V liga rejon Nowy Sącz
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 BODZIONY Mateusz (LKS „Uran” Łukowica) 27 23 4 73:25 85,19
2 SYWAŁA Dawid (LKS „Uran” Łukowica) 30 23 7 75:39 76,67
3 PLICHTA Józef (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 30 22 8 76:37 73,33
4 JURKOWSKI Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 23 19 4 61:20 82,61
5 JANIKOWSKI Sławomir (LKS „Uran” Łukowica) 28 19 9 65:39 67,86
6 DZIEDZIC Marta (LKS „Uran” Łukowica) 20 18 2 55:17 90,00
7 RYBOWICZ Rafał (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 24 18 6 58:26 75,00
8 PRZYBYLSKI Piotr (MKS „Radość” Gorlice II) 26 18 8 60:35 69,23
9 KLĘBA Mirosław (LKS „Binarowa” Binarowa) 30 18 12 58:53 60,00
10 DZIEDZIC Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 21 17 4 55:24 80,95
11 SZCZECINA Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 24 17 7 59:30 70,83
12 SZAREK Marcin (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 18 16 2 50:18 88,89
13 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 20 16 4 56:22 80,00
14 KANTOR Michał (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 24 15 9 52:32 62,50
15 MOTYKA Grzegorz (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 18 14 4 46:22 77,78
16 TRZECIAK Piotr (LKS „Binarowa” Binarowa) 24 14 10 52:37 58,33
17 MICHALEC Kazimierz (LKS „Binarowa” Binarowa) 30 14 16 56:55 46,67
18 MICHALEC Grzegorz (LKS „Binarowa” Binarowa) 21 13 8 49:28 61,90
19 TABOR Janusz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 15 12 3 37:18 80,00
20 KANTOR Jan (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 18 12 6 42:24 66,67
21 CEWKA Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 18 12 6 41:25 66,67
22 BOLSĘGA Henryk (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 18 12 6 43:27 66,67
23 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 18 12 6 39:30 66,67
24 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 24 12 12 48:41 50,00
25 TOKARZ Adam (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 12 10 2 34:10 83,33
26 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 10 2 31:12 83,33
27 KIEŁBASA Józef (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 16 10 6 40:29 62,50
28 NIEPSUJ Mariusz (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 18 10 8 37:27 55,56
29 PARAIS Leszek (KS „Start” Nowy Sącz II) 19 10 9 39:30 52,63
30 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 23 10 13 38:47 43,48
31 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz II) 9 9 0 27:9 100,00
32 OBRZUT Tomasz (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 19 9 10 34:38 47,37
33 KAWKA Maciej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 24 9 15 39:54 37,50
34 KRÓL Stanisław (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 15 8 7 32:26 53,33
35 LEKKI Paweł (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 8 10 33:34 44,44
36 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 24 8 16 35:56 33,33
37 TROJAN Marek (KS „Start” Nowy Sącz II) 24 8 16 33:55 33,33
38 WARIAN Mirosław (MKS „Radość” Gorlice II) 11 6 5 23:16 54,55
39 WÓJS Tomasz (LUKS „Lipie” Lipie) 11 6 5 21:21 54,55
40 MAGDZIARCZYK Dariusz (KS „Talar Team” Szczawa II) 15 6 9 23:30 40,00
41 ŁUKASIK Andrzej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 23 6 17 29:59 26,09
42 ŁATKA Tomasz (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 25 6 19 25:64 24,00
43 GODAWSKI Dariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 16 5 11 19:36 31,25
44 GIERA Paweł (LKS „Uran” Łukowica) 9 4 5 15:15 44,44
45 TUTAK Antoni (MKS „Radość” Gorlice II) 12 4 8 15:29 33,33
46 OPIŁO Zygmunt (LUKS „Lipie” Lipie) 18 4 14 18:44 22,22
47 KALICIŃSKI Mirosław (KS „Talar Team” Szczawa II) 23 4 19 23:62 17,39
48 BOŃCZAK Stanisław (MKS „Radość” Gorlice II) 30 4 26 29:81 13,33
49 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 3 3 0 9:0 100,00
50 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice II) 3 3 0 9:3 100,00
51 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz II) 3 3 0 9:4 100,00
52 RUTANA Przemysław (LKS „Binarowa” Binarowa) 6 3 3 12:11 50,00
53 WAZ Józef (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 8 3 5 13:16 37,50
54 KRUCZEK Janusz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 10 3 7 15:26 30,00
55 DZIEDZINA Michał (KS „Talar Team” Szczawa II) 16 3 13 14:41 18,75
56 FARON Antoni (KS „Talar Team” Szczawa II) 19 3 16 16:50 15,79
57 GARDOŃ Danuta (KS „Start” Nowy Sącz II) 3 2 1 7:5 66,67
58 KULCZYK Rafał (KS „Start” Nowy Sącz II) 5 2 3 9:12 40,00
59 APOLA Edward (MKS „Radość” Gorlice II) 13 2 11 7:33 15,38
60 MRUK Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 2 1 1 4:3 50,00
61 ŁUCZKOWSKI Bogdan (LKS „Uran” Łukowica) 2 1 1 3:3 50,00
62 KOZIOŁ Bogdan (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 3 1 2 6:7 33,33
63 WÓJTOWICZ Jakub (MKS „Radość” Gorlice II) 3 1 2 6:7 33,33
64 DUDZIK Grzegorz (KS „Talar Team” Szczawa II) 3 1 2 5:8 33,33
65 TOPORKIEWICZ Xavier (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 3 1 2 3:7 33,33
66 JUSZYŃSKA Natalia (MKS „Radość” Gorlice II) 6 1 5 5:16 16,67
67 KALICIŃSKI Radosław (KS „Talar Team” Szczawa II) 7 1 6 3:20 14,29
68 WANTUCH Kamil (LKS „Binarowa” Binarowa) 9 1 8 7:26 11,11
69 SAŁEK Piotr (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 1 11 11:35 8,33
70 GRUCA Marek (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 3 0 3 5:9 0,00
71 MALINOWSKI Dawid (LKS „Uran” Łukowica) 2 0 2 2:6 0,00
72 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 15 0 15 11:45 0,00
73 NOWAK Rafał (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 3 0 3 1:9 0,00
74 ŁABĘCKI Jarosław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 0 3 1:9 0,00
75 SZCZEPANEK Wojciech (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 3 0 3 1:9 0,00
76 JUSZYŃSKI Rafał (MKS „Radość” Gorlice II) 16 0 16 4:48 0,00
77 SAJDAK Łukasz (KS „Talar Team” Szczawa II) 6 0 6 1:18 0,00
78 OPYD Dawid (KS „Talar Team” Szczawa II) 6 0 6 1:18 0,00
79 IWANIEC Bartłomiej (KS „Start” Nowy Sącz II) 6 0 6 1:18 0,00
80 WADOWSKI Krzysztof (LKS „Uran” Łukowica) 2 0 2 0:6 0,00
81 ŻAROWSKA Sonia (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 17 0 17 0:51 0,00
82 MATUSIEWICZ Zuzanna (KS „Talar Team” Szczawa II) 1 0 1 0:3 0,00
83 SZCZEPANIK Jan (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 DZIEDZIC Marta (LKS „Uran” Łukowica) 20 18 2 55:17 90,00
2 SZAREK Marcin (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 18 16 2 50:18 88,89
3 BODZIONY Mateusz (LKS „Uran” Łukowica) 27 23 4 73:25 85,19
4 TOKARZ Adam (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 12 10 2 34:10 83,33
5 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 10 2 31:12 83,33
6 JURKOWSKI Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 23 19 4 61:20 82,61
7 DZIEDZIC Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 21 17 4 55:24 80,95
8 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 20 16 4 56:22 80,00
9 TABOR Janusz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 15 12 3 37:18 80,00
10 MOTYKA Grzegorz (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 18 14 4 46:22 77,78
11 SYWAŁA Dawid (LKS „Uran” Łukowica) 30 23 7 75:39 76,67
12 RYBOWICZ Rafał (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 24 18 6 58:26 75,00
13 PLICHTA Józef (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 30 22 8 76:37 73,33
14 SZCZECINA Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 24 17 7 59:30 70,83
15 PRZYBYLSKI Piotr (MKS „Radość” Gorlice II) 26 18 8 60:35 69,23
16 JANIKOWSKI Sławomir (LKS „Uran” Łukowica) 28 19 9 65:39 67,86
17 KANTOR Jan (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 18 12 6 42:24 66,67
18 CEWKA Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 18 12 6 41:25 66,67
19 BOLSĘGA Henryk (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 18 12 6 43:27 66,67
20 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 18 12 6 39:30 66,67
21 KANTOR Michał (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 24 15 9 52:32 62,50
22 KIEŁBASA Józef (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 16 10 6 40:29 62,50
23 MICHALEC Grzegorz (LKS „Binarowa” Binarowa) 21 13 8 49:28 61,90
24 KLĘBA Mirosław (LKS „Binarowa” Binarowa) 30 18 12 58:53 60,00
25 TRZECIAK Piotr (LKS „Binarowa” Binarowa) 24 14 10 52:37 58,33
26 NIEPSUJ Mariusz (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 18 10 8 37:27 55,56
27 KRÓL Stanisław (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 15 8 7 32:26 53,33
28 PARAIS Leszek (KS „Start” Nowy Sącz II) 19 10 9 39:30 52,63
29 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 24 12 12 48:41 50,00
30 OBRZUT Tomasz (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 19 9 10 34:38 47,37
31 MICHALEC Kazimierz (LKS „Binarowa” Binarowa) 30 14 16 56:55 46,67
32 LEKKI Paweł (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 8 10 33:34 44,44
33 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 23 10 13 38:47 43,48
34 MAGDZIARCZYK Dariusz (KS „Talar Team” Szczawa II) 15 6 9 23:30 40,00
35 KAWKA Maciej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 24 9 15 39:54 37,50
36 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 24 8 16 35:56 33,33
37 TROJAN Marek (KS „Start” Nowy Sącz II) 24 8 16 33:55 33,33
38 TUTAK Antoni (MKS „Radość” Gorlice II) 12 4 8 15:29 33,33
39 GODAWSKI Dariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 16 5 11 19:36 31,25
40 ŁUKASIK Andrzej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 23 6 17 29:59 26,09
41 ŁATKA Tomasz (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 25 6 19 25:64 24,00
42 OPIŁO Zygmunt (LUKS „Lipie” Lipie) 18 4 14 18:44 22,22
43 DZIEDZINA Michał (KS „Talar Team” Szczawa II) 16 3 13 14:41 18,75
44 KALICIŃSKI Mirosław (KS „Talar Team” Szczawa II) 23 4 19 23:62 17,39
45 FARON Antoni (KS „Talar Team” Szczawa II) 19 3 16 16:50 15,79
46 APOLA Edward (MKS „Radość” Gorlice II) 13 2 11 7:33 15,38
47 BOŃCZAK Stanisław (MKS „Radość” Gorlice II) 30 4 26 29:81 13,33
48 SAŁEK Piotr (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 1 11 11:35 8,33
49 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 15 0 15 11:45 0,00
50 JUSZYŃSKI Rafał (MKS „Radość” Gorlice II) 16 0 16 4:48 0,00
51 ŻAROWSKA Sonia (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 17 0 17 0:51 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 SYWAŁA Dawid (LKS „Uran” Łukowica) 30 23 7 10 7 3 26,5
2 BODZIONY Mateusz (LKS „Uran” Łukowica) 27 23 4 9 6 3 26,0
3 PLICHTA Józef (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 30 22 8 9 5 4 24,5
4 JURKOWSKI Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 23 19 4 8 7 1 22,5
5 JANIKOWSKI Sławomir (LKS „Uran” Łukowica) 28 19 9 10 7 3 22,5
6 DZIEDZIC Marta (LKS „Uran” Łukowica) 20 18 2 9 7 2 21,5
7 RYBOWICZ Rafał (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 24 18 6 8 6 2 21,0
8 SZCZECINA Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 24 17 7 8 8 0 21,0
9 KLĘBA Mirosław (LKS „Binarowa” Binarowa) 30 18 12 10 4 6 20,0
10 DZIEDZIC Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 21 17 4 7 5 2 19,5
11 PRZYBYLSKI Piotr (MKS „Radość” Gorlice II) 26 18 8 9 3 6 19,5
12 SZAREK Marcin (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 18 16 2 6 5 1 18,5
13 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 20 16 4 7 5 2 18,5
14 KANTOR Michał (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 24 15 9 8 6 2 18,0
15 MICHALEC Kazimierz (LKS „Binarowa” Binarowa) 30 14 16 10 7 3 17,5
16 MOTYKA Grzegorz (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 18 14 4 6 6 0 17,0
17 MICHALEC Grzegorz (LKS „Binarowa” Binarowa) 21 13 8 7 5 2 15,5
18 TRZECIAK Piotr (LKS „Binarowa” Binarowa) 24 14 10 6 3 3 15,5
19 TABOR Janusz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 15 12 3 5 5 0 14,5
20 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 18 12 6 5 4 1 14,0
21 CEWKA Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 18 12 6 6 4 2 14,0
22 BOLSĘGA Henryk (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 18 12 6 6 3 3 13,5
23 KANTOR Jan (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 18 12 6 6 3 3 13,5
24 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 24 12 12 8 3 5 13,5
25 NIEPSUJ Mariusz (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 18 10 8 7 5 2 12,5
26 TOKARZ Adam (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 12 10 2 5 4 1 12,0
27 PARAIS Leszek (KS „Start” Nowy Sącz II) 19 10 9 7 4 3 12,0
28 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 23 10 13 8 3 5 11,5
29 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 10 2 4 2 2 11,0
30 KIEŁBASA Józef (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 16 10 6 4 1 3 10,5
31 OBRZUT Tomasz (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 19 9 10 7 3 4 10,5
32 KAWKA Maciej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 24 9 15 8 3 5 10,5
33 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz II) 9 9 0 3 2 1 10,0
34 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 24 8 16 8 4 4 10,0
35 KRÓL Stanisław (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 15 8 7 6 3 3 9,5
36 LEKKI Paweł (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 8 10 6 2 4 9,0
37 TROJAN Marek (KS „Start” Nowy Sącz II) 24 8 16 8 2 6 9,0
38 ŁUKASIK Andrzej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 23 6 17 8 4 4 8,0
39 WARIAN Mirosław (MKS „Radość” Gorlice II) 11 6 5 4 3 1 7,5
40 WÓJS Tomasz (LUKS „Lipie” Lipie) 11 6 5 4 2 2 7,0
41 ŁATKA Tomasz (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 25 6 19 9 2 7 7,0
42 MAGDZIARCZYK Dariusz (KS „Talar Team” Szczawa II) 15 6 9 5 1 4 6,5
43 GODAWSKI Dariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 16 5 11 5 2 3 6,0
44 GIERA Paweł (LKS „Uran” Łukowica) 9 4 5 1 1 0 4,5
45 TUTAK Antoni (MKS „Radość” Gorlice II) 12 4 8 4 1 3 4,5
46 OPIŁO Zygmunt (LUKS „Lipie” Lipie) 18 4 14 6 1 5 4,5
47 KALICIŃSKI Mirosław (KS „Talar Team” Szczawa II) 23 4 19 8 1 7 4,5
48 BOŃCZAK Stanisław (MKS „Radość” Gorlice II) 30 4 26 9 1 8 4,5
49 KRUCZEK Janusz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 10 3 7 3 2 1 4,0
50 DZIEDZINA Michał (KS „Talar Team” Szczawa II) 16 3 13 5 2 3 4,0
51 FARON Antoni (KS „Talar Team” Szczawa II) 19 3 16 6 2 4 4,0
52 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice II) 3 3 0 1 1 0 3,5
53 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 3 3 0 1 1 0 3,5
54 RUTANA Przemysław (LKS „Binarowa” Binarowa) 6 3 3 2 1 1 3,5
55 WAZ Józef (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 8 3 5 2 1 1 3,5
56 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz II) 3 3 0 1 0 1 3,0
57 GARDOŃ Danuta (KS „Start” Nowy Sącz II) 3 2 1 1 1 0 2,5
58 KULCZYK Rafał (KS „Start” Nowy Sącz II) 5 2 3 2 1 1 2,5
59 APOLA Edward (MKS „Radość” Gorlice II) 13 2 11 6 1 5 2,5
60 WANTUCH Kamil (LKS „Binarowa” Binarowa) 9 1 8 5 2 3 2,0
61 KOZIOŁ Bogdan (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 3 1 2 1 1 0 1,5
62 TOPORKIEWICZ Xavier (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 3 1 2 1 1 0 1,5
63 SAŁEK Piotr (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 1 11 3 1 2 1,5
64 MRUK Piotr (LUKS „Lipie” Lipie) 2 1 1 0 0 0 1,0
65 ŁUCZKOWSKI Bogdan (LKS „Uran” Łukowica) 2 1 1 0 0 0 1,0
66 DUDZIK Grzegorz (KS „Talar Team” Szczawa II) 3 1 2 1 0 1 1,0
67 WÓJTOWICZ Jakub (MKS „Radość” Gorlice II) 3 1 2 1 0 1 1,0
68 JUSZYŃSKA Natalia (MKS „Radość” Gorlice II) 6 1 5 2 0 2 1,0
69 KALICIŃSKI Radosław (KS „Talar Team” Szczawa II) 7 1 6 4 0 4 1,0
70 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 15 0 15 5 1 4 0,5
71 GRUCA Marek (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 3 0 3 1 0 1 0,0
72 SZCZEPANEK Wojciech (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 3 0 3 1 0 1 0,0
73 NOWAK Rafał (LKS „Orzeł” Wojnarowa I) 3 0 3 1 0 1 0,0
74 ŁABĘCKI Jarosław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 0 3 1 0 1 0,0
75 JUSZYŃSKI Rafał (MKS „Radość” Gorlice II) 16 0 16 4 0 4 0,0
76 MATUSIEWICZ Zuzanna (KS „Talar Team” Szczawa II) 1 0 1 0 0 0 0,0
77 IWANIEC Bartłomiej (KS „Start” Nowy Sącz II) 6 0 6 2 0 2 0,0
78 WADOWSKI Krzysztof (LKS „Uran” Łukowica) 2 0 2 0 0 0 0,0
79 SAJDAK Łukasz (KS „Talar Team” Szczawa II) 6 0 6 3 0 3 0,0
80 ŻAROWSKA Sonia (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 17 0 17 3 0 3 0,0
81 MALINOWSKI Dawid (LKS „Uran” Łukowica) 2 0 2 1 0 1 0,0
82 OPYD Dawid (KS „Talar Team” Szczawa II) 6 0 6 0 0 0 0,0
83 SZCZEPANIK Jan (GSWAL „Mikulec” Grybów II) 3 0 3 1 0 1 0,0
84 URBAŃSKI Jacek (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III) 0 0 0 1 0 1 0,0
85 OBRZUT Jakub (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 0 0 0 1 0 1 0,0
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy