II liga mężczyzn => Grupa „słabsza”
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % P-ty▼
1 FLAUMENHAFT Jacek (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 12 0 36:12 100,00 36
2 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 11 1 35:10 91,67 33
3 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 9 3 32:16 75,00 27
4 OLBRYCHT Michał (UKS TKKF MOSiR Dukla) 10 7 3 25:14 70,00 21
5 GAŁUSZKA Jacek (UKS TKKF MOSiR Dukla) 11 7 4 26:17 63,64 21
6 SPOREK Szymon (UKS TKKF MOSiR Dukla) 12 10 2 33:12 83,33 20
7 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 10 2 33:19 83,33 20
8 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 10 9 1 29:9 90,00 18
9 IWANIUCH Rafał (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 6 2 21:10 75,00 18
10 STĄPOR Rafał (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 6 6 23:24 50,00 18
11 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 5 5 16:15 50,00 15
12 KIEŁT Dawid (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 10 5 5 18:21 50,00 15
13 CHMIELOWSKI Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 6 2 19:12 75,00 14
14 TOMOŃ Grzegorz (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 7 5 28:22 58,33 14
15 PNIACZEK Dominik (ULKS „Lachowice”) 12 7 5 22:23 58,33 14
16 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 6 6 22:25 50,00 14
17 SEROKA Szymon (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 6 6 25:24 50,00 12
18 BLAT Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 9 5 4 18:18 55,56 10
19 KOPCZYK Hubert (UKS TKKF MOSiR Dukla) 10 5 5 20:21 50,00 10
20 OSTANEK Michał (UKS „Zarabie” Myślenice) 10 3 7 14:24 30,00 9
21 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 12 3 9 20:29 25,00 9
22 KLOCEK Kamil (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 3 9 17:29 25,00 9
23 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 12 3 9 14:32 25,00 9
24 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 12 4 8 20:28 33,33 8
25 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów) 8 3 5 13:19 37,50 6
26 BOROWIAK Krzysztof (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 9 3 6 13:19 33,33 6
27 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice) 10 3 7 17:22 30,00 6
28 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 10 2 8 11:25 20,00 4
29 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 2 1 1 4:5 50,00 2
30 KOCIUBA Filip (UKS TKKF MOSiR Dukla) 5 1 4 8:12 20,00 2
31 KALINOWSKI Łukasz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 1 0 1 2:3 0,00 0
32 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice) 2 0 2 3:6 0,00 0
33 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 0 4 4:12 0,00 0
34 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice) 2 0 2 2:6 0,00 0
35 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 12 0 12 7:36 0,00 0
36 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice”) 2 0 2 1:6 0,00 0
37 SAWA Bartosz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 3 0 3 1:9 0,00 0
38 GALUS Krzysztof (LUKS „Galux” Skrzyszów) 2 0 2 0:6 0,00 0
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 FLAUMENHAFT Jacek (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 12 0 36:12 100,00
2 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 11 1 35:10 91,67
3 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 10 9 1 29:9 90,00
4 SPOREK Szymon (UKS TKKF MOSiR Dukla) 12 10 2 33:12 83,33
5 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 10 2 33:19 83,33
6 IWANIUCH Rafał (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 6 2 21:10 75,00
7 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 9 3 32:16 75,00
8 CHMIELOWSKI Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 6 2 19:12 75,00
9 OLBRYCHT Michał (UKS TKKF MOSiR Dukla) 10 7 3 25:14 70,00
10 GAŁUSZKA Jacek (UKS TKKF MOSiR Dukla) 11 7 4 26:17 63,64
11 TOMOŃ Grzegorz (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 7 5 28:22 58,33
12 PNIACZEK Dominik (ULKS „Lachowice”) 12 7 5 22:23 58,33
13 BLAT Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 9 5 4 18:18 55,56
14 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 5 5 16:15 50,00
15 SEROKA Szymon (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 6 6 25:24 50,00
16 STĄPOR Rafał (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 6 6 23:24 50,00
17 KOPCZYK Hubert (UKS TKKF MOSiR Dukla) 10 5 5 20:21 50,00
18 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 6 6 22:25 50,00
19 KIEŁT Dawid (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 10 5 5 18:21 50,00
20 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów) 8 3 5 13:19 37,50
21 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 12 4 8 20:28 33,33
22 BOROWIAK Krzysztof (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 9 3 6 13:19 33,33
23 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice) 10 3 7 17:22 30,00
24 OSTANEK Michał (UKS „Zarabie” Myślenice) 10 3 7 14:24 30,00
25 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 12 3 9 20:29 25,00
26 KLOCEK Kamil (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 3 9 17:29 25,00
27 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 12 3 9 14:32 25,00
28 KOCIUBA Filip (UKS TKKF MOSiR Dukla) 5 1 4 8:12 20,00
29 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 10 2 8 11:25 20,00
30 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 0 4 4:12 0,00
31 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 12 0 12 7:36 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KOPCZYK Hubert / SPOREK Szymon
(UKS TKKF MOSiR Dukla)
5 5 0 15:4 100,00
2 PNIACZEK Dominik / RACZEK Marcin
(ULKS „Lachowice”)
6 6 0 18:7 100,00
3 GALUS Mateusz / FLAUMENHAFT Jacek
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
3 3 0 9:4 100,00
4 OBROCHTA Paweł / MADZULA Paweł
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice)
6 5 1 16:5 83,33
5 SEROKA Szymon / KLOCEK Kamil
(KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
6 5 1 17:8 83,33
6 IWANIUCH Rafał / BOROWIAK Krzysztof
(AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl)
2 1 1 5:3 50,00
7 GAŁUSZKA Jacek / OLBRYCHT Michał
(UKS TKKF MOSiR Dukla)
4 2 2 8:7 50,00
8 TOMOŃ Grzegorz / STĄPOR Rafał
(KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
6 3 3 13:12 50,00
9 IWANIUCH Rafał / KIEŁT Dawid
(AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl)
2 1 1 4:4 50,00
10 BLAT Piotr / BOROWIAK Krzysztof
(AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl)
2 1 1 4:5 50,00
11 MAGULSKI Damian / KAIM Adrian
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice)
5 2 3 11:10 40,00
12 SURMA Krzysztof / KACHEL Mateusz
(ULKS „Lachowice”)
5 2 3 10:10 40,00
13 KIEŁT Dawid / CHMIELOWSKI Jakub
(AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl)
3 1 2 4:6 33,33
14 ŚWIATŁOŃ Piotr / GDULA Adam
(UKS „Zarabie” Myślenice)
3 1 2 3:8 33,33
15 MLECZKO Radosław / FLAUMENHAFT Jacek
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
2 0 2 3:6 0,00
16 OSTANEK Michał / ZAKRZYŃSKI Dominik
(UKS „Zarabie” Myślenice)
3 0 3 2:9 0,00
17 ZAKRZYŃSKI Dominik / ŚWIATŁOŃ Piotr
(UKS „Zarabie” Myślenice)
2 0 2 1:6 0,00
18 TABOR Marcin / GALUS Mateusz
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
2 0 2 1:6 0,00
19 NOSAL Mirosław / MLECZKO Radosław
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
2 0 2 0:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 FLAUMENHAFT Jacek (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 12 0 6 3 3 13,5
2 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 11 1 6 5 1 13,5
3 SPOREK Szymon (UKS TKKF MOSiR Dukla) 12 10 2 6 5 1 12,5
4 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 10 2 6 3 3 11,5
5 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 9 3 6 5 1 11,5
6 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 10 9 1 5 2 3 10,0
7 PNIACZEK Dominik (ULKS „Lachowice”) 12 7 5 6 6 0 10,0
8 TOMOŃ Grzegorz (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 7 5 6 3 3 8,5
9 SEROKA Szymon (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 6 6 6 5 1 8,5
10 OLBRYCHT Michał (UKS TKKF MOSiR Dukla) 10 7 3 5 2 3 8,0
11 GAŁUSZKA Jacek (UKS TKKF MOSiR Dukla) 11 7 4 5 2 3 8,0
12 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 6 6 6 3 3 7,5
13 KOPCZYK Hubert (UKS TKKF MOSiR Dukla) 10 5 5 6 5 1 7,5
14 STĄPOR Rafał (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 6 6 6 3 3 7,5
15 IWANIUCH Rafał (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 6 2 4 2 2 7,0
16 CHMIELOWSKI Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 6 2 4 1 3 6,5
17 KIEŁT Dawid (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 10 5 5 5 2 3 6,0
18 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 12 3 9 6 6 0 6,0
19 BLAT Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 9 5 4 3 1 2 5,5
20 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 5 5 5 1 4 5,5
21 KLOCEK Kamil (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 3 9 6 5 1 5,5
22 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 12 4 8 6 1 5 4,5
23 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice) 10 3 7 5 3 2 4,5
24 BOROWIAK Krzysztof (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 9 3 6 5 2 3 4,0
25 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 12 3 9 6 1 5 3,5
26 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów) 8 3 5 3 0 3 3,0
27 OSTANEK Michał (UKS „Zarabie” Myślenice) 10 3 7 5 0 5 3,0
28 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 10 2 8 5 2 3 3,0
29 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 2 1 1 1 1 0 1,5
30 KOCIUBA Filip (UKS TKKF MOSiR Dukla) 5 1 4 2 0 2 1,0
31 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 12 0 12 6 2 4 1,0
32 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice) 2 0 2 1 1 0 0,5
33 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 0 0 0 1 1 0 0,5
34 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice”) 2 0 2 1 0 1 0,0
35 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice) 2 0 2 1 0 1 0,0
36 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 0 4 2 0 2 0,0
37 GALUS Krzysztof (LUKS „Galux” Skrzyszów) 2 0 2 1 0 1 0,0
38 SAWA Bartosz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 3 0 3 2 0 2 0,0
39 KALINOWSKI Łukasz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 1 0 1 1 0 1 0,0
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.