V liga rejon Tarnów
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KANIA Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 12 11 1 35:4 91,67
2 STOSZKO Artur (UKS SP 1 Tarnów) 12 11 1 34:5 91,67
3 STOSZKO Marek (UKS SP 1 Tarnów) 12 10 2 34:6 83,33
4 SZPILSKA Roksana (UKS „Villa Verde” Olesno V) 12 10 2 32:10 83,33
5 MRÓZ Jakub (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 12 10 2 31:12 83,33
6 KASPRZYK Adrian (UKS SP 1 Tarnów) 12 9 3 29:9 75,00
7 MISIASZEK Wojciech (UKS „Villa Verde” Olesno V) 12 9 3 29:11 75,00
8 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 12 9 3 30:13 75,00
9 PODGÓRSKI Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 12 9 3 28:13 75,00
10 GAJDA Rafał (MOKSiR Czchów) 12 9 3 29:18 75,00
11 FIRLIT Przemysław (MOSiR Tuchów) 10 8 2 24:12 80,00
12 BŁĄKAŁA Leszek (TG „Sokół” Brzesko II) 12 8 4 30:15 66,67
13 RAJZER Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 12 8 4 27:14 66,67
14 KORUS Paweł (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 12 8 4 26:18 66,67
15 DRZAZGA Jerzy (TG „Sokół” Brzesko II) 8 7 1 22:4 87,50
16 HAZIK Jakub (TG „Sokół” Brzesko II) 10 7 3 27:11 70,00
17 SZCZEPKA Jakub (TG „Sokół” Brzesko II) 10 7 3 25:12 70,00
18 OLECHNY Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno V) 10 7 3 23:13 70,00
19 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 8 6 2 21:7 75,00
20 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 6 2 18:7 75,00
21 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 6 2 19:9 75,00
22 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 6 2 20:12 75,00
23 ZBYLUT Arkadiusz (MOSiR Tuchów) 6 5 1 16:6 83,33
24 KASIŃSKI Stanisław (LUKS „Sobolik” Sobolów) 8 5 3 18:12 62,50
25 BRATOWNIK Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 4 0 12:0 100,00
26 PASZKOWSKI Bogdan (TG „Sokół” Brzesko II) 4 4 0 12:1 100,00
27 SZYMAŃSKI Bartosz (TG „Sokół” Brzesko II) 4 4 0 12:3 100,00
28 LECH Sylwester (UKS „Sokół” Żabno) 4 4 0 12:5 100,00
29 KRZYWAK Stanisław (UKS SP 1 Tarnów) 5 4 1 12:5 80,00
30 KOWAL Damian (UKS „Villa Verde” Olesno V) 5 4 1 13:6 80,00
31 KONIECZNY Bartłomiej (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 4 4 16:13 50,00
32 STYRNA Stanisław (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 4 4 16:13 50,00
33 BŁOCHO Zdzisław (UKS „Villa Verde” Olesno V) 8 4 4 17:14 50,00
34 CICH Adrian (UKS „Sokół” Żabno) 16 4 12 20:41 25,00
35 STAWARA Krystian (UKS „Sokół” Żabno) 16 4 12 15:41 25,00
36 DAMIAN Tomasz (MOSiR Tuchów) 4 3 1 11:3 75,00
37 BRATOWNIK Julia (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 3 1 10:6 75,00
38 KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 8 3 5 11:16 37,50
39 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 3 5 11:16 37,50
40 PROCHAZKA Piotr (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 3 5 9:17 37,50
41 ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów) 11 3 8 14:26 27,27
42 KIJOWSKI Jan (UKS „Sokół” Żabno) 16 3 13 12:40 18,75
43 DAMIAN Janusz (MOSiR Tuchów) 2 2 0 6:0 100,00
44 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 4 2 2 8:9 50,00
45 TOBIASZ Szymon (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 2 6 7:20 25,00
46 BARSZCZ Dominik (UKS „Sokół” Żabno) 8 2 6 6:19 25,00
47 MANIAK Paweł (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 2 1 1 3:5 50,00
48 MARTYKA Bartłomiej (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 4 1 3 3:10 25,00
49 KOCOŁ Piotr (UKS SP 1 Tarnów) 5 1 4 3:14 20,00
50 PIĘKOSZ Jakub (TG „Sokół” Brzesko III) 8 1 7 3:21 12,50
51 BRZĘK Patrycja (MOKSiR Czchów) 9 1 8 6:24 11,11
52 OLCHAWA Daniel (MOKSiR Czchów) 10 1 9 8:27 10,00
53 OLSZAŃSKI Kacper (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 12 1 11 10:33 8,33
54 OLSZAŃSKA Patrycja (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 12 1 11 7:34 8,33
55 ŻAK Michał (MOKSiR Czchów) 1 0 1 1:3 0,00
56 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno V) 1 0 1 1:3 0,00
57 RZEPKA Konrad (MOKSiR Czchów) 2 0 2 1:6 0,00
58 KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów) 3 0 3 1:9 0,00
59 NIEĆ Andrzej (MOKSiR Czchów) 3 0 3 1:9 0,00
60 BRZĘK Magdalena (MOKSiR Czchów) 7 0 7 2:21 0,00
61 FIRLIT Alicja (MOSiR Tuchów) 4 0 4 1:12 0,00
62 FIRLIT Zuzanna (MOSiR Tuchów) 6 0 6 1:18 0,00
63 NOWAK Dawid (TG „Sokół” Brzesko III) 6 0 6 1:18 0,00
64 PAJOR Józef (MOKSiR Czchów) 1 0 1 0:3 0,00
65 MLECZKO Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 4 0 4 0:12 0,00
66 FIRLIT Patrycja (MOSiR Tuchów) 1 0 1 0:3 0,00
67 STEFAN Igor (MOSiR Tuchów) 4 0 4 0:12 0,00
68 WĄSIK Dawid (TG „Sokół” Brzesko III) 8 0 8 0:24 0,00
69 JASNOS Filip (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 4 0 4 0:12 0,00
70 KOCOŁ Bartłomiej (UKS SP 1 Tarnów) 2 0 2 0:6 0,00
71 PIĘKOSZ Natalia (TG „Sokół” Brzesko III) 6 0 6 0:18 0,00
72 LIPKA Jakub (TG „Sokół” Brzesko III) 4 0 4 0:12 0,00
73 MIGDAŁ Piotr (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KANIA Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 12 11 1 35:4 91,67
2 STOSZKO Artur (UKS SP 1 Tarnów) 12 11 1 34:5 91,67
3 DRZAZGA Jerzy (TG „Sokół” Brzesko II) 8 7 1 22:4 87,50
4 STOSZKO Marek (UKS SP 1 Tarnów) 12 10 2 34:6 83,33
5 SZPILSKA Roksana (UKS „Villa Verde” Olesno V) 12 10 2 32:10 83,33
6 ZBYLUT Arkadiusz (MOSiR Tuchów) 6 5 1 16:6 83,33
7 MRÓZ Jakub (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 12 10 2 31:12 83,33
8 FIRLIT Przemysław (MOSiR Tuchów) 10 8 2 24:12 80,00
9 KASPRZYK Adrian (UKS SP 1 Tarnów) 12 9 3 29:9 75,00
10 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 8 6 2 21:7 75,00
11 MISIASZEK Wojciech (UKS „Villa Verde” Olesno V) 12 9 3 29:11 75,00
12 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 6 2 18:7 75,00
13 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 12 9 3 30:13 75,00
14 PODGÓRSKI Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 12 9 3 28:13 75,00
15 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 6 2 19:9 75,00
16 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 6 2 20:12 75,00
17 GAJDA Rafał (MOKSiR Czchów) 12 9 3 29:18 75,00
18 HAZIK Jakub (TG „Sokół” Brzesko II) 10 7 3 27:11 70,00
19 SZCZEPKA Jakub (TG „Sokół” Brzesko II) 10 7 3 25:12 70,00
20 OLECHNY Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno V) 10 7 3 23:13 70,00
21 BŁĄKAŁA Leszek (TG „Sokół” Brzesko II) 12 8 4 30:15 66,67
22 RAJZER Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 12 8 4 27:14 66,67
23 KORUS Paweł (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 12 8 4 26:18 66,67
24 KASIŃSKI Stanisław (LUKS „Sobolik” Sobolów) 8 5 3 18:12 62,50
25 KONIECZNY Bartłomiej (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 4 4 16:13 50,00
26 STYRNA Stanisław (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 4 4 16:13 50,00
27 BŁOCHO Zdzisław (UKS „Villa Verde” Olesno V) 8 4 4 17:14 50,00
28 KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 8 3 5 11:16 37,50
29 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 3 5 11:16 37,50
30 PROCHAZKA Piotr (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 3 5 9:17 37,50
31 ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów) 11 3 8 14:26 27,27
32 CICH Adrian (UKS „Sokół” Żabno) 16 4 12 20:41 25,00
33 STAWARA Krystian (UKS „Sokół” Żabno) 16 4 12 15:41 25,00
34 TOBIASZ Szymon (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 2 6 7:20 25,00
35 BARSZCZ Dominik (UKS „Sokół” Żabno) 8 2 6 6:19 25,00
36 KIJOWSKI Jan (UKS „Sokół” Żabno) 16 3 13 12:40 18,75
37 PIĘKOSZ Jakub (TG „Sokół” Brzesko III) 8 1 7 3:21 12,50
38 BRZĘK Patrycja (MOKSiR Czchów) 9 1 8 6:24 11,11
39 OLCHAWA Daniel (MOKSiR Czchów) 10 1 9 8:27 10,00
40 OLSZAŃSKI Kacper (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 12 1 11 10:33 8,33
41 OLSZAŃSKA Patrycja (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 12 1 11 7:34 8,33
42 BRZĘK Magdalena (MOKSiR Czchów) 7 0 7 2:21 0,00
43 FIRLIT Zuzanna (MOSiR Tuchów) 6 0 6 1:18 0,00
44 NOWAK Dawid (TG „Sokół” Brzesko III) 6 0 6 1:18 0,00
45 WĄSIK Dawid (TG „Sokół” Brzesko III) 8 0 8 0:24 0,00
46 PIĘKOSZ Natalia (TG „Sokół” Brzesko III) 6 0 6 0:18 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 DAMIAN Janusz / ZBYLUT Patryk
(MOSiR Tuchów)
1 1 0 3:0 100,00
2 KASPRZYK Adrian / STOSZKO Marek
(UKS SP 1 Tarnów)
1 1 0 3:0 100,00
3 KASIŃSKI Stanisław / RAJZER Krzysztof
(LUKS „Sobolik” Sobolów)
1 1 0 3:0 100,00
4 BŁĄKAŁA Leszek / SZCZEPKA Jakub
(TG „Sokół” Brzesko II)
2 2 0 6:0 100,00
5 KASIŃSKI Stanisław / BRATOWNIK Julia
(LUKS „Sobolik” Sobolów)
1 1 0 3:0 100,00
6 DAMIAN Tomasz / ZBYLUT Patryk
(MOSiR Tuchów)
1 1 0 3:0 100,00
7 PASZKOWSKI Bogdan / HAZIK Jakub
(TG „Sokół” Brzesko II)
1 1 0 3:0 100,00
8 BRATOWNIK Sebastian / TROJAŃSKI Sebastian
(LUKS „Sobolik” Sobolów)
1 1 0 3:0 100,00
9 PODGÓRSKI Jan / KANIA Jan
(LUKS „Galux” Skrzyszów IV)
1 1 0 3:0 100,00
10 STOSZKO Artur / KRZYWAK Stanisław
(UKS SP 1 Tarnów)
1 1 0 3:0 100,00
11 KĄCKI Mateusz / TROJAŃSKI Sebastian
(LUKS „Sobolik” Sobolów)
1 1 0 3:0 100,00
12 KASPRZYK Adrian / STOSZKO Artur
(UKS SP 1 Tarnów)
1 1 0 3:0 100,00
13 MISIASZEK Wojciech / KOWAL Damian
(UKS „Villa Verde” Olesno V)
1 1 0 3:0 100,00
14 ZBYLUT Arkadiusz / FIRLIT Przemysław
(MOSiR Tuchów)
1 1 0 3:0 100,00
15 OLCHAWA Daniel / GAJDA Rafał
(MOKSiR Czchów)
3 3 0 9:2 100,00
16 MISIASZEK Wojciech / SZPILSKA Roksana
(UKS „Villa Verde” Olesno V)
1 1 0 3:1 100,00
17 OLECHNY Jakub / BŁOCHO Zdzisław
(UKS „Villa Verde” Olesno V)
1 1 0 3:1 100,00
18 GAWLIK Adam / RĘBACZ Wojciech
(LKS „Vocovia” Wokowice)
2 2 0 6:2 100,00
19 SZYMAŃSKI Bartosz / BŁĄKAŁA Leszek
(TG „Sokół” Brzesko II)
1 1 0 3:2 100,00
20 PODGÓRSKI Jan / SZMYD Zygmunt
(LUKS „Galux” Skrzyszów IV)
1 1 0 3:2 100,00
21 MISIASZEK Wojciech / BŁOCHO Zdzisław
(UKS „Villa Verde” Olesno V)
1 1 0 3:2 100,00
22 RAJZER Krzysztof / KĄCKI Mateusz
(LUKS „Sobolik” Sobolów)
2 1 1 5:3 50,00
23 STYRNA Stanisław / SKRZYŃSKI Janusz
(LKS „Vocovia” Wokowice)
2 1 1 5:3 50,00
24 HAZIK Jakub / DRZAZGA Jerzy
(TG „Sokół” Brzesko II)
2 1 1 5:4 50,00
25 OLECHNY Jakub / SZPILSKA Roksana
(UKS „Villa Verde” Olesno V)
2 1 1 5:4 50,00
26 DAMIAN Tomasz / FIRLIT Przemysław
(MOSiR Tuchów)
2 1 1 5:4 50,00
27 KONIECZNY Bartłomiej / WAJDA Kamil
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
2 1 1 3:3 50,00
28 KANIA Jan / KORUS Paweł
(LUKS „Galux” Skrzyszów IV)
2 1 1 3:5 50,00
29 TOBIASZ Szymon / PROCHAZKA Piotr
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
2 1 1 3:5 50,00
30 MRÓZ Jakub / OLSZAŃSKA Patrycja
(MLUKS „Gulon” Zakliczyn II)
3 1 2 4:8 33,33
31 KORUS Paweł / KĄDZIOŁKA Gabriela
(LUKS „Galux” Skrzyszów IV)
1 0 1 2:3 0,00
32 MARTYKA Bartłomiej / OLSZAŃSKI Kacper
(MLUKS „Gulon” Zakliczyn II)
1 0 1 2:3 0,00
33 PODGÓRSKI Jan / KĄDZIOŁKA Gabriela
(LUKS „Galux” Skrzyszów IV)
1 0 1 2:3 0,00
34 OLSZAŃSKI Kacper / JASNOS Filip
(MLUKS „Gulon” Zakliczyn II)
1 0 1 1:3 0,00
35 STOSZKO Marek / STOSZKO Artur
(UKS SP 1 Tarnów)
1 0 1 1:3 0,00
36 CICH Adrian / KIJOWSKI Jan
(UKS „Sokół” Żabno)
4 0 4 2:12 0,00
37 LECH Sylwester / STAWARA Krystian
(UKS „Sokół” Żabno)
1 0 1 0:3 0,00
38 BRZĘK Patrycja / BRZĘK Magdalena
(MOKSiR Czchów)
2 0 2 0:6 0,00
39 OLSZAŃSKI Kacper / MANIAK Paweł
(MLUKS „Gulon” Zakliczyn II)
1 0 1 0:3 0,00
40 KRZYWAK Stanisław / KOCOŁ Piotr
(UKS SP 1 Tarnów)
1 0 1 0:3 0,00
41 BRZĘK Patrycja / NIEĆ Andrzej
(MOKSiR Czchów)
1 0 1 0:3 0,00
42 PIĘKOSZ Jakub / WĄSIK Dawid
(TG „Sokół” Brzesko III)
2 0 2 0:6 0,00
43 STAWARA Krystian / MLECZKO Mateusz
(UKS „Sokół” Żabno)
1 0 1 0:3 0,00
44 BARSZCZ Dominik / STAWARA Krystian
(UKS „Sokół” Żabno)
2 0 2 0:6 0,00
45 KASPRZYK Adrian / KOCOŁ Piotr
(UKS SP 1 Tarnów)
1 0 1 0:3 0,00
46 ZBYLUT Andrzej / ZBYLUT Patryk
(MOSiR Tuchów)
1 0 1 0:3 0,00
47 PIĘKOSZ Natalia / NOWAK Dawid
(TG „Sokół” Brzesko III)
1 0 1 0:3 0,00
48 LIPKA Jakub / NOWAK Dawid
(TG „Sokół” Brzesko III)
1 0 1 0:3 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KANIA Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 12 11 1 3 2 1 12,0
2 STOSZKO Artur (UKS SP 1 Tarnów) 12 11 1 3 2 1 12,0
3 SZPILSKA Roksana (UKS „Villa Verde” Olesno V) 12 10 2 3 2 1 11,0
4 MRÓZ Jakub (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 12 10 2 3 1 2 10,5
5 STOSZKO Marek (UKS SP 1 Tarnów) 12 10 2 2 1 1 10,5
6 MISIASZEK Wojciech (UKS „Villa Verde” Olesno V) 12 9 3 3 3 0 10,5
7 GAJDA Rafał (MOKSiR Czchów) 12 9 3 3 3 0 10,5
8 PODGÓRSKI Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 12 9 3 3 2 1 10,0
9 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 12 9 3 3 2 1 10,0
10 KASPRZYK Adrian (UKS SP 1 Tarnów) 12 9 3 3 2 1 10,0
11 BŁĄKAŁA Leszek (TG „Sokół” Brzesko II) 12 8 4 3 3 0 9,5
12 FIRLIT Przemysław (MOSiR Tuchów) 10 8 2 3 2 1 9,0
13 RAJZER Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 12 8 4 3 2 1 9,0
14 KORUS Paweł (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 12 8 4 3 1 2 8,5
15 OLECHNY Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno V) 10 7 3 3 2 1 8,0
16 HAZIK Jakub (TG „Sokół” Brzesko II) 10 7 3 3 2 1 8,0
17 SZCZEPKA Jakub (TG „Sokół” Brzesko II) 10 7 3 2 2 0 8,0
18 DRZAZGA Jerzy (TG „Sokół” Brzesko II) 8 7 1 2 1 1 7,5
19 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 6 2 2 2 0 7,0
20 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 6 2 2 2 0 7,0
21 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 8 6 2 2 2 0 7,0
22 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 6 2 2 1 1 6,5
23 KASIŃSKI Stanisław (LUKS „Sobolik” Sobolów) 8 5 3 2 2 0 6,0
24 ZBYLUT Arkadiusz (MOSiR Tuchów) 6 5 1 1 1 0 5,5
25 BŁOCHO Zdzisław (UKS „Villa Verde” Olesno V) 8 4 4 2 2 0 5,0
26 PASZKOWSKI Bogdan (TG „Sokół” Brzesko II) 4 4 0 1 1 0 4,5
27 BRATOWNIK Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 4 0 1 1 0 4,5
28 SZYMAŃSKI Bartosz (TG „Sokół” Brzesko II) 4 4 0 1 1 0 4,5
29 KOWAL Damian (UKS „Villa Verde” Olesno V) 5 4 1 1 1 0 4,5
30 KRZYWAK Stanisław (UKS SP 1 Tarnów) 5 4 1 2 1 1 4,5
31 STYRNA Stanisław (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 4 4 2 1 1 4,5
32 KONIECZNY Bartłomiej (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 4 4 2 1 1 4,5
33 LECH Sylwester (UKS „Sokół” Żabno) 4 4 0 1 0 1 4,0
34 DAMIAN Tomasz (MOSiR Tuchów) 4 3 1 3 2 1 4,0
35 ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów) 11 3 8 3 2 1 4,0
36 CICH Adrian (UKS „Sokół” Żabno) 16 4 12 4 0 4 4,0
37 STAWARA Krystian (UKS „Sokół” Żabno) 16 4 12 4 0 4 4,0
38 BRATOWNIK Julia (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 3 1 1 1 0 3,5
39 PROCHAZKA Piotr (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 3 5 2 1 1 3,5
40 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 3 5 2 1 1 3,5
41 KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 8 3 5 2 0 2 3,0
42 KIJOWSKI Jan (UKS „Sokół” Żabno) 16 3 13 4 0 4 3,0
43 DAMIAN Janusz (MOSiR Tuchów) 2 2 0 1 1 0 2,5
44 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 4 2 2 1 1 0 2,5
45 TOBIASZ Szymon (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 8 2 6 2 1 1 2,5
46 OLCHAWA Daniel (MOKSiR Czchów) 10 1 9 3 3 0 2,5
47 BARSZCZ Dominik (UKS „Sokół” Żabno) 8 2 6 2 0 2 2,0
48 OLSZAŃSKA Patrycja (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 12 1 11 3 1 2 1,5
49 MANIAK Paweł (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 2 1 1 1 0 1 1,0
50 MARTYKA Bartłomiej (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 4 1 3 1 0 1 1,0
51 KOCOŁ Piotr (UKS SP 1 Tarnów) 5 1 4 2 0 2 1,0
52 PIĘKOSZ Jakub (TG „Sokół” Brzesko III) 8 1 7 2 0 2 1,0
53 BRZĘK Patrycja (MOKSiR Czchów) 9 1 8 3 0 3 1,0
54 OLSZAŃSKI Kacper (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 12 1 11 3 0 3 1,0
55 FIRLIT Patrycja (MOSiR Tuchów) 1 0 1 0 0 0 0,0
56 FIRLIT Zuzanna (MOSiR Tuchów) 6 0 6 0 0 0 0,0
57 STEFAN Igor (MOSiR Tuchów) 4 0 4 0 0 0 0,0
58 FIRLIT Alicja (MOSiR Tuchów) 4 0 4 0 0 0 0,0
59 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno V) 1 0 1 0 0 0 0,0
60 JASNOS Filip (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 4 0 4 1 0 1 0,0
61 MIGDAŁ Piotr (MLUKS „Gulon” Zakliczyn II) 2 0 2 0 0 0 0,0
62 KOCOŁ Bartłomiej (UKS SP 1 Tarnów) 2 0 2 0 0 0 0,0
63 KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów) 3 0 3 0 0 0 0,0
64 BRZĘK Magdalena (MOKSiR Czchów) 7 0 7 2 0 2 0,0
65 PAJOR Józef (MOKSiR Czchów) 1 0 1 0 0 0 0,0
66 NIEĆ Andrzej (MOKSiR Czchów) 3 0 3 1 0 1 0,0
67 ŻAK Michał (MOKSiR Czchów) 1 0 1 0 0 0 0,0
68 RZEPKA Konrad (MOKSiR Czchów) 2 0 2 0 0 0 0,0
69 PIĘKOSZ Natalia (TG „Sokół” Brzesko III) 6 0 6 1 0 1 0,0
70 LIPKA Jakub (TG „Sokół” Brzesko III) 4 0 4 1 0 1 0,0
71 NOWAK Dawid (TG „Sokół” Brzesko III) 6 0 6 2 0 2 0,0
72 WĄSIK Dawid (TG „Sokół” Brzesko III) 8 0 8 2 0 2 0,0
73 MLECZKO Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 4 0 4 1 0 1 0,0
74 ZBYLUT Andrzej (MOSiR Tuchów) 0 0 0 1 0 1 0,0
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy