III liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 PUSHKAROV Kostyantyn (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 18 0 54:8 100,00
2 UTYLSKI Filip (MKS KSOS Kraków) 17 14 3 46:20 82,35
3 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 18 14 4 45:17 77,78
4 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 14 4 46:18 77,78
5 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 14 4 45:18 77,78
6 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 18 13 5 45:24 72,22
7 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 15 11 4 36:21 73,33
8 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 15 11 4 35:21 73,33
9 SAWCZAK Miłosz(j) (UKS „Płomień” Limanowa II) 9 9 0 27:5 100,00
10 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 15 9 6 30:26 60,00
11 ŚLIWA Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 8 4 27:18 66,67
12 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 14 8 6 29:25 57,14
13 GÓRECKI Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 9 7 2 24:10 77,78
14 KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków) 17 7 10 29:37 41,18
15 PĘK Karolina (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 5 4 18:14 55,56
16 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków III) 9 5 4 18:16 55,56
17 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 5 10 24:33 33,33
18 ŁEBEK Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 4 8 22:27 33,33
19 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 4 8 19:27 33,33
20 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 4 8 17:27 33,33
21 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków) 12 4 8 16:29 33,33
22 KOŁODZIEJ Ewa (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 4 11 24:36 26,67
23 ZHAO Ziyi (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 3 0 9:3 100,00
24 RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków) 6 3 3 12:11 50,00
25 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków) 13 3 10 15:31 23,08
26 PACH Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 3 12 20:39 20,00
27 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 2 4 10:15 33,33
28 PIETRAŃCZYK Jakub (MKS „Skawa” Wadowice) 13 2 11 13:35 15,38
29 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 1 2 5:6 33,33
30 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków) 3 1 2 5:7 33,33
31 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 1 2 4:8 33,33
32 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 6 1 5 5:17 16,67
33 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 1 5 3:16 16,67
34 OLCZAK Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 1 11 11:35 8,33
35 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 1 11 6:35 8,33
36 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 1 11 4:35 8,33
37 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice) 3 0 3 2:9 0,00
38 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków) 3 0 3 0:9 0,00
39 BĄCIO Konrad (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 0:9 0,00
40 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 PUSHKAROV Kostyantyn (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 18 0 54:8 100,00
2 SAWCZAK Miłosz(j) (UKS „Płomień” Limanowa II) 9 9 0 27:5 100,00
3 UTYLSKI Filip (MKS KSOS Kraków) 17 14 3 46:20 82,35
4 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 18 14 4 45:17 77,78
5 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 14 4 46:18 77,78
6 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 14 4 45:18 77,78
7 GÓRECKI Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 9 7 2 24:10 77,78
8 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 15 11 4 36:21 73,33
9 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 15 11 4 35:21 73,33
10 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 18 13 5 45:24 72,22
11 ŚLIWA Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 8 4 27:18 66,67
12 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 15 9 6 30:26 60,00
13 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 14 8 6 29:25 57,14
14 PĘK Karolina (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 5 4 18:14 55,56
15 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków III) 9 5 4 18:16 55,56
16 KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków) 17 7 10 29:37 41,18
17 ŁEBEK Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 4 8 22:27 33,33
18 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 5 10 24:33 33,33
19 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 4 8 19:27 33,33
20 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 4 8 17:27 33,33
21 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków) 12 4 8 16:29 33,33
22 KOŁODZIEJ Ewa (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 4 11 24:36 26,67
23 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków) 13 3 10 15:31 23,08
24 PACH Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 3 12 20:39 20,00
25 PIETRAŃCZYK Jakub (MKS „Skawa” Wadowice) 13 2 11 13:35 15,38
26 OLCZAK Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 1 11 11:35 8,33
27 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 1 11 6:35 8,33
28 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 1 11 4:35 8,33
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 PUSHKAROV Kostyantyn (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 18 0 6 5 1 20,5
2 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 14 4 6 5 1 16,5
3 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 18 14 4 6 5 1 16,5
4 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 14 4 6 5 1 16,5
5 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 18 13 5 6 5 1 15,5
6 UTYLSKI Filip (MKS KSOS Kraków) 17 14 3 6 2 4 15,0
7 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 15 11 4 5 3 2 12,5
8 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 15 11 4 5 3 2 12,5
9 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 15 9 6 5 4 1 11,0
10 SAWCZAK Miłosz(j) (UKS „Płomień” Limanowa II) 9 9 0 3 2 1 10,0
11 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 14 8 6 5 3 2 9,5
12 ŚLIWA Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 8 4 4 2 2 9,0
13 KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków) 17 7 10 4 2 2 8,0
14 GÓRECKI Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 9 7 2 3 1 2 7,5
15 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 5 10 5 3 2 6,5
16 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków III) 9 5 4 3 2 1 6,0
17 PĘK Karolina (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 5 4 3 2 1 6,0
18 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 4 8 4 2 2 5,0
19 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 4 8 4 2 2 5,0
20 KOŁODZIEJ Ewa (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 4 11 5 2 3 5,0
21 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków) 12 4 8 4 1 3 4,5
22 ŁEBEK Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 4 8 4 1 3 4,5
23 PACH Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 3 12 5 2 3 4,0
24 ZHAO Ziyi (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 3 0 1 1 0 3,5
25 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków) 13 3 10 6 1 5 3,5
26 PIETRAŃCZYK Jakub (MKS „Skawa” Wadowice) 13 2 11 4 3 1 3,5
27 RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków) 6 3 3 2 0 2 3,0
28 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 2 4 2 0 2 2,0
29 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 1 2 1 1 0 1,5
30 TABOR Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 1 5 2 1 1 1,5
31 OLCZAK Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 1 11 4 1 3 1,5
32 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków) 3 1 2 1 0 1 1,0
33 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 1 2 1 0 1 1,0
34 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 6 1 5 2 0 2 1,0
35 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 1 11 3 0 3 1,0
36 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 1 11 4 0 4 1,0
37 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków) 3 0 3 1 0 1 0,0
38 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice) 3 0 3 1 0 1 0,0
39 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków) 1 0 1 0 0 0 0,0
40 BĄCIO Konrad (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 1 0 1 0,0
41 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa II) 0 0 0 1 0 1 0,0
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.