III liga mężczyzn
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 18 17 1 51:14 94,44
2 PUSHKAROV Kostyantyn (UKS „Villa Verde” Olesno II) 17 16 1 50:7 94,12
3 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 16 2 50:12 88,89
4 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 15 12 3 38:19 80,00
5 UTYLSKI Filip (MKS KSOS Kraków) 18 12 6 41:26 66,67
6 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 13 11 2 35:13 84,62
7 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 11 4 37:20 73,33
8 TROJANOWSKI Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 18 11 7 39:30 61,11
9 SUBIK Filip (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 18 11 7 42:35 61,11
10 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 11 7 40:34 61,11
11 GÓRECKI Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 11 10 1 31:8 90,91
12 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 12 10 2 32:16 83,33
13 MÓL Marcin (GSWAL „Bogdański” Grybów) 18 10 8 42:38 55,56
14 ZIMNICKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 12 9 3 28:15 75,00
15 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 9 3 30:19 75,00
16 ŚLIWA Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 9 6 33:26 60,00
17 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 9 6 31:26 60,00
18 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 15 9 6 33:28 60,00
19 OBROCHTA Piotr (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 17 9 8 34:30 52,94
20 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 11 8 3 27:19 72,73
21 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 8 4 27:15 66,67
22 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 12 8 4 32:19 66,67
23 PIETRZAK Agnieszka (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 8 7 28:27 53,33
24 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 16 8 8 32:28 50,00
25 RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków) 18 8 10 35:37 44,44
26 KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków) 12 7 5 30:24 58,33
27 ŁEBEK Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 7 8 31:33 46,67
28 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 15 7 8 29:35 46,67
29 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 18 7 11 33:39 38,89
30 ZHAO Ziyi (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 6 0 18:2 100,00
31 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 6 0 18:3 100,00
32 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 6 0 18:3 100,00
33 OLCZAK Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 6 6 22:27 50,00
34 KOŁODZIEJ Ewa (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 6 9 25:35 40,00
35 WALICZEK Wojciech (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 16 6 10 28:40 37,50
36 PĘK Karolina (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 5 1 17:6 83,33
37 PACH Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 5 1 17:8 83,33
38 NALEPA Maciej („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 5 4 19:17 55,56
39 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków II) 12 5 7 24:27 41,67
40 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 15 5 10 26:36 33,33
41 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 15 5 10 27:38 33,33
42 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 18 5 13 30:46 27,78
43 NOWAK Marcin (GSWAL „Bogdański” Grybów) 18 5 13 29:45 27,78
44 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 18 5 13 21:45 27,78
45 SAWCZAK Miłosz(j) (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 4 2 14:7 66,67
46 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 6 4 2 12:11 66,67
47 JANIK Angelika (KS „Podwawelski” Kraków II) 9 4 5 19:21 44,44
48 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 10 4 6 16:21 40,00
49 GŁÓWCZYK Jan (GSWAL „Bogdański” Grybów) 12 4 8 16:26 33,33
50 KOWALCZYK Zuzanna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 14 4 10 21:34 28,57
51 PIETRAŃCZYK Jakub (MKS „Skawa” Wadowice) 14 4 10 16:36 28,57
52 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków) 18 4 14 25:44 22,22
53 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 3 0 9:3 100,00
54 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 3 0 9:4 100,00
55 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 8 3 5 10:17 37,50
56 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 12 3 9 16:31 25,00
57 TROJANOWSKI Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 18 3 15 28:48 16,67
58 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 18 3 15 20:48 16,67
59 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa II) 2 2 0 6:2 100,00
60 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 2 1 7:7 66,67
61 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 2 1 7:7 66,67
62 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 2 4 11:13 33,33
63 WOLSKI Tomasz (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 7 2 5 11:18 28,57
64 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 2 7 15:25 22,22
65 URBAN Mariusz (GSWAL „Bogdański” Grybów) 9 2 7 10:24 22,22
66 DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 10 2 8 12:28 20,00
67 KLUZEK Grzegorz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 2 1 1 3:4 50,00
68 KOSMAL Kinga (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 1 2 6:7 33,33
69 GADAWSKI Adrian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 3 1 2 5:6 33,33
70 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 1 2 5:7 33,33
71 PETKA Krzysztof (KS „Podwawelski” Kraków II) 3 1 2 4:6 33,33
72 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 1 2 5:8 33,33
73 GAŁUSZKA Mateusz (GSWAL „Bogdański” Grybów) 3 1 2 3:7 33,33
74 TOKARZ Adam (GSWAL „Bogdański” Grybów) 6 1 5 9:15 16,67
75 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków) 6 1 5 7:15 16,67
76 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków II) 6 0 6 7:18 0,00
77 KIEŁBASA Józef (GSWAL „Bogdański” Grybów) 6 0 6 4:18 0,00
78 KONIECZNY Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 3 0 3 2:9 0,00
79 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 9 0 9 5:27 0,00
80 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 4 0 4 2:12 0,00
81 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice) 1 0 1 0:3 0,00
82 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 0:9 0,00
83 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 0:9 0,00
84 PORĄBKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 3 0 3 0:9 0,00
85 BŁACHUT Kacper (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 18 17 1 51:14 94,44
2 PUSHKAROV Kostyantyn (UKS „Villa Verde” Olesno II) 17 16 1 50:7 94,12
3 GÓRECKI Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 11 10 1 31:8 90,91
4 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 16 2 50:12 88,89
5 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 13 11 2 35:13 84,62
6 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 12 10 2 32:16 83,33
7 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 15 12 3 38:19 80,00
8 ZIMNICKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 12 9 3 28:15 75,00
9 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 9 3 30:19 75,00
10 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 11 4 37:20 73,33
11 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 11 8 3 27:19 72,73
12 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 8 4 27:15 66,67
13 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 12 8 4 32:19 66,67
14 UTYLSKI Filip (MKS KSOS Kraków) 18 12 6 41:26 66,67
15 TROJANOWSKI Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 18 11 7 39:30 61,11
16 SUBIK Filip (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 18 11 7 42:35 61,11
17 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 11 7 40:34 61,11
18 ŚLIWA Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 9 6 33:26 60,00
19 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 9 6 31:26 60,00
20 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 15 9 6 33:28 60,00
21 KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków) 12 7 5 30:24 58,33
22 NALEPA Maciej („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 5 4 19:17 55,56
23 MÓL Marcin (GSWAL „Bogdański” Grybów) 18 10 8 42:38 55,56
24 PIETRZAK Agnieszka (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 8 7 28:27 53,33
25 OBROCHTA Piotr (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 17 9 8 34:30 52,94
26 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 16 8 8 32:28 50,00
27 OLCZAK Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 6 6 22:27 50,00
28 ŁEBEK Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 7 8 31:33 46,67
29 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 15 7 8 29:35 46,67
30 RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków) 18 8 10 35:37 44,44
31 JANIK Angelika (KS „Podwawelski” Kraków II) 9 4 5 19:21 44,44
32 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków II) 12 5 7 24:27 41,67
33 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 10 4 6 16:21 40,00
34 KOŁODZIEJ Ewa (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 6 9 25:35 40,00
35 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 18 7 11 33:39 38,89
36 WALICZEK Wojciech (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 16 6 10 28:40 37,50
37 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 8 3 5 10:17 37,50
38 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 15 5 10 26:36 33,33
39 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 15 5 10 27:38 33,33
40 GŁÓWCZYK Jan (GSWAL „Bogdański” Grybów) 12 4 8 16:26 33,33
41 KOWALCZYK Zuzanna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 14 4 10 21:34 28,57
42 WOLSKI Tomasz (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 7 2 5 11:18 28,57
43 PIETRAŃCZYK Jakub (MKS „Skawa” Wadowice) 14 4 10 16:36 28,57
44 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 18 5 13 30:46 27,78
45 NOWAK Marcin (GSWAL „Bogdański” Grybów) 18 5 13 29:45 27,78
46 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 18 5 13 21:45 27,78
47 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 12 3 9 16:31 25,00
48 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 2 7 15:25 22,22
49 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków) 18 4 14 25:44 22,22
50 URBAN Mariusz (GSWAL „Bogdański” Grybów) 9 2 7 10:24 22,22
51 DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 10 2 8 12:28 20,00
52 TROJANOWSKI Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 18 3 15 28:48 16,67
53 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 18 3 15 20:48 16,67
54 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 9 0 9 5:27 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ŚLIWA Alicja / PĘK Karolina
(KS „Bronowianka” Kraków II)
2 2 0 6:1 100,00
2 ŚLIWA Alicja / ZHAO Ziyi
(KS „Bronowianka” Kraków II)
2 2 0 6:1 100,00
3 RAPUTA Tomasz / KLUZEK Sławomir
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
2 2 0 6:2 100,00
4 PALACZ Mirosław / JURZAK Łukasz
(MKS „Skawa” Wadowice)
5 5 0 15:5 100,00
5 SAWCZAK Miłosz(j) / SUŁKOWSKI Karol
(UKS „Płomień” Limanowa II)
2 2 0 6:2 100,00
6 SUŁKOWSKI Bartosz / KOSMAL Dawid
(UKS „Płomień” Limanowa II)
2 2 0 6:2 100,00
7 ZIMNICKI Tomasz / BRUZDA Rafał
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
2 2 0 6:3 100,00
8 UTYLSKI Filip / PEREK Nikodem
(MKS KSOS Kraków)
2 2 0 6:3 100,00
9 JANISZEWSKI Kamil / BŁOCHO Przemysław
(UKS „Villa Verde” Olesno II)
6 5 1 16:8 83,33
10 KIEROŃSKI Adam / PUSHKAROV Kostyantyn
(UKS „Villa Verde” Olesno II)
5 4 1 14:6 80,00
11 BOLSĘGA Paweł / MATUSIAK Łukasz
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II)
5 4 1 14:6 80,00
12 OBROCHTA Piotr / NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
(UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ)
4 3 1 11:5 75,00
13 UTYLSKI Filip / KONSTANTYN Paweł
(MKS KSOS Kraków)
4 3 1 9:5 75,00
14 MACIUSZEK Wiesław / TROJANOWSKI Adrian
(KS „Start” Nowy Sącz)
6 4 2 13:8 66,67
15 JANIK Angelika / PIETRZAK Agnieszka
(KS „Podwawelski” Kraków II)
3 2 1 8:5 66,67
16 KRÓLIKOWSKI Bartosz / DŁUGOPOLSKI Miłosz
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
3 2 1 6:4 66,67
17 NOWAK Marcin / MÓL Marcin
(GSWAL „Bogdański” Grybów)
6 4 2 16:11 66,67
18 GÓRECKI Wojciech / OLCZAK Mariusz
(KS „Bronowianka” Kraków III)
3 2 1 7:5 66,67
19 GARB Aleksandra / KOWALCZYK Zuzanna
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
5 3 2 12:9 60,00
20 RAPUTA Tomasz / ZALEWSKI Krzysztof
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
2 1 1 4:3 50,00
21 BORKOWSKI Marek / TROJANOWSKI Kamil
(KS „Start” Nowy Sącz)
6 3 3 13:13 50,00
22 ZAJĄC Jacek / RADEK Arkadiusz
(MKS KSOS Kraków)
6 3 3 11:15 50,00
23 WĄSIK Marcin / KRÓLIKOWSKI Bartosz
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
2 1 1 3:5 50,00
24 KOŁODZIEJ Ewa / ŁEBEK Alicja
(KS „Bronowianka” Kraków II)
5 2 3 9:11 40,00
25 GOŁDA Gabriel / PIETRAŃCZYK Jakub
(MKS „Skawa” Wadowice)
5 2 3 8:11 40,00
26 WOLSKI Tomasz / WALICZEK Wojciech
(UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ)
3 1 2 5:8 33,33
27 BOGACZ Wojciech / KNAGA Łukasz
(KS „Bronowianka” Kraków III)
4 1 3 4:11 25,00
28 BIEL Jakub / MOREK Radosław
(KS „Podwawelski” Kraków II)
2 0 2 4:6 0,00
29 PIĄSTKA Michał / WOJDYŁA Dominik
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
2 0 2 3:6 0,00
30 SOBCZAK Krzysztof / URBAŃSKI Adam
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II)
3 0 3 4:9 0,00
31 SUBIK Filip / WALICZEK Wojciech
(UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ)
3 0 3 2:9 0,00
32 WOJDYŁA Dominik / NALEPA Maciej
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
2 0 2 1:6 0,00
33 BIEL Jakub / BOCHENEK Mariusz
(KS „Podwawelski” Kraków II)
2 0 2 1:6 0,00
34 TOKARZ Adam / GŁÓWCZYK Jan
(GSWAL „Bogdański” Grybów)
2 0 2 1:6 0,00
35 OBROCHTA Piotr / SUBIK Filip
(UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ)
2 0 2 1:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 18 17 1 6 4 2 19,0
2 PUSHKAROV Kostyantyn (UKS „Villa Verde” Olesno II) 17 16 1 5 4 1 18,0
3 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 16 2 6 4 2 18,0
4 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 15 12 3 5 5 0 14,5
5 UTYLSKI Filip (MKS KSOS Kraków) 18 12 6 6 5 1 14,5
6 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 11 7 6 5 1 13,5
7 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 11 4 5 4 1 13,0
8 TROJANOWSKI Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 18 11 7 6 4 2 13,0
9 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 13 11 2 4 3 1 12,5
10 MÓL Marcin (GSWAL „Bogdański” Grybów) 18 10 8 6 4 2 12,0
11 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 12 10 2 4 3 1 11,5
12 GÓRECKI Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 11 10 1 3 2 1 11,0
13 SUBIK Filip (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 18 11 7 5 0 5 11,0
14 ŚLIWA Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 9 6 5 4 1 11,0
15 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 15 9 6 5 3 2 10,5
16 OBROCHTA Piotr (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 17 9 8 6 3 3 10,5
17 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 16 8 8 6 5 1 10,5
18 ZIMNICKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 12 9 3 4 2 2 10,0
19 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 9 3 4 2 2 10,0
20 PIETRZAK Agnieszka (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 8 7 5 3 2 9,5
21 RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków) 18 8 10 6 3 3 9,5
22 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 12 8 4 4 2 2 9,0
23 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 9 6 5 0 5 9,0
24 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 11 8 3 3 1 2 8,5
25 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 8 4 4 1 3 8,5
26 KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków) 12 7 5 4 3 1 8,5
27 BRUZDA Rafał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 18 7 11 5 3 2 8,5
28 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 15 7 8 5 2 3 8,0
29 ŁEBEK Alicja (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 7 8 5 2 3 8,0
30 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 15 5 10 5 5 0 7,5
31 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 6 0 2 2 0 7,0
32 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 6 0 2 2 0 7,0
33 ZHAO Ziyi (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 6 0 2 2 0 7,0
34 OLCZAK Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 6 6 4 2 2 7,0
35 KOŁODZIEJ Ewa (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 6 9 5 2 3 7,0
36 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 18 5 13 6 4 2 7,0
37 NOWAK Marcin (GSWAL „Bogdański” Grybów) 18 5 13 6 4 2 7,0
38 WALICZEK Wojciech (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 16 6 10 6 1 5 6,5
39 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 15 5 10 5 3 2 6,5
40 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 18 5 13 6 3 3 6,5
41 PĘK Karolina (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 5 1 2 2 0 6,0
42 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków II) 12 5 7 4 1 3 5,5
43 KOWALCZYK Zuzanna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 14 4 10 5 3 2 5,5
44 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków) 18 4 14 6 3 3 5,5
45 PACH Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 5 1 2 0 2 5,0
46 SAWCZAK Miłosz(j) (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 4 2 2 2 0 5,0
47 NALEPA Maciej („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 5 4 2 0 2 5,0
48 JANIK Angelika (KS „Podwawelski” Kraków II) 9 4 5 3 2 1 5,0
49 PIETRAŃCZYK Jakub (MKS „Skawa” Wadowice) 14 4 10 5 2 3 5,0
50 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 6 4 2 2 1 1 4,5
51 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 10 4 6 4 1 3 4,5
52 TROJANOWSKI Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 18 3 15 6 3 3 4,5
53 GŁÓWCZYK Jan (GSWAL „Bogdański” Grybów) 12 4 8 4 0 4 4,0
54 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 3 0 1 1 0 3,5
55 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 3 0 1 1 0 3,5
56 WOJDYŁA Dominik („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 18 3 15 6 1 5 3,5
57 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 8 3 5 2 0 2 3,0
58 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 2 4 2 2 0 3,0
59 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 12 3 9 4 0 4 3,0
60 DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 10 2 8 3 2 1 3,0
61 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa II) 2 2 0 1 1 0 2,5
62 WOLSKI Tomasz (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 7 2 5 3 1 2 2,5
63 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 2 1 1 0 1 2,0
64 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 2 1 1 0 1 2,0
65 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 9 2 7 3 0 3 2,0
66 URBAN Mariusz (GSWAL „Bogdański” Grybów) 9 2 7 3 0 3 2,0
67 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków) 6 1 5 2 2 0 2,0
68 KOSMAL Kinga (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 1 2 1 1 0 1,5
69 KLUZEK Grzegorz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 2 1 1 2 0 2 1,0
70 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 1 2 1 0 1 1,0
71 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 1 2 1 0 1 1,0
72 GADAWSKI Adrian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 3 1 2 1 0 1 1,0
73 PETKA Krzysztof (KS „Podwawelski” Kraków II) 3 1 2 1 0 1 1,0
74 GAŁUSZKA Mateusz (GSWAL „Bogdański” Grybów) 3 1 2 1 0 1 1,0
75 TOKARZ Adam (GSWAL „Bogdański” Grybów) 6 1 5 2 0 2 1,0
76 KONIECZNY Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 3 0 3 1 0 1 0,0
77 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków II) 6 0 6 2 0 2 0,0
78 PORĄBKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 3 0 3 3 0 3 0,0
79 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 9 0 9 3 0 3 0,0
80 KIEŁBASA Józef (GSWAL „Bogdański” Grybów) 6 0 6 2 0 2 0,0
81 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 1 0 1 0,0
82 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 4 0 4 1 0 1 0,0
83 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 1 0 1 0,0
84 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice) 1 0 1 0 0 0 0,0
85 BŁACHUT Kacper (UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ) 1 0 1 0 0 0 0,0
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy