Miłosz Długopolski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
938 BIZOŃ Stefan 1968
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1381 DOMITER Julia 2004
591 DUDA Marcin 1995
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
1322 GNIADEK Michał 2003
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1231 HANDZEL Weronika 2004
100 KACHEL Mateusz 1996
613 KAJNIAK Kamila 1986
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
1131 KEMPA Robert 1976
19 KIEROŃSKI Adam 1969
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
600 KOZIOŁ Sandra 2000
1212 KRAUS Jakub 2000
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
986 KRUPA Natalia 2002
588 KUBIC Marcin 1996
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
960 KURUC Grzegorz 1999
1287 KUSIAK Franciszek 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
891 MISZCZYK Łukasz 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
1096 NALEPA Maciej 1973
322 NOWACKA Dorota 1966
928 NOWORYTA Anna 1981
118 PACYNA Dariusz 1965
592 PANCZAK Szymon 1995
601 PASIECZNY Jan 1967
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
139 PNIACZEK Dominik 1999
926 POTOCKI Adam 1975
1238 PUDZISZ Marcin 1996
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
1237 RYPEL Sebastian 1999
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
590 STEFANIAK Paweł 1999
500 STOPKA Wojciech 1999
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
880 SZEROCKI Jan 1999
311 ŚLIWA Alicja 1998
966 ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
330 WARMUZ Kamil 1989
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986