Dominik Woźniak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: MKS „Radość” Gorlice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
6. MKS „Tarnovia” Tarnów - MKS „Radość” Gorlice 2:12
1   A ROBAK Mateusz W WOŹNIAK Dominik 2:3 (9:11, 11:5, 11:8, 9:11, 4:11) ⇑
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X ŁABOWSKI Józef
WOŹNIAK Dominik
0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇑
8   B JEWUŁA Mateusz W WOŹNIAK Dominik 0:3 (3:11, 4:11, 9:11) ⇑
12   C MROCZEK Adrian W WOŹNIAK Dominik 1:3 (8:11, 2:11, 11:6, 6:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00 ⇨ 2019-10-17 18:00
15. MKS „Radość” Gorlice - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
3   C WOŹNIAK Dominik Y BORKOWSKI Marek 3:2 (10:12, 9:11, 11:6, 11:6, 15:13) ⇑
5   A ŁABOWSKI Józef
WOŹNIAK Dominik
W TROJANOWSKI Kamil
TROJANOWSKI Dawid
3:2 (11:13, 11:5, 9:11, 11:3, 14:12) ⇑
10   C WOŹNIAK Dominik Z TROJANOWSKI Dawid 3:1 (11:13, 11:9, 11:8, 11:8) ⇑
12   C WOŹNIAK Dominik W PASEK Kamil 3:1 (5:11, 11:4, 11:6, 11:5) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
22. LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice 7:7
1   A BOBER Damian W WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) ⇓
5   A BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
W ŁABOWSKI Józef
WOŹNIAK Dominik
3:2 (9:11, 7:11, 11:8, 11:4, 11:8) ⇓
8   B PIETRZAK Krzysztof W WOŹNIAK Dominik 3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 14:12, 11:5) ⇓
12   C MIŚKOWIEC Jerzy W WOŹNIAK Dominik 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 15:30 ⇨ 2019-11-06 19:00
30. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice 5:9
1   A OBROCHTA Piotr W WOŹNIAK Dominik 2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 7:11, 6:11) ⇑
6   B PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
X PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
3:1 (6:11, 11:9, 13:11, 11:6) ⇓
8   B PALACZ Grzegorz W WOŹNIAK Dominik 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇑
12   C SOBCZAK Krzysztof W WOŹNIAK Dominik 1:3 (10:12, 11:9, 5:11, 4:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 11:00
36. MKS „Radość” Gorlice - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4
3   C WOŹNIAK Dominik Y JAWIEŃ Marcin 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:3) ⇑
5   A PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
W FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 6:11, 11:7) ⇑
10   C WOŹNIAK Dominik Z SKRZYŃSKI Janusz 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) ⇑
12   C WOŹNIAK Dominik W FLĄDRO Piotr 3:1 (11:6, 11:13, 11:5, 11:7) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 11:00
37. MKS „Radość” Gorlice - „Mikulec” Grybów 11:3
4   D WOŹNIAK Dominik Z SZAREK Marcin 3:0 (11:6, 11:3, 11:9) ⇑
5   A BERDYSZ Mariusz
WOŹNIAK Dominik
W TOKARZ Adam
SZAREK Marcin
3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇑
9   D WOŹNIAK Dominik Y KIEŁBASA Józef 3:1 (11:3, 8:11, 11:8, 11:8) ⇑
14   D WOŹNIAK Dominik X TOKARZ Adam 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
899 BIEL Jakub 1987
732 BIERNACKI Maciej 1991
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
1361 BOJDO Julia 2000
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
336 CEWKA Piotr 1990
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
68 CZYŻ Damian 1979
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
317 DUTKA Karolina 1992
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2006 DZIEDZINA Michał 2002
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
583 FRAŚ Paweł 1998
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1052 GOŁDA Kacper 1994
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1739 JANISZ Marek 1999
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
245 KAIM Adrian 1997
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
1183 KASPRZYK Michalina 2002
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
744 KUPIEC Dariusz 1982
881 LASAK Robert 1980
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
361 MALIK Mateusz 1992
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
707 MIREK Damian 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
469 NIEPSUJ Adrian 1991
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
929 NYCZ Bartosz 1999
357 NYCZ Zbigniew 1972
30 OBROCHTA Piotr 1977
2192 OBRZUT Jakub 2004
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
42 PAŁUBNIAK Tomasz 1996
884 PAPIEŻ Filip 2001
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
70 PRZEKLASA Monika 1986
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
67 ROJEK Rafał 1978
719 ROSPOND Piotr 1989
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
709 SACHA Bartłomiej 1991
10 SAMEL Bartłomiej 1981
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
958 STANISZ Wojciech 1969
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1680 STEFAN Igor 2003
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
471 SZCZECINA Rafał 1983
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
1689 SZWALEC Karol 2001
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
69 WOJNICKI Kamil 1992
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990