Mateusz Kachel
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1996-09-10
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-16 16:00
4. ULKS „Lachowice” - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 3:7
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W ANTOSIAK Daniel
CZYŻ Wojciech
3:1 (11:6, 10:12, 12:10, 11:7) ⇑
10 2 D KACHEL Mateusz W ANTOSIAK Daniel 0:3 (5:11, 10:12, 4:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-23 16:00
10. LUKS „Galux” Skrzyszów - ULKS „Lachowice” 7:3
4 2 D GALUS Mateusz Z KACHEL Mateusz 3:2 (11:3, 9:11, 7:11, 11:9, 11:9) ⇓
6 2 C NOSAL Mirosław
FLAUMENHAFT Jacek
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇑
8 2 C MLECZKO Radosław Z KACHEL Mateusz 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 11:13) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-10-28 16:00 ⇨ 2017-10-14 16:00
26. ULKS „Lachowice” - PKS „Kolping” Jarosław II 1:9
4 2 D KACHEL Mateusz Z CZERNIK Mateusz 0:3 (2:11, 7:11, 7:11) ⇓
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W ŻOŁYNIAK Hubert
CZERNIK Mateusz
0:3 (7:11, 4:11, 7:11) ⇓
10 2 D KACHEL Mateusz W ŻOŁYNIAK Hubert 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-09-30 16:00 ⇨ 2017-10-15 11:00
15. ULKS „Lachowice” - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10
4 2 D KACHEL Mateusz Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (2:11, 3:11, 5:11) ⇓
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇓
10 2 D KACHEL Mateusz W KOLASA Szymon 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-18 16:00
37. ULKS „Lachowice” - KS „Bronowianka” Kraków 0:10
2 2 C KACHEL Mateusz W KOŁODZIEJ Szymon 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 9:11) ⇓
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W KOŁODZIEJ Szymon
OSIKA Sławomir
2:3 (11:7, 5:11, 11:9, 10:12, 7:11) ⇓
8 2 C KACHEL Mateusz Z OSIKA Sławomir 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 16:00 ⇨ 2017-11-24 21:15
23. „Witmar-Podwawelski” Kraków - ULKS „Lachowice” 9:1
4 2 D STRZAŁKA Marek Z KACHEL Mateusz 3:2 (11:9, 3:11, 6:11, 11:7, 11:5) ⇓
6 2 C CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:0 (11:3, 11:7, 11:6) ⇓
8 2 C JANIK Tomasz Z KACHEL Mateusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-11-26 15:00
48. ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice 4:6
4 2 D KACHEL Mateusz Z ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 8:11) ⇓
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:2 (15:13, 4:11, 11:9, 8:11, 11:5) ⇑
10 2 D KACHEL Mateusz W ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (11:7, 2:11, 4:11, 9:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-03 11:00
50. UKS TKKF MOSiR Dukla - ULKS „Lachowice” 10:0
2 2 C GAŁUSZKA Jacek W KACHEL Mateusz 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇓
6 2 C GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:7) ⇓
10 2 D SPOREK Szymon W KACHEL Mateusz 3:0 (11:4, 11:8, 13:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 15:00
62. AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - ULKS „Lachowice” 8:2
4 2 D BLAT Piotr Z KACHEL Mateusz 1:3 (11:13, 11:2, 4:11, 7:11) ⇑
5 1 A IWANIUCH Rafał
KIEŁT Dawid
X KACHEL Mateusz
PNIACZEK Dominik
3:0 (11:8, 11:3, 11:5) ⇓
8 2 C CHMIELOWSKI Jakub Z KACHEL Mateusz 3:0 (12:10, 11:4, 11:9) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-20 16:00
71. ULKS „Lachowice” - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 2:8
4 2 D KACHEL Mateusz Z SEROKA Szymon 1:3 (3:11, 8:11, 11:7, 6:11) ⇓
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇓
10 2 D KACHEL Mateusz W TOMOŃ Grzegorz 2:3 (11:9, 3:11, 11:7, 3:11, 4:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 11:00
75. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - ULKS „Lachowice” 9:1
4 2 D MAGULSKI Damian Z KACHEL Mateusz 3:0 (11:3, 13:11, 11:4) ⇓
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (8:11, 15:17, 8:11) ⇑
8 2 C KAIM Adrian Z KACHEL Mateusz 3:1 (9:11, 11:2, 11:8, 12:10) ⇓
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 16:00 ⇨ 2018-02-24 15:30
113. ULKS „Lachowice” - UKS TKKF MOSiR Dukla 2:8
4 2 D KACHEL Mateusz Z KOPCZYK Hubert 1:3 (11:5, 7:11, 7:11, 7:11) ⇓
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W KOPCZYK Hubert
SPOREK Szymon
1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 3:11) ⇓
10 2 D KACHEL Mateusz W SPOREK Szymon 1:3 (3:11, 11:8, 9:11, 11:13) ⇓
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 16:00 ⇨ 2018-03-25 17:00
118. ULKS „Lachowice” - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2:8
4 2 D KACHEL Mateusz Z MAGULSKI Damian 0:3 (12:14, 8:11, 8:11) ⇓
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
1:3 (12:10, 7:11, 3:11, 10:12) ⇓
10 2 D KACHEL Mateusz W KAIM Adrian 0:3 (8:11, 10:12, 7:11) ⇓
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-21 16:00
122. ULKS „Lachowice” - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 4:6
4 2 D KACHEL Mateusz Z BOROWIAK Krzysztof 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 10:12) ⇓
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W BLAT Piotr
BOROWIAK Krzysztof
3:1 (13:11, 7:11, 18:16, 11:6) ⇑
10 2 D KACHEL Mateusz W BLAT Piotr 3:1 (11:9, 11:2, 8:11, 11:5) ⇑
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-07 16:00 ⇨ 2018-04-22 12:00
119. UKS „Zarabie” Myślenice - ULKS „Lachowice” 7:3
4 2 D GDULA Adam Z KACHEL Mateusz 3:0 (12:10, 13:11, 11:9) ⇓
6 2 C ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (7:11, 11:7, 12:10, 9:11, 11:7) ⇓
8 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik Z KACHEL Mateusz 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
222 BARAN Roman 1980
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
813 BLAT Piotr 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
226 CHYC Tomasz 1993
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
2241 CZERNIK Mateusz 1989
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
522 DZIADEK Konrad 1992
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
887 DZIEDZIC Piotr 2001
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
622 GADAWSKI Adrian 1990
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
713 GARB Aleksandra 2001
2140 GDULA Adam 1977
48 GIZA Bartosz 1996
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
542 HOMOLA Piotr 1975
541 JANIK Angelika 2000
808 JANIK Tomasz 1979
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
245 KAIM Adrian 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
828 KAZALSKI Bartosz 1994
1131 KEMPA Robert 1976
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
626 KLIMAS Łukasz 1983
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
1029 KOPCZYK Hubert 1998
889 KORCZAK Damian 2003
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
60 KRASNY Michał 1995
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
639 KUREK Jacek 1968
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
1285 KWATER Dominik 1977
1320 LEBIEST Wojciech 1975
1197 LELEK Paweł 1973
127 LENART Kazimierz 1952
128 LENART Marek 1992
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
1986 MAJDAK Jacek 1969
1666 MAJDAK Rafał 2006
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
891 MISZCZYK Łukasz 1993
671 MLECZKO Radosław 1993
614 MLICKA Beata 1989
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
322 NOWACKA Dorota 1966
928 NOWORYTA Anna 1981
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
293 PALARZ Jan 1969
601 PASIECZNY Jan 1967
695 PETKA Krzysztof 1999
296 PĘDZIMĄŻ Jan 1958
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
321 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
627 POJNAR Marcin 1991
926 POTOCKI Adam 1975
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
1214 RADWAN Mikołaj 2001
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
145 RYŚ Tomasz 1972
1944 SEROKA Szymon 2001
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
2202 SPOREK Szymon 2004
46 STACH Paweł 1978
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
121 SZLAMKA Andrzej 1966
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
966 ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001
53 TERLECKI Mirosław 1965
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
1329 WCISŁO Konrad 2005
957 WCISŁO Tomasz 1993
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
1063 ŻYDEK Sławomir 1977