Tomasz Wala
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1976-02-13
Przynależność klubowa: Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 18:00
6. „Siemacha” Kraków II - „Q Team” Kraków 8:6
1   A GALA Bartłomiej W WALA Tomasz 2:3 (9:11, 8:11, 14:12, 11:9, 12:14) ⇑
6   B KUĆ Grzegorz
GALA Dawid
X BIESAGA Marek
WALA Tomasz
1:3 (1:11, 6:11, 11:8, 3:11) ⇑
8   B WOJAS Bartłomiej W WALA Tomasz 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 12:14) ⇑
12   C KUĆ Grzegorz W WALA Tomasz 0:3 (12:14, 6:11, 7:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 09:00 ⇨ 2017-10-05 17:00
9. „Q Team” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14
2   B WALA Tomasz X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (1:11, 9:11, 8:11) ⇓
6   B WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 10:12) ⇓
8   B WALA Tomasz W CELARY Mateusz 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) ⇓
13   B WALA Tomasz Z TURECKI Kacper 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 11:13) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 11:00
21. TKS „Opoka” Trzebinia II - „Q Team” Kraków 11:3
1   A WIELGOSZ Mirosław W WALA Tomasz 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) ⇓
6   B SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
X WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
1:3 (11:13, 11:7, 4:11, 5:11) ⇑
8   B ZAJĘCKI Paweł W WALA Tomasz 2:3 (11:2, 9:11, 11:7, 8:11, 8:11) ⇑
12   C SITARZ Krzysztof W WALA Tomasz 3:1 (11:9, 11:4, 7:11, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 11:00
22. KS „Górnik” Wieliczka II - „Q Team” Kraków 4:10
3   C PUCZEK Robert Y WALA Tomasz 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) ⇑
6   B SZOTT Krzysztof
BUCH Marcin
X WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
3:0 (12:10, 11:9, 14:12) ⇓
9   D BUCH Marcin Y WALA Tomasz 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇑
11   A SZOTT Krzysztof Y WALA Tomasz 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 6:11, 11:1) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 09:00
35. „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5
2   B WALA Tomasz X ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 9:11) ⇓
5   A WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
W TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
0:3 (8:11, 17:19, 3:11) ⇓
8   B WALA Tomasz W TALAGA Samuel 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇑
13   B WALA Tomasz Z ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:5, 11:6, 12:10) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 11:00 ⇨ 2017-11-15 18:00
37. KS „Bronowianka” Kraków V - „Q Team” Kraków 4:10
13   B KUSIAK Franciszek Z WALA Tomasz 0:3 (7:11, 10:12, 5:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 09:00
48. „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 4:10
2   B WALA Tomasz X MAŚLONG Mirosław 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 12:10) ⇑
6   B WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
1:3 (4:11, 11:7, 6:11, 8:11) ⇓
8   B WALA Tomasz W KUTYŁA Dawid 3:1 (11:9, 11:5, 4:11, 11:8) ⇑
13   B WALA Tomasz Z NOWICKI Marek 1:3 (9:11, 11:9, 4:11, 7:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-02 16:00 ⇨ 2017-12-05 18:00
52. UKS „Rokicie” Szczytniki - „Q Team” Kraków 5:9
2   B KLIMCZAK Marek X WALA Tomasz 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:6) ⇓
6   B KLIMCZAK Marek
GARYCKI Adrian
X WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:13) ⇑
7   A GAJ Milena X WALA Tomasz 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) ⇑
14   D MALARCZYK Martyna X WALA Tomasz 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 09:00 ⇨ 2017-12-07 17:00
61. „Q Team” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9
4   D WALA Tomasz Z JEDYNAK Damian 1:3 (10:12, 12:10, 8:11, 8:11) ⇓
5   A PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
W DROZD Paweł
ZIELIŃSKI Andrzej
3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 13:11) ⇑
9   D WALA Tomasz Y ŚLAZYK Paweł 3:2 (12:10, 9:11, 11:6, 10:12, 16:14) ⇑
14   D WALA Tomasz X ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-15 18:30
67. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Q Team” Kraków 8:6
4   D STANISZEWSKI Krzysztof Z WALA Tomasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇓
6   B GIBAŁA Marcin
NAŁÓDKA Dariusz
X WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
1:3 (6:11, 15:13, 9:11, 4:11) ⇑
10   C BOCHENEK Dariusz Z WALA Tomasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) ⇓
13   B GŁOWACKI Arkadiusz Z WALA Tomasz 2:3 (7:11, 11:8, 6:11, 12:10, 10:12) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 09:00
74. „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków II 11:3
2   B WALA Tomasz X KMIEĆ Paweł 3:0 (11:8, 12:10, 12:10) ⇑
6   B WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
X KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
3:0 (12:10, 11:8, 11:6) ⇑
8   B WALA Tomasz W KALICIAK Dariusz 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 6:11) ⇓
13   B WALA Tomasz Z PEREK Robert 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-20 13:00 ⇨ 2018-01-27 13:00
82. MKS KSOS Kraków III - „Q Team” Kraków 0:14
4   D BUJAK Piotr Z WALA Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) ⇑
6   B BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
X WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
1:3 (13:11, 2:11, 7:11, 9:11) ⇑
10   C CHOLEWA Wacław Z WALA Tomasz 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇑
13   B WALCZAK Wojciech Z WALA Tomasz 0:3 (6:11, 2:11, 8:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-28 09:00
87. „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska 7:7
2   B WALA Tomasz X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1:3 (5:11, 2:11, 12:10, 5:11) ⇓
6   B WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
X ROMANOWSKI Cezary
BUŁA Dominik
3:0 (11:9, 11:7, 11:9) ⇑
8   B WALA Tomasz W KORCZEK Łukasz 2:3 (7:11, 11:9, 11:8, 8:11, 5:11) ⇓
13   B WALA Tomasz Z BUŁA Dominik 3:2 (8:11, 12:10, 6:11, 11:4, 11:7) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-25 17:00 ⇨ 2018-03-06 18:00
93. LKS „Polonia” Wilczkowice - „Q Team” Kraków 11:3
2   B DUDA Patryk X WALA Tomasz 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
6   B SZELEST Jacek
LUHA Peter
X PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇓
7   A LUHA Peter X WALA Tomasz 3:2 (7:11, 11:7, 12:10, 10:12, 12:10) ⇓
14   D ŚLAZYK Paweł X WALA Tomasz 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 11:00
98. LKS „Wisła” Rząska - „Q Team” Kraków 3:11
1   A KORCZEK Łukasz W WALA Tomasz 3:1 (11:3, 11:8, 5:11, 11:8) ⇓
6   B ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 10:12) ⇑
8   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz W WALA Tomasz 0:3 (9:11, 12:14, 9:11) ⇑
12   C BUŁA Dominik W WALA Tomasz 1:3 (2:11, 11:8, 11:13, 4:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 11:00
103. „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Q Team” Kraków 11:3
3   C KOŁOS Arkadiusz Y WALA Tomasz 2:3 (5:11, 11:8, 7:11, 11:7, 7:11) ⇑
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇓
9   D KOWALSKI Mateusz Y WALA Tomasz 2:3 (5:11, 9:11, 11:9, 11:8, 2:11) ⇑
11   A CELARY Mateusz Y WALA Tomasz 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:7) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 11:00 ⇨ 2018-03-21 18:00
95. PKS „Porta” Kraków I - „Q Team” Kraków 7:7
1   A MAŚLONG Mirosław W WALA Tomasz 3:0 (14:12, 15:13, 11:6) ⇓
6   B MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
X WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
3:1 (5:11, 11:2, 11:7, 11:7) ⇓
8   B PARTYKA Ryszard W WALA Tomasz 3:0 (11:7, 11:7, 14:12) ⇓
12   C NOWICKI Marek W WALA Tomasz 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-08 09:00
104. „Q Team” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4
2   B WALA Tomasz X MAZUR Alfred 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) ⇑
5   A WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
W STANISZEWSKI Krzysztof
NAŁÓDKA Dariusz
3:0 (13:11, 11:8, 11:9) ⇑
8   B WALA Tomasz W KUC Leszek 3:2 (11:6, 7:11, 12:10, 7:11, 11:9) ⇑
13   B WALA Tomasz Z STANISZEWSKI Krzysztof 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 9:11, 11:7) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-22 09:00 ⇨ 2018-04-14 10:00
107. „Q Team” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V 3:11
2   B WALA Tomasz X KUSIAK Franciszek 1:3 (11:8, 12:14, 5:11, 11:13) ⇓
5   A WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
W KOPACKI Paweł
GÓRECKA Dominika
1:3 (12:10, 10:12, 5:11, 6:11) ⇓
8   B WALA Tomasz W KOPACKI Paweł 2:3 (11:8, 4:11, 11:7, 4:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1335 BEŁZA Janusz 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2246 DUDA Patryk 1978
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
583 FRAŚ Paweł 1998
1625 GAJ Milena 2008
1672 GALA Bartłomiej 2003
572 GARYCKI Andrzej 1961
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
2024 GUMULA Marcin 1975
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
636 KOZIEŁ Michał 1983
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
1287 KUSIAK Franciszek 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
635 KWEK Aleksander 1970
881 LASAK Robert 1980
2002 LUHA Peter 1989
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2254 MAZUR Alfred 1991
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1832 NOWICKI Marek 1975
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
574 PUCZEK Robert 1965
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
1604 SĘK Rafał 1977
561 SITARZ Krzysztof 1985
181 SITKO Mirosław 1978
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971