Dariusz Pacyna
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 11:00
12. UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II 10:4
3   C CZYŻYCKI Bogdan Y PACYNA Dariusz 3:2 (11:8, 4:11, 11:6, 9:11, 11:8) ⇓
5   A CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:8) ⇓
9   D NALEPA Maciej Y PACYNA Dariusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇓
11   A DŹWIG Andrzej Y PACYNA Dariusz 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1399 ADAMUS Paulina 2003
602 ADAMUS Sebastian 1999
516 ANTOSIAK Jacek 1971
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
135 BANAŚ Jan 1967
222 BARAN Roman 1980
1449 BARTNICKI Jakub 2004
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1272 BOLEK Łukasz 1997
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
226 CHYC Tomasz 1993
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
174 DANAJ Natalia 2000
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
522 DZIADEK Konrad 1992
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1790 DŹWIG Andrzej 1986
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
713 GARB Aleksandra 2001
2140 GDULA Adam 1977
48 GIZA Bartosz 1996
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1902 GÓRECKA Dominika 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
969 GÓRKA Michał 1989
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
541 JANIK Angelika 2000
595 JARASZ Damian 1985
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
131 KACHEL Tomasz 1997
47 KACZOR Jan 1996
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
176 KLIMCZAK Marek 1965
364 KLOCEK Tomasz 1993
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
2119 KROCHMAL Paweł 1987
227 KRÓL Maciej 1972
1887 KRUPA Cezary 1992
520 KUBÓW Janusz 1983
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1285 KWATER Dominik 1977
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
2002 LUHA Peter 1989
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
891 MISZCZYK Łukasz 1993
614 MLICKA Beata 1989
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
157 MRYC Henryk 1937
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
1832 NOWICKI Marek 1975
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
291 PAJĄK Hubert 1996
236 PALACZ Mirosław 1969
601 PASIECZNY Jan 1967
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
608 PIÓRECKI Piotr 1999
139 PNIACZEK Dominik 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
452 PUU Aarne 1948
149 RADWAN Radosław 1985
1311 RESZKA Jakub 2002
241 ROSIEK Michał 1996
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
16 SKALDA Jacek 1966
129 SKOWRON Daniel 1995
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
146 SUBIK Filip 1996
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
966 ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001
53 TERLECKI Mirosław 1965
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
150 WĄSIK Marcin 1996
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
54 WOLSKI Tomasz 1972
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1408 ZAJĄC Anna 2002
155 ZAJĄC Damian 1986
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
2383 ZYSEK Piotr 1967
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977