Grzegorz Długopolski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-21 18:00 ⇨ 2018-09-19 18:00
1. KS „Gorce” Nowy Targ III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 10:4
4   D DŁUGOPOLSKI Grzegorz Z PALENIK Jerzy 2:3 (11:8, 14:16, 6:11, 11:9, 5:11) ⇓
9   D DŁUGOPOLSKI Grzegorz Y LITWIAK Tadeusz 3:0 (14:12, 11:9, 11:3) ⇑
14   D DŁUGOPOLSKI Grzegorz X PSHENOV Viktor 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1413 BODNAR Michał 2003
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
332 CHOJNA Dawid 1992
1459 CYRWUS Justyna 2003
591 DUDA Marcin 1995
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1452 GUTKOWSKI Adam 2001
1231 HANDZEL Weronika 2004
543 JARZĄBEK Szymon 1998
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
979 KOLASA Szymon 2003
889 KORCZAK Damian 2003
1818 KORCZAK Dariusz 2002
1509 KORCZAK Natasza 2006
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
986 KRUPA Natalia 2002
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
960 KURUC Grzegorz 1999
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1262 ŁOCHAŃSKI Andrzej 1990
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
1446 MITORAJ Jan 2000
1447 MITORAJ Paweł 2000
1468 MROŻEK Damian 2005
965 ORTMAN Agata 2001
1412 PACZYŃSKI Jakub 2003
2634 PALENIK Jerzy 1963
592 PANCZAK Szymon 1995
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
2610 PSHENOV Viktor 1986
1444 PUDZISZ Kamil 2003
1214 RADWAN Mikołaj 2001
2123 RAJDA Karol 2005
1469 RYPEL Mariusz 2004
589 RYPEL Mikołaj 1999
1237 RYPEL Sebastian 1999
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
590 STEFANIAK Paweł 1999
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
500 STOPKA Wojciech 1999
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
966 ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2118 WIERZBICKA Marlena 2001
1583 WINCEK Marek 1981
1886 WOLANIN Piotr 2001
158 ZAWADZKA Emilia 1997
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1392 ŻYDEK Miłosz 2001
1678 ŻYDEK Robert 2007