II liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % P-ty▼
1 PUSHKAROV Kostyantyn (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 10 0 30:3 100,00 30
2 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 7 1 21:7 87,50 21
3 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 8 2 25:13 80,00 20
4 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 10 6 4 21:16 60,00 18
5 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 6 5 1 16:6 83,33 15
6 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 5 3 16:15 62,50 15
7 STĄPOR Rafał (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 10 5 5 19:17 50,00 15
8 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 8 7 1 21:9 87,50 14
9 GALUS Katarzyna (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 7 3 26:14 70,00 14
10 KLOCEK Kamil (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 10 7 3 24:15 70,00 14
11 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 7 5 2 17:11 71,43 12
12 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 6 4 24:16 60,00 12
13 PELCZAR Dawid (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 10 4 6 15:22 40,00 12
14 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 5 3 19:14 62,50 10
15 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 10 5 5 20:21 50,00 10
16 FLAUMENHAFT Jacek (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 7 3 4 13:14 42,86 9
17 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 10 3 7 16:21 30,00 9
18 KOPCZYK Hubert (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 10 4 6 20:20 40,00 8
19 CHUDOBA Piotr (LUKS „Galux” Skrzyszów) 3 2 1 8:3 66,67 6
20 KOCIUBA Filip (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 2 6 10:18 25,00 4
21 SAWA Bartosz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 1 1 5:3 50,00 2
22 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 2 1 1 4:4 50,00 2
23 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 2 1 1 3:5 50,00 2
24 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ) 4 1 3 4:10 25,00 2
25 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 5 1 4 7:14 20,00 2
26 KRZYSIK Oskar (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 1 7 3:21 12,50 2
27 BOROWIAK Krzysztof (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 6 0 6 5:18 0,00 0
28 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ) 4 0 4 3:12 0,00 0
29 CHMIELOWSKI Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1:6 0,00 0
30 KALINOWSKI Łukasz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 0:6 0,00 0
31 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 1 0 1 0:3 0,00 0
32 GALUS Krzysztof (LUKS „Galux” Skrzyszów) 1 0 1 0:3 0,00 0
33 BLAT Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 0:6 0,00 0
34 KRZYSIK Olaf (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 4 0 4 0:12 0,00 0
35 WIĄCEK Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 4 0 4 0:12 0,00 0
36 SAS Kamil (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 0:6 0,00 0
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 PUSHKAROV Kostyantyn (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 10 0 30:3 100,00
2 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 7 1 21:7 87,50
3 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 8 7 1 21:9 87,50
4 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 6 5 1 16:6 83,33
5 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 8 2 25:13 80,00
6 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 7 5 2 17:11 71,43
7 GALUS Katarzyna (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 7 3 26:14 70,00
8 KLOCEK Kamil (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 10 7 3 24:15 70,00
9 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 5 3 19:14 62,50
10 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 5 3 16:15 62,50
11 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 6 4 24:16 60,00
12 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 10 6 4 21:16 60,00
13 STĄPOR Rafał (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 10 5 5 19:17 50,00
14 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 10 5 5 20:21 50,00
15 FLAUMENHAFT Jacek (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 7 3 4 13:14 42,86
16 KOPCZYK Hubert (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 10 4 6 20:20 40,00
17 PELCZAR Dawid (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 10 4 6 15:22 40,00
18 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 10 3 7 16:21 30,00
19 KOCIUBA Filip (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 2 6 10:18 25,00
20 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ) 4 1 3 4:10 25,00
21 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 5 1 4 7:14 20,00
22 KRZYSIK Oskar (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 1 7 3:21 12,50
23 BOROWIAK Krzysztof (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 6 0 6 5:18 0,00
24 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ) 4 0 4 3:12 0,00
25 KRZYSIK Olaf (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 4 0 4 0:12 0,00
26 WIĄCEK Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 4 0 4 0:12 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 PUSHKAROV Kostyantyn (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 10 0 5 4 1 12,0
2 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 8 2 5 4 1 10,0
3 GALUS Katarzyna (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 7 3 5 3 2 8,5
4 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 7 1 4 2 2 8,0
5 KLOCEK Kamil (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 10 7 3 5 2 3 8,0
6 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 8 7 1 4 1 3 7,5
7 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 10 6 4 5 3 2 7,5
8 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 7 5 2 4 4 0 7,0
9 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 6 4 5 2 3 7,0
10 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 6 5 1 3 2 1 6,0
11 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 5 3 4 2 2 6,0
12 STĄPOR Rafał (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 10 5 5 5 2 3 6,0
13 PELCZAR Dawid (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 10 4 6 5 4 1 6,0
14 KOPCZYK Hubert (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 10 4 6 5 4 1 6,0
15 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 5 3 4 1 3 5,5
16 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 10 5 5 5 1 4 5,5
17 FLAUMENHAFT Jacek (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 7 3 4 4 3 1 4,5
18 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 10 3 7 5 3 2 4,5
19 CHUDOBA Piotr (LUKS „Galux” Skrzyszów) 3 2 1 2 2 0 3,0
20 KOCIUBA Filip (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 2 6 3 1 2 2,5
21 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ) 4 1 3 2 2 0 2,0
22 SAWA Bartosz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 1 1 1 1 0 1,5
23 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 5 1 4 1 1 0 1,5
24 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 2 1 1 1 0 1 1,0
25 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 2 1 1 1 0 1 1,0
26 KRZYSIK Oskar (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 1 7 4 0 4 1,0
27 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ) 4 0 4 2 1 1 0,5
28 BOROWIAK Krzysztof (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 6 0 6 3 1 2 0,5
29 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 1 0 1 2 0 2 0,0
30 GALUS Krzysztof (LUKS „Galux” Skrzyszów) 1 0 1 0 0 0 0,0
31 BLAT Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1 0 1 0,0
32 KALINOWSKI Łukasz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 0 0 0 0,0
33 KRZYSIK Olaf (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 4 0 4 3 0 3 0,0
34 SAS Kamil (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1 0 1 0,0
35 WIĄCEK Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 4 0 4 2 0 2 0,0
36 CHMIELOWSKI Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1 0 1 0,0
Drużyna MLUKS „Gulon” Zakliczyn nie przystąpiła do rozgrywek.