V liga gr. A rejon Kraków
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 DĄBROWSKI Damian (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 6 6 0 18:4 100,00
2 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska I) 6 6 0 18:6 100,00
3 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 15:4 83,33
4 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 5 1 17:5 83,33
5 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska I) 6 5 1 16:6 83,33
6 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska I) 4 4 0 12:2 100,00
7 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 5 4 1 13:4 80,00
8 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 4 2 16:6 66,67
9 NOSEK Robert (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 6 4 2 13:6 66,67
10 BUCH Marcin („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 4 2 14:7 66,67
11 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 4 2 14:8 66,67
12 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 3 3 0 9:0 100,00
13 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 9:0 100,00
14 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 9:0 100,00
15 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków II) 3 3 0 9:1 100,00
16 RÓŻYCZKA Mirosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 9:1 100,00
17 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków II) 3 3 0 9:2 100,00
18 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków II) 3 3 0 9:2 100,00
19 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 9:3 100,00
20 ZAPALSKI Bartosz (PKS „Porta” Kraków II) 3 3 0 9:3 100,00
21 LASAK Robert (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 3 3 0 9:3 100,00
22 CHŁĘDOWSKI Jakub (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 9:4 100,00
23 ZLEZARCZYK Rafał (TKKF Dobczyce) 5 3 2 12:8 60,00
24 ZAKRZYŃSKI Wojciech (TKKF Dobczyce) 5 3 2 12:9 60,00
25 JAWORSKI Jeremi (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 5 3 2 10:8 60,00
26 KWIECIŃSKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów III) 6 3 3 14:12 50,00
27 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 6 3 3 14:15 50,00
28 DUDA Patryk (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 2 2 0 6:2 100,00
29 STROJEK Karol (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 6:3 66,67
30 MIERNIK Jan (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 8:5 66,67
31 PUU Aarne (LKS „Wisła” Rząska I) 3 2 1 6:5 66,67
32 MIĘKINA Hubert (UKS „Gryf” Gdów III) 6 2 4 10:12 33,33
33 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków II) 6 2 4 11:14 33,33
34 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 6 2 4 10:13 33,33
35 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 2 4 9:12 33,33
36 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 1 1 0 3:0 100,00
37 PIASKOWSKI Piotr (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 1 1 0 3:0 100,00
38 BEŁZA Janusz (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 1 2 5:7 33,33
39 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 6 1 5 5:17 16,67
40 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 6 1 5 3:16 16,67
41 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 3 0 3 3:9 0,00
42 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 3 0 3 3:9 0,00
43 BAJER Emilia (TKKF Dobczyce) 2 0 2 2:6 0,00
44 JAKUBCZYK Katarzyna (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 2:9 0,00
45 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 3 0 3 2:9 0,00
46 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 2 0 2 1:6 0,00
47 MARKIEWICZ Michał („Siemacha” Kraków II) 6 0 6 3:18 0,00
48 WALCZAK Michał (MKS KSOS Kraków III) 3 0 3 1:9 0,00
49 PAJORSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów III) 3 0 3 1:9 0,00
50 RADZISZEWSKI Radosław (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 3 0 3 0:9 0,00
51 MARZEC Stefan (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 3 0 3 0:9 0,00
52 MATYASIK Mikołaj („Siemacha” Kraków II) 3 0 3 0:9 0,00
53 SASIŃSKI Tomasz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 3 0 3 0:9 0,00
54 KRZYK Bartosz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 3 0 3 0:9 0,00
55 SKOWRONEK Anna (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 5 0 5 0:15 0,00
56 KUSZYŃSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 1 0 1 0:3 0,00
57 MARCHEWKA Rafał (UKS „Gryf” Gdów III) 1 0 1 0:3 0,00
58 PIOTROWSKI Wiktor („Siemacha” Kraków II) 3 0 3 0:9 0,00
59 GAJ Milena (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 0:9 0,00
60 SKOWRONEK Amelia (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 1 0 1 0:3 0,00
61 RUDZKA Oliwia (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 0:9 0,00
62 TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów III) 2 0 2 0:6 0,00
63 KOSTUCH Gabriela (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 2 0 2 0:6 0,00
64 JAKUBCZYK Weronika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 3 3 0 9:0 100,00
2 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 9:0 100,00
3 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 9:0 100,00
4 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków II) 3 3 0 9:1 100,00
5 RÓŻYCZKA Mirosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 9:1 100,00
6 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska I) 4 4 0 12:2 100,00
7 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków II) 3 3 0 9:2 100,00
8 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków II) 3 3 0 9:2 100,00
9 DĄBROWSKI Damian (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 6 6 0 18:4 100,00
10 DUDA Patryk (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 2 2 0 6:2 100,00
11 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 9:3 100,00
12 ZAPALSKI Bartosz (PKS „Porta” Kraków II) 3 3 0 9:3 100,00
13 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska I) 6 6 0 18:6 100,00
14 LASAK Robert (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 3 3 0 9:3 100,00
15 CHŁĘDOWSKI Jakub (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 9:4 100,00
16 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 15:4 83,33
17 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 5 1 17:5 83,33
18 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska I) 6 5 1 16:6 83,33
19 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 5 4 1 13:4 80,00
20 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 4 2 16:6 66,67
21 NOSEK Robert (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 6 4 2 13:6 66,67
22 BUCH Marcin („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 4 2 14:7 66,67
23 STROJEK Karol (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 6:3 66,67
24 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 4 2 14:8 66,67
25 MIERNIK Jan (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 8:5 66,67
26 PUU Aarne (LKS „Wisła” Rząska I) 3 2 1 6:5 66,67
27 ZLEZARCZYK Rafał (TKKF Dobczyce) 5 3 2 12:8 60,00
28 ZAKRZYŃSKI Wojciech (TKKF Dobczyce) 5 3 2 12:9 60,00
29 JAWORSKI Jeremi (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 5 3 2 10:8 60,00
30 KWIECIŃSKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów III) 6 3 3 14:12 50,00
31 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 6 3 3 14:15 50,00
32 MIĘKINA Hubert (UKS „Gryf” Gdów III) 6 2 4 10:12 33,33
33 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków II) 6 2 4 11:14 33,33
34 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 6 2 4 10:13 33,33
35 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 2 4 9:12 33,33
36 BEŁZA Janusz (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 1 2 5:7 33,33
37 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 6 1 5 5:17 16,67
38 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 6 1 5 3:16 16,67
39 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 3 0 3 3:9 0,00
40 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 3 0 3 3:9 0,00
41 BAJER Emilia (TKKF Dobczyce) 2 0 2 2:6 0,00
42 JAKUBCZYK Katarzyna (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 2:9 0,00
43 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 3 0 3 2:9 0,00
44 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 2 0 2 1:6 0,00
45 MARKIEWICZ Michał („Siemacha” Kraków II) 6 0 6 3:18 0,00
46 WALCZAK Michał (MKS KSOS Kraków III) 3 0 3 1:9 0,00
47 PAJORSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów III) 3 0 3 1:9 0,00
48 RADZISZEWSKI Radosław (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 3 0 3 0:9 0,00
49 MARZEC Stefan (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 3 0 3 0:9 0,00
50 MATYASIK Mikołaj („Siemacha” Kraków II) 3 0 3 0:9 0,00
51 SASIŃSKI Tomasz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 3 0 3 0:9 0,00
52 KRZYK Bartosz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 3 0 3 0:9 0,00
53 SKOWRONEK Anna (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 5 0 5 0:15 0,00
54 PIOTROWSKI Wiktor („Siemacha” Kraków II) 3 0 3 0:9 0,00
55 GAJ Milena (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 0:9 0,00
56 RUDZKA Oliwia (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 0:9 0,00
57 TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów III) 2 0 2 0:6 0,00
58 KOSTUCH Gabriela (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ROMANOWSKI Cezary / BUŁA Dominik
(LKS „Wisła” Rząska I)
1 1 0 3:0 100,00
2 MICHAŁOWSKI Włodzimierz / KORCZEK Łukasz
(LKS „Wisła” Rząska I)
1 1 0 3:0 100,00
3 KUC Leszek / GŁOWACKI Arkadiusz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
1 1 0 3:0 100,00
4 TALAGA Samuel / ŻĄDŁO Piotr
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
1 1 0 3:0 100,00
5 KOHUTEK Konrad / PEREK Robert
(PKS „Porta” Kraków II)
1 1 0 3:0 100,00
6 JEDYNAK Damian / NOSEK Robert
(LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II)
1 1 0 3:0 100,00
7 WOLANIN Piotr / SOBUCKI Mateusz
(KS „Podwawelski” Kraków V)
1 1 0 3:0 100,00
8 PIASKOWSKI Piotr / DĄBROWSKI Damian
(LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II)
1 1 0 3:0 100,00
9 ZAPALSKI Bartosz / KMIEĆ Paweł
(PKS „Porta” Kraków II)
1 1 0 3:0 100,00
10 DĄBROWSKI Damian / NOSEK Robert
(LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II)
1 1 0 3:0 100,00
11 ŚWIATŁOŃ Sebastian / ŚWIĘCH Jarosław
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
2 2 0 6:1 100,00
12 NAŁÓDKA Dariusz / KUC Leszek
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
1 1 0 3:1 100,00
13 STROJEK Karol / STROJEK Arkadiusz
(UKS „Gryf” Gdów III)
1 1 0 3:1 100,00
14 NOWAK Jakub / BAJER Grzegorz
(TKKF Dobczyce)
2 2 0 6:4 100,00
15 RÓŻYCZKA Mirosław / CHŁĘDOWSKI Jakub
(KS „Podwawelski” Kraków V)
1 1 0 3:2 100,00
16 BOCHENEK Dariusz / BUCH Marcin
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
2 1 1 5:3 50,00
17 ZLEZARCZYK Rafał / ZAKRZYŃSKI Wojciech
(TKKF Dobczyce)
2 1 1 4:4 50,00
18 MIĘKINA Hubert / KWIECIŃSKI Jakub
(UKS „Gryf” Gdów III)
2 1 1 3:3 50,00
19 BUJAK Piotr / KUSZYŃSKI Marek
(MKS KSOS Kraków III)
1 0 1 2:3 0,00
20 ROMANOWSKI Cezary / MICHAŁOWSKI Włodzimierz
(LKS „Wisła” Rząska I)
1 0 1 2:3 0,00
21 LASAK Robert / JAWORSKI Jeremi
(LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II)
1 0 1 1:3 0,00
22 MARKIEWICZ Zbigniew / MARKIEWICZ Michał
(„Siemacha” Kraków II)
1 0 1 1:3 0,00
23 PUU Aarne / KORCZEK Łukasz
(LKS „Wisła” Rząska I)
1 0 1 1:3 0,00
24 KRZYK Bartosz / RADZISZEWSKI Radosław
(LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko)
1 0 1 0:3 0,00
25 GAJ Milena / FILIPEK Angelika
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
1 0 1 0:3 0,00
26 SASIŃSKI Tomasz / MARZEC Stefan
(LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko)
1 0 1 0:3 0,00
27 SKOWRONEK Anna / RUDZKA Oliwia
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
1 0 1 0:3 0,00
28 FILIPEK Angelika / JAKUBCZYK Katarzyna
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
1 0 1 0:3 0,00
29 MARCHEWKA Rafał / PAJORSKI Mateusz
(UKS „Gryf” Gdów III)
1 0 1 0:3 0,00
30 CNOTA Jakub / PIRÓG Paweł
(„Siemacha” Kraków II)
1 0 1 0:3 0,00
31 PIEPRZYK Szymon / WALCZAK Michał
(MKS KSOS Kraków III)
1 0 1 0:3 0,00
32 MARKIEWICZ Michał / PIRÓG Paweł
(„Siemacha” Kraków II)
1 0 1 0:3 0,00
33 BEŁZA Janusz / ŻĄDŁO Piotr
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
1 0 1 0:3 0,00
34 MARKIEWICZ Zbigniew / CNOTA Jakub
(„Siemacha” Kraków II)
1 0 1 0:3 0,00
35 KOSTUCH Gabriela / JAKUBCZYK Weronika
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
1 0 1 0:3 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 DĄBROWSKI Damian (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 6 6 0 2 2 0 7,0
2 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska I) 6 6 0 2 1 1 6,5
3 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 2 2 0 6,0
4 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska I) 6 5 1 2 1 1 5,5
5 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 5 1 2 1 1 5,5
6 NOSEK Robert (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 6 4 2 2 2 0 5,0
7 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 4 2 2 2 0 5,0
8 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska I) 4 4 0 1 1 0 4,5
9 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 5 4 1 2 1 1 4,5
10 BUCH Marcin („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 4 2 2 1 1 4,5
11 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 4 2 2 1 1 4,5
12 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 6 3 3 2 2 0 4,0
13 ZAPALSKI Bartosz (PKS „Porta” Kraków II) 3 3 0 1 1 0 3,5
14 RÓŻYCZKA Mirosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 1 1 0 3,5
15 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 1 1 0 3,5
16 CHŁĘDOWSKI Jakub (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 1 1 0 3,5
17 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków II) 3 3 0 1 1 0 3,5
18 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków II) 3 3 0 1 1 0 3,5
19 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 1 1 0 3,5
20 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 1 1 0 3,5
21 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 3 3 0 1 1 0 3,5
22 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków II) 3 3 0 1 1 0 3,5
23 ZLEZARCZYK Rafał (TKKF Dobczyce) 5 3 2 2 1 1 3,5
24 ZAKRZYŃSKI Wojciech (TKKF Dobczyce) 5 3 2 2 1 1 3,5
25 KWIECIŃSKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów III) 6 3 3 2 1 1 3,5
26 LASAK Robert (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 3 3 0 1 0 1 3,0
27 JAWORSKI Jeremi (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 5 3 2 1 0 1 3,0
28 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 2 4 2 2 0 3,0
29 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 6 2 4 2 2 0 3,0
30 STROJEK Karol (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 1 1 0 2,5
31 MIĘKINA Hubert (UKS „Gryf” Gdów III) 6 2 4 2 1 1 2,5
32 DUDA Patryk (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 2 2 0 0 0 0 2,0
33 PUU Aarne (LKS „Wisła” Rząska I) 3 2 1 1 0 1 2,0
34 MIERNIK Jan (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 0 0 0 2,0
35 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków II) 6 2 4 2 0 2 2,0
36 PIASKOWSKI Piotr (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 1 1 0 1 1 0 1,5
37 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II) 1 1 0 1 1 0 1,5
38 BEŁZA Janusz (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 1 2 1 0 1 1,0
39 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 6 1 5 2 0 2 1,0
40 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 6 1 5 2 0 2 1,0
41 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 3 0 3 1 1 0 0,5
42 STROJEK Arkadiusz (UKS „Gryf” Gdów III) 0 0 0 1 1 0 0,5
43 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 2 0 2 1 0 1 0,0
44 KRZYK Bartosz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 3 0 3 1 0 1 0,0
45 SASIŃSKI Tomasz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 3 0 3 1 0 1 0,0
46 GAJ Milena (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 1 0 1 0,0
47 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 3 0 3 0 0 0 0,0
48 KUSZYŃSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 1 0 1 1 0 1 0,0
49 MARCHEWKA Rafał (UKS „Gryf” Gdów III) 1 0 1 1 0 1 0,0
50 TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów III) 2 0 2 0 0 0 0,0
51 PIOTROWSKI Wiktor („Siemacha” Kraków II) 3 0 3 0 0 0 0,0
52 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 3 0 3 1 0 1 0,0
53 BAJER Emilia (TKKF Dobczyce) 2 0 2 0 0 0 0,0
54 KOSTUCH Gabriela (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 2 0 2 1 0 1 0,0
55 MARZEC Stefan (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 3 0 3 1 0 1 0,0
56 MATYASIK Mikołaj („Siemacha” Kraków II) 3 0 3 0 0 0 0,0
57 MARKIEWICZ Michał („Siemacha” Kraków II) 6 0 6 2 0 2 0,0
58 RADZISZEWSKI Radosław (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 3 0 3 1 0 1 0,0
59 JAKUBCZYK Weronika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 1 0 1 1 0 1 0,0
60 SKOWRONEK Amelia (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 1 0 1 0 0 0 0,0
61 PAJORSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów III) 3 0 3 1 0 1 0,0
62 JAKUBCZYK Katarzyna (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 1 0 1 0,0
63 SKOWRONEK Anna (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 5 0 5 1 0 1 0,0
64 RUDZKA Oliwia (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 1 0 1 0,0
65 WALCZAK Michał (MKS KSOS Kraków III) 3 0 3 1 0 1 0,0
66 MARKIEWICZ Zbigniew („Siemacha” Kraków II) 0 0 0 2 0 2 0,0
Drużyna KS „Górnik” Wieliczka została wykluczona z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy