Marek Piechowicz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: MKS „Radość” Gorlice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00 ⇨ 2019-10-17 18:00
15. MKS „Radość” Gorlice - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
6   B PIECHOWICZ Marek
MÓL Marcin
X BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
3:1 (9:11, 13:11, 11:8, 11:6) ⇑
14   D PIECHOWICZ Marek X TROJANOWSKI Kamil 3:1 (5:11, 11:4, 11:6, 11:8) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
22. LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice 7:7
3   C MIŚKOWIEC Jerzy Y PIECHOWICZ Marek 1:3 (7:11, 7:11, 12:10, 6:11) ⇑
6   B MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
X PIECHOWICZ Marek
MÓL Marcin
1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 6:11) ⇑
9   D MRÓZEK Jan Y PIECHOWICZ Marek 3:1 (7:11, 11:6, 12:10, 11:8) ⇓
11   A BOBER Damian Y PIECHOWICZ Marek 3:1 (12:10, 7:11, 11:3, 11:3) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 15:30 ⇨ 2019-11-06 19:00
30. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice 5:9
6   B PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
X PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
3:1 (6:11, 11:9, 13:11, 11:6) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 11:00
36. MKS „Radość” Gorlice - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4
4   D PIECHOWICZ Marek Z SKRZYŃSKI Janusz 2:3 (12:10, 4:11, 4:11, 12:10, 6:11) ⇓
5   A PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
W FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 6:11, 11:7) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 11:00
58. MKS „Radość” Gorlice - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6
5   A PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
W HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
2:3 (6:11, 9:11, 11:8, 11:7, 6:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 16:00
63. MKS „Radość” Gorlice - LZS „Solidarni” Mędrzechów 7:7
4   D PIECHOWICZ Marek Z GAJEWSKI Dominik 3:0 (11:9, 11:9, 11:2) ⇑
5   A PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
W JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
1:3 (11:6, 9:11, 10:12, 5:11) ⇓
9   D PIECHOWICZ Marek Y WOLIŃSKI Zenon 0:3 (9:11, 8:11, 11:13) ⇓
14   D PIECHOWICZ Marek X OSTROWSKI Dawid 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 15:00 ⇨ 2020-01-23 18:00
52. UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Radość” Gorlice 6:8
4   D PROCHAZKA Tomasz Z PIECHOWICZ Marek 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) ⇑
5   A CHMIELEWSKI Tomasz
PROCHAZKA Tomasz
W ŁABOWSKI Józef
PIECHOWICZ Marek
3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:7) ⇓
10   C JANISZEWSKI Tomasz Z PIECHOWICZ Marek 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:6) ⇓
13   B KUDŁA Paweł Z PIECHOWICZ Marek 1:3 (10:12, 9:11, 11:8, 9:11) ⇑
4W | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2020-02-22 11:00 ⇨ 2020-02-28 18:00
67. MKS „Radość” Gorlice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5
5   A PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
W BOLSĘGA Henryk
URBAŃSKI Adam
3:0 (11:5, 11:4, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
899 BIEL Jakub 1987
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
351 BOBER Damian 1987
1361 BOJDO Julia 2000
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
336 CEWKA Piotr 1990
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
746 DUBIEL Józef 1972
317 DUTKA Karolina 1992
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1951 GNIEWEK Walentyna 1959
864 GOLONKA Albert 1976
481 GRUCA Marek 1978
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
12 JANIK Bartosz 1988
1739 JANISZ Marek 1999
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
1802 KUDŁA Paweł 1985
11 KULEWICZ Radosław 1988
744 KUPIEC Dariusz 1982
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
361 MALIK Mateusz 1992
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
707 MIREK Damian 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
42 PAŁUBNIAK Tomasz 1996
884 PAPIEŻ Filip 2001
1772 PASEK Adrian 2000
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
1136 RAK Sebastian 2001
1235 REMBIASZ Michał 1987
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
709 SACHA Bartłomiej 1991
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1680 STEFAN Igor 2003
363 STOLARZ Mikołaj 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
51 TOMERA Krzysztof 1992
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
33 WARIAN Mirosław 1974
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
69 WOJNICKI Kamil 1992
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
274 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995
264 ZACHARA Józef 1988
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990