IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 38 33 5 107:36 86,84
2 PIEGZA Adrian („Siemacha” Kraków) 39 33 6 110:32 84,62
3 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 36 30 6 100:26 83,33
4 PIEKARCZYK Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 39 30 9 99:54 76,92
5 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 33 28 5 88:29 84,85
6 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 33 28 5 91:40 84,85
7 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 38 27 11 98:58 71,05
8 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice II) 32 26 6 88:30 81,25
9 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Olmex” Piotrowice I) 32 26 6 82:34 81,25
10 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 26 13 89:54 66,67
11 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 26 25 1 77:15 96,15
12 KURCZYNA Łukasz (KS „Górnik” Wieliczka) 33 25 8 80:38 75,76
13 WÓJCIK Krzysztof (UKS „Polfin” Oświęcim) 34 24 10 84:52 70,59
14 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 23 16 79:74 58,97
15 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 27 22 5 69:28 81,48
16 KOLIŃSKI Witold (KS „Górnik” Wieliczka) 33 20 13 71:50 60,61
17 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków IV) 23 19 4 61:27 82,61
18 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice” II) 27 19 8 65:37 70,37
19 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 29 19 10 72:40 65,52
20 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 29 19 10 72:48 65,52
21 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 30 19 11 67:43 63,33
22 WIERZBIŃSKI Marcin („Siemacha” Kraków) 34 19 15 67:58 55,88
23 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ III) 38 17 21 71:71 44,74
24 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ III) 31 16 15 54:57 51,61
25 KOWALKOWSKI Maciej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 18 15 3 47:18 83,33
26 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice I) 22 15 7 53:36 68,18
27 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 14 14 0 42:4 100,00
28 PASIECZNY Jan (MKS KSOS Kraków II) 20 14 6 53:26 70,00
29 PACYNA Dariusz (MKS KSOS Kraków II) 21 14 7 47:28 66,67
30 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 28 14 14 51:52 50,00
31 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 30 14 16 48:55 46,67
32 MARCHEWKA Artur (KS „Górnik” Wieliczka) 33 14 19 61:64 42,42
33 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice) 36 14 22 58:75 38,89
34 SARNA Ryszard (UKS „Polfin” Oświęcim) 24 13 11 51:45 54,17
35 MOSKAŁA Ryszard (UKS „Polfin” Oświęcim) 24 13 11 44:47 54,17
36 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 18 12 6 38:24 66,67
37 LELEK Paweł (KS „Górnik” Wieliczka) 33 12 21 52:73 36,36
38 MAŁYSIAK Kamila (KS „Gorce” Nowy Targ III) 39 12 27 56:84 30,77
39 CYRWUS Anna (KS „Gorce” Nowy Targ III) 21 11 10 40:38 52,38
40 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 25 11 14 47:49 44,00
41 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 19 10 9 36:39 52,63
42 MICZOŁEK Krzysztof (UKS „Polfin” Oświęcim) 27 10 17 36:57 37,04
43 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 10 29 51:95 25,64
44 ŻEBRO Krzysztof (LKS „Olmex” Piotrowice I) 11 9 2 29:9 81,82
45 SKOWRON Daniel (ULKS „Lachowice” II) 12 9 3 30:14 75,00
46 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków II) 14 9 5 31:18 64,29
47 SZLACHETKA Jakub (UKS „Zarabie” Myślenice II) 18 9 9 31:33 50,00
48 ŻYDEK Robert (LKS „Olmex” Piotrowice II) 24 9 15 32:48 37,50
49 SZATKO-NOWAK Jolanta (UKS „Jola” Kraków) 8 8 0 24:8 100,00
50 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 9 8 1 25:5 88,89
51 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 16 8 8 32:28 50,00
52 KOZIEŁ Michał (UKS „Polfin” Oświęcim) 17 8 9 32:30 47,06
53 BROSZKIEWICZ Karol (LKS „Olmex” Piotrowice II) 29 8 21 42:66 27,59
54 BARTNICKI Jakub (LKS „Olmex” Piotrowice I) 20 7 13 28:44 35,00
55 ZYSEK Piotr (UKS „Jola” Kraków) 21 7 14 33:49 33,33
56 MISZCZYK Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 6 3 19:14 66,67
57 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 13 6 7 22:26 46,15
58 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków IV) 16 6 10 24:31 37,50
59 GASIDŁO Grzegorz (UKS „Polfin” Oświęcim) 16 6 10 20:33 37,50
60 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 18 6 12 27:41 33,33
61 BROSZKIEWICZ Łukasz (LKS „Olmex” Piotrowice II) 22 6 16 24:54 27,27
62 BODNAR Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 24 6 18 31:56 25,00
63 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków II) 6 5 1 16:10 83,33
64 CYGANKIEWICZ Filip (KS „Bronowianka” Kraków IV) 11 5 6 18:23 45,45
65 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 23 5 18 31:57 21,74
66 NOWACKA Dorota (UKS „Jola” Kraków) 24 5 19 27:63 20,83
67 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków IV) 18 4 14 23:44 22,22
68 FOKSIŃSKI Przemysław (LKS „Olmex” Piotrowice II) 18 4 14 21:44 22,22
69 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 22 4 18 22:58 18,18
70 KOSTECKI Andrzej (UKS „Jola” Kraków) 33 4 29 21:90 12,12
71 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków) 3 3 0 9:0 100,00
72 BODNAR Marcin (LKS „Olmex” Piotrowice I) 7 3 4 11:14 42,86
73 FILEK Maciej (LKS „Olmex” Piotrowice II) 16 3 13 14:40 18,75
74 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 20 3 17 11:54 15,00
75 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 33 3 30 25:94 9,09
76 OSIKA Janusz („Siemacha” Kraków) 2 2 0 6:1 100,00
77 GALA Bartłomiej („Siemacha” Kraków) 3 2 1 7:3 66,67
78 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 2 1 8:4 66,67
79 NOWORYTA Anna (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 2 1 8:7 66,67
80 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia) 6 2 4 9:14 33,33
81 KOSIŃSKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 11 2 9 14:29 18,18
82 KONSTANTY Adam (UKS „Jola” Kraków) 30 2 28 11:88 6,67
83 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 3 1 2 6:6 33,33
84 DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 3 1 2 4:6 33,33
85 GRABANIA Zdzisław (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 1 2 3:7 33,33
86 CZERNUKHIN Jewhen („Siemacha” Kraków) 4 1 3 4:11 25,00
87 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 5 1 4 4:12 20,00
88 TOMSIA Sławomir (TKS „Opoka” Trzebinia) 6 1 5 5:16 16,67
89 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków II) 7 1 6 5:18 14,29
90 POLAKOW Aleksander (UKS „Polfin” Oświęcim) 11 1 10 7:32 9,09
91 PIOTROWSKA Ewelina (UKS „Jola” Kraków) 19 1 18 6:56 5,26
92 ANTECKI Patryk (LKS „Olmex” Piotrowice II) 20 1 19 8:58 5,00
93 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 24 1 23 13:71 4,17
94 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice) 3 0 3 2:9 0,00
95 WÓJCIK Albert (UKS „Jola” Kraków) 9 0 9 4:27 0,00
96 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 0 9 3:27 0,00
97 KUZIO Aleksandra (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 0 3 1:9 0,00
98 KRUPA Cezary (ULKS „Lachowice” II) 6 0 6 1:18 0,00
99 MITORAJ Paweł (LKS „Olmex” Piotrowice II) 15 0 15 2:45 0,00
100 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 0 3 0:9 0,00
101 DRABEK Kazimierz (UKS „Polfin” Oświęcim) 3 0 3 0:9 0,00
102 PIOTROWSKI Wiktor („Siemacha” Kraków) 1 0 1 0:3 0,00
103 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 1 0 1 0:3 0,00
104 SAŁAPATEK Tomasz (ULKS „Lachowice” II) 3 0 3 0:9 0,00
105 PIEKARCZYK Tomasz (LKS „Olmex” Piotrowice I) 1 0 1 0:3 0,00
106 KUTEK Edyta (ULKS „Lachowice” II) 9 0 9 0:27 0,00
107 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 26 25 1 77:15 96,15
2 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 38 33 5 107:36 86,84
3 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 33 28 5 88:29 84,85
4 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 33 28 5 91:40 84,85
5 PIEGZA Adrian („Siemacha” Kraków) 39 33 6 110:32 84,62
6 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 36 30 6 100:26 83,33
7 KOWALKOWSKI Maciej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 18 15 3 47:18 83,33
8 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków IV) 23 19 4 61:27 82,61
9 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 27 22 5 69:28 81,48
10 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice II) 32 26 6 88:30 81,25
11 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Olmex” Piotrowice I) 32 26 6 82:34 81,25
12 PIEKARCZYK Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 39 30 9 99:54 76,92
13 KURCZYNA Łukasz (KS „Górnik” Wieliczka) 33 25 8 80:38 75,76
14 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 38 27 11 98:58 71,05
15 WÓJCIK Krzysztof (UKS „Polfin” Oświęcim) 34 24 10 84:52 70,59
16 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice” II) 27 19 8 65:37 70,37
17 PASIECZNY Jan (MKS KSOS Kraków II) 20 14 6 53:26 70,00
18 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice I) 22 15 7 53:36 68,18
19 PACYNA Dariusz (MKS KSOS Kraków II) 21 14 7 47:28 66,67
20 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 26 13 89:54 66,67
21 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 18 12 6 38:24 66,67
22 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 29 19 10 72:40 65,52
23 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 29 19 10 72:48 65,52
24 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 30 19 11 67:43 63,33
25 KOLIŃSKI Witold (KS „Górnik” Wieliczka) 33 20 13 71:50 60,61
26 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 23 16 79:74 58,97
27 WIERZBIŃSKI Marcin („Siemacha” Kraków) 34 19 15 67:58 55,88
28 SARNA Ryszard (UKS „Polfin” Oświęcim) 24 13 11 51:45 54,17
29 MOSKAŁA Ryszard (UKS „Polfin” Oświęcim) 24 13 11 44:47 54,17
30 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 19 10 9 36:39 52,63
31 CYRWUS Anna (KS „Gorce” Nowy Targ III) 21 11 10 40:38 52,38
32 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ III) 31 16 15 54:57 51,61
33 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 16 8 8 32:28 50,00
34 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 28 14 14 51:52 50,00
35 SZLACHETKA Jakub (UKS „Zarabie” Myślenice II) 18 9 9 31:33 50,00
36 KOZIEŁ Michał (UKS „Polfin” Oświęcim) 17 8 9 32:30 47,06
37 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 30 14 16 48:55 46,67
38 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ III) 38 17 21 71:71 44,74
39 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 25 11 14 47:49 44,00
40 MARCHEWKA Artur (KS „Górnik” Wieliczka) 33 14 19 61:64 42,42
41 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice) 36 14 22 58:75 38,89
42 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków IV) 16 6 10 24:31 37,50
43 ŻYDEK Robert (LKS „Olmex” Piotrowice II) 24 9 15 32:48 37,50
44 GASIDŁO Grzegorz (UKS „Polfin” Oświęcim) 16 6 10 20:33 37,50
45 MICZOŁEK Krzysztof (UKS „Polfin” Oświęcim) 27 10 17 36:57 37,04
46 LELEK Paweł (KS „Górnik” Wieliczka) 33 12 21 52:73 36,36
47 BARTNICKI Jakub (LKS „Olmex” Piotrowice I) 20 7 13 28:44 35,00
48 ZYSEK Piotr (UKS „Jola” Kraków) 21 7 14 33:49 33,33
49 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 18 6 12 27:41 33,33
50 MAŁYSIAK Kamila (KS „Gorce” Nowy Targ III) 39 12 27 56:84 30,77
51 BROSZKIEWICZ Karol (LKS „Olmex” Piotrowice II) 29 8 21 42:66 27,59
52 BROSZKIEWICZ Łukasz (LKS „Olmex” Piotrowice II) 22 6 16 24:54 27,27
53 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 10 29 51:95 25,64
54 BODNAR Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 24 6 18 31:56 25,00
55 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków IV) 18 4 14 23:44 22,22
56 FOKSIŃSKI Przemysław (LKS „Olmex” Piotrowice II) 18 4 14 21:44 22,22
57 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 23 5 18 31:57 21,74
58 NOWACKA Dorota (UKS „Jola” Kraków) 24 5 19 27:63 20,83
59 FILEK Maciej (LKS „Olmex” Piotrowice II) 16 3 13 14:40 18,75
60 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 22 4 18 22:58 18,18
61 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 20 3 17 11:54 15,00
62 KOSTECKI Andrzej (UKS „Jola” Kraków) 33 4 29 21:90 12,12
63 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 33 3 30 25:94 9,09
64 KONSTANTY Adam (UKS „Jola” Kraków) 30 2 28 11:88 6,67
65 PIOTROWSKA Ewelina (UKS „Jola” Kraków) 19 1 18 6:56 5,26
66 ANTECKI Patryk (LKS „Olmex” Piotrowice II) 20 1 19 8:58 5,00
67 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 24 1 23 13:71 4,17
68 MITORAJ Paweł (LKS „Olmex” Piotrowice II) 15 0 15 2:45 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GŁĄB Damian / PIEGZA Adrian
(„Siemacha” Kraków)
9 8 1 26:12 88,89
2 KUZIO Waldemar / GDULA Adam
(UKS „Zarabie” Myślenice II)
6 5 1 17:6 83,33
3 FRĄCZEK Łukasz / GLANOWSKI Bartosz
(TKS „Opoka” Trzebinia)
11 9 2 31:9 81,82
4 SZTWIERTNIA Ilona / GĄSIOR Natalia
(KS „Bronowianka” Kraków IV)
5 4 1 13:7 80,00
5 MAŁYSIAK Kamila / CYRWUS Anna
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
7 5 2 18:6 71,43
6 RAJTAR Marek / PACYNA Dariusz
(MKS KSOS Kraków II)
6 4 2 16:8 66,67
7 MOSKAŁA Grzegorz / PIEKARCZYK Michał
(LKS „Olmex” Piotrowice I)
9 6 3 24:15 66,67
8 SARNA Ryszard / WÓJCIK Krzysztof
(UKS „Polfin” Oświęcim)
6 4 2 14:9 66,67
9 BAŁUSZEK Kamil / ZAJĘCKI Rafał
(TKS „Opoka” Trzebinia)
6 4 2 13:9 66,67
10 PIETRZYK Marcin / BOLEK Łukasz
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
11 7 4 26:20 63,64
11 KOZIEŁ Michał / MOSKAŁA Ryszard
(UKS „Polfin” Oświęcim)
5 3 2 10:12 60,00
12 WIERZBIŃSKI Marcin / RESZKA Jakub
(„Siemacha” Kraków)
7 4 3 15:14 57,14
13 MARCHEWKA Artur / KURCZYNA Łukasz
(KS „Górnik” Wieliczka)
11 6 5 25:21 54,55
14 WARMUZ Kamil / CHOJNA Dawid
(KTS „Victoria” Spytkowice)
13 6 7 25:28 46,15
15 MAMOŃ Wojciech / GRONDALCZYK Adrian
(KTS „Victoria” Spytkowice)
12 5 7 24:25 41,67
16 WOJCIACZYK Antoni / BIEŃCZYCKI Łukasz
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
5 2 3 6:9 40,00
17 MAŁYSIAK Kamila / KLAG Wiktor
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
5 2 3 7:11 40,00
18 ŻYDEK Robert / BROSZKIEWICZ Karol
(LKS „Olmex” Piotrowice II)
7 2 5 12:16 28,57
19 LELEK Paweł / KOLIŃSKI Witold
(KS „Górnik” Wieliczka)
11 2 9 15:27 18,18
20 KOWALKOWSKI Maciej / RÓŻAŃSKI Damian
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
6 1 5 8:16 16,67
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 PIEGZA Adrian („Siemacha” Kraków) 39 33 6 13 11 2 38,5
2 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 38 33 5 12 7 5 36,5
3 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia) 36 30 6 12 10 2 35,0
4 PIEKARCZYK Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 39 30 9 13 9 4 34,5
5 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 33 28 5 11 9 2 32,5
6 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 33 28 5 11 7 4 31,5
7 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków IV) 38 27 11 13 8 5 31,0
8 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice II) 32 26 6 11 8 3 30,0
9 MOSKAŁA Grzegorz (LKS „Olmex” Piotrowice I) 32 26 6 10 7 3 29,5
10 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 26 13 13 5 8 28,5
11 KURCZYNA Łukasz (KS „Górnik” Wieliczka) 33 25 8 11 6 5 28,0
12 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 26 25 1 7 5 2 27,5
13 WÓJCIK Krzysztof (UKS „Polfin” Oświęcim) 34 24 10 11 6 5 27,0
14 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 27 22 5 10 8 2 26,0
15 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 23 16 13 6 7 26,0
16 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 29 19 10 10 8 2 23,0
17 WIERZBIŃSKI Marcin („Siemacha” Kraków) 34 19 15 11 8 3 23,0
18 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków IV) 23 19 4 8 6 2 22,0
19 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice” II) 27 19 8 9 6 3 22,0
20 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 30 19 11 10 6 4 22,0
21 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 29 19 10 9 5 4 21,5
22 KOLIŃSKI Witold (KS „Górnik” Wieliczka) 33 20 13 11 2 9 21,0
23 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ III) 38 17 21 13 5 8 19,5
24 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ III) 31 16 15 10 6 4 19,0
25 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 14 14 0 9 8 1 18,0
26 WODNIAK Kamil (LKS „Olmex” Piotrowice I) 22 15 7 7 6 1 18,0
27 MARCHEWKA Artur (KS „Górnik” Wieliczka) 33 14 19 11 6 5 17,0
28 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków IV) 30 14 16 10 5 5 16,5
29 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice) 36 14 22 12 5 7 16,5
30 PASIECZNY Jan (MKS KSOS Kraków II) 20 14 6 7 4 3 16,0
31 PACYNA Dariusz (MKS KSOS Kraków II) 21 14 7 7 4 3 16,0
32 SARNA Ryszard (UKS „Polfin” Oświęcim) 24 13 11 10 6 4 16,0
33 WOJCIACZYK Antoni (KS „Podwawelski” Kraków IV) 28 14 14 9 4 5 16,0
34 KOWALKOWSKI Maciej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 18 15 3 6 1 5 15,5
35 MOSKAŁA Ryszard (UKS „Polfin” Oświęcim) 24 13 11 8 5 3 15,5
36 MAŁYSIAK Kamila (KS „Gorce” Nowy Targ III) 39 12 27 13 7 6 15,5
37 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia) 18 12 6 6 4 2 14,0
38 CYRWUS Anna (KS „Gorce” Nowy Targ III) 21 11 10 7 5 2 13,5
39 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 25 11 14 8 4 4 13,0
40 LELEK Paweł (KS „Górnik” Wieliczka) 33 12 21 11 2 9 13,0
41 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 10 29 13 6 7 13,0
42 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków II) 14 9 5 6 5 1 11,5
43 ŻEBRO Krzysztof (LKS „Olmex” Piotrowice I) 11 9 2 5 4 1 11,0
44 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 19 10 9 6 2 4 11,0
45 MICZOŁEK Krzysztof (UKS „Polfin” Oświęcim) 27 10 17 7 2 5 11,0
46 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 16 8 8 6 5 1 10,5
47 KOZIEŁ Michał (UKS „Polfin” Oświęcim) 17 8 9 7 5 2 10,5
48 SKOWRON Daniel (ULKS „Lachowice” II) 12 9 3 4 2 2 10,0
49 SZLACHETKA Jakub (UKS „Zarabie” Myślenice II) 18 9 9 6 2 4 10,0
50 ŻYDEK Robert (LKS „Olmex” Piotrowice II) 24 9 15 8 2 6 10,0
51 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 9 8 1 3 3 0 9,5
52 BROSZKIEWICZ Karol (LKS „Olmex” Piotrowice II) 29 8 21 9 3 6 9,5
53 SZATKO-NOWAK Jolanta (UKS „Jola” Kraków) 8 8 0 3 2 1 9,0
54 BARTNICKI Jakub (LKS „Olmex” Piotrowice I) 20 7 13 3 2 1 8,0
55 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 18 6 12 5 4 1 8,0
56 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków IV) 16 6 10 5 3 2 7,5
57 ZYSEK Piotr (UKS „Jola” Kraków) 21 7 14 7 1 6 7,5
58 BROSZKIEWICZ Łukasz (LKS „Olmex” Piotrowice II) 22 6 16 8 3 5 7,5
59 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 13 6 7 3 2 1 7,0
60 GASIDŁO Grzegorz (UKS „Polfin” Oświęcim) 16 6 10 5 2 3 7,0
61 BODNAR Michał (LKS „Olmex” Piotrowice I) 24 6 18 6 2 4 7,0
62 MISZCZYK Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 6 3 3 1 2 6,5
63 CYGANKIEWICZ Filip (KS „Bronowianka” Kraków IV) 11 5 6 4 3 1 6,5
64 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 23 5 18 9 3 6 6,5
65 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków II) 6 5 1 2 2 0 6,0
66 NOWACKA Dorota (UKS „Jola” Kraków) 24 5 19 8 2 6 6,0
67 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 22 4 18 8 3 5 5,5
68 KOSTECKI Andrzej (UKS „Jola” Kraków) 33 4 29 11 3 8 5,5
69 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków IV) 18 4 14 6 2 4 5,0
70 BODNAR Marcin (LKS „Olmex” Piotrowice I) 7 3 4 6 3 3 4,5
71 FOKSIŃSKI Przemysław (LKS „Olmex” Piotrowice II) 18 4 14 6 1 5 4,5
72 FILEK Maciej (LKS „Olmex” Piotrowice II) 16 3 13 4 2 2 4,0
73 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków) 3 3 0 1 1 0 3,5
74 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 33 3 30 11 1 10 3,5
75 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 20 3 17 6 0 6 3,0
76 KONSTANTY Adam (UKS „Jola” Kraków) 30 2 28 10 2 8 3,0
77 GALA Bartłomiej („Siemacha” Kraków) 3 2 1 1 1 0 2,5
78 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia) 6 2 4 2 1 1 2,5
79 OSIKA Janusz („Siemacha” Kraków) 2 2 0 0 0 0 2,0
80 NOWORYTA Anna (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 2 1 1 0 1 2,0
81 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 2 1 1 0 1 2,0
82 KOSIŃSKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 11 2 9 2 0 2 2,0
83 PIOTROWSKA Ewelina (UKS „Jola” Kraków) 19 1 18 6 2 4 2,0
84 GRABANIA Zdzisław (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 1 2 1 1 0 1,5
85 DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 3 1 2 1 1 0 1,5
86 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 3 1 2 1 1 0 1,5
87 CZERNUKHIN Jewhen („Siemacha” Kraków) 4 1 3 1 1 0 1,5
88 KOWALCZYK Michał (KS „Gorce” Nowy Targ III) 5 1 4 1 1 0 1,5
89 ANTECKI Patryk (LKS „Olmex” Piotrowice II) 20 1 19 8 1 7 1,5
90 TOMSIA Sławomir (TKS „Opoka” Trzebinia) 6 1 5 2 0 2 1,0
91 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków II) 7 1 6 1 0 1 1,0
92 POLAKOW Aleksander (UKS „Polfin” Oświęcim) 11 1 10 3 0 3 1,0
93 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 24 1 23 8 0 8 1,0
94 KUZIO Aleksandra (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 0 3 1 1 0 0,5
95 PIEKARCZYK Tomasz (LKS „Olmex” Piotrowice I) 1 0 1 2 1 1 0,5
96 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 0 9 3 1 2 0,5
97 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 0 3 1 0 1 0,0
98 WÓJCIK Albert (UKS „Jola” Kraków) 9 0 9 3 0 3 0,0
99 DRABEK Kazimierz (UKS „Polfin” Oświęcim) 3 0 3 1 0 1 0,0
100 MITORAJ Paweł (LKS „Olmex” Piotrowice II) 15 0 15 5 0 5 0,0
101 KUTEK Edyta (ULKS „Lachowice” II) 9 0 9 3 0 3 0,0
102 KRUPA Cezary (ULKS „Lachowice” II) 6 0 6 2 0 2 0,0
103 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków) 1 0 1 0 0 0 0,0
104 PIOTROWSKI Wiktor („Siemacha” Kraków) 1 0 1 0 0 0 0,0
105 SAŁAPATEK Tomasz (ULKS „Lachowice” II) 3 0 3 1 0 1 0,0
106 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice) 3 0 3 1 0 1 0,0
107 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 1 0 1 1 0 1 0,0
108 NOWAK Alojzy (KS „Podwawelski” Kraków IV) 0 0 0 1 0 1 0,0
Drużyna LKS „Olmex” Piotrowice II wycofała się z rozgrywek po zakończeniu I rundy.