Numer zawodnika: | 1 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1982 |
Przynależność klubowa: | MKS „Centrum” Kraków |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 265 |
Numer licencji okres.: | 6581 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 2. UKS Zarabie Myślenice - MKS Centrum Kraków 4:10 |
|||||||
3 | C | KUZIO Waldemar | Y | UTYLSKI Filip | 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) | ||
6 | B |
DUDZIAK Damian KUZIO Waldemar |
X |
UTYLSKI Filip SZEWCZYK Hubert |
3:0 (11:9, 13:11, 11:7) | ||
9 | D | ŚWIATŁOŃ Piotr | Y | UTYLSKI Filip | 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) | ||
11 | A | DUDZIAK Damian | Y | UTYLSKI Filip | 1:3 (3:11, 12:10, 11:13, 10:12) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-14 14:00 26. MKS Centrum Kraków III - SSL Wielmożanka Wielmoża II 8:6 |
|||||||
1 | A | UTYLSKI Filip | W | TOKARZ Paweł | 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) | ||
5 | A |
UTYLSKI Filip BARAN Mateusz |
W |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
1:3 (7:11, 12:10, 5:11, 6:11) | ||
7 | A | UTYLSKI Filip | X | BARANEK Mariusz | 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) | ||
11 | A | UTYLSKI Filip | Y | GUMULA Marcin | 3:1 (11:5, 10:12, 11:5, 11:7) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 14:00 21. MKS Centrum Kraków - TKS Opoka Trzebinia 7:7 |
|||||||
4 | D | UTYLSKI Filip | Z | KOZIEŁ Michał | 3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 11:7) | ||
9 | D | UTYLSKI Filip | Y | ŚWIRK Robert | 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 14:00 34. MKS Centrum Kraków - LKS Victoria Nidek 6:8 |
|||||||
4 | D | UTYLSKI Filip | Z | GAJDA Rafał | 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) | ||
5 | A |
UTYLSKI Filip MROCZKA Marcel |
W |
WODNIAK Kamil HOLCMAN Tomasz |
1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 9:11) | ||
9 | D | UTYLSKI Filip | Y | WODNIAK Kamil | 2:3 (11:7, 11:13, 16:14, 8:11, 8:11) | ||
14 | D | UTYLSKI Filip | X | HOLCMAN Tomasz | 3:0 (13:11, 11:9, 11:7) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00 41. KS Spektrum Karpol Słopnice II - MKS Centrum Kraków 7:7 |
|||||||
4 | D | PALACZ Grzegorz | Z | UTYLSKI Filip | 0:3 (8:11, 8:11, 11:13) | ||
6 | B |
PALACZ Grzegorz MADZULA Paweł |
X |
UTYLSKI Filip RADEK Arkadiusz |
3:2 (13:11, 11:7, 11:13, 9:11, 11:6) | ||
10 | C | OBROCHTA Paweł | Z | UTYLSKI Filip | 3:0 (11:9, 13:11, 11:8) | ||
13 | B | MADZULA Paweł | Z | UTYLSKI Filip | 3:1 (11:9, 14:16, 11:5, 11:5) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 14:00 47. MKS Centrum Kraków - KS Podwawelski Kraków II 5:9 |
|||||||
2 | B | UTYLSKI Filip | X | WOŁOWIECKI Robert | 0:3 (2:11, 8:11, 6:11) | ||
5 | A |
UTYLSKI Filip MROCZKA Marcel |
W |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:8) | ||
8 | B | UTYLSKI Filip | W | BOLEK Łukasz | 3:0 (11:3, 11:7, 12:10) | ||
13 | B | UTYLSKI Filip | Z | JÓZEFIAK Michał | 1:3 (7:11, 11:1, 10:12, 12:14) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 ⇨ 2024-01-13 15:00 54. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - MKS Centrum Kraków 8:6 |
|||||||
4 | D | ZIMNICKI Tomasz | Z | UTYLSKI Filip | 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:9) | ||
6 | B |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Jakub |
X |
UTYLSKI Filip RADEK Arkadiusz |
2:3 (11:7, 8:11, 12:10, 11:13, 9:11) | ||
10 | C | TURECKI Jakub | Z | UTYLSKI Filip | 3:1 (11:6, 5:11, 11:5, 11:9) | ||
13 | B | KOŁOS Arkadiusz | Z | UTYLSKI Filip | 1:3 (11:8, 11:13, 8:11, 2:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 60. KS Gorce Nowy Targ II - MKS Centrum Kraków 6:8 |
|||||||
6 | B |
GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
X |
UTYLSKI Filip RADEK Arkadiusz |
3:2 (12:10, 12:14, 3:11, 12:10, 11:4) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 13:00 61. MKS Centrum Kraków - LZS Solidarni Mędrzechów 8:6 |
|||||||
6 | B |
UTYLSKI Filip RADEK Arkadiusz |
X |
JASTRZĘBSKI Dawid BŁOCHO Przemysław |
3:2 (10:12, 11:5, 11:6, 9:11, 11:9) | ||
14 | D | UTYLSKI Filip | X | OGORZELEC Łukasz | 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 13:00 82. MKS Centrum Kraków - UKS Zarabie Myślenice 8:6 |
|||||||
4 | D | UTYLSKI Filip | Z | KUZIO Waldemar | 3:2 (10:12, 11:8, 11:6, 8:11, 13:11) | ||
5 | A |
UTYLSKI Filip RADEK Arkadiusz |
W |
DUDZIAK Damian KUZIO Waldemar |
3:0 (11:8, 14:12, 11:7) | ||
9 | D | UTYLSKI Filip | Y | KUZIO Aleksandra | 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:3) | ||
14 | D | UTYLSKI Filip | X | DUDZIAK Damian | 3:0 (13:11, 11:5, 11:5) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-15 18:00 ⇨ 2024-03-08 18:00 87. TKS Opoka Trzebinia - MKS Centrum Kraków 9:5 |
|||||||
5 | A |
ŚWIRK Robert FRĄCZEK Łukasz |
W |
UTYLSKI Filip RADEK Arkadiusz |
3:0 (11:4, 11:5, 13:11) | ||
10 | C | ŚWIRK Robert | Z | UTYLSKI Filip | 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:6) | ||
13 | B | KOPCZYK Adrian | Z | UTYLSKI Filip | 0:3 (9:11, 2:11, 10:12) |