Numer zawodnika: | 100 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1996 |
Przynależność klubowa: | ULKS „Lachowice” |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 26169 |
Numer licencji okres.: | 4976 |
Data wydania: | 31.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 12. ULKS Lachowice II - LKS Orawa Jabłonka 5:9 |
|||||||
2 | B | KACHEL Mateusz | X | BROŻEK Jacek | 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:9) | ||
5 | A |
KACHEL Mateusz KRUPKA Sławomir |
W |
ŁOWAS Marcin LITWIAK Tadeusz |
1:3 (3:11, 11:13, 11:9, 8:11) | ||
8 | B | KACHEL Mateusz | W | ŁOWAS Marcin | 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 9:11) | ||
13 | B | KACHEL Mateusz | Z | PRACHARCZYK Krystian | 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 ⇨ 2023-10-09 18:00 18. Power Rangers Czarny Dunajec - ULKS Lachowice II 4:10 |
|||||||
2 | B | BODZIONY Grzegorz | X | KACHEL Mateusz | 1:3 (6:11, 3:11, 11:8, 4:11) | ||
5 | A |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz |
W |
KACHEL Mateusz KACHEL Piotr |
0:3 (6:11, 12:14, 3:11) | ||
7 | A | WINIARSKI Adam | X | KACHEL Mateusz | 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) | ||
14 | D | BANDYK Katarzyna | X | KACHEL Mateusz | 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 25. ULKS Lachowice II - MKS Halniak Maków Podh. I 12:2 |
|||||||
3 | C | KACHEL Mateusz | Y | CZUBIN Tomasz | 3:1 (11:3, 11:4, 9:11, 11:2) | ||
6 | B |
KACHEL Mateusz KACHEL Piotr |
X |
DZIAŁEK Patrycja CZUBIN Tomasz |
3:1 (7:11, 14:12, 11:7, 14:12) | ||
10 | C | KACHEL Mateusz | Z | RYPEL Mikołaj | 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) | ||
12 | C | KACHEL Mateusz | W | DZIAŁEK Patrycja | 3:1 (11:3, 11:6, 8:11, 11:9) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 33. UKS Orły Zakopane - ULKS Lachowice II 3:11 |
|||||||
1 | A | STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz | W | KACHEL Mateusz | 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) | ||
5 | A |
MOTYKA Janusz CHRZANOWSKI Piotr |
W |
KACHEL Mateusz GRAJNY Piotr |
2:3 (11:8, 6:11, 4:11, 12:10, 6:11) | ||
8 | B | CHRZANOWSKI Piotr | W | KACHEL Mateusz | 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) | ||
12 | C | MOTYKA Janusz | W | KACHEL Mateusz | 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 38. ULKS Lachowice II - LKS Victoria Nidek III 9:5 |
|||||||
1 | A | KACHEL Mateusz | W | HOLCMAN Eryk | 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) | ||
6 | B |
KACHEL Mateusz KACHEL Piotr |
X |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 16:14) | ||
7 | A | KACHEL Mateusz | X | WĘGLARZ Patryk | 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) | ||
11 | A | KACHEL Mateusz | Y | GAŁUSZKA Jan | 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 19:00 48. LKS Victoria Nidek IV - ULKS Lachowice II 3:11 |
|||||||
1 | A | ODROBINA Krzysztof | W | KACHEL Mateusz | 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) | ||
6 | B |
WRÓBEL Dominik ŻYDEK Kamil |
X |
KACHEL Mateusz GRAJNY Piotr |
1:3 (8:11, 1:11, 11:9, 4:11) | ||
8 | B | BEDNARZ Paweł | W | KACHEL Mateusz | 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) | ||
12 | C | ŻYDEK Kamil | W | KACHEL Mateusz | 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 5:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-24 18:00 51. ULKS Lachowice II - KTS Victoria Spytkowice II 14:0 walkower |
|||||||
4 | D | KACHEL Mateusz | Z | BRYŁA Rafał | 3:1 (11:3, 11:6, 7:11, 11:4) | ||
6 | B |
KACHEL Mateusz GRAJNY Piotr |
X |
BRYŁA Rafał LICHAŃSKI Michał |
3:0 (11:5, 11:5, 11:3) | ||
9 | D | KACHEL Mateusz | Y | LICHAŃSKI Michał | 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) | ||
14 | D | KACHEL Mateusz | X | KAJFASZ Bogdan | 3:0 (12:10, 11:8, 11:9) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-04 19:00 63. MKS Halniak Maków Podh. II - ULKS Lachowice II 3:11 |
|||||||
3 | C | KOWALCZYK Dawid | Y | KACHEL Mateusz | 1:3 (5:11, 11:8, 11:13, 8:11) | ||
6 | B |
KUTEK Edyta KOWALCZYK Dawid |
X |
KACHEL Mateusz KACHEL Piotr |
0:3 (8:11, 9:11, 12:14) | ||
9 | D | RYMARCZYK Łukasz | Y | KACHEL Mateusz | 1:3 (5:11, 11:5, 7:11, 9:11) | ||
11 | A | KUTEK Patrycja | Y | KACHEL Mateusz | 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2024-01-11 18:00 64. KS Gorce Nowy Targ IV - ULKS Lachowice II 5:9 |
|||||||
4 | D | MROCZKA Alicja | Z | KACHEL Mateusz | 3:2 (11:7, 11:9, 6:11, 3:11, 11:9) | ||
5 | A |
MROCZKA Alicja PIETRUSZYŃSKA Natasza |
W |
KACHEL Mateusz KACHEL Jan |
1:3 (8:11, 11:8, 1:11, 6:11) | ||
10 | C | KLAG Maja | Z | KACHEL Mateusz | 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) | ||
13 | B | KOLASA Iwona | Z | KACHEL Mateusz | 3:1 (12:10, 10:12, 11:9, 11:9) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 18:00 77. ULKS Lachowice II - KS Turbacz Mszana Dolna 8:6 |
|||||||
3 | C | KACHEL Mateusz | Y | SURMA Mariusz | 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) | ||
5 | A |
KACHEL Mateusz KACHEL Jan |
W |
BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 5:11) | ||
10 | C | KACHEL Mateusz | Z | KOWALCZYK Grzegorz | 3:1 (10:12, 11:8, 11:5, 11:8) | ||
12 | C | KACHEL Mateusz | W | MIŚKOWIEC Jerzy | 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-19 18:00 79. KS Backhand Andrychów - ULKS Lachowice II 12:2 |
|||||||
4 | D | NOWAK Łukasz | Z | KACHEL Mateusz | 0:3 (8:11, 1:11, 8:11) | ||
6 | B |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
X |
KACHEL Mateusz GRAJNY Piotr |
3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 11:2) | ||
10 | C | OCHMAN Michał | Z | KACHEL Mateusz | 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) | ||
13 | B | MERTA Rafał | Z | KACHEL Mateusz | 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-26 18:00 90. ULKS Lachowice II - KS Gorce Nowy Targ III 8:6 |
|||||||
1 | A | KACHEL Mateusz | W | ANTOSZEK Kamil | 3:0 (12:10, 11:3, 11:9) | ||
6 | B |
KACHEL Mateusz KACHEL Piotr |
X |
JAROSZ Mikołaj ANTOSZEK Kamil |
3:0 (11:6, 11:5, 11:7) | ||
7 | A | KACHEL Mateusz | X | JAROSZ Mikołaj | 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 11:6) | ||
11 | A | KACHEL Mateusz | Y | ŻÓŁTEK Daniel | 3:2 (10:12, 10:12, 11:7, 11:9, 11:9) | ||
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-01 18:00 93. ULKS Lachowice II - UKS Metalka Nowy Targ 10:4 |
|||||||
4 | D | KACHEL Mateusz | Z | PIETRZAK Maciej | 3:0 (11:1, 11:5, 11:1) | ||
6 | B |
KACHEL Mateusz KACHEL Piotr |
X |
WOLSKI Tomasz DŁUGOPOLSKI Antoni |
1:3 (4:11, 12:10, 8:11, 5:11) | ||
9 | D | KACHEL Mateusz | Y | WOLSKI Tomasz | 3:2 (9:11, 11:4, 8:11, 11:9, 11:8) | ||
14 | D | KACHEL Mateusz | X | DŁUGOPOLSKI Antoni | 3:2 (11:5, 7:11, 8:11, 11:4, 11:8) | ||
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-15 19:00 97. LKS Victoria Nidek III - ULKS Lachowice II 4:10 |
|||||||
1 | A | FABER Kornel | W | KACHEL Mateusz | 1:3 (11:9, 2:11, 5:11, 15:17) | ||
5 | A |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
W |
KACHEL Mateusz GRAJNY Piotr |
1:3 (6:11, 11:5, 6:11, 9:11) | ||
8 | B | WĘGLARZ Patryk | W | KACHEL Mateusz | 2:3 (7:11, 6:11, 11:6, 11:7, 3:11) | ||
12 | C | HOLCMAN Eryk | W | KACHEL Mateusz | 2:3 (9:11, 8:11, 11:9, 12:10, 8:11) |