYNA Dariusz | 3:2 (11:8, 12:14, 7:11, 13:11, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-31 17:30 62. MKS Centrum Kraków II - MKS Skawa Wadowice II 9:5 |
|||||||
2 | B | PACYNA Dariusz | X | JOŃCZYK Bartłomiej | 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) | ||
6 | B |
PACYNA Dariusz PASIECZNY Jan |
X |
JOŃCZYK Bartłomiej JĘDRZEJOWSKI Ksawery |
3:0 (11:4, 12:10, 11:6) | ||
8 | B | PACYNA Dariusz | W | JĘDRZEJOWSKI Ksawery | 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) | ||
13 | B | PACYNA Dariusz | Z | GOŁDA Gabriel | 1:3 (14:12, 9:11, 8:11, 4:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 ⇨ 2024-02-24 10:30 55. UKS Zarabie Myślenice II - MKS Centrum Kraków II 12:2 |
|||||||
2 | B | CZYŻYCKI Bogdan | X | PACYNA Dariusz | 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) | ||
5 | A |
WALICZEK Wojciech DŹWIG Andrzej |
W |
PACYNA Dariusz PASIECZNY Jan |
3:1 (11:8, 6:11, 12:10, 11:8) | ||
7 | A | STALMACH Zbigniew | X | PACYNA Dariusz | 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) | ||
14 | D | DŹWIG Andrzej | X | PACYNA Dariusz | 3:1 (11:8, 11:6, 10:12, 11:6) | ||
4Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-06 17:30 83. MKS Centrum Kraków II - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 5:9 |
|||||||
4 | D | PACYNA Dariusz | Z | WOJDYŁA Dominik | 0:3 (5:11, 10:12, 8:11) | ||
6 | B |
PACYNA Dariusz PASIECZNY Jan |
X |
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz BRUZDA Rafał |
1:3 (10:12, 12:10, 7:11, 8:11) | ||
9 | D | PACYNA Dariusz | Y | NĘDZA-KUBINIEC Tomasz | 1:3 (8:11, 11:7, 10:12, 11:13) | ||
14 | D | PACYNA Dariusz | X | BRUZDA Rafał | 3:2 (13:11, 11:9, 6:11, 8:11, 11:6) |