V liga gr. B rejon Kraków => Grupa „słabsza”
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 16 15 1 47:11 93,75
2 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 18 15 3 47:20 83,33
3 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 14 4 50:21 77,78
4 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 18 14 4 45:19 77,78
5 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska II) 15 13 2 39:13 86,67
6 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 17 13 4 42:23 76,47
7 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 12 10 2 34:11 83,33
8 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 10 2 33:11 83,33
9 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków V) 9 9 0 27:2 100,00
10 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 9 3 29:19 75,00
11 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 13 9 4 32:15 69,23
12 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 14 9 5 29:21 64,29
13 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków V) 9 8 1 25:8 88,89
14 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 12 8 4 30:19 66,67
15 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 17 8 9 28:37 47,06
16 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 13 7 6 27:19 53,85
17 MRYC Henryk (LKS „Wisła” Rząska II) 13 6 7 22:26 46,15
18 KRAWCZYK Kacper (KS „Podwawelski” Kraków VI) 17 6 11 27:34 35,29
19 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków IV) 6 5 1 16:8 83,33
20 PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków IV) 8 5 3 21:16 62,50
21 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 9 5 4 17:15 55,56
22 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 12 5 7 21:22 41,67
23 KURCAB Szymon (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 4 2 14:8 66,67
24 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 6 4 2 12:10 66,67
25 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków V) 9 4 5 17:18 44,44
26 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 9 4 5 15:17 44,44
27 ŁAKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków IV) 11 4 7 18:26 36,36
28 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 4 8 18:26 33,33
29 WĄTOR Oliwia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 9:0 100,00
30 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 12 3 9 13:29 25,00
31 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 15 3 12 19:39 20,00
32 NIEDBAŁA Tomasz (LKS „Wisła” Rząska II) 15 3 12 13:37 20,00
33 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 7 2 5 11:16 28,57
34 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 13 2 11 18:34 15,38
35 PASZEK Hubert (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 2 1 1 4:5 50,00
36 GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków IV) 3 1 2 5:8 33,33
37 ŁABĘDŹ Janusz (LKS „Wisła” Rząska II) 3 1 2 3:7 33,33
38 KOŁODZIEJ Michał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 4 1 3 3:11 25,00
39 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków IV) 6 1 5 6:17 16,67
40 KORDAS Konrad (KS „Podwawelski” Kraków VI) 6 1 5 4:15 16,67
41 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska II) 8 1 7 10:21 12,50
42 DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków IV) 8 1 7 6:23 12,50
43 PIETROW Aleksander (KS „Podwawelski” Kraków VI) 15 1 14 8:42 6,67
44 CHRUSTEK Arsen (MKS KSOS Kraków IV) 3 0 3 2:9 0,00
45 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 7 0 7 3:21 0,00
46 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 3 0 3 1:9 0,00
47 KOŁODZIEJ Justyna (TKS „Opoka” Trzebinia II) 7 0 7 2:21 0,00
48 SZEWCZYK Maria (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 0:3 0,00
49 KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 0:3 0,00
50 SIEDLECKI Antoni (KS „Podwawelski” Kraków VI) 7 0 7 0:21 0,00
51 KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków IV) 2 0 2 0:6 0,00
52 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 3 0 3 0:9 0,00
53 MLAK Michał (LKS „Wisła” Rząska II) 6 0 6 0:18 0,00
54 UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków V) 9 9 0 27:2 100,00
2 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 16 15 1 47:11 93,75
3 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków V) 9 8 1 25:8 88,89
4 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska II) 15 13 2 39:13 86,67
5 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 12 10 2 34:11 83,33
6 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 10 2 33:11 83,33
7 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 18 15 3 47:20 83,33
8 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 14 4 50:21 77,78
9 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 18 14 4 45:19 77,78
10 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 17 13 4 42:23 76,47
11 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 9 3 29:19 75,00
12 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 13 9 4 32:15 69,23
13 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 12 8 4 30:19 66,67
14 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 14 9 5 29:21 64,29
15 PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków IV) 8 5 3 21:16 62,50
16 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 9 5 4 17:15 55,56
17 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 13 7 6 27:19 53,85
18 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 17 8 9 28:37 47,06
19 MRYC Henryk (LKS „Wisła” Rząska II) 13 6 7 22:26 46,15
20 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków V) 9 4 5 17:18 44,44
21 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 9 4 5 15:17 44,44
22 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 12 5 7 21:22 41,67
23 ŁAKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków IV) 11 4 7 18:26 36,36
24 KRAWCZYK Kacper (KS „Podwawelski” Kraków VI) 17 6 11 27:34 35,29
25 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 4 8 18:26 33,33
26 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 7 2 5 11:16 28,57
27 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 12 3 9 13:29 25,00
28 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 15 3 12 19:39 20,00
29 NIEDBAŁA Tomasz (LKS „Wisła” Rząska II) 15 3 12 13:37 20,00
30 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 13 2 11 18:34 15,38
31 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska II) 8 1 7 10:21 12,50
32 DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków IV) 8 1 7 6:23 12,50
33 PIETROW Aleksander (KS „Podwawelski” Kraków VI) 15 1 14 8:42 6,67
34 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 7 0 7 3:21 0,00
35 KOŁODZIEJ Justyna (TKS „Opoka” Trzebinia II) 7 0 7 2:21 0,00
36 SIEDLECKI Antoni (KS „Podwawelski” Kraków VI) 7 0 7 0:21 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 16 15 1 6 4 2 17,0
2 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 18 15 3 6 4 2 17,0
3 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 18 14 4 6 5 1 16,5
4 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 18 14 4 6 4 2 16,0
5 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 17 13 4 6 4 2 15,0
6 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska II) 15 13 2 5 2 3 14,0
7 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 10 2 4 3 1 11,5
8 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 13 9 4 5 5 0 11,5
9 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 14 9 5 5 4 1 11,0
10 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 12 10 2 4 1 3 10,5
11 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 9 3 4 3 1 10,5
12 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków V) 9 9 0 3 2 1 10,0
13 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków V) 9 8 1 3 3 0 9,5
14 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 12 8 4 4 3 1 9,5
15 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 17 8 9 6 3 3 9,5
16 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 13 7 6 4 2 2 8,0
17 MRYC Henryk (LKS „Wisła” Rząska II) 13 6 7 4 3 1 7,5
18 KRAWCZYK Kacper (KS „Podwawelski” Kraków VI) 17 6 11 6 2 4 7,0
19 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 9 5 4 3 2 1 6,0
20 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków IV) 6 5 1 1 1 0 5,5
21 PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków IV) 8 5 3 2 1 1 5,5
22 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków V) 9 4 5 3 3 0 5,5
23 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 12 5 7 4 1 3 5,5
24 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 4 8 4 2 2 5,0
25 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 6 4 2 2 1 1 4,5
26 KURCAB Szymon (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 4 2 2 1 1 4,5
27 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 9 4 5 3 1 2 4,5
28 ŁAKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków IV) 11 4 7 0 0 0 4,0
29 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 12 3 9 5 2 3 4,0
30 WĄTOR Oliwia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 1 1 0 3,5
31 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 15 3 12 2 1 1 3,5
32 NIEDBAŁA Tomasz (LKS „Wisła” Rząska II) 15 3 12 5 1 4 3,5
33 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 13 2 11 5 1 4 2,5
34 GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków IV) 3 1 2 2 2 0 2,0
35 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 7 2 5 3 0 3 2,0
36 PIETROW Aleksander (KS „Podwawelski” Kraków VI) 15 1 14 5 2 3 2,0
37 DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków IV) 8 1 7 3 1 2 1,5
38 PASZEK Hubert (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 2 1 1 0 0 0 1,0
39 ŁABĘDŹ Janusz (LKS „Wisła” Rząska II) 3 1 2 1 0 1 1,0
40 KOŁODZIEJ Michał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 4 1 3 1 0 1 1,0
41 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków IV) 6 1 5 4 0 4 1,0
42 KORDAS Konrad (KS „Podwawelski” Kraków VI) 6 1 5 3 0 3 1,0
43 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska II) 8 1 7 2 0 2 1,0
44 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 3 0 3 1 1 0 0,5
45 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 7 0 7 2 1 1 0,5
46 KOŁODZIEJ Justyna (TKS „Opoka” Trzebinia II) 7 0 7 2 1 1 0,5
47 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 3 0 3 0 0 0 0,0
48 KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 1 0 1 0,0
49 UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 0 0 0 0,0
50 KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków IV) 2 0 2 1 0 1 0,0
51 MLAK Michał (LKS „Wisła” Rząska II) 6 0 6 2 0 2 0,0
52 CHRUSTEK Arsen (MKS KSOS Kraków IV) 3 0 3 1 0 1 0,0
53 SZEWCZYK Maria (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 1 0 1 0,0
54 SIEDLECKI Antoni (KS „Podwawelski” Kraków VI) 7 0 7 3 0 3 0,0
55 SLIEPUSHENKO Andrii (KS „Podwawelski” Kraków VI) 0 0 0 1 0 1 0,0