Bartłomiej Wojas
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: „Siemacha” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 11:00
1. „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14
3   C WOJAS Bartłomiej Y ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (12:14, 4:11, 11:3, 5:11) ⇓
5   A WOJAS Bartłomiej
RESZKA Jakub
W ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
1:3 (5:11, 11:6, 6:11, 8:11) ⇓
10   C WOJAS Bartłomiej Z DUDZIAK Damian 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇓
12   C WOJAS Bartłomiej W GDULA Adam 1:3 (6:11, 6:11, 11:3, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 12:00
8. ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 8:6
2   B RACZEK Marcin X WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) ⇓
6   B KUŹNIK Grzegorz
KACHEL Mateusz
X WOJAS Bartłomiej
KUĆ Grzegorz
3:1 (11:2, 12:10, 6:11, 12:10) ⇓
7   A KACHEL Mateusz X WOJAS Bartłomiej 2:3 (12:10, 8:11, 12:10, 10:12, 10:12) ⇑
14   D KUŹNIK Grzegorz X WOJAS Bartłomiej 3:1 (9:11, 12:10, 12:10, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2065 CADER Sebastian 2001
162 CELARY Mateusz 1995
1701 CHOLEWA Wacław 1960
625 DROZD Paweł 1979
2246 DUDA Patryk 1978
210 DUDZIAK Damian 1995
2080 DZIURA Wojciech 1987
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
658 GARYCKI Adrian 1996
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1322 GNIADEK Michał 2003
651 GONET Maciej 1975
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
975 JEDYNAK Damian 1989
2030 JURCZYK Marek 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1415 KNAGA Łukasz 2003
1830 KOHUTEK Konrad 1976
949 KONSTANTY Adam 1954
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
588 KUBIC Marcin 1996
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1896 MIĘKINA Hubert 2005
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
322 NOWACKA Dorota 1966
1824 NOWAK Jakub 2007
1899 PASZEK Hubert 2004
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
629 RACZEK Marcin 1978
4 RAJTAR Marek 1997
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
778 WOŹNY Dariusz 1986
1408 ZAJĄC Anna 2002
2027 ZAJĄC Kacper 2004
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
453 ZAPALSKI Bartosz 1991