IV liga mężczyzn zachód => Grupa „mocniejsza”
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Olmex” Piotrowice I) 15 14 1 44:8 93,33
2 PIEGZA Adrian („Siemacha” Kraków) 15 13 2 43:15 86,67
3 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 12 3 41:20 80,00
4 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 12 11 1 34:8 91,67
5 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 15 11 4 39:17 73,33
6 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 10 10 0 30:5 100,00
7 PIEKARCZYK Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 15 10 5 34:21 66,67
8 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 9 9 0 27:8 100,00
9 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 9 6 34:25 60,00
10 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice I) 15 8 7 30:29 53,33
11 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 12 7 5 25:22 58,33
12 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 12 7 5 26:24 58,33
13 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 6 6 0 18:5 100,00
14 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 6 6 23:21 50,00
15 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 9 5 4 18:16 55,56
16 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 9 5 4 21:20 55,56
17 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 12 5 7 18:28 41,67
18 WIERZBIŃSKI Marcin („Siemacha” Kraków) 15 5 10 29:35 33,33
19 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 5 10 28:39 33,33
20 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 3 3 0 9:0 100,00
21 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 3 0 9:2 100,00
22 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 5 3 2 10:8 60,00
23 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 3 3 14:12 50,00
24 MISZCZYK Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 3 3 13:12 50,00
25 ŻEBRO Krzysztof (LKS „Olmex” Piotrowice I) 6 3 3 13:12 50,00
26 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 8 3 5 16:16 37,50
27 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 3 9 15:30 25,00
28 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 3 9 13:31 25,00
29 OSIKA Janusz („Siemacha” Kraków) 2 2 0 6:3 100,00
30 KROCHMAL Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 2 1 6:6 66,67
31 BARTNICKI Jakub (LKS „Olmex” Piotrowice I) 6 2 4 9:12 33,33
32 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 9 2 7 9:23 22,22
33 CYGANKIEWICZ Filip (KS „Bronowianka” Kraków IV) 12 2 10 14:33 16,67
34 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 12 2 10 12:31 16,67
35 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków) 3 1 2 5:7 33,33
36 FRĄCZEK Artur (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 1 2 4:6 33,33
37 BODNAR Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 3 1 2 5:8 33,33
38 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków II) 6 1 5 9:17 16,67
39 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 7 1 6 7:20 14,29
40 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 1 8 12:25 11,11
41 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków II) 15 1 14 5:42 6,67
42 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 4 0 4 1:12 0,00
43 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków IV) 8 0 8 1:24 0,00
44 KUZIO Aleksandra (UKS „Zarabie” Myślenice II) 6 0 6 0:18 0,00
45 PIOTROWSKI Wiktor („Siemacha” Kraków) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 10 10 0 30:5 100,00
2 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 6 6 0 18:5 100,00
3 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 9 9 0 27:8 100,00
4 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Olmex” Piotrowice I) 15 14 1 44:8 93,33
5 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 12 11 1 34:8 91,67
6 PIEGZA Adrian („Siemacha” Kraków) 15 13 2 43:15 86,67
7 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 12 3 41:20 80,00
8 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 15 11 4 39:17 73,33
9 PIEKARCZYK Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 15 10 5 34:21 66,67
10 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 9 6 34:25 60,00
11 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 12 7 5 25:22 58,33
12 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 12 7 5 26:24 58,33
13 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 9 5 4 18:16 55,56
14 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 9 5 4 21:20 55,56
15 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice I) 15 8 7 30:29 53,33
16 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 3 3 14:12 50,00
17 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 6 6 23:21 50,00
18 MISZCZYK Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 3 3 13:12 50,00
19 ŻEBRO Krzysztof (LKS „Olmex” Piotrowice I) 6 3 3 13:12 50,00
20 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 12 5 7 18:28 41,67
21 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 8 3 5 16:16 37,50
22 WIERZBIŃSKI Marcin („Siemacha” Kraków) 15 5 10 29:35 33,33
23 BARTNICKI Jakub (LKS „Olmex” Piotrowice I) 6 2 4 9:12 33,33
24 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 5 10 28:39 33,33
25 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 3 9 15:30 25,00
26 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 3 9 13:31 25,00
27 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 9 2 7 9:23 22,22
28 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków II) 6 1 5 9:17 16,67
29 CYGANKIEWICZ Filip (KS „Bronowianka” Kraków IV) 12 2 10 14:33 16,67
30 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 12 2 10 12:31 16,67
31 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 7 1 6 7:20 14,29
32 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 1 8 12:25 11,11
33 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków II) 15 1 14 5:42 6,67
34 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków IV) 8 0 8 1:24 0,00
35 KUZIO Aleksandra (UKS „Zarabie” Myślenice II) 6 0 6 0:18 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Olmex” Piotrowice I) 15 14 1 5 5 0 16,5
2 PIEGZA Adrian („Siemacha” Kraków) 15 13 2 5 5 0 15,5
3 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 12 3 5 5 0 14,5
4 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 12 11 1 4 4 0 13,0
5 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 15 11 4 5 3 2 12,5
6 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 10 10 0 4 4 0 12,0
7 PIEKARCZYK Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 15 10 5 5 3 2 11,5
8 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 9 9 0 3 2 1 10,0
9 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 9 6 5 2 3 10,0
10 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice I) 15 8 7 5 2 3 9,0
11 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 12 7 5 4 3 1 8,5
12 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 12 7 5 4 1 3 7,5
13 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 6 6 0 2 2 0 7,0
14 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 6 6 4 2 2 7,0
15 WIERZBIŃSKI Marcin („Siemacha” Kraków) 15 5 10 5 3 2 6,5
16 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 15 5 10 5 2 3 6,0
17 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 12 5 7 4 1 3 5,5
18 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 9 5 4 4 0 4 5,0
19 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 9 5 4 3 0 3 5,0
20 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 3 3 0 2 2 0 4,0
21 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 8 3 5 3 2 1 4,0
22 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 3 9 4 2 2 4,0
23 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 3 0 1 1 0 3,5
24 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 5 3 2 3 1 2 3,5
25 ŻEBRO Krzysztof (LKS „Olmex” Piotrowice I) 6 3 3 2 1 1 3,5
26 MISZCZYK Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 3 3 2 1 1 3,5
27 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 3 3 2 0 2 3,0
28 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 12 3 9 4 0 4 3,0
29 OSIKA Janusz („Siemacha” Kraków) 2 2 0 1 1 0 2,5
30 BARTNICKI Jakub (LKS „Olmex” Piotrowice I) 6 2 4 1 1 0 2,5
31 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 9 2 7 2 1 1 2,5
32 CYGANKIEWICZ Filip (KS „Bronowianka” Kraków IV) 12 2 10 4 1 3 2,5
33 KROCHMAL Paweł (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 2 1 1 0 1 2,0
34 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 12 2 10 3 0 3 2,0
35 FRĄCZEK Artur (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 1 2 1 1 0 1,5
36 BODNAR Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 3 1 2 1 1 0 1,5
37 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 7 1 6 1 1 0 1,5
38 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 1 8 3 1 2 1,5
39 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków) 3 1 2 0 0 0 1,0
40 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków II) 6 1 5 2 0 2 1,0
41 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków II) 15 1 14 5 0 5 1,0
42 PIEKARCZYK Tomasz (LKS „Olmex” Piotrowice I) 0 0 0 1 1 0 0,5
43 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 4 0 4 2 0 2 0,0
44 KUZIO Aleksandra (UKS „Zarabie” Myślenice II) 6 0 6 2 0 2 0,0
45 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków IV) 8 0 8 2 0 2 0,0
46 PIOTROWSKI Wiktor („Siemacha” Kraków) 1 0 1 0 0 0 0,0
Drużyna LKS „Olmex” Piotrowice II wycofała się z rozgrywek po zakończeniu I rundy.