Maciej Nalepa
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 12:30
6. KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 2:12
1   A SZCZEBAK Jerzy W NALEPA Maciej 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 10:12) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
W NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
0:3 (2:11, 7:11, 10:12) ⇑
8   B KOPACKI Paweł W NALEPA Maciej 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 6:11) ⇑
12   C KUSIAK Franciszek W NALEPA Maciej 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 11:00
12. UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II 10:4
4   D NALEPA Maciej Z RAJTAR Marek 3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 11:7) ⇑
6   B NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
X PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:8, 11:9) ⇑
9   D NALEPA Maciej Y PACYNA Dariusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇑
14   D NALEPA Maciej X PASIECZNY Jan 3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 11:9, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-19 20:30
13. KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8
3   C BOLEK Łukasz Y NALEPA Maciej 3:2 (3:11, 11:7, 12:10, 8:11, 11:4) ⇓
6   B MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
X ZAKRZYŃSKI Dominik
NALEPA Maciej
3:1 (6:11, 12:10, 11:8, 11:9) ⇓
9   D PIETRZAK Agnieszka Y NALEPA Maciej 1:3 (15:13, 5:11, 9:11, 6:11) ⇑
11   A PIEGZA Adrian Y NALEPA Maciej 3:0 (12:10, 12:10, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 13:00 ⇨ 2018-11-04 11:00
22. TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II 8:6
2   B GLANOWSKI Bartosz X NALEPA Maciej 1:3 (11:13, 11:7, 5:11, 8:11) ⇑
5   A FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
W CZYŻYCKI Bogdan
NALEPA Maciej
1:3 (11:5, 4:11, 8:11, 9:11) ⇑
7   A BAŁUSZEK Kamil X NALEPA Maciej 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:9) ⇓
14   D ZAJĘCKI Rafał X NALEPA Maciej 2:3 (21:23, 11:6, 11:9, 4:11, 5:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 11:00 ⇨ 2018-11-14 19:00
30. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4
3   C KUTAJ Maksymilian Y NALEPA Maciej 1:3 (5:11, 11:8, 5:11, 8:11) ⇑
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇓
9   D TURECKI Kacper Y NALEPA Maciej 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) ⇑
11   A KOŁOS Arkadiusz Y NALEPA Maciej 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1449 BARTNICKI Jakub 2004
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
535 BISZCZAD Bartosz 1992
938 BIZOŃ Stefan 1968
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
281 BORKOWSKI Marek 1960
211 BUJAK Michał 1997
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
888 DĄBROWSKI Damian 1979
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1381 DOMITER Julia 2004
210 DUDZIAK Damian 1995
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
622 GADAWSKI Adrian 1990
683 GALUS Krzysztof 1973
727 GALUS Mateusz 2001
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
651 GONET Maciej 1975
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
975 JEDYNAK Damian 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
1215 KADELA Wojciech 2001
613 KAJNIAK Kamila 1986
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
1131 KEMPA Robert 1976
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
60 KRASNY Michał 1995
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
986 KRUPA Natalia 2002
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1285 KWATER Dominik 1977
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
891 MISZCZYK Łukasz 1993
671 MLECZKO Radosław 1993
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
780 MÓL Marcin 1978
1016 NAJMAN Michał 1990
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
30 OBROCHTA Piotr 1977
809 OSIKA Janusz 1988
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
122 PALMOWSKI Lech 1982
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
608 PIÓRECKI Piotr 1999
139 PNIACZEK Dominik 1999
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1214 RADWAN Mikołaj 2001
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1795 RUPA Robert 1965
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
129 SKOWRON Daniel 1995
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
611 SOPATA Jakub 2000
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
311 ŚLIWA Alicja 1998
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
470 WILK Paweł 1988
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
956 WÓJCIK Albert 1947
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986