V liga rejon Kraków => Grupa „mocniejsza”
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 18 0 54:4 100,00
2 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 18 16 2 50:11 88,89
3 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 15 3 45:16 83,33
4 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 15 14 1 44:9 93,33
5 LUHA Peter (LKS „Polonia” Wilczkowice) 15 13 2 41:21 86,67
6 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 18 13 5 44:26 72,22
7 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków V) 18 11 7 40:30 61,11
8 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 10 10 0 30:6 100,00
9 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska) 18 10 8 38:28 55,56
10 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 15 9 6 31:26 60,00
11 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 10 8 2 26:13 80,00
12 DROZD Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 14 8 6 30:22 57,14
13 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 17 8 9 31:36 47,06
14 WOJTOŃ Przemysław („Q Team” Kraków) 12 7 5 23:18 58,33
15 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 14 7 7 28:25 50,00
16 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 7 8 28:32 46,67
17 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 18 7 11 31:39 38,89
18 SZELEST Jacek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 13 6 7 27:27 46,15
19 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 15 6 9 29:28 40,00
20 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 17 6 11 20:36 35,29
21 WOLAŃCZYK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 18 6 12 25:42 33,33
22 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska) 18 6 12 22:41 33,33
23 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska) 15 5 10 23:33 33,33
24 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska) 17 5 12 24:46 29,41
25 STANISZEWSKI Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 18 5 13 27:43 27,78
26 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 12 4 8 19:27 33,33
27 GÓRECKA Dominika (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 4 8 17:27 33,33
28 PIASKOWSKI Piotr (LKS „Polonia” Wilczkowice) 3 3 0 9:3 100,00
29 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 9 3 6 13:21 33,33
30 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 3 12 14:39 20,00
31 WCISŁO Konrad („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 2 1 6:3 66,67
32 KUCHARSKI Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 2 1 7:4 66,67
33 KURCAB Szymon (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 3:6 33,33
34 PIERZCHAŁA Sebastian (LKS „Wisła” Rząska) 4 1 3 3:9 25,00
35 TKACZYK Marcin (PKS „Porta” Kraków I) 6 1 5 8:17 16,67
36 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 7 1 6 5:18 14,29
37 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 9 1 8 9:24 11,11
38 KOWALSKI Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 2 0 2 2:6 0,00
39 ŁUKASIK Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 0 3 1:9 0,00
40 MAZUR Alfred („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 0 6 1:18 0,00
41 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice) 3 0 3 0:9 0,00
42 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice) 4 0 4 0:12 0,00
43 DUDA Patryk (LKS „Polonia” Wilczkowice) 3 0 3 0:9 0,00
44 MARCHEWKA Rafał („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 18 0 54:4 100,00
2 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 10 10 0 30:6 100,00
3 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 15 14 1 44:9 93,33
4 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 18 16 2 50:11 88,89
5 LUHA Peter (LKS „Polonia” Wilczkowice) 15 13 2 41:21 86,67
6 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 15 3 45:16 83,33
7 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 10 8 2 26:13 80,00
8 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 18 13 5 44:26 72,22
9 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków V) 18 11 7 40:30 61,11
10 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 15 9 6 31:26 60,00
11 WOJTOŃ Przemysław („Q Team” Kraków) 12 7 5 23:18 58,33
12 DROZD Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 14 8 6 30:22 57,14
13 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska) 18 10 8 38:28 55,56
14 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 14 7 7 28:25 50,00
15 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 17 8 9 31:36 47,06
16 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 7 8 28:32 46,67
17 SZELEST Jacek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 13 6 7 27:27 46,15
18 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 15 6 9 29:28 40,00
19 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 18 7 11 31:39 38,89
20 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 17 6 11 20:36 35,29
21 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 12 4 8 19:27 33,33
22 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska) 15 5 10 23:33 33,33
23 GÓRECKA Dominika (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 4 8 17:27 33,33
24 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 9 3 6 13:21 33,33
25 WOLAŃCZYK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 18 6 12 25:42 33,33
26 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska) 18 6 12 22:41 33,33
27 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska) 17 5 12 24:46 29,41
28 STANISZEWSKI Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 18 5 13 27:43 27,78
29 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 3 12 14:39 20,00
30 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 7 1 6 5:18 14,29
31 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 9 1 8 9:24 11,11
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KOŁOS Arkadiusz / KUTAJ Maksymilian
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
3 3 0 9:2 100,00
2 MAŚLONG Mirosław / NOWICKI Marek
(PKS „Porta” Kraków I)
6 6 0 18:7 100,00
3 ŚLAZYK Paweł / DROZD Paweł
(LKS „Polonia” Wilczkowice)
4 4 0 12:6 100,00
4 CELARY Mateusz / TURECKI Kacper
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
4 3 1 11:3 75,00
5 SZELEST Jacek / LUHA Peter
(LKS „Polonia” Wilczkowice)
4 3 1 9:4 75,00
6 WALA Tomasz / WOJTOŃ Przemysław
(„Q Team” Kraków)
4 2 2 8:7 50,00
7 KOPACKI Paweł / KUSIAK Franciszek
(KS „Bronowianka” Kraków V)
2 1 1 4:4 50,00
8 JEDYNAK Damian / NOSEK Robert
(LKS „Polonia” Wilczkowice)
2 1 1 3:5 50,00
9 BIESAGA Marek / STOLARCZYK Marcin
(„Q Team” Kraków)
5 2 3 9:11 40,00
10 STANISZEWSKI Krzysztof / BOCHENEK Dariusz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
3 1 2 3:6 33,33
11 STANISZEWSKI Krzysztof / NAŁÓDKA Dariusz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
3 1 2 3:8 33,33
12 KUTYŁA Dawid / PARTYKA Ryszard
(PKS „Porta” Kraków I)
4 1 3 8:9 25,00
13 KOPACKI Paweł / GÓRECKA Dominika
(KS „Bronowianka” Kraków V)
4 1 3 7:10 25,00
14 KUSIAK Franciszek / WOLAŃCZYK Paweł
(KS „Bronowianka” Kraków V)
4 1 3 4:10 25,00
15 ROMANOWSKI Cezary / MICHAŁOWSKI Włodzimierz
(LKS „Wisła” Rząska)
5 1 4 8:12 20,00
16 BUŁA Dominik / KORCZEK Łukasz
(LKS „Wisła” Rząska)
6 1 5 7:17 16,67
17 KUC Leszek / GŁOWACKI Arkadiusz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
3 0 3 6:9 0,00
18 PALCZYŃSKI Bogdan / WALA Tomasz
(„Q Team” Kraków)
2 0 2 0:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 18 0 6 5 1 20,5
2 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 18 16 2 6 6 0 19,0
3 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 15 3 6 4 2 17,0
4 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 15 14 1 5 4 1 16,0
5 LUHA Peter (LKS „Polonia” Wilczkowice) 15 13 2 4 3 1 14,5
6 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 18 13 5 6 2 4 14,0
7 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 10 10 0 4 4 0 12,0
8 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków V) 18 11 7 6 2 4 12,0
9 DROZD Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 14 8 6 6 6 0 11,0
10 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska) 18 10 8 6 1 5 10,5
11 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 10 8 2 4 4 0 10,0
12 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 15 9 6 5 2 3 10,0
13 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 18 7 11 6 6 0 10,0
14 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 17 8 9 6 2 4 9,0
15 WOJTOŃ Przemysław („Q Team” Kraków) 12 7 5 4 2 2 8,0
16 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 14 7 7 5 2 3 8,0
17 SZELEST Jacek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 13 6 7 5 4 1 8,0
18 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 7 8 5 1 4 7,5
19 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 15 6 9 5 2 3 7,0
20 WOLAŃCZYK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 18 6 12 6 2 4 7,0
21 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 17 6 11 3 1 2 6,5
22 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska) 18 6 12 6 1 5 6,5
23 STANISZEWSKI Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 18 5 13 6 2 4 6,0
24 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 12 4 8 6 3 3 5,5
25 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska) 15 5 10 5 1 4 5,5
26 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska) 17 5 12 6 1 5 5,5
27 GÓRECKA Dominika (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 4 8 4 1 3 4,5
28 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 3 12 5 2 3 4,0
29 PIASKOWSKI Piotr (LKS „Polonia” Wilczkowice) 3 3 0 1 1 0 3,5
30 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 9 3 6 3 1 2 3,5
31 KUCHARSKI Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 2 1 1 1 0 2,5
32 WCISŁO Konrad („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 2 1 1 0 1 2,0
33 TKACZYK Marcin (PKS „Porta” Kraków I) 6 1 5 2 2 0 2,0
34 KURCAB Szymon (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 1 1 0 1,5
35 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 7 1 6 2 1 1 1,5
36 PIERZCHAŁA Sebastian (LKS „Wisła” Rząska) 4 1 3 1 0 1 1,0
37 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 9 1 8 3 0 3 1,0
38 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice) 3 0 3 2 1 1 0,5
39 MARCHEWKA Rafał („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 0 3 1 0 1 0,0
40 ŁUKASIK Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 0 3 1 0 1 0,0
41 DUDA Patryk (LKS „Polonia” Wilczkowice) 3 0 3 0 0 0 0,0
42 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice) 4 0 4 0 0 0 0,0
43 MAZUR Alfred („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 0 6 2 0 2 0,0
44 KOWALSKI Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 2 0 2 0 0 0 0,0
Drużyna KS „Cracovia 1906” Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS „Polonia” Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS „Porta” Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce „Kruszbud-Gryf” Gdów.