Zuzanna Staszczak
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: LKS Piotrowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 17:00
3. LKS Piotrowice II - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1
1   A STASZCZAK Zuzanna W MRUGAŁA Jan 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:6) ⇑
5   A STASZCZAK Zuzanna
TOPÓR Marzena
W KLAG Franciszek
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:4, 11:9, 11:7) ⇑
7   A STASZCZAK Zuzanna X LECH Maja 3:0 (11:1, 11:3, 11:3) ⇑
11   A STASZCZAK Zuzanna Y KLAG Franciszek 3:0 (11:4, 11:2, 11:5) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 14:00
9. MKS „Skawa” Wadowice III - LKS Piotrowice II 1:13
4   D ZAJDA Bartłomiej Z STASZCZAK Zuzanna 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) ⇑
6   B WCISŁO Patryk
ZAJDA Bartłomiej
X STASZCZAK Zuzanna
JANUŚ Weronika
0:3 (8:11, 6:11, 4:11) ⇑
10   C RAJDA Karol Z STASZCZAK Zuzanna 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇑
13   B STUDNICKA Anna Z STASZCZAK Zuzanna 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
938 BIZOŃ Stefan 1968
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
1292 BOGACZ Wojciech 2004
162 CELARY Mateusz 1995
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1381 DOMITER Julia 2004
1436 DRABEK Kazimierz 1945
210 DUDZIAK Damian 1995
622 GADAWSKI Adrian 1990
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1452 GUTKOWSKI Adam 2001
342 JURZAK Łukasz 1983
1248 KCIUK Eryk 1999
2115 KLAG Franciszek 2009
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
623 KLUZEK Grzegorz 1982
262 KOSMAL Kinga 1999
1510 KOWALCZYK Michał 2007
636 KOZIEŁ Michał 1983
1212 KRAUS Jakub 2000
1211 KRAUS Sylwester 1997
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1816 KUTEK Patrycja 2000
2116 LECH Maja 2009
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2138 MRUGAŁA Jan 2010
1096 NALEPA Maciej 1973
1186 PALECZNA Justyna 1997
1437 PANEK Kamil 1992
296 PĘDZIMĄŻ Jan 1958
139 PNIACZEK Dominik 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
2123 RAJDA Karol 2005
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
862 SARNA Ryszard 1962
1185 SKRZYPEK Aleksandra 2002
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
1257 TROCHIM Paweł 1995
1269 TURECKI Kacper 2006
1 UTYLSKI Filip 1982
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
1392 ŻYDEK Miłosz 2001