Filip Utylski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1982
Przynależność klubowa: MKS „Centrum” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
5. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS Centrum Kraków 4:10
3   C ZAJĄC Anna Y UTYLSKI Filip 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 4:11) ⇑
5   A ZAJĄC Anna
GĄSIOR Natalia
W UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
3:2 (4:11, 11:8, 8:11, 12:10, 11:7) ⇓
9   D GĄSIOR Natalia Y UTYLSKI Filip 0:3 (3:11, 11:13, 8:11) ⇑
11   A SZTWIERTNIA Ilona Y UTYLSKI Filip 3:2 (8:11, 6:11, 11:6, 11:6, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-18 18:30
16. MKS Centrum Kraków - ULKS „Lachowice” 5:9
3   C UTYLSKI Filip Y SURMA Krzysztof 2:3 (8:11, 11:8, 11:2, 9:11, 2:11) ⇓
5   A UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (13:11, 11:13, 5:11, 12:10, 11:9) ⇑
10   C UTYLSKI Filip Z RACZEK Marcin 2:3 (10:12, 11:8, 12:10, 6:11, 3:11) ⇓
12   C UTYLSKI Filip W KACHEL Mateusz 3:0 (11:3, 11:7, 13:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 19:00
21. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS Centrum Kraków 7:7
2   B ZALEWSKI Krzysztof X UTYLSKI Filip 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇑
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
1:3 (4:11, 10:12, 11:5, 9:11) ⇑
7   A SUBIK Filip X UTYLSKI Filip 0:3 (10:12, 10:12, 10:12) ⇑
14   D RAPUTA Tomasz X UTYLSKI Filip 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 11:00
29. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS Centrum Kraków 7:7
4   D TATARCZUCH Marek Z UTYLSKI Filip 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) ⇑
6   B MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
X UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
3:0 (11:4, 13:11, 11:9) ⇓
10   C CHRABĄSZCZ Aleksandra Z UTYLSKI Filip 0:3 (11:13, 9:11, 5:11) ⇑
13   B MOTYKA Tadeusz Z UTYLSKI Filip 3:0 (11:9, 13:11, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 12:30 ⇨ 2019-11-16 12:00
11. MKS Centrum Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9
2   B UTYLSKI Filip X TURECKI Kacper 3:1 (11:8, 11:3, 6:11, 11:6) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
ROBAK Wiktor
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇓
8   B UTYLSKI Filip W KOŁOS Arkadiusz 3:2 (2:11, 11:9, 11:8, 1:11, 11:3) ⇑
13   B UTYLSKI Filip Z KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 12:00
43. MKS Centrum Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 3:11
4   D UTYLSKI Filip Z MLECZKO Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:5) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
ROBAK Wiktor
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
1:3 (6:11, 3:11, 11:9, 9:11) ⇓
9   D UTYLSKI Filip Y MLECZKO Radosław 3:2 (9:11, 12:10, 6:11, 11:6, 11:8) ⇑
14   D UTYLSKI Filip X GALUS Mateusz 3:1 (12:10, 4:11, 11:5, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 12:00 ⇨ 2019-12-14 12:00
35. MKS Centrum Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 5:9
4   D UTYLSKI Filip Z KOPACKI Paweł 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:4) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
W JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
2:3 (6:11, 12:10, 11:13, 11:8, 7:11) ⇓
9   D UTYLSKI Filip Y CHUDZICKI Maksym 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 11:8) ⇑
14   D UTYLSKI Filip X KOŁEK Maciej 3:2 (11:7, 11:7, 7:11, 7:11, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 12:00 ⇨ 2019-12-21 12:00
38. MKS Centrum Kraków - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9
4   D UTYLSKI Filip Z SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇓
5   A UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
W DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
1:3 (9:11, 11:6, 6:11, 8:11) ⇓
9   D UTYLSKI Filip Y URBAN Witold 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇑
14   D UTYLSKI Filip X LENART Marek 3:1 (11:7, 11:5, 10:12, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 12:00
57. MKS Centrum Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 5:9
4   D UTYLSKI Filip Z JURZAK Łukasz 1:3 (4:11, 11:4, 10:12, 6:11) ⇓
5   A UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
W GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (8:11, 8:11, 11:6, 11:3, 11:8) ⇑
9   D UTYLSKI Filip Y PALACZ Mirosław 3:0 (11:9, 12:10, 11:3) ⇑
14   D UTYLSKI Filip X PIEKARCZYK Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 17:00 ⇨ 2020-01-18 16:45
51. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS Centrum Kraków 6:8
2   B GALA Bartłomiej X UTYLSKI Filip 0:3 (7:11, 3:11, 8:11) ⇑
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
2:3 (11:7, 11:2, 12:14, 9:11, 9:11) ⇑
7   A OSTANEK Michał X UTYLSKI Filip 3:2 (11:13, 10:12, 11:6, 13:11, 11:6) ⇓
14   D GALA Dawid X UTYLSKI Filip 1:3 (3:11, 8:11, 11:8, 12:14) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-18 10:00 ⇨ 2020-01-25 11:00
63. „Siemacha” Kraków - MKS Centrum Kraków 8:6
1   A GRATKOWSKI Jacek W UTYLSKI Filip 1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 12:14) ⇑
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
3:1 (11:2, 11:5, 6:11, 11:3) ⇓
8   B BOLEK Łukasz W UTYLSKI Filip 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) ⇑
12   C GŁĄB Damian W UTYLSKI Filip 3:1 (10:12, 11:5, 11:5, 11:7) ⇓
3M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2020-03-07 12:00
85. MKS Centrum Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5
3   C UTYLSKI Filip Y TATARCZUCH Marek 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:3) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
W DYCHTOŃ Jakub
TATARCZUCH Marek
3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:7) ⇑
10   C UTYLSKI Filip Z DYCHTOŃ Jakub 3:1 (11:7, 8:11, 11:2, 11:8) ⇑
12   C UTYLSKI Filip W MOTYKA Tadeusz 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
222 BARAN Roman 1980
123 BARTUZI Wojciech 1990
2133 BĄCIO Konrad 2006
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
188 BIL Maksymilian 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
1436 DRABEK Kazimierz 1945
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
522 DZIADEK Konrad 1992
234 FLIS Bogusław 1972
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
48 GIZA Bartosz 1996
633 GŁĄB Damian 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1452 GUTKOWSKI Adam 2001
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
595 JARASZ Damian 1985
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
414 KAPIK Krzysztof 1999
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
626 KLIMAS Łukasz 1983
176 KLIMCZAK Marek 1965
364 KLOCEK Tomasz 1993
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
2819 KOŁEK Maciej 2004
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
636 KOZIEŁ Michał 1983
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
227 KRÓL Maciej 1972
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
101 KUFEL Dominik 1979
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
400 MONTSKO Arkadiusz 1994
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
157 MRYC Henryk 1937
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
378 NOSAL Mirosław 1977
322 NOWACKA Dorota 1966
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
695 PETKA Krzysztof 1999
1441 PĘK Karolina 1998
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
240 PLEWA Krzysztof 1994
139 PNIACZEK Dominik 1999
627 POJNAR Marcin 1991
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
149 RADWAN Radosław 1985
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
181 SITKO Mirosław 1978
16 SKALDA Jacek 1966
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
53 TERLECKI Mirosław 1965
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
2594 URBAN Witold 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
493 WAZ Józef 1955
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
55 WOLSKI Dariusz 1996
54 WOLSKI Tomasz 1972
2066 WORECKI Michał 1979
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
155 ZAJĄC Damian 1986
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
874 ZĘBALA Mateusz 2001
2361 ZHAO Ziyi 2003
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986