Numer zawodnika: | 1008 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1987 |
Przynależność klubowa: | LKS „Uran” Łukowica |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 38722 |
Numer licencji okres.: | 1694 |
Data wydania: | 17.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 17:00 20. LKS Uran Łukowica I - KS "Talar Team" Szczawa I 2:12 |
|||||||
2 | B | KANTOR Jan | X | OPYD Artur | 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) | ||
6 | B |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
X |
DUDZIK Grzegorz PIETRZAK Krzysztof |
2:3 (14:12, 7:11, 10:12, 12:10, 8:11) | ||
8 | B | KANTOR Jan | W | KONIECZNY Tomasz | 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) | ||
13 | B | KANTOR Jan | Z | DUDZIK Grzegorz | 2:3 (11:6, 11:8, 4:11, 8:11, 5:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 25. MKS Radość Gorlice III - LKS Uran Łukowica I 8:6 |
|||||||
4 | D | PYZIK Anna | Z | KANTOR Jan | 3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 12:10, 11:8) | ||
6 | B |
ŚWIĘTNICKA Jadwiga PYZIK Anna |
X |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
0:3 (3:11, 10:12, 7:11) | ||
10 | C | HONKOWICZ Zuzanna | Z | KANTOR Jan | 3:1 (11:9, 5:11, 11:6, 11:1) | ||
13 | B | MICHALEC Grzegorz | Z | KANTOR Jan | 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:9) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 17:00 32. LKS Uran Łukowica I - UKS Arka Start Nowy Sącz II 14:0 |
|||||||
3 | C | KANTOR Jan | Y | KULCZYK Dominika | 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) | ||
6 | B |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
X |
KULCZYK Dominika STEFAŃSKA Izabela |
3:0 (11:5, 11:5, 11:5) | ||
10 | C | KANTOR Jan | Z | MÓŁKA Krzysztof | 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:7) | ||
12 | C | KANTOR Jan | W | WĄSIK Stanisław | 3:0 (11:4, 11:2, 11:7) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-19 11:00 38. Szkoła Podstawowa Biesna - LKS Uran Łukowica I 6:8 |
|||||||
4 | D | ŻAROWSKA Sonia | Z | KANTOR Jan | 2:3 (11:7, 5:11, 11:5, 7:11, 7:11) | ||
6 | B |
GŁÓWCZYK Jan KANTOR Michał |
X |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
3:0 (11:6, 11:8, 11:8) | ||
10 | C | GŁÓWCZYK Jan | Z | KANTOR Jan | 1:3 (15:13, 11:13, 5:11, 6:11) | ||
13 | B | WOŹNIAK Dominik | Z | KANTOR Jan | 3:1 (7:11, 11:5, 11:6, 11:4) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-03 10:00 51. KSTS Forhend Muszyna - LKS Uran Łukowica I 3:11 |
|||||||
2 | B | GLADIS Stefan | X | KANTOR Jan | 2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 11:7, 5:11) | ||
5 | A |
SZUBRYT Tomasz GLADIS Stefan |
W |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
3:2 (10:12, 11:6, 2:11, 11:7, 11:9) | ||
7 | A | SZUBRYT Tomasz | X | KANTOR Jan | 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) | ||
14 | D | PORĘBA Adam | X | KANTOR Jan | 0:3 (11:13, 10:12, 8:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-21 17:00 ⇨ 2023-12-08 19:30 68. LKS Uran Łukowica I - UKS Truchcik Libusza 11:3 |
|||||||
4 | D | KANTOR Jan | Z | STYRCZULA Marek | 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) | ||
6 | B |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
X |
STYRCZULA Marek STYRCZULA Robert |
3:0 (11:7, 11:7, 11:6) | ||
9 | D | KANTOR Jan | Y | STYRCZULA Robert | 3:0 (11:2, 11:5, 11:9) | ||
14 | D | KANTOR Jan | X | WSZOŁEK Katarzyna | 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-26 17:00 ⇨ 2023-12-10 17:00 44. LKS Uran Łukowica I - LUKS Solsum Lipie 10:4 |
|||||||
2 | B | KANTOR Jan | X | SZCZECINA Piotr | 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 8:11) | ||
6 | B |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
X |
SZCZECINA Piotr MATUSIK Szymon |
2:3 (9:11, 10:12, 11:7, 11:4, 9:11) | ||
8 | B | KANTOR Jan | W | MATUSIK Szymon | 3:0 (11:3, 11:8, 14:12) | ||
13 | B | KANTOR Jan | Z | PORĘBSKI Kacper | 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-17 17:00 ⇨ 2023-12-29 19:30 56. LKS Uran Łukowica I - UKS Płomień Limanowa III 9:5 |
|||||||
3 | C | KANTOR Jan | Y | STYPUŁA Anna | 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) | ||
6 | B |
KANTOR Jan PIKSA Karol |
X |
STANISZ Wojciech DYGAS Roman |
1:3 (1:11, 3:11, 12:10, 7:11) | ||
10 | C | KANTOR Jan | Z | GOLONKA Blanka | 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) | ||
12 | C | KANTOR Jan | W | STANISZ Wojciech | 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 9:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 19:00 64. KS Spektrum Karpol Słopnice III - LKS Uran Łukowica I 9:5 |
|||||||
1 | A | PIĘTOŃ Robert | W | KANTOR Jan | 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 14:12) | ||
6 | B |
PIĘTOŃ Robert BRZAZGOŃ Janusz |
X |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:2) | ||
8 | B | SOBCZAK Krzysztof | W | KANTOR Jan | 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) | ||
12 | C | OLEKSY Mateusz | W | KANTOR Jan | 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-27 16:00 77. KS "Talar Team" Szczawa II - LKS Uran Łukowica I 1:13 |
|||||||
4 | D | ŚLĄSKI Damian | Z | KANTOR Jan | 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) | ||
6 | B |
ŚLĄSKI Damian TALAR Leszek |
X |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
1:3 (9:11, 11:6, 6:11, 6:11) | ||
10 | C | TALAR Leszek | Z | KANTOR Jan | 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) | ||
13 | B | BABIK Dawid | Z | KANTOR Jan | 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) | ||
5NS | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-03 17:00 81. LKS Uran Łukowica I - Szkoła Podstawowa Biesna 6:8 |
|||||||
4 | D | KANTOR Jan | Z | GŁÓWCZYK Jan | 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) | ||
6 | B |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
X |
WOŹNIAK Dominik ŻAROWSKA Sonia |
1:3 (7:11, 11:9, 4:11, 9:11) | ||
9 | D | KANTOR Jan | Y | KANTOR Michał | 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) | ||
14 | D | KANTOR Jan | X | WOŹNIAK Dominik | 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) | ||
5NS | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-17 11:00 83. LUKS Solsum Lipie - LKS Uran Łukowica I 2:12 |
|||||||
3 | C | MATUSIK Szymon | Y | KANTOR Jan | 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 3:11) | ||
6 | B |
BOMBA Łukasz MATUSIK Szymon |
X |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
1:3 (8:11, 10:12, 11:9, 8:11) | ||
9 | D | JURKOWSKI Piotr | Y | KANTOR Jan | 1:3 (9:11, 6:11, 11:6, 5:11) | ||
11 | A | PORĘBSKI Kacper | Y | KANTOR Jan | 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) | ||
5NS | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-06 16:00 86. KS "Talar Team" Szczawa I - LKS Uran Łukowica I 11:3 |
|||||||
1 | A | KONIECZNY Tomasz | W | KANTOR Jan | 3:0 (11:6, 11:1, 11:4) | ||
6 | B |
NIEĆ Andrzej PIETRZAK Krzysztof |
X |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
3:0 (11:5, 11:5, 12:10) | ||
8 | B | OPYD Artur | W | KANTOR Jan | 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) | ||
12 | C | NIEĆ Andrzej | W | KANTOR Jan | 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) |