V liga rejon Nowy Targ
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 27 21 6 71:29 77,78
2 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 27 20 7 63:29 74,07
3 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 24 19 5 62:24 79,17
4 TERLECKI Mirosław (KS „Unia” Naprawa) 21 17 4 57:20 80,95
5 WĘGLARZ Patryk (LKS „Victoria” Nidek) 25 16 9 52:36 64,00
6 ŚCIESZKA Karolina (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 24 15 9 50:41 62,50
7 GALA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice II) 15 14 1 43:7 93,33
8 SKRZYPIEC Dawid (LKS „Victoria” Nidek) 22 14 8 49:34 63,64
9 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 14 10 55:42 58,33
10 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 24 14 10 52:40 58,33
11 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 27 14 13 55:51 51,85
12 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice II) 14 13 1 39:8 92,86
13 KOWALKOWSKI Maciej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 15 13 2 39:12 86,67
14 LITWIAK Tadeusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 18 12 6 45:26 66,67
15 KORCZAK Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 23 12 11 43:41 52,17
16 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 24 12 12 47:44 50,00
17 BIZOŃ Stefan (LKS „Victoria” Nidek) 24 11 13 49:44 45,83
18 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 26 11 15 45:54 42,31
19 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 15 10 5 33:21 66,67
20 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 27 10 17 35:57 37,04
21 GALA Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice II) 9 9 0 27:1 100,00
22 BODNAR Michał (MKS „Skawa” Wadowice II) 9 9 0 27:2 100,00
23 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 24 9 15 29:51 37,50
24 BODNAR Marcin (MKS „Skawa” Wadowice II) 8 8 0 24:1 100,00
25 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 13 8 5 24:18 61,54
26 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 8 13 27:45 38,10
27 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 10 7 3 23:12 70,00
28 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice II) 10 7 3 24:14 70,00
29 PSHENOV Viktor („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 7 5 27:16 58,33
30 JĘDRAL Robert (KS „Unia” Naprawa) 12 7 5 27:19 58,33
31 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 15 7 8 27:26 46,67
32 STUDNICKA Anna (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 7 14 23:47 33,33
33 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 11 6 5 22:17 54,55
34 PALENIK Jerzy („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 6 6 24:21 50,00
35 KWIATKOWSKI Kacper (KS „Gorce” Nowy Targ III) 12 6 6 22:23 50,00
36 PIETRAŃCZYK Jakub (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 5 1 16:7 83,33
37 LEŚNY Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 13 5 8 19:27 38,46
38 RAJDA Karol (MKS „Skawa” Wadowice III) 15 5 10 22:33 33,33
39 MOSKAŁA Kamil (KS „Unia” Naprawa) 15 5 10 18:34 33,33
40 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 21 5 16 22:52 23,81
41 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 5 16 21:50 23,81
42 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 4 20 14:62 16,67
43 KOMAR Janusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 3 3 0 9:0 100,00
44 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice II) 3 3 0 9:1 100,00
45 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 3 3 0 9:1 100,00
46 BIELAŃSKI Dariusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 3 3 0 9:2 100,00
47 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 3 3 10:11 50,00
48 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 8 3 5 12:16 37,50
49 KOŁODZIEJCZYK Mateusz (KS „Unia” Naprawa) 9 3 6 11:19 33,33
50 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 3 9 17:29 25,00
51 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 3 21 13:66 12,50
52 WINIARSKI Mieszko („Power Rangers” Czarny Dunajec) 5 2 3 7:9 40,00
53 KOWALCZYK Marek (KS „Unia” Naprawa) 6 2 4 9:16 33,33
54 MIREK Radosław (KS „Unia” Naprawa) 15 2 13 10:42 13,33
55 SAŁAPATEK Tomasz (ULKS „Lachowice” II) 1 1 0 3:2 100,00
56 ZIÓŁKO Izaak („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 1 1 3:3 50,00
57 DŁUGOPOLSKI Grzegorz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 3 1 2 5:6 33,33
58 KUTEK Edyta (ULKS „Lachowice” II) 3 1 2 3:7 33,33
59 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 3 1 2 3:7 33,33
60 ŁOCHAŃSKI Seweryn (LKS „Victoria” Nidek) 5 1 4 6:12 20,00
61 KOWALCZYK Bartosz (KS „Unia” Naprawa) 6 1 5 4:16 16,67
62 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 24 1 23 9:69 4,17
63 ZOŃ Bartosz (LKS „Victoria” Nidek) 1 0 1 2:3 0,00
64 GIBAS Piotr (LKS „Victoria” Nidek) 4 0 4 3:12 0,00
65 ZAJDA Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 12 0 12 5:36 0,00
66 KUBERA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice III) 12 0 12 4:36 0,00
67 GAŁUSZKA Piotr (MKS „Skawa” Wadowice III) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GALA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice II) 15 14 1 43:7 93,33
2 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice II) 14 13 1 39:8 92,86
3 KOWALKOWSKI Maciej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 15 13 2 39:12 86,67
4 TERLECKI Mirosław (KS „Unia” Naprawa) 21 17 4 57:20 80,95
5 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 24 19 5 62:24 79,17
6 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 27 21 6 71:29 77,78
7 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 27 20 7 63:29 74,07
8 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 10 7 3 23:12 70,00
9 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice II) 10 7 3 24:14 70,00
10 LITWIAK Tadeusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 18 12 6 45:26 66,67
11 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 15 10 5 33:21 66,67
12 WĘGLARZ Patryk (LKS „Victoria” Nidek) 25 16 9 52:36 64,00
13 SKRZYPIEC Dawid (LKS „Victoria” Nidek) 22 14 8 49:34 63,64
14 ŚCIESZKA Karolina (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 24 15 9 50:41 62,50
15 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 13 8 5 24:18 61,54
16 PSHENOV Viktor („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 7 5 27:16 58,33
17 JĘDRAL Robert (KS „Unia” Naprawa) 12 7 5 27:19 58,33
18 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 14 10 55:42 58,33
19 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 24 14 10 52:40 58,33
20 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 11 6 5 22:17 54,55
21 KORCZAK Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 23 12 11 43:41 52,17
22 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 27 14 13 55:51 51,85
23 PALENIK Jerzy („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 6 6 24:21 50,00
24 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 24 12 12 47:44 50,00
25 KWIATKOWSKI Kacper (KS „Gorce” Nowy Targ III) 12 6 6 22:23 50,00
26 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 15 7 8 27:26 46,67
27 BIZOŃ Stefan (LKS „Victoria” Nidek) 24 11 13 49:44 45,83
28 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 26 11 15 45:54 42,31
29 LEŚNY Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 13 5 8 19:27 38,46
30 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 8 13 27:45 38,10
31 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 24 9 15 29:51 37,50
32 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 27 10 17 35:57 37,04
33 RAJDA Karol (MKS „Skawa” Wadowice III) 15 5 10 22:33 33,33
34 MOSKAŁA Kamil (KS „Unia” Naprawa) 15 5 10 18:34 33,33
35 STUDNICKA Anna (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 7 14 23:47 33,33
36 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 3 9 17:29 25,00
37 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 21 5 16 22:52 23,81
38 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 5 16 21:50 23,81
39 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 4 20 14:62 16,67
40 MIREK Radosław (KS „Unia” Naprawa) 15 2 13 10:42 13,33
41 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 3 21 13:66 12,50
42 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 24 1 23 9:69 4,17
43 ZAJDA Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 12 0 12 5:36 0,00
44 KUBERA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice III) 12 0 12 4:36 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 BODZIONY Grzegorz / LITWIAK Tadeusz
(„Power Rangers” Czarny Dunajec)
3 3 0 9:4 100,00
2 KOLASA Dawid / KOLASA Iwona
(UKS „Tornado” Waksmund)
5 4 1 13:4 80,00
3 KOWALKOWSKI Maciej / MRUGAŁA Bartłomiej
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
5 4 1 12:4 80,00
4 BIZOŃ Stefan / SZEMIK Krzysztof
(LKS „Victoria” Nidek)
9 7 2 22:13 77,78
5 KACHEL Jan / BANAŚ Jan
(ULKS „Lachowice” II)
7 5 2 17:8 71,43
6 GRAJNY Piotr / KACHEL Piotr
(ULKS „Lachowice” II)
7 4 3 13:11 57,14
7 TERLECKI Mirosław / JĘDRAL Robert
(KS „Unia” Naprawa)
4 2 2 8:8 50,00
8 JACHYMIAK Krzysztof / GNIADEK Piotr
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
7 3 4 13:14 42,86
9 KWIATKOWSKI Kacper / KOWALCZYK Michał
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
5 2 3 9:10 40,00
10 SKRZYPIEC Dawid / WĘGLARZ Patryk
(LKS „Victoria” Nidek)
6 2 4 10:14 33,33
11 MROCZKA Alicja / LECH Maja
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
6 2 4 7:12 33,33
12 ŚCIESZKA Karolina / KORCZAK Natasza
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
9 3 6 11:21 33,33
13 BANDYK Katarzyna / PSHENOV Viktor
(„Power Rangers” Czarny Dunajec)
3 1 2 4:8 33,33
14 KOLASA Dawid / KUNKA Aleksandra
(UKS „Tornado” Waksmund)
3 1 2 3:6 33,33
15 KOLASA Iwona / KAMIŃSKA Martyna
(UKS „Tornado” Waksmund)
3 1 2 3:8 33,33
16 KLAG Franciszek / MRUGAŁA Jan
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
8 2 6 10:21 25,00
17 WCISŁO Patryk / RAJDA Karol
(MKS „Skawa” Wadowice III)
4 1 3 5:11 25,00
18 KAMIŃSKA Martyna / KUNKA Aleksandra
(UKS „Tornado” Waksmund)
5 1 4 6:14 20,00
19 MIREK Radosław / MOSKAŁA Kamil
(KS „Unia” Naprawa)
3 0 3 2:9 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 27 21 6 9 7 2 24,5
2 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 27 20 7 9 6 3 23,0
3 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 24 19 5 8 5 3 21,5
4 TERLECKI Mirosław (KS „Unia” Naprawa) 21 17 4 7 4 3 19,0
5 WĘGLARZ Patryk (LKS „Victoria” Nidek) 25 16 9 9 3 6 17,5
6 GALA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice II) 15 14 1 5 5 0 16,5
7 ŚCIESZKA Karolina (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 24 15 9 9 3 6 16,5
8 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 24 14 10 8 5 3 16,5
9 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 27 14 13 9 5 4 16,5
10 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice II) 14 13 1 4 4 0 15,0
11 KOWALKOWSKI Maciej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 15 13 2 5 4 1 15,0
12 SKRZYPIEC Dawid (LKS „Victoria” Nidek) 22 14 8 6 2 4 15,0
13 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 14 10 8 2 6 15,0
14 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 24 12 12 8 5 3 14,5
15 BIZOŃ Stefan (LKS „Victoria” Nidek) 24 11 13 9 7 2 14,5
16 LITWIAK Tadeusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 18 12 6 5 4 1 14,0
17 KORCZAK Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 23 12 11 9 3 6 13,5
18 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 26 11 15 9 4 5 13,0
19 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 27 10 17 9 5 4 12,5
20 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 15 10 5 5 4 1 12,0
21 BODNAR Michał (MKS „Skawa” Wadowice II) 9 9 0 3 3 0 10,5
22 GALA Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice II) 9 9 0 3 3 0 10,5
23 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 24 9 15 8 2 6 10,0
24 BODNAR Marcin (MKS „Skawa” Wadowice II) 8 8 0 3 3 0 9,5
25 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 13 8 5 7 3 4 9,5
26 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 8 13 7 2 5 9,0
27 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 10 7 3 4 3 1 8,5
28 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice II) 10 7 3 2 2 0 8,0
29 JĘDRAL Robert (KS „Unia” Naprawa) 12 7 5 4 2 2 8,0
30 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 15 7 8 5 2 3 8,0
31 STUDNICKA Anna (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 7 14 7 2 5 8,0
32 PSHENOV Viktor („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 7 5 3 1 2 7,5
33 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 11 6 5 4 2 2 7,0
34 KWIATKOWSKI Kacper (KS „Gorce” Nowy Targ III) 12 6 6 5 2 3 7,0
35 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 21 5 16 7 3 4 6,5
36 PIETRAŃCZYK Jakub (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 5 1 2 2 0 6,0
37 PALENIK Jerzy („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 6 6 3 0 3 6,0
38 LEŚNY Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 13 5 8 2 2 0 6,0
39 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 5 16 7 2 5 6,0
40 RAJDA Karol (MKS „Skawa” Wadowice III) 15 5 10 5 1 4 5,5
41 MOSKAŁA Kamil (KS „Unia” Naprawa) 15 5 10 5 1 4 5,5
42 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 4 20 7 3 4 5,5
43 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 3 9 6 4 2 5,0
44 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice II) 6 3 3 3 2 1 4,0
45 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ V) 24 3 21 8 2 6 4,0
46 KOMAR Janusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 3 3 0 1 1 0 3,5
47 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 3 3 0 1 1 0 3,5
48 BIELAŃSKI Dariusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 3 3 0 1 1 0 3,5
49 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice II) 3 3 0 1 1 0 3,5
50 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 8 3 5 2 1 1 3,5
51 KOŁODZIEJCZYK Mateusz (KS „Unia” Naprawa) 9 3 6 3 1 2 3,5
52 MIREK Radosław (KS „Unia” Naprawa) 15 2 13 5 1 4 2,5
53 WINIARSKI Mieszko („Power Rangers” Czarny Dunajec) 5 2 3 1 0 1 2,0
54 KOWALCZYK Marek (KS „Unia” Naprawa) 6 2 4 2 0 2 2,0
55 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 24 1 23 8 2 6 2,0
56 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 3 1 2 1 1 0 1,5
57 ŁOCHAŃSKI Seweryn (LKS „Victoria” Nidek) 5 1 4 2 1 1 1,5
58 KOWALCZYK Bartosz (KS „Unia” Naprawa) 6 1 5 2 1 1 1,5
59 SAŁAPATEK Tomasz (ULKS „Lachowice” II) 1 1 0 1 0 1 1,0
60 ZIÓŁKO Izaak („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 1 1 0 0 0 1,0
61 DŁUGOPOLSKI Grzegorz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 3 1 2 1 0 1 1,0
62 KUTEK Edyta (ULKS „Lachowice” II) 3 1 2 0 0 0 1,0
63 KUBERA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice III) 12 0 12 4 2 2 1,0
64 ZAJDA Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 12 0 12 4 1 3 0,5
65 GAŁUSZKA Piotr (MKS „Skawa” Wadowice III) 3 0 3 1 0 1 0,0
66 GIBAS Piotr (LKS „Victoria” Nidek) 4 0 4 1 0 1 0,0
67 ZOŃ Bartosz (LKS „Victoria” Nidek) 1 0 1 0 0 0 0,0
Drużyna LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice II wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.