Rafał Zajęcki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 18:00
4. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5
2   B ZAJĘCKI Rafał X DYMEK Michał 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 7:11) ⇓
5   A ŚWIRK Robert
ZAJĘCKI Rafał
W BIEL Jakub
DYMEK Michał
3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 11:5) ⇑
8   B ZAJĘCKI Rafał W MOREK Radosław 3:0 (11:4, 11:2, 11:9) ⇑
13   B ZAJĘCKI Rafał Z BIEL Jakub 0:3 (18:20, 9:11, 8:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 16:00 ⇨ 2019-10-02 18:00
10. MKS KSOS Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8
3   C STOCHEL Adam Y ZAJĘCKI Rafał 3:2 (5:11, 11:9, 11:8, 7:11, 11:8) ⇓
5   A RAJTAR Marek
STOCHEL Adam
W ŚWIRK Robert
ZAJĘCKI Rafał
2:3 (9:11, 16:14, 13:11, 3:11, 5:11) ⇑
9   D RAJTAR Marek Y ZAJĘCKI Rafał 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) ⇓
11   A WOJAS Bartłomiej Y ZAJĘCKI Rafał 1:3 (6:11, 9:11, 11:7, 2:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00 ⇨ 2019-10-15 19:30
17. LKS „Kłos” Olkusz II - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9
3   C NATKANIEC Michał Y ZAJĘCKI Rafał 1:3 (9:11, 14:16, 11:9, 5:11) ⇑
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Rafał
3:2 (11:9, 3:11, 11:7, 11:13, 11:5) ⇓
9   D TRZECIAK Jacek Y ZAJĘCKI Rafał 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇓
11   A CHOCHÓŁ Paweł Y ZAJĘCKI Rafał 2:3 (7:11, 9:11, 11:9, 11:9, 5:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
22. TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice I 8:6
10   C ZAJĘCKI Rafał Z PIETRAŃCZYK Jakub 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 8:11) ⇓
12   C ZAJĘCKI Rafał W GRONDALCZYK Adrian 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00 ⇨ 2019-11-07 18:00
26. TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II 10:4
1   A ZAJĘCKI Rafał W PILCH Aleksander 3:0 (11:9, 11:7, 11:3) ⇑
5   A WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Rafał
W PAJORSKI Mateusz
PILCH Aleksander
3:0 (11:7, 11:8, 11:3) ⇑
7   A ZAJĘCKI Rafał X GAJ Milena 3:0 (11:8, 13:11, 11:9) ⇑
11   A ZAJĘCKI Rafał Y PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
932 BAŁYS Ryszard 1968
1203 BARANEK Dominik 1998
1332 BARANEK Wiktor 1998
15 BIEL Jakub 1977
1483 BIELACH Bartosz 1997
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
329 BOBAK Piotr 1978
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
518 BUJAK Piotr 1960
1289 BULEK Aleksandra 1985
2065 CADER Sebastian 2001
162 CELARY Mateusz 1995
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1218 CHRZAN Hubert 1999
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
976 CZOPEK Filip 2000
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
2249 DYMEK Michał 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
2 FLOREK Arkadiusz 1993
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
1625 GAJ Milena 2008
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
1322 GNIADEK Michał 2003
1600 GNIADEK Paweł 1975
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1202 HERJAN Marcin 1998
883 JAGIELSKI Tymoteusz 2001
1367 JANKOWIAK Damian 2001
130 KACHEL Jan 1970
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2001 KALICIAK Dariusz 1974
954 KASPRZYK Piotr 1988
1403 KLAG Wiktor 2007
959 KNAPCZYK Józef 1962
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
588 KUBIC Marcin 1996
2000 KUC Leszek 1970
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1819 KUTEK Edyta 2003
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
1486 KYZIOŁ Michał 1997
1405 LEBIEST Damian 2002
1197 LELEK Paweł 1973
939 LEWICKI Piotr 1969
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
540 MRÓZEK Mateusz 1999
890 MYSTEK Rafał 2001
1096 NALEPA Maciej 1973
2615 NATKANIEC Michał 1980
1761 NEUMANN Jacek 1965
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
2491 OCHMAN Michał 1987
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
118 PACYNA Dariusz 1965
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
935 PALOWSKI Ryszard 1960
601 PASIECZNY Jan 1967
1833 PEREK Robert 1973
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
951 PIETRZYK Marcin 1990
2550 PILCH Aleksander 2008
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
784 PORADZISZ Michał 1994
574 PUCZEK Robert 1965
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
862 SARNA Ryszard 1962
1604 SĘK Rafał 1977
1971 SIERANT Piotr 1991
931 SMOLIK Czesław 1945
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
146 SUBIK Filip 1996
1760 SUŁKOWSKI Karol 1985
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
1357 SZPOR Adam 2001
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1312 WITEK Jakub 2000
1491 WITKOWSKI Adam 1978
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
940 WRZESZCZ Leon 1941
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2383 ZYSEK Piotr 1967
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1678 ŻYDEK Robert 2007