Janusz Skrzyński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: LKS „Vocovia” Wokowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
1851 BARSZCZ Dominik 2004
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1358 BŁĘDOWSKI Jakub 1999
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
1361 BOJDO Julia 2000
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
546 BUDZIK Oskar 1998
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
757 CHYL Zbigniew 1964
1686 CICH Adrian 2002
687 CZYRNEK Jakub 1998
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
402 DUDA Tomasz 1981
1633 DZIEDZIC Marta 1969
660 FIRLIT Przemysław 1995
468 GAJ Rafał 1994
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
885 GEMBACZ Marcin 2000
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1714 GUZIK Paweł 1986
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
12 JANIK Bartosz 1988
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1135 KANIA Jan 1952
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1183 KASPRZYK Michalina 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
1919 KIJOWSKI Jan 2002
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
2295 KOCOŁ Piotr 1957
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
1925 KOWAL Damian 1999
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
1910 KRAWIEC Kamil 2000
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
2173 KRZYWAK Stanisław 1947
1802 KUDŁA Paweł 1985
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
32 ŁABOWSKI Józef 1973
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
774 MARTA Patrycja 1999
750 MARTYKA Kamil 1991
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
707 MIREK Damian 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
780 MÓL Marcin 1978
1949 NATKANIEC Łukasz 1985
14 NIEĆ Andrzej 1984
2211 NIEĆ Andrzej 2005
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
378 NOSAL Mirosław 1977
758 NOSEK Artur 1996
496 NOWAK Marcin 1984
424 NOWAK Patryk 1997
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
2205 OLCHAWA Daniel 1998
28 OLECHNY Jakub 1993
674 OLESIAK Grzegorz 1999
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
547 PAJĄK Dawid 1998
884 PAPIEŻ Filip 2001
946 PARA Eligiusz 1954
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
371 PIS Kamil 1991
354 PITALA Stanisław 1952
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
995 RAJZER Krzysztof 2003
1136 RAK Sebastian 2001
1715 ROJEK Jakub 1985
709 SACHA Bartłomiej 1991
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
33 WARIAN Mirosław 1974
8 WĘGIEL Marcin 1980
470 WILK Paweł 1988
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
761 ZYCH Michał 1996
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990