IV liga mężczyzn zachód
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KURCZYNA Łukasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 24 20 4 65:32 83,33
2 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 24 18 6 61:26 75,00
3 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 17 1 53:7 94,44
4 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 17 1 51:10 94,44
5 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 17 1 53:13 94,44
6 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 17 1 53:15 94,44
7 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 21 17 4 57:19 80,95
8 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 23 16 7 53:36 69,57
9 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 18 15 3 49:19 83,33
10 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 21 14 7 48:37 66,67
11 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 21 14 7 45:36 66,67
12 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 15 13 2 40:16 86,67
13 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 21 13 8 46:35 61,90
14 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 12 6 45:29 66,67
15 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 11 7 37:30 61,11
16 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice I) 21 11 10 45:38 52,38
17 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 21 11 10 42:39 52,38
18 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice I) 20 10 10 39:41 50,00
19 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 9 9 0 27:5 100,00
20 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 18 9 9 34:31 50,00
21 WÓJCIK Krzysztof (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 18 9 9 34:36 50,00
22 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 19 9 10 40:36 47,37
23 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 14 8 6 30:25 57,14
24 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 14 8 6 28:24 57,14
25 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 15 8 7 29:30 53,33
26 PASIECZNY Jan (MKS KSOS Kraków II) 11 7 4 27:17 63,64
27 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 12 7 5 25:18 58,33
28 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 15 7 8 30:31 46,67
29 SŁOCIŃSKI Damian (TKS „Opoka” Trzebinia) 12 6 6 20:20 50,00
30 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice I) 21 6 15 29:49 28,57
31 PACYNA Dariusz (MKS KSOS Kraków II) 11 5 6 21:22 45,45
32 PIEKARCZYK Michał (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 14 5 9 26:31 35,71
33 KRUPA Cezary (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 15 5 10 17:37 33,33
34 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 17 5 12 29:42 29,41
35 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 15 4 11 26:37 26,67
36 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice I) 19 4 15 20:48 21,05
37 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 4 3 1 10:6 75,00
38 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 5 3 2 11:9 60,00
39 WCISŁO Konrad („Kruszbud-Gryf” Gdów) 6 3 3 14:13 50,00
40 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 9 3 6 16:19 33,33
41 WODNIAK Kamil (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 12 3 9 19:31 25,00
42 DYMEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 3 9 13:28 25,00
43 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków IV) 12 3 9 13:30 25,00
44 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 13 3 10 17:35 23,08
45 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 13 3 10 15:32 23,08
46 OCHMAN Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 3 15 18:50 16,67
47 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 2 1 8:4 66,67
48 KUCHARSKI Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 4 2 2 7:7 50,00
49 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 7 2 5 10:17 28,57
50 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków IV) 8 2 6 10:20 25,00
51 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 16 2 14 12:44 12,50
52 ŻEBRO Krzysztof (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 1 1 0 3:1 100,00
53 STASZCZAK Zuzanna (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 3 1 2 4:7 33,33
54 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków II) 3 1 2 4:8 33,33
55 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 5 1 4 5:14 20,00
56 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków II) 6 1 5 9:16 16,67
57 LELEK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 10 1 9 14:29 10,00
58 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 14 1 13 9:41 7,14
59 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 1 17 9:52 5,56
60 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 0 3 3:9 0,00
61 NOWAK Łukasz (KTS „Victoria” Spytkowice I) 3 0 3 2:9 0,00
62 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 16 0 16 5:48 0,00
63 PORĄBKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 4 0 4 1:12 0,00
64 JANUŚ Karolina (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 3 0 3 0:9 0,00
65 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 6 0 6 0:18 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 9 9 0 27:5 100,00
2 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 17 1 53:7 94,44
3 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 17 1 51:10 94,44
4 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 17 1 53:13 94,44
5 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 17 1 53:15 94,44
6 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 15 13 2 40:16 86,67
7 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 18 15 3 49:19 83,33
8 KURCZYNA Łukasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 24 20 4 65:32 83,33
9 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 21 17 4 57:19 80,95
10 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 24 18 6 61:26 75,00
11 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 23 16 7 53:36 69,57
12 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 12 6 45:29 66,67
13 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 21 14 7 48:37 66,67
14 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 21 14 7 45:36 66,67
15 PASIECZNY Jan (MKS KSOS Kraków II) 11 7 4 27:17 63,64
16 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 21 13 8 46:35 61,90
17 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 11 7 37:30 61,11
18 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 12 7 5 25:18 58,33
19 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 14 8 6 30:25 57,14
20 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 14 8 6 28:24 57,14
21 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 15 8 7 29:30 53,33
22 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice I) 21 11 10 45:38 52,38
23 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 21 11 10 42:39 52,38
24 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 18 9 9 34:31 50,00
25 SŁOCIŃSKI Damian (TKS „Opoka” Trzebinia) 12 6 6 20:20 50,00
26 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice I) 20 10 10 39:41 50,00
27 WÓJCIK Krzysztof (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 18 9 9 34:36 50,00
28 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 19 9 10 40:36 47,37
29 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 15 7 8 30:31 46,67
30 PACYNA Dariusz (MKS KSOS Kraków II) 11 5 6 21:22 45,45
31 PIEKARCZYK Michał (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 14 5 9 26:31 35,71
32 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 9 3 6 16:19 33,33
33 KRUPA Cezary (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 15 5 10 17:37 33,33
34 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 17 5 12 29:42 29,41
35 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice I) 21 6 15 29:49 28,57
36 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 15 4 11 26:37 26,67
37 WODNIAK Kamil (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 12 3 9 19:31 25,00
38 DYMEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 3 9 13:28 25,00
39 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków IV) 12 3 9 13:30 25,00
40 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 13 3 10 17:35 23,08
41 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 13 3 10 15:32 23,08
42 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice I) 19 4 15 20:48 21,05
43 OCHMAN Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 3 15 18:50 16,67
44 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 16 2 14 12:44 12,50
45 LELEK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 10 1 9 14:29 10,00
46 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 14 1 13 9:41 7,14
47 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 1 17 9:52 5,56
48 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 16 0 16 5:48 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ZAJĘCKI Rafał / GLANOWSKI Bartosz
(TKS „Opoka” Trzebinia)
4 4 0 12:3 100,00
2 CELARY Mateusz / TURECKI Kacper
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
4 4 0 12:3 100,00
3 BAŁUSZEK Kamil / ZAJĘCKI Rafał
(TKS „Opoka” Trzebinia)
3 3 0 9:4 100,00
4 BIEL Jakub / PIETRZYK Marcin
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
3 3 0 9:4 100,00
5 WOJDYŁA Dominik / BRUZDA Rafał
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
4 4 0 12:6 100,00
6 PIĄSTKA Michał / KURCZYNA Łukasz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
8 7 1 23:7 87,50
7 KOŁOS Arkadiusz / KUTAJ Maksymilian
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
5 4 1 13:4 80,00
8 FRĄCZEK Łukasz / GLANOWSKI Bartosz
(TKS „Opoka” Trzebinia)
3 2 1 7:5 66,67
9 CZYŻYCKI Bogdan / DŹWIG Andrzej
(UKS „Zarabie” Myślenice II)
5 3 2 12:11 60,00
10 MAMOŃ Wojciech / GRONDALCZYK Adrian
(KTS „Victoria” Spytkowice I)
7 4 3 12:11 57,14
11 KLAG Wiktor / RÓŻAŃSKI Damian
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
4 2 2 9:6 50,00
12 SUBIK Filip / KRÓLIKOWSKI Bartosz
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
4 2 2 9:9 50,00
13 BAŁUSZEK Kamil / SŁOCIŃSKI Damian
(TKS „Opoka” Trzebinia)
4 2 2 8:8 50,00
14 MOSKAŁA Grzegorz / PIEKARCZYK Michał
(LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice)
4 2 2 8:10 50,00
15 WARMUZ Kamil / CHOJNA Dawid
(KTS „Victoria” Spytkowice I)
7 3 4 11:16 42,86
16 DYMEK Michał / MIKRUT Jakub
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
3 1 2 3:7 33,33
17 RAJTAR Marek / PACYNA Dariusz
(MKS KSOS Kraków II)
4 1 3 7:10 25,00
18 BOBAK Piotr / KAJFASZ Bogdan
(KTS „Victoria” Spytkowice II)
5 1 4 7:13 20,00
19 BOBAK Jacek / OCHMAN Michał
(KTS „Victoria” Spytkowice II)
5 0 5 5:15 0,00
20 KOPACKI Paweł / KUSIAK Franciszek
(KS „Bronowianka” Kraków IV)
3 0 3 3:9 0,00
21 WÓJCIK Krzysztof / KRUPA Cezary
(LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice)
4 0 4 3:12 0,00
22 ROBAK Wiktor / PĘCZEK Mateusz
(MKS KSOS Kraków II)
3 0 3 1:9 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KURCZYNA Łukasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 24 20 4 8 7 1 23,5
2 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 24 18 6 6 4 2 20,0
3 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 17 1 6 5 1 19,5
4 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 21 17 4 7 5 2 19,5
5 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 23 16 7 8 7 1 19,5
6 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 17 1 6 4 2 19,0
7 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 17 1 6 4 2 19,0
8 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 17 1 6 3 3 18,5
9 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 18 15 3 6 4 2 17,0
10 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 21 14 7 7 5 2 16,5
11 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 21 14 7 6 4 2 16,0
12 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 21 13 8 7 6 1 16,0
13 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 15 13 2 5 4 1 15,0
14 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 21 11 10 7 7 0 14,5
15 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 12 6 6 4 2 14,0
16 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice I) 21 11 10 7 4 3 13,0
17 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 11 7 6 3 3 12,5
18 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice I) 20 10 10 7 3 4 11,5
19 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 18 9 9 6 4 2 11,0
20 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 9 9 0 3 2 1 10,0
21 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 14 8 6 5 4 1 10,0
22 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 19 9 10 6 2 4 10,0
23 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 15 8 7 5 3 2 9,5
24 WÓJCIK Krzysztof (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 18 9 9 6 1 5 9,5
25 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 12 7 5 4 4 0 9,0
26 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 14 8 6 5 1 4 8,5
27 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 15 7 8 5 3 2 8,5
28 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice I) 21 6 15 7 4 3 8,0
29 PASIECZNY Jan (MKS KSOS Kraków II) 11 7 4 3 1 2 7,5
30 SŁOCIŃSKI Damian (TKS „Opoka” Trzebinia) 12 6 6 4 2 2 7,0
31 PIEKARCZYK Michał (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 14 5 9 5 3 2 6,5
32 PACYNA Dariusz (MKS KSOS Kraków II) 11 5 6 4 1 3 5,5
33 KRUPA Cezary (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 15 5 10 5 1 4 5,5
34 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 17 5 12 5 1 4 5,5
35 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice I) 19 4 15 7 3 4 5,5
36 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 9 3 6 3 3 0 4,5
37 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 15 4 11 5 1 4 4,5
38 WODNIAK Kamil (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 12 3 9 4 3 1 4,5
39 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 4 3 1 2 2 0 4,0
40 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 13 3 10 4 2 2 4,0
41 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 5 3 2 2 1 1 3,5
42 WCISŁO Konrad („Kruszbud-Gryf” Gdów) 6 3 3 2 1 1 3,5
43 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków IV) 12 3 9 5 1 4 3,5
44 DYMEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 3 9 4 1 3 3,5
45 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 13 3 10 5 0 5 3,0
46 OCHMAN Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 3 15 6 0 6 3,0
47 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 7 2 5 3 1 2 2,5
48 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków IV) 16 2 14 5 1 4 2,5
49 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 2 1 1 0 1 2,0
50 KUCHARSKI Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 4 2 2 1 0 1 2,0
51 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków IV) 8 2 6 1 0 1 2,0
52 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 5 1 4 2 1 1 1,5
53 LELEK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 10 1 9 4 1 3 1,5
54 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 1 17 6 1 5 1,5
55 ŻEBRO Krzysztof (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 1 1 0 0 0 0 1,0
56 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków II) 3 1 2 0 0 0 1,0
57 STASZCZAK Zuzanna (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 3 1 2 1 0 1 1,0
58 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków II) 6 1 5 2 0 2 1,0
59 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 14 1 13 6 0 6 1,0
60 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 16 0 16 6 1 5 0,5
61 PORĄBKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 4 0 4 4 0 4 0,0
62 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 0 3 1 0 1 0,0
63 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 6 0 6 0 0 0 0,0
64 NOWAK Łukasz (KTS „Victoria” Spytkowice I) 3 0 3 0 0 0 0,0
65 JANUŚ Karolina (LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice) 3 0 3 1 0 1 0,0
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od UKS „Polfin” Oświęcim.
Drużyna UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy