Jan Kantor
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: „Mikulec” Grybów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
1. LKS „Vocovia” Wokowice - „Mikulec” Grybów 9:5
4   D SKRZYŃSKI Janusz Z KANTOR Jan 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) ⇑
6   B FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
X WAZ Józef
KANTOR Jan
3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇓
10   C JAWIEŃ Marcin Z KANTOR Jan 3:1 (11:9, 16:14, 7:11, 11:6) ⇓
13   B RĘBACZ Wojciech Z KANTOR Jan 3:0 (11:9, 11:6, 14:12) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 16:30
7. „Mikulec” Grybów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
1   A KANTOR Jan W OBROCHTA Piotr 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇓
5   A KANTOR Jan
SZAREK Marcin
W OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
13. LUKS „Galux” Skrzyszów II - „Mikulec” Grybów 12:2
3   C ŻUROWSKI Dariusz Y KANTOR Jan 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) ⇓
6   B JASIELSKI Franciszek
KOZIOŁ Jarosław
X KANTOR Jan
PĘKALA Andrzej
2:3 (13:11, 12:10, 7:11, 5:11, 4:11) ⇑
9   D DAMIAN Tomasz Y KANTOR Jan 3:0 (15:13, 11:4, 11:3) ⇓
11   A JASIELSKI Franciszek Y KANTOR Jan 3:1 (11:8, 7:11, 11:5, 11:4) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00
25. UKS „Jordan” Zakliczyn - „Mikulec” Grybów 11:3
2   B HEŁMECKI Szymon X KANTOR Jan 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇓
6   B KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
X NIEPSUJ Mariusz
KANTOR Jan
3:0 (11:3, 11:6, 11:6) ⇓
7   A KORNAŚ Bartłomiej X KANTOR Jan 3:2 (9:11, 11:6, 13:11, 6:11, 11:5) ⇓
14   D GAJDA Rafał X KANTOR Jan 2:3 (10:12, 11:7, 11:7, 19:21, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2051 ALBRECHTOWICZ Karol 2003
1075 BEDUS Marcin 2001
198 BODZIONY Gabriela 2000
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1292 BOGACZ Wojciech 2004
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
167 BRACH Agnieszka 1995
336 CEWKA Piotr 1990
2076 CHROBAK Anna 2001
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
1242 CZECHOWICZ Darek 1973
687 CZYRNEK Jakub 1998
381 DAMIAN Tomasz 1979
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2022 FARON Antoni 2002
2206 GAJDA Rafał 2000
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
314 GARDOŃ Danuta 1974
1993 GIERA Paweł 1983
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
1372 GOLONKA Filip 2006
481 GRUCA Marek 1978
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1179 HOLECZKO Oskar 1998
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
437 JOCHER Krzysztof 1970
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1341 KANTOR Michał 1989
2495 KAWKA Maciej 1974
661 KLĘBA Mirosław 1966
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1934 KULCZYK Rafał 1981
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
325 ŁATKA Tomasz 1972
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
767 MICHALSKI Tomasz 1993
554 MIKOŁAJCZYK Janusz 1995
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
1721 NALEPKA Maciej 1977
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
1340 NOWAK Rafał 2000
30 OBROCHTA Piotr 1977
340 ODELGA Jan 1981
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
1991 OPOKA Andrzej 1987
105 OPYD Grzegorz 1993
884 PAPIEŻ Filip 2001
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1072 PĘKALA Piotr 1996
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
75 PYZIK Stanisław 1952
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1225 RUSNARCZYK Józef 2000
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2409 SAJDAK Łukasz 2000
918 SAŁEK Piotr 1977
703 SENDECKI Arkadiusz 1995
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1121 SOBOLEWSKI Piotr 1996
1221 SOPATA Jan 1999
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
355 SURMA Mariusz 1975
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1106 SZABLA Maciej 1983
1669 SZAREK Marcin 1986
502 SZARY Józef 1952
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
1266 SZELIGA Andrzej 1960
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
439 SZUBRYT Tomasz 1974
1207 SZURKIEWICZ Michał 1998
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
248 TABOR Janusz 1970
29 TALAR Paweł 1971
2500 TOPORKIEWICZ Xavier 2004
2384 TROJAN Marek 1981
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
478 WIKAR Tadeusz 1961
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
479 WRONA Marian 1958
1408 ZAJĄC Anna 2002
2361 ZHAO Ziyi 2003
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976